Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 9:11 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 11:28 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ringo napisał(a):
http://bis.dape.info/

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 12:26 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Michelle napisał(a):
Ringo napisał(a):
http://bis.dape.info/
Nie dziala :(

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 2:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ringo napisał(a):
Michelle napisał(a):
Ringo napisał(a):
http://bis.dape.info/
Nie dziala :(
Kurczę, jeszcze godzinę wczesniej działało. :? To był list protestacyjny, w związku ze zmianami w radiu Bis. :roll: Podpisało sie pod nim już prawie dwa tysiące osób... :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 3:03 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Mi działa

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 3:44 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Teraz dziala.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 8:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ekhm... Wczoraj wiceprezes LPR-u wystąpił z "ciekawym" postulatem. :? Otóż, datując od dziś, LPR ma zbierać podpisy pod pewnym projektem zmian w kodeksie karnym. A ściśle - jednej zmiany. Przywrócenia kary śmierci. :roll: :shock: Kara ta miałaby obejmować: sprawców zabójstw, ze szczególnym okrucieństwem* (Czym różni się zabójstwo od zabójstwa szczególnie okrutnego? :shock: Czy można posunąć się dalej niż do mordu? :roll: ), na tle seksualnym, z uwzględnieniem dzieci poniżej 15 lat.
A co z Europejską Konwencją Praw Człowieka? :roll: Mamy, w tej kwestii, upaść tak nisko jak Rosja? :roll:

*Informacje zaczerpnięte z kilku dzienników z 27 lipca, bieżącego roku. ;)

Jakie są Wasze opinie? :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 8:40 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Dla mnie sprawa jest oczywista... to kolejny kompletnie poroniony pomysł elpeeru... :roll: Nie od dziś wiadomo, że przestępcę odstrasza nie wysokość kary, tylko jej nieuniknioność - a z tym u nas niestety kieeepsko... :roll: Problem w tym, że takimi durnowatymi zagrywkami LPR zbiera sobie coraz większy elektorat złożony z ludzi, którym można wmówić każdą głupotę...
Ech... Ringo, jest tam w Szwecji jakieś tanie mieszkanie do wynajęcia, żeby to wszystko przeczekać...? :oops: ;)

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 9:03 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Michelle napisał(a):
Otóż, datując od dziś, LPR ma zbierać podpisy pod pewnym projektem zmian w kodeksie karnym. A ściśle - jednej zmiany. Przywrócenia kary śmierci. :roll: :shock:
Wow :D Robi sie coraz ciekawiej w naszym kraju! Ja nie chce nic krakac.. ale niestety znam sporo osob (na szczescie nie wsrod przyjaciol), ktore popieraja te idee..
Michelle napisał(a):
Kara ta miałaby obejmować: sprawców zabójstw, ze szczególnym okrucieństwem* (Czym różni się zabójstwo od zabójstwa szczególnie okrutnego?)
Rozumiem, o co Ci chodzi.. Mniej wiecej o to a) mord=zlo bewzgledne b) zlo bezwzgledne - a wiec sie nie "stopniuje".. Rozumiem, ze to pytanie retoryczne? Wiadomo, ze ma chodzic o przypisywane motywacje, okolicznosci (afekt czy planowane, a moze bycie pod wplywem alkoholu/narkotykow) i sposob.. Wszystkie te czynniki to kwestia interpretacji.. Gdzie pojawia sie mozliwosc interpretacji, tam otwiera sie furtka do blednej interpretacji i manipulacji... Ladnie.. Czy ja popadam w paranoje, ze widze, jak pieknie otwiera sie droga do usuwania "niewygodnych" osob (wcale niekoniecznie zabojcow)?
Yer Blue napisał(a):
:shock: Czy można posunąć się dalej niż do mordu? :roll:
Mozna. Smierc nie jest najgorszym, co moze spotkac czlowieka. Ale, he he, Magdo, Twoja wypowiedz moglabym zrozumiec, jako oburzenie na to, ze kara smierci ma dotyczyc tylko tych morderstw uznanych za "okrutne", podczas gdy, zdaniem Twoim, nie ma co stopniowac okrucienstwa w tak bestialskim akcie - czy dobrze rozumiem? Ale wowczas brzmi to prawie jak woda na mlyn tych, ktorzy chcieliby widziec kare smierci dla wszystkich przypadkow zabojstw bez wyjatku, moze z wyjatkiem samoobrony czy wojny... :roll: ;-)
Michelle napisał(a):
, na tle seksualnym, z uwzględnieniem dzieci poniżej 15 lat.
A tu nie rozumiem. To znaczy kara smierci ma dotyczyc tylko "okrutnych" zabojstwna tle seksualnym? Co to znaczy z uwzglednieniem dzieci ponizej 15 lat? Ze takie dzieci tez moga dostac taki wyrok??
Michelle napisał(a):
A co z Europejską Konwencją Praw Człowieka? :roll: Mamy, w tej kwestii, upaść tak nisko jak Rosja? :roll:
Dlaczego mam dzikie wrazenie, ze dlugo w Unii nie pobedziemy? Ciekawe.. jeszcze zanim weszlismy, bylam przekonana tak pol na pol.. (choc glosowalam w koncu na tak). W tym momencie stalam sie zdecydowanie ZA...
Jaka jest moja opinia? W kwestii kary smierci ogolnie? Ja nie jestem za kara smierci. Problem w tym, ze racji takich kwestii jak kara smierci, czy aborcja, eutanazja itd. - nie da sie "udowodnic" na drodze racjonalnych argumentow, jako, ze zawsze podstawa do ich wydawania sa arbitralnie przyjmowane systemy wartosci.. OK, moze nie zawsze "systemy", ale pewne nadrzedne wartosci - nie ma niczego w samej "logice", co mogloby wskazac na slusznosc przyjecia ktorejs z postaw etycznych.. Nawet tych najbardziej "niemoralnych".. Co nie znaczy, ze dyskusja nigdy nic nie daje... raczej oznacza to, ze "przekonanie", nawet czesciowe, nastepuje niekoniecznie na drodze wytkniecia "niescislosci w wywodzie". OK, zrobil sie off-top, a ja wale oczywistosciami, to pewnie dlatego, ze mam nadal jedna brew podniesiona do gory ze zdumienia. Chociaz powiem szczerze.. juz coraz mniej jest mnie w stanie zaskoczyc... Jedyne, za co podziekuje naszemu rzadowi, jesli to przejdzie, to calkowity zakaz palenia w miejscach publicznych :p - aghr, jak ja nie znosze dymu papierosowego! ;-). Ale zakaz palenia na otwartym powietrzu, szczegolnie na ulicy, jest juz przesada moim zdaniem..
EDIT: Mieszkanie do wynajecia? Tanie? No nie wiem, tu sie zwolni miejsce w akademiku w moim pokoju, bo ja juz zmykam w przyszlym tygodniu do Norwegii ;-)
A z tym "odstraszaniem" to prawda - nie pamietam w ktorych stanach USA obowiazuje kara smierci, ale czytalam, ze nie wplynelo to w zaden sposob na jakies znaczace obnizenie ilosci morderstw. A skutki prohibicji byly wrecz "odwrotne"..

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 10:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Cytuj:
Wow Very Happy Robi sie coraz ciekawiej w naszym kraju! Ja nie chce nic krakac.. ale niestety znam sporo osob (na szczescie nie wsrod przyjaciol), ktore popieraja te idee..
Cóż, ja znam takich nawet w mojej rodzinie... :( (Powiedzmy, że jestem czarną owcą i co krok dostaje mi się za gadanie o tolerancji, mniejszościach, polityce, kodeksie karnym itd. - Bogu dzięki nie myślą tak moi rodzice... ale wcześniejsze pokolenie już tak :().
Cytuj:
Rozumiem, ze to pytanie retoryczne?
Tak. To, co napisałaś w drugim akapicie, miałam na myśli, kiedy pisałam tamtego posta. Problem w tym, że nie rozumiem tego rozgraniczenia (ze względu na moralny aspekt sprawy, jak też nielogiczne i właściwie bezsensowne rozgraniczenie prawne, w kontekście tego, jak paradoksalnie domniemana ustawa by tego nie rozgraniczała - zauważ przecież, że kara śmierci byłaby sankcjonowana zarówno za "zwykłe" :? zabójstwo, jak i to "ze szczególnym okrucieństwem"). Dobrze, właściwie to wiem, co ma oznaczać to rozróżnienie. Zawsze przecież można kogoś zabić szybko (np. strzelić czy poderżnąć gardło :? :?), albo też znęcać się nad nim całymi dniami, stosować wymyślne katusze i sukcesywnie, krok po kroku, doprowadzić do śmierci, wycieńczenia organizmu. Tyle, że dla mnie nie ma rozgraniczenia, bo zabójstwo drugiego człowieka jest odebraniem mu wszystkiego, co ten człowiek posiada. Wszystkiego. Chociaż nie uważam już, że każde zabójstwo powinno być karane w ten sam sposób. Z uwagą jednak na to, iż decyzja o wymiarze kary powinna być, moim skromnym zdaniem, podejmowana nie "odtąd - dotąd" i tylko zwracając uwagę na ewentualne zastosowanie tego "szczególnego okrucieństwa"; każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie (m. in. przypadki morderstw popełnionych w afekcie). Zbrodnie dokonane w obronie własnej to już inna historia. :roll:
I nie. Nie popadasz w paranoję. Mam podobne odczucia, co ty. W państwach totalitarnych, gdzie stosowana była, lub nadal jest, kara śmierci, niejednokrotnie przecież usuwano niewygodnych ludzi. W tym roku nawet chyba.. był taki przypadek w Birmie czy... <nie pamiętam dokładnie :?> Ojciec był zaangażowany w działalność opozycyjną i po przekroczeniu granicy został aresztowany <potem chyba zamordowany>, a nic nie wiedząca o tym fakcie żona wyjechała ze swoim synkiem, by dołączyć do męża. Wtedy to aresztowano ją i dziecko, odseparowano ich od siebie, a 4-letni chłopczyk (osadzony jako więzień polityczny! :shock:) został umieszczony w samotnej celi, z daleka od matki! :shock: Nawet pamiętam jak na WOS-ie podawaliśmy sobie adresy, tłumaczyliśmy na angielski list do generała Than Shwe... śledziłam potem informacje w gazetach, ale nie wiem, jak to wszystko się skończyło. :roll: :? ).
Cytuj:
A tu nie rozumiem. To znaczy kara smierci ma dotyczyc tylko "okrutnych" zabojstwna tle seksualnym? Co to znaczy z uwzglednieniem dzieci ponizej 15 lat? Ze takie dzieci tez moga dostac taki wyrok??
Zabójstw na tle seksualnym, nie tylko "okrutnych". Zresztą... jakie zabójstwo na tle seksualnym nie jest okrutne? :? A to uwzględnienie dzieci powyżej 15 lat... nie wiem. :? Przepisałam, tak podane, informacje z Gazety. I już wcześniej zastanawiałam sie nad ostatnim "punktem". Czy LPR mialo na myśli nakładanie kary śmierci nawet na dzieci poniżej 15 lat, które dopuściły się wyżej podanych zbrodni, czy też jakiejkolwiek zbrodni seksualnej, nawet z pominięciem mordu, na dziecku (takiej możliwości dodaje wiarygodności fakt, iż Liga zapowiedziała wystąpienie na forum UE z zamiarem przekonania do wprowadzenia wyjątkowej kary śmierci dla "morderców-pedofilów")? Nie wiem.
Koleżanka stwierdziła, że tak dziwaczny zapis może oznaczać, że kara śmierci miałaby być wymierzona "tylko i wyłącznie" tym, którzy dopuścili się "zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem na tle seksualnym na dziecku poniżej 15 lat" (odczytując wszystkie punkty jednym ciągiem, jako jeden przypadek... co dla mnie jest akurat najbardziej nieprawdopodobne, ale jeśli idzie o gramatykę, to właśnie takie zrozumienie treści tekstu byłoby chyba najbardziej trafne ;)).
Cytuj:
Dlaczego mam dzikie wrazenie, ze dlugo w Unii nie pobedziemy?
Unia Europejska nie może mieć wpływu na zmiany... Z ostatnich wiadomości wynika (bo przecież nie miałam pojęcia wcześniej ;)), że te regulacje (dotyczące właśnie chociażby wprowadzenia kary śmierci) nie są objęte traktatem akcesyjnym. Ale przecież kara śmierci w Europie jest nie do wprowadzenia, z nielicznymi wyjątkami, aczkolwiek nie przypominam sobie, by jakikolwiek "wyjątek" był jednym z państw członkowskich Unii (co zresztą nie jest dla mnie niczym dziwnym). :?
Natomiast Unia może się odciąć z innych przyczyn (które będą tylko kroplą przeważającą szalę ;)) - jak, dla przykładu, nieumiejętne zarządzanie lub wręcz trwonienie unijnych dotacji; tak, jak aktualna teraz afera dotycząca kiepskich, wręcz oszukańczych dla UE podziałów pieniędzy dla rolników. :roll: Nie zdziwię się, jeżeli z powodu takiej niekompetencji będziemy mieć spore problemy.
Cytuj:
W tym momencie stalam sie zdecydowanie ZA...
Chociaż nie miałam i nadal nie mam prawa o takich rzeczach decydować, nie mogę głosować, wtedy też nie byłam przekonana co do naszego wstąpienia do Unii Europejskiej (choć byłam bardziej na "tak" niż na "nie"). Nie dziwię się, że wiele osób o takich wahaniach, jak Ty, teraz zmieniło zdanie na zdecydowane poparcie. UE nie jest odkupieniem wszystkich państwowych problemów, nie rozwiąże pewnych kłopotów, z którymi dany kraj boryka się od lat (natomiast, być może, przyczyni się z upływem czasu do poprawy stanu sytuacji :roll:), czasem nawet doprowadzi na pewnym polu do pogorszenia ambarasu (np. wzrost cen niektórych produktów), ale może blokować część idiotycznych, niszczycielskich pomysłów. Jednak, kiedy odetnie się od źródła tych problemów, to dla takiego kraju jak nasz... nie będzie ratunku. :roll: Mam obawy, czy niedługo nie zaczniemy być traktowani przez inne państwa niczym Ukraina. :roll: Najpierw śmiech, oburzenie, drwiny... a potem zbywanie milczeniem.
:? :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle Czw Lip 27, 2006 11:09 pm, edytowano w sumie 7 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 10:22 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Jakbym ja został Ministerem Edukacji (na co liczę) -->>> to wprowadzę na pewno obowiązkowe stroje z lat '60 + fryzurki. Przedmiot Beatlogia oraz uczyniłbym go obowiązkowo zdawanym na maturze... W kibelkach byłby monitoring, czy przypadkiem młodzież nie słucha czegoś innego niż Beatlesi. Zamiast Zielonych Szkół bylyby wycieczki na parę miesięcy do Liverpoolu...
Wszyscy mieliby do swoich kubraczków przypięte logo The Beatles. Otworzyłbym też wiele kółek np. Kółko Matematyczne z elementami The Beatles itd. Oczywiście koło orzełka wisiałaby moja fotografia której wszyscy oddawaliby hołd. Fajnie co??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 9:08 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Maveric napisał(a):
Jakbym ja został Ministerem Edukacji (na co liczę) -->>> to wprowadzę na pewno obowiązkowe stroje z lat '60 + fryzurki. Przedmiot Beatlogia oraz uczyniłbym go obowiązkowo zdawanym na maturze... W kibelkach byłby monitoring, czy przypadkiem młodzież nie słucha czegoś innego niż Beatlesi. Zamiast Zielonych Szkół bylyby wycieczki na parę miesięcy do Liverpoolu...
Wszyscy mieliby do swoich kubraczków przypięte logo The Beatles. Otworzyłbym też wiele kółek np. Kółko Matematyczne z elementami The Beatles itd. Oczywiście koło orzełka wisiałaby moja fotografia której wszyscy oddawaliby hołd. Fajnie co??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Czy mi sie tylko wydaje, czy Ty Maveric planujesz kiedys rzadzic swiatem, hmm??
Mialem kiedys w liceum kolege, ktory zglaszal podobne aspiracje (oraz ze bedzie kiedys slawnym graczem NBA), wiec w razie czego masz juz silna konkurencje 8)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 11:31 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
hans80 napisał(a):
Maveric napisał(a):
Jakbym ja został Ministerem Edukacji (na co liczę) -->>> to wprowadzę na pewno obowiązkowe stroje z lat '60 + fryzurki. Przedmiot Beatlogia oraz uczyniłbym go obowiązkowo zdawanym na maturze... W kibelkach byłby monitoring, czy przypadkiem młodzież nie słucha czegoś innego niż Beatlesi. Zamiast Zielonych Szkół bylyby wycieczki na parę miesięcy do Liverpoolu...
Wszyscy mieliby do swoich kubraczków przypięte logo The Beatles. Otworzyłbym też wiele kółek np. Kółko Matematyczne z elementami The Beatles itd. Oczywiście koło orzełka wisiałaby moja fotografia której wszyscy oddawaliby hołd. Fajnie co??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Czy mi sie tylko wydaje, czy Ty Maveric planujesz kiedys rzadzic swiatem, hmm??
Mialem kiedys w liceum kolege, ktory zglaszal podobne aspiracje (oraz ze bedzie kiedys slawnym graczem NBA), wiec w razie czego masz juz silna konkurencje 8)
świat to za mało

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 8:00 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
hans80 napisał(a):
czy Ty Maveric planujesz kiedys rzadzic swiatem, hmm??

Nie musicie robić mi konkurencji :lol: Naprawdę, to zbędne :lol: :twisted:

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 2:19 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Czytał może ktoś z was projekt kostytucji PiS i Unii Europejskiej... Wiem, że ja jestem dziwny, ale ja nie mogłem się od tej lekturki oderwać... Kurczę, chyba napiszę własną (dla swojego pokoju :lol: :lol: :lol: ).
http://www.pis.org.pl/download.php?g=mmedia&f=projekt_konstytucji.pdf


http://www1.ukie.gov.pl/HLP/files.nsf/0/8B2C52AE9D51AB45C1256FE1003992B0/$file/rfConstitution_pl.pdf?Open



$1 Pierdzenie (dalej zwane puszczaniem ukradkiem czegoś na lewo i prawo) dozwolone jest po uprzednim zgłoszeniu do mnie. Od 16 do 12 można puszczać coś ukradkiem na lewo i prawo ile się chce, a w godzinach szczytu tylko raz na godzinę. (reszta będzie uregulowana przez ustawę)

...

$22 Każdy ma równe prawa* *=czyli nie ma ich wcale

$155 Wszystkie przejawy buntu karanę będą tak jak w moim skeczu:

- Dlaczego nazywają ciebie John "Obcięty" ?
- Załatwiałem się kiedyś w krzakach i niefortunnie natrafiłem na ogrodnika z sekatorem...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Paź 03, 2007 11:50 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Odświeżam trochę temat .... niedługo czekają nas wybory. chciałam się podzielić z Wami takim tekstem humorystycznym, który znalazłam gdzieś w sieci:
Cytuj:
Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach. Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z zasadami, jak husaria: Bóg, Ojczyzna, Honor(aria). Dla Narodu - becikowe, Nowy peron we Włoszczowie. Lepiej żyje się rodzinom (Jednej mamie i dwóm synom). Okno na świat - otworzone, Turystyka - w jedną stronę, Lepsza praca, wyższa płaca (Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca). Gospodarka rozpędzona: Są mieszkania (trzy z miliona), Jest kilometr autostrady, Ład moralny i zasady. Politycznej wzrost kultury (Nurt plebejski, przykład z góry), Nie ma WSI (choć jeszcze trochę, A zrobimy wszędzie wiochę). Cały naród żyje w zgodzie. IPN - i po narodzie. CBA - udane akcje, Super MEN - co rusz, atrakcje. W szkołach nie ma już Darwina, Będzie dryl i dyscyplina, Nie podskoczy żaden gieroj! Tolerancji nie ma! Zero! Żadnych gejów, Ferdydurek, Jest amnestia i mundurek! Wolność słowa i pruralizm (Bo rządzących wolno chwalić). Jest religia na maturze, Wierny Lud na Jasnej Górze. Nie rozumie tylko Unia: Rząd z Warszawy, czy z Torunia? Krótko mówiąc: Rok udany! Tylko naród...do wymiany.

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Paź 03, 2007 12:25 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Swietne! :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 118 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY