Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Maj 21, 2024 7:02 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 2:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
greg napisał(a):
tak zwana wolna dyskusja o IV RP, czy moze jest już V, skoro koalicji nie bedzie???

skoro koalicji nie będzie, to tym bardziej o IV :!: :idea:

A ja w jednym popieram Kaczyńskiego: zabijać morderców, szczególnie tych, którzy są nieresocjalizowalni.
W największej demokaracji świata (USA) kara śmierci funkcjonuje, i poza paroma wpadkami, nie powoduje jakichś gwałtownych protestów wśród społeczeństw tych Stanów, w których obowiązuje.

Jak mamy doczynienia z psycholem, który najpierw w młodości znęcał się nad kolegami w szkole, potem zabił kogoś samochodem po pijanemu, wsapił do grupy przestępczej, zmasakrówał i doprowadził bejzbolem do inwalidztwa kilkanaście osób, a potem zadźgał nożem matkę i jej dziecko, by na końcu zrzucić z 30 piętra zgwałconą wcześniej dziewczynę, to ja bym dał mu karę śmierci.
Sorry jeśli moje podejście Was rozczarowuje.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 8:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Pawel napisał(a):
greg napisał(a):
tak zwana wolna dyskusja o IV RP, czy moze jest już V, skoro koalicji nie bedzie???

skoro koalicji nie będzie, to tym bardziej o IV :!: :idea:

A ja w jednym popieram Kaczyńskiego: zabijać morderców, szczególnie tych, którzy są nieresocjalizowalni.
W największej demokaracji świata (USA) kara śmierci funkcjonuje, i poza paroma wpadkami, nie powoduje jakichś gwałtownych protestów wśród społeczeństw tych Stanów, w których obowiązuje.

Jak mamy doczynienia z psycholem, który najpierw w młodości znęcał się nad kolegami w szkole, potem zabił kogoś samochodem po pijanemu, wsapił do grupy przestępczej, zmasakrówał i doprowadził bejzbolem do inwalidztwa kilkanaście osób, a potem zadźgał nożem matkę i jej dziecko, by na końcu zrzucić z 30 piętra zgwałconą wcześniej dziewczynę, to ja bym dał mu karę śmierci.
Sorry jeśli moje podejście Was rozczarowuje.


Mnie nie rozczarowuje, jednakże ja bym nie potrafiła podjąć decyzji o wprowadzeniu tak surowej kary. Nie potrafiłabym i już, widocznie jestem za słaba psychicznie na takie rzeczy, obawiam się, że wtedy do końca życia żyłabym z poczuciem winy. I w małym stopniu upodobniłabym się do tego mordercy i zbrodniarza.
Jest jeszcze jeden problem w tej kwestii. Kto i na jakiej zasadzie ustali tę granicę zbrodni, od której winnemu należałaby się kara śmierci? :?

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 29, 2005 10:13 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Od tego jest sędzia.


I jeszcze jedno mi się podoba u Kaczyńskich - temperowanie apetytów gayów na pełne równo-uprawnienie. Np, też jestem zdecydowanie za nieprzyznawaniem gayom i lesbijkom prawa do wychowywania dzieci.
Notomiast jestem przeciwnikiem takich skrajnych pomysłów jakie postuluje Piękny Roman, by gayów leczyć :lol:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 29, 2005 11:14 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Na (prawie) całej lini sie z Toba Pawle nie zgadzam, o karze smierci nawet nie chce mi sie za bardzo gadac (choc to fajny pomysl na prace magisterska..ale to juz inna sprawa). Człowiek jest omylny i według mnie nie moze decydowac o odebraniu zycia, zreszta nie ma niepodwazalnych dowodów... w przypadku dozywocia zawsze mozna komus jakos odsiedziane lata zrekompensowac...a smierci sie nie cofnie.

Co do demokracji....... stany to jedyny kraj z tych najlepiej rozwinietych, ktory ma kare smierci, ogolnie jest to domena krajow wysoce malo cywilizowanych. Zreszta juz na pierwszy rzut oka widac ze zabijanie nie jest to zbyt cywilizowany sposób rozwiazywania problemu.

Jesli chodzi o zwiazki homoseksualne jestem w tej kwesti jak najbardziej za skrajnie posunietym liberalizmem, jesli samotna osoba moze adoptowac dziecko ... to wedlug mnie moga zrobic to i homoseksualisci...bo co za problem obejsc prawo...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 29, 2005 7:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Gregu...! Albo jesteś Aniołem (cierpliwości), albo nikt Tobie nie zaszkodził w życiu tak okropnie jak można sobie wyobrazić. Myślę,że poparł byś Pawła poglądy gdyby ktoś zabiłby z premedytacją Tobie bliską osobę. Pewnie diametralnie byś zmienił punkt widzenia...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 29, 2005 10:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Gregu, ponieważ masz 20 lat i dopiero od niedawna nie jesteś dzieckiem, i niewiele wiesz o wychowywaniu dzieci, i całej tej psychologii, mogę Ci powiedzieć jedno (jako ojciec dwóch córek):
wychowywanie dziecka przez jednego rodzica to dramat;
wychowywanie dziecka przez dwóch gayów to
(sorry, zabrakło mi słów)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 29, 2005 11:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Pawle -> a co powiesz w takim razie o wychowaniu dziecka w domu dziecka?? dla mnie to jest ta trzecia najgorsza mozliwosc, która nie pojawiła sie na Twojej liscie

Aniu -> nie wiem.... fakt, ze jest wlasnie tak jak mówisz, ciezko mi mówic co by było gdyby, wiem tylko w co wierze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 30, 2005 10:03 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 11, 2003 10:18 pm
Posty: 139
Hm... nie jestem za przyznaniem prawa osobom homoseksualnym do wychowywania dzieci, nie twierdze, że takie osoby nie byłyby w stanie sprostać wychowaniu dziecka, opieką nad nim, nie byłyby w stanie tego dziecka pokochać etc..

Jednak takie dziecko byłoby w szykanowane na początku w podstawówce, później w gimnazjum, liceum, na studiach... To byłoby straszne, wyobraźcie sobie: macie dwóch tatusiów (lub dwie mamusie) których bardzo kochacie (jak to rodziców), wszystko jest okej zajmują się tobą etc.
Idziecie do szkoły (podstawówki) na początku jest dobrze, póżniej spostrzegasz, że niektórzy coś o tobie plotkują, następnie pokazują między sobą ciebie palcami, jeszcze póżniej otwarcie, w oczy ci mówią: "dziecko pedałów" i gorsze z pewnością rzeczy. Na pewno znajdzie się kilka osób (zawsze się znajdzie) które zmówią się se sobą i nie dadzą ci spokoju, szykany, kpiny... ile można tego wytrzymać? Tylko iść się zabić.... kto to by zniósł??

Homoseksualni rodzice zapewnią opiekę, dom... ale nie obronią przed społeczeństwem, społeczeństwo nie prędko się zmnieni dlatego póki co to jest zły pomysł...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 31, 2005 11:08 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Europa Zachodnia padła ofiarą histerii zwlaczającej brak tolerancji.
Gaye i różne mniejszości dzięki stosowaniu tej taktyki wymusiły olbrzymie ustępstwa na rządach i narodach tych krajów.
Straszak w postaci oskarżenia o brak tolerancji to szantaż wykorzystywany przy każdej okazji.
Nie dajmy się zastraszyć!

Dziecko z domu dziecka powinno trafić do pary heteroseksualnej, a nie homoseksualnej, Gergu.
Czy zdajesz sobie sprawę ile jest par niemogących mieć dzieci?
Czy naprawdę raz skrzywdzone przez życie dzieci, muszą trafić do domu dwóch gayów?
Czy gayostwo to normalność?
Ja nie dam się zastraszyć okarżeniem o brak tolerancji i twierdzę, że nie jest to normalność - moja tolerancja jednak jest dość duża - nie mam zamiaru piętnować i prześladować gayów, ale opieki nad skrzywdzonymi przez okrutny los dziećmi (np śmierć biologicznych rodziców w wypadku) nie dałbym im.
Nie chciałbym widzieć, że za sto lat nasze europejskie społeczeństwa będą w zaniku demograficznym między innymi dlatego, że teraz zachęca się społeczeństwa do życia w związkach homo.
Takich związków homo nie powinny wspierać żadne ustawy dające im prawo do wychowywania dzieci.
Na litość Boską!

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 9:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
walrus napisał(a):
Pawel napisał(a):
A więc kroi nam się koalicja "moich snów":
PiS-Samoobrona-PSL :shock: :twisted:

PO nie chce brać odpowiedzialności za państwo w sytuacji gdy ich zdanie nie będzie miało większego znaczenia w podejmowaniu ważnch dla państwa i gospodarki decyzji.

A PSL, jak zawsze spada na cztery łapy, obojętnie czy z SLD czy z PiS, zawsze chętnie wejdzie w koalicję. Już PiS szykuje marszałka sejmu dla Zycha z PSL. Będzie super!

A Samoobrona wreszcie będzie miała paru ministrów. Proponuję obsadzić nimi ministerstwo Kultury i Nauki, to przecież tacy wykształeceni i kulturalni ludzie. Super!
Jednym słowem IV Rzeczpospolita w pełnej krasie! :lol:

Kaczyńscy zabiorą tym co jeszcze mają jakieś pieniądze, i przerzucą je do jakichś nowych Kas chorych i KRUSów, pieniądze znikną w otchłani biurokracji i złodziejstwa w kasach departamentów ministerstw kierowanych przez PSL i Samoobronę i już wszystko będzie w normie. Biedni będą zadowoleni, bo chociaż im się nie poprawi, to przynajmniej "bogaci" stracą, i będzie Prawo i SPRAWIEDLIWIE! :twisted:

Dokładnie Pawle, dokładnie...
Jeszcze tylko LPRu brakuje do tej żenującej koalicji...


Walrusie! Chyba zacznę Cię podejrzewać o zdolności wróżbiarskie :shock: :wink: :lol: :wink: Teraz nasze państwo będzie utrzymywane pod kieratem pomysłów PIS, Samoobrony i LPR-u
Serio, zaczynam się bać coraz bardziej przyszłości :shock:
Wykrakałeś :wink:
niestety :( :( :(

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 10:59 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
walrus napisał(a):
Jeszcze tylko LPRu brakuje do tej żenującej koalicji...


Walrusie! Chyba zacznę Cię podejrzewać o zdolności wróżbiarskie :shock: :wink: :lol: :wink: Teraz nasze państwo będzie utrzymywane pod kieratem pomysłów PIS, Samoobrony i LPR-u
Serio, zaczynam się bać coraz bardziej przyszłości :shock:
Wykrakałeś :wink:
niestety :( :( :(


No niestety Michelle... czarno to widze... trzeba bedzie jakos przetrwac te 4 lata krzewienia katolicyzmu, lustracji, dekomunizacji, komisji, pustych obietnic, kłamstw, kolesiostwa i złodziejstwa :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 9:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
IV Rzeczpospolita rozczarowuje mnie coraz bardziej.
Najbardziej nie podoba mi się ponowne podniesienie akcyzy na benzynę, i zapowiadane podnoszenie jej co kwartał.
W końcu skądś trzeba wziąć na Berecikowe i tym podobne bzudry :roll:
(Już kilkanaście postów temu uprzedzałem, że bogaci zapłacą za pomysły Kaczyńskich, a biedni.... dalej będą biedni)
:? :evil:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 11:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Przykład wypowiedzi wicemarszałka polskiego Sejmu:

Cytuj:
I chcę powiedzieć, że jeżeli ktoś dzisiaj tak się wymandrza, że trzeba zwiększać...
(Głosy z sali: Wymądrza!)
Wymądrza, wymądrza, przepraszam. Oj, oj, ale bystrzy jesteście. Wymądrzajcie się nadal. (Wesołość na sali, oklaski)


Nie muszę chyba dodawać, który to wicemarszałek :wink: :? :? :? :? :roll:
Na psa urok! To taki przykład dajemy na zewnątrz? :shock: Chryste, przecież jak ktoś tu z innego kraju przyjedzie to pomyśli, że w telewizji ogląda cyrk, a nie posiedzenia Sejmu :shock:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 12:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Bez paniki,
dla przeciętnego Niemca czy Francuza nie ma żadnej różnicy pomiędzy Wymandrza a Wymądrza.
Oni potrafią rozpoznać tylko jedno polskie słowo: Vodka 8)
Wstydu za granicą takie błędy nam nie przynoszą :mrgreen:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 1:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Pawel napisał(a):
Bez paniki,
dla przeciętnego Niemca czy Francuza nie ma żadnej różnicy pomiędzy Wymandrza a Wymądrza.
Oni potrafią rozpoznać tylko jedno polskie słowo: Vodka 8)
Wstydu za granicą takie błędy nam nie przynoszą :mrgreen:


Oj Pawle, przecież wiesz o co mi biegało :wink: :mrgreen: Nie chodziło tyle o samą wypowiedź tylko o głupotę w parlamencie :roll: :?
Byłam jakies trzy tygodnie temu (i będę za dwa tygodnie) w Warszawie na ul. Wiejskiej, w wiadomym gmachu budynku :wink: i jak dowiedziałam się od przewodnika ile mniej więcej zarabia polski poseł/posłanka i wicemarszałkowie to myślałam, że spadnę z krzesła :shock:
A spójrz co sobą prezentują :shock: Żenada, po prostu żenada :roll: :? :?

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 12:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
My, społeczeństwo, ich wybieramy. My moherowe berety i my aksamitne kapelusze. My sami 8)
Demokracja! 8)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 1:26 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ergh, pokrótce przedstawię Wam jakie decyzje (dla przykładu) Marcinkiewicz zamierza wprowadzić jeśli chodzi o moje miasto.

Obiecana dotacja na tramwaj regionalny dla aglomeracji łódzkiej - 0 zł
Z obiecanych 2 mln pieniędzy na rozbudowę lotniska w Łodzi zostało - 0 zł

Na halę na ŁKS z obiecanych 3 milionów zostało - 500 tys.

Zaś na budowę metra w Warszawie, który jest kolejnym "świetnym" pomysłem naszego przyszłego prezydenta zostaje przeznaczone 100 mln....

Czegoś tu nie rozumiem... :roll: :?

Mam wrażenie, że z jakichś dziwnych powodów ktoś chce zahamować rozwój Łodzi :roll: tylko to już jest według mnie przegięcie :? :x

Zastanawiam się czy to nie przypadkiem przez to, że w Łodzi PIS przegrało z PO...

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 8:44 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
Zaś na budowę metra w Warszawie, który jest kolejnym "świetnym" pomysłem naszego przyszłego prezydenta (...)


Akurat tutaj nie rozumiem Twojej ironii. Metro warszawskie nie jest kolejnym ani świetnym, ani nieświetnym pomysłem żadnego prezydenta, tylko środkiem komunikacji, które już od dawna działa we wszystkich europejskich stolicach - oprócz Warszawy...(no i Tirany). A przeznaczenie (wreszcie!) większej ilości pieniędzy na jego rozbudowę to coś, na co większość mieszkańców zakorkowanej stolicy czeka z niecierpliwością.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita Sob Gru 17, 2005 10:06 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 9:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Rita napisał(a):
Michelle napisał(a):
Zaś na budowę metra w Warszawie, który jest kolejnym "świetnym" pomysłem naszego przyszłego prezydenta (...)


Akurat tutaj nie rozumiem Twojej ironii. Metro warszawskie nie jest kolejnym ani świetnym, ani nieświetnym pomysłem żadnego prezydenta, tylko środkiem komunikacji, które już od dawna działa we wszystkich europejskich stolicach - oprócz Warszawy... (no, i Angory). A przeznaczenie (wreszcie!) większej ilości pieniędzy na jego rozbudowę to coś, na co większość mieszkańców zakorkowanej stolicy czeka z niecierpliwością.


Widzisz, chodzi mi głównie o to, że co i rusz z tym metrem są jakieś problemy (przynajmniej tak mi mówił mój cioteczny brat, który mieszka w Warszawie). Zresztą to odrobinę kuriozalne patrząc na to, że w Łodzi (ale nie tylko, w innych miastach rónież) praktycznie nie przeznacza się nic, lub niewielkie kwoty na komunikację miejską, nie ma porządnych autobusów itd. ale pieniądze na metro się znalazły. Wiem, że to stolica, ale widzisz to po prostu w stosunku do innych miast trochę niesprawiedliwe. Owszem, Warszawa powinna być miastem rozwojowym, bo to w końcu niejako 'wizytówka' naszego kraju, ale to nie oznacza, że inne miejscowości nie mają żadnych potrzeb. Może inaczej bym na to patrzyła gdybym mieszkała w stolicy, przepraszam za to przesadzenie w słowach, to pewnie dlatego, że jestem rozżalona tymi postanowieniami :roll: :? Ale widzisz, każdego mieszkańca Łodzi boli to, że tak duże środki są przeznaczane na stolicę (konkretnie metro), a na łódzkie inwestycje praktycznie nic :roll: tym bardziej, że plany dofinansowania niektórych ośrodków (jak hala sportowa, czy lotnisko) już dawno były zaplanowane i "obiecane" :?

Tylko mam nadzieję, że za te słowa o metrze nie jesteś na mnie zła... :roll: może rzeczywiście przesadziłam :oops: przepraszam :oops: :roll: :oops:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle, Nie Gru 18, 2005 12:57 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 10:02 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Nie, nie jestem zła, ale nie mów takich rzeczy, że metro jest czyimśtam wymysłem, bo to już zahacza o paranoję... (zresztą, budować je zaczęto już przed Kaczyńskim). Poza tym, to, że nie rozwija się komunikacja w innych miastach nie jest spowodowane tylko przez to, że taką a taką sumę pieniędzy przeznaczono na metro, bo w poprzednich latach wcale nie było ono takie super dofinansowywane. No i każde miasto ma przecież własny budżet...

PS Osobiście nie mam z metrem żadnych problemów 8) .

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY