Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 12:44 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 5:43 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
E, myslę, że w naszym ukochanym kraju może być jeszcze bardziej dennie...oby nie :D

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 17, 2006 10:33 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Karolka napisał(a):
E, myslę, że w naszym ukochanym kraju może być jeszcze bardziej dennie...oby nie :D
No wlasnie, wiecej opytmizmu!
http://www.youtube.com/watch?v=UTJ3Yqtucbs


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 17, 2006 10:51 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ringo napisał(a):
Karolka napisał(a):
E, myslę, że w naszym ukochanym kraju może być jeszcze bardziej dennie...oby nie :D
No wlasnie, wiecej opytmizmu!
http://www.youtube.com/watch?v=UTJ3Yqtucbs

Nie no, przy tym można się ze śmiechu popłakać. :lol: No tak, tylko humor Pythonów odpowiada polskiemu politycznemu absurdowi. ;) :lol:
"Always look on the bright side of life..." <gwiżdże> :lol: :lol: :lol:

Ziobro: "To jest po prostu pic i fotomontaż"
Rokita: "Uuuuu" (co za mina :lol: )

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 14, 2006 7:39 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Zajrzyjcie tutaj

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Ringo, Sob Lip 08, 2006 10:11 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 9:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Czy wy to oglądacie?! :shock: Co się dzieje w tym państwie?! :shock:
Marcinkiewicz chce się podać do dymisji, wcześniej sprawa z Gilowską, teraz Kaczyński (Jarosław) ma podobno być premierem.
O rany! :shock:
Teraz cała władza... premier, prezydent... To się nie mieści w głowie!
Powiecie może, że ja tu sieję jakąś teorię spiskową, ale czy wam to się nie zdaje... podejrzane. :o Różne się rzeczy działy w kraju nad Wisłą, ale czegoś takiego bym się nie spodziewała. :shock:

Przepraszam za te wszystkie emotikony i wykrzykniki, ale nieźle jestem zaskoczona. :roll: :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 10:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
taaa...dla mnie nie ma w tym nic zaskakujacego... oczywiste bylo ze jak wygra pisior, to wladza wykonawcza bedzie w tym kraju wewnetrzną sprawa rodziny Kaczynskich... podpucha z marcinkiewiczem jednak trzeba przyznać przetrwala długo:)
Jeszcze raz gratuluje dobrego wyboru Polakom :wink: :wink: :evil:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 11:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Być może "podpucha", jak to akuratnie nazwałeś, Gregu, trwała tyle czasu, bo według sondaży CBOS-u, to Marcinkiewicz wzbudzał największe zaufanie wśród 'narodu' ;) (większości, bo ja z tą większą częścią, która sobie takie piekiełko urządziła, wcale a wcale się nie identyfikuję), a J. Kaczyński w tych notowaniach spadał na łeb, na szyję.
Trzeba było jakieś pozory zachowywać. ;)

"The dream is over, what can I say..."

No dobra, z tym całym "dream" to może przesadziłam, bo nijak bajkowo nie było, ale w porównaniu z tym, co się kroi... teraz to dopiero będzie istne piekło. :twisted: :evil: :? :lol:

PS Może przynajmniej wyborcy wyciągną z tego jakieś wnioski? Tyle, że nikt nie wie, co tutaj nas czeka za jakieś cztery lata. ;)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 11:26 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
To był zamach stanu!

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:42 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Trzeba uciekać :shock: 2 Kaczory!!

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 12:10 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
satfreee napisał(a):
Trzeba uciekać :shock: 2 Kaczory!!
i 1 Donald :-)

A tak w ogóle to ostatnio dużo się dzieje:
1. Akcja - Giertych musi odejść
2. Afera Billboardowa
3. Och! Zyta!!!
4. Die Tageszeitung
5. Dymisja Premiera ??

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 12:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Nie wierzę w to, że afera z Gilowską, a potem dymisja Marcinkiewicza to przypadek. Dla mnie to było w ten czy inny sposób ustalone. I na pewno nie przypadkowe.
Ludzie narzekali za czasów SLD, były afery, przekręty... ale zwykli, szarzy ludzie nie odczuwali tego tak mocno, nie w zupełności bezpośrednio. Teraz wszystkie nowe 'pomysły' władzy dotykają właśnie tych zwykłych obywateli. I to jest niepokojące. Przynajmniej dla mnie. :?

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 1:04 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Tak samo uważam.

Ostatnio pojawił się pomysł, aby 19latków brać na obowiązkową służbę wojskową. Ja uważam, że ten co chce (tzn. wiąże swoją przyszłośc z wojskiem) to powinien pójść, ale nie wszyscy (ktoś się starał aby na studia się dostać i potem marnuje sobie 4 miesiące :roll: ). Rozbroiła mnie wypowiedz pana Wierzejskiego z LPR, który to strasznie żałuje, że nie odbył służby w wojsku z powodu swoich studiów. Jak on tak bardzo żałuje, to niech zrezygnuje z kariery polityka (tzn. zwolni stołek :roll: osła) i niech idzie do armii zawodowej.

:shock: Image :o

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 1:45 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Moim zdaniem to Marcinkiewiczowi postawili takie ultimatum::

Albo zrzekasz się fotela i jesteś na liście PiS'u na fotel prezydenta Wawy, albo jeśli zostaniesz to przegłosujemy votum nieufności... Marcinkiewicz był samodzielnym politykiem co nie podobało się Kaczyńskiemu, który chciał mieć wszystko pod kontrolą...

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 8:25 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 11, 2003 10:18 pm
Posty: 139
Uważam, że odwołanie Marcinkiewicza zostało zaplanowane zaraz po wyborach przez Kaczyńskich.... Miał on być premierem tylko tymczasowym.

Kaczyńscy się jednak przeliczyli... sądzili, iż nie będzie miał dużego poparcia społecznego (a miał, tylko nie wiem za co) więc zmiana na stanowisku premiera nie odbije się wielkim echem.... Stało się inaczej.

Polska w ciągu 16 lat miała 12 premierów, Wielka Brytania 3, Niemcy (kanclerzy) też 3.....

Straszne

Ale najstraszniejsze są sondaże, zobaczcie jakie PiS ma poparcie....

________________________________
Sejm portretem wyborców - niestety. Mieli racje pozytywiści.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 8:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Wiesz, profesorze czarnej magii, ;) najgorsze jest to, że w ostatnich sondażach poparcie dla PIS-u wzrosło jeszcze o kolejne 4% (A PO bodajże spadło 3, ale nie jestem pewna). Czy wyborcy naprawdę nic nie widzą, czy cierpią na chroniczną ślepotę, dotykającą ich wtedy, gdy w kraju wyraźnie źle się dzieje? Czy nikt z elektoratu PIS-u i naszego obecnego prezydenta (ja wiem, że nie zawsze to ci sami wyborcy, ale jednak to się dość często pokrywa ;)) nie zaniepokoił się z jak błahego powodu prezydent nie pojawił się na szczycie weimarskim (chciał pokazać Niemcom, "kto tu rządzi"? :? wybaczcie, ale dolegliwości żołądkowe to NIE JEST i NIE POWINNA być przyczyna odwołania! :? ), a jeśli ktoś, chociażby tylko z urzędu, tak szacowny jak prezydent (urząd ma jednak pewną wagę... niezależnie od tego, kto go obejmuje <bo to się zmienia ;) jedyna pociecha ;)>) nie może przejmować się tym, co wypisuje jakaś lewicowa (?) gazeta. Przecież to totalny absurd! :roll:

Wiecie... ja może przesadzam... może pomyślicie, że to nieszczere, wymyślone dziwactwo gówniarza, który nie ma tak szerokich horyzontów jak dorośli, nie wie tyle o historii, polityce, co inni, ale... ja się boję. A jeśli ja się boję, to co czują ci, którzy patrzą na to szerzej, z perspektywy kilkudziesięciu lat, które w tym kraju przeżyli, i z których to lat wyciągnęli wnioski. Historia, to wedle swojego zamierzenia nauka, która ma nas uczyć o tym, co było dawniej, wpoić nam pewne zasady (ale nie narzucać... te zasady sami musimy odszukać i przyswoić) i przestrzec nas przed błędami przodków. Polacy (generalizuję i nie mówię o wszystkich ;)) tyle przeżyli, ale... chyba przysypiają na historii (i to, niestety, zdaje się, że nie tylko w moim pokoleniu).

Nie chcę stąd wyjeżdżać. Nie jestem urodzoną patriotką, prędzej kosmopolitką, ale mimo wszystko... no, kocham ten kraj. Kraj, a nie władze tego kraju. I obawiam się, że kiedyś to miejsce wbrew własnej woli będę musiała opuścić. O ile byłby to mój wybór, nie czułabym, że coś ktoś mi narzuca; a tak - czuje się tylko taki niewidzialny sznur zaciskający się na twojej szyi. ;)
Czy można tak bezkarnie niszczyć tyle lat tradycji, kultury, historii Polski i tego, co jakimś nieziemskim trafem udało nam się odbudować? To... konstytucja naprawdę tego nie zabrania? :lol: <wiem, że przesadzam, celowe ;)>
Kiedyś Norman Davies napisał, że to, iż Polska jeszcze istnieje, mimo rozbiorów, mimo tego, że nie było jej 123 lata na mapie, mimo zawirowań, to jakiś cud! I patrząc na to, co i teraz się dzieje, muszę przyznać mu rację. :(

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:20 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
W moim najbliższym środowisku nie ma wogóle poparcia dla PISu (ale ankieta jest ankieta :( ). Ale cóż, podziękujmy moherowym beretom i Radiu Maryja i TV Trwam, za pranie mózgu.

Kiedy widze ich (PISu) ostatnią reklamówkę (na dodatek pomysł ściągnięty ze spotu Reagana z lat 80) to mi się chce wymiotować. Taaaaaaaaa Polacy zarabiają więcej ( a to ciekawe :x), gospodarka wzrosła (haha komu takie kity) i na koniec bardzo przekonywująca przemowa pana prezydenta (premiera? nie pamiętam czy to Lech czy Jarek mówił, oni są tacy podobni :P ), że Pis dotrzymał słowa.

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:33 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Mnie ostatnio śmieszy takie zjawisko, że kogokolwiek by przepytano to i tak nikt się nie przyzna(lub małoktóry), że głosował na PiS ... Ja się więc pytam!!! Kto u diaska na nich oddał głos... Sami na siebie oddali? Biorąc pod uwagę matematykę to możliwe, że zawsze po prostu ankietują opozycję... Gdyby to PO wygrało wybory, czy jaka kolwiek partia było by to samo :lol: :lol: :lol:

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
satfreee napisał(a):
Kiedy widze ich (PISu) ostatnią reklamówkę (na dodatek pomysł ściągnięty ze spotu Reagana z lat 80) to mi się chce wymiotować. Taaaaaaaaa Polacy zarabiają więcej ( a to ciekawe :x), gospodarka wzrosła (haha komu takie kity) i na koniec bardzo przekonywująca przemowa pana prezydenta (premiera? nie pamiętam czy to Lech czy Jarek mówił, oni są tacy podobni :P ), że Pis dotrzymał słowa.
Jarosław ;)
Woland napisał(a):
Polska w ciągu 16 lat miała 12 premierów, Wielka Brytania 3, Niemcy (kanclerzy) też 3.....
Od razu widać, gdzie jest najstabilniej. :wink: :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 10:38 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Do poczytania:
Masala wyrzucona z Radia Bis
Nowego premiera strach przed lataniem

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 10:49 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Nie tylko Masala... "Mocnych Nocnych" w Radiu Bis też już nie będzie... :(
Jak to rozwalająco skwitowali: "W wakacje nie będziemy prezentować mocnej muzyki". :shock: :( :(: ?

Cegielski: "Jak to było? "Wolność słowa". No tak. "Jaka jest różnica między wolnością słowa w Polsce, a w USA? W Polsce jest wolność słowa, a w USA wolność po słowie.""

:cry: :cry: :cry: Jedyne audycje, których da się słuchać, teraz będą albo usuwane z programu albo na tyle cenzurowane, że nie będą sobą prezentowały niczego ambitnego i ciekawego. :( :cry: :( :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 97 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY