Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Cze 16, 2024 7:43 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 390 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 4:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
No i może fakt, że nie zamierzam spinać włosów... ;) (niektórzy na to reagują wręcz alergicznie :P )

ja tez nigdy nie spinam włosów, na wszystkich wazniejszych egzaminach także miałem rozpuszczone :) taaaak, niektórzy potrafią dziwnie spojrzeć (mozna odczytac z oczu:"czy ty jesteś normalny?" :wink: ) :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 5:42 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Adam!!!!!!!!!!

Gratuluje :!:

Sorrka, ze sie wczesniej nie odezwalam!

Po pierwsze - oczywiscie wybrales swietny temat. Zaluje, ze nie moglam byc tam na Twojej maturze, no!!!! Po drugie, po drugie.. Ech, nie napisze nic "madrego" - strasznie sie ciesze, ze juz masz stres maturalny za soba. Prawda, ze to takie przyjemne miec mature za soba? Prawda, ze wydaje sie byc tak banalnie prosta potem? :D

Ha, ha, przypominam co powiedziales niedawno. :D Ze po maturze, to juz tylko norweski! Trzymam za slowo!!! ;).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 10:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Adam! :D Wiedziałam, że będziesz miał max! :D Po co się było denerwować; twoja prezentacja najwyraźniej zrobiła prawdziwą furorę (tym bardziej GRATULUJĘ!!! :D)
Zabawne, przede mną jeszcze całe trzy lata, a mi już (rozmawiając z moimi znajomymi z liceów <choćby dwie godziny temu ;)>) udziela się ten nastrój majowej nerwowości. :shock: :lol: :roll: :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 1:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
kurka wodna niedoczytałem się ostatniego posta :oops: :( :roll: :wink:

GRATULUJE tematu i w ogóle wszystkiego!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 9:54 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Dziękuję bardzo za wszystkie gratulacje! :)
Ringo, może nie tylko norweski (ojciec mnie ciągle pogania z prawem jazdy... tak to jest mieć instruktora nauki jazdy w rodzinie :roll: ), ale na pewno znajdę na to wystarczająco dużo czasu :D 8)

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 1:01 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Adam_S napisał(a):
Ringo, może nie tylko norweski (ojciec mnie ciągle pogania z prawem jazdy... tak to jest mieć instruktora nauki jazdy w rodzinie :roll: ), ale na pewno znajdę na to wystarczająco dużo czasu :D 8)
No fajnie! A mnie wszyscy przyjaciele juz zapowiedzieli, ze jesli zechce kiedys wprowadzic w zycie moj plan nauki jazdy samochodem, to mam ich informowac zawsze dokladnie o ktorej godzinie i gdzie bede jezdzic - zeby mogli sie wowczas przezornie znalezc w drugiej czesci miasta ;) Nikt w naszej rodzinie nie jezdzi samochodem, wiec niestety o jezdzeniu, przepisach itd. nie mam zadnego pojecia ;). A do tego moj "refleks" oraz nieskoordynowane ruchy.. taaaak. Idealny pirat drogowy ;).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 3:16 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Piotrze, Adamie!!!!!! Swietne awatarki :!: :D Adam, ale to chyba nie...? Emm, zaraz no.. hmm.. czy ta postac ma tylko przypadkiem podobne rysy do Ciebie? :oops:, sorry, jesli bredze od rzeczy.. nie potrafie poznawac ludzi w corpse paincie.. :( Jesli to ktos z tych, ktoryc POWINNAM rozpoznac, to sorrki.. :(
Uaaa, jak ja lubie to zdjecie Varga (na koszulce)!!!!! (o rany, zabrzmialam jak rozkochana malolata.. no, typowy "kinder-metal" po prostu :shock: :lol: ;))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 3:25 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Ringo napisał(a):
Piotrze, Adamie!!!!!! Swietne awatarki :!: :D Adam, ale to chyba nie...? Emm, zaraz no.. hmm.. czy ta postac ma tylko przypadkiem podobne rysy do Ciebie? :oops:, sorry, jesli bredze od rzeczy.. nie potrafie poznawac ludzi w corpse paincie.. :( Jesli to ktos z tych, ktoryc POWINNAM rozpoznac, to sorrki.. :(

Hehe, dobrze rozpoznałaś... ;) Zrobiłem sobie coś takiego (a właściwie kumpel mi zrobił ;) ) pod koniec zeszłego roku, jak w mojej (byłej już :P ) szkole był Hydepark - taka impreza muzyczna na której można się zaprezentować... 8) Ja tam akurat nie grałem, ale za to chodziłem i straszyłem ludzi :lol:
Ringo napisał(a):
Uaaa, jak ja lubie to zdjecie Varga (na koszulce)!!!!! (o rany, zabrzmialam jak rozkochana malolata.. no, typowy "kinder-metal" po prostu :shock: :lol: ;))

Też je bardzo lubię :) A nie jestem rozkochaną małolatą :lol:

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 24, 2006 11:19 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Kasia w "Motywach beatlesowskich w literaturze" napisał(a):
Wiedziałam, że Rita się odezwie :D


No ba :wink: Są takie tematy, w których człowiek po prostu odezwać się musi :wink: .

i napisał(a):
Również uwielbiam książki Małgorzaty Musierowicz. Sama pani Małgorzata jest niesamowitą osóbką, emanuje niezwykłym ciepłem i serdecznością. Niesamowite jest to, że serię Jeżycjady czytają wszyscy niezależnie od wieku, na spotkaniu z autorką byli panowie w wieku 80 lat!


Ja do dziś zazdroszczę Kasi tego spotkania... :) , tym bardziej, iż to, w którym ja miałam uczestniczyć (była seria spotkań z okazji wydania "Żaby") zostało w ostatnim niemalże momencie odwołane... Ale, ale - może w czerwcu :?: W tym roku to już musi się udać - nie ma siły :!:

Karolka (ibidem) napisał(a):
O proszę! Pokrewna dusza! :D


I to pod co najmniej drugim już względem :wink: .

oraz napisał(a):
Wydaje mi się (żeby później nie było gafy, co jest bardzo prawdopodobne), że było jeszcze coś o Beatlesach W "Szóstej klepce", gdy Danusia puszczała płyty. A może to był jakiś polski wykonawca :?: Kurka, nie pamiętam :D


W "SZK" była wspomniana tylko Abba i Locomotiv GT (z zagranicznych). Potem muzyki rozrywkowej w Jeżycjadzie zabrakło... Może jest tak, że Pani Musierowicz dopiero "po czasie" doceniła Beatlesów, np. widząc, jaka muzyka jest "na fali" w dzisiejszych czasach :?: :wink:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 12:19 am 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Cytuj:
W "SZK" była wspomniana tylko Abba i Locomotiv GT (z zagranicznych). Potem muzyki rozrywkowej w Jeżycjadzie zabrakło... Może jest tak, że Pani Musierowicz dopiero "po czasie" doceniła Beatlesów, np. widząc, jaka muzyka jest "na fali" w dzisiejszych czasach Question Wink


"Szósta klepka" została napisana w roku 1977, a w tym czasie w Polsce często gościły węgierskie zespoły i pewnie dlatego Małgorzata Musierowicz wspomniała o Locomotiv GT ku uciesze mego Tatki, zresztą :D

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 7:35 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Wiecie, że Stonsi nie zagrają w Polsce :x :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 9:02 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Stonesi mają zagrać w Polsce - tylko prawdopodobnie w lipcu, gdyż z jeden z członków zespołu przechodzi rekonwalescencję po urazie mózgu jakiego doznał....

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 10:37 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Maveric napisał(a):
Wiecie, że Stonsi nie zagrają w Polsce :x :(

Mnie bardziej martwi, że przesunął się też koncert w Brnie... :? Miałem jechać, bo właściwie wychodzi mi bliżej i taniej niż do Warszawy, ale jak to się przesunie np. na pierwszą połowę sierpnia to mogę sobie pomarzyć... :(
A swoją drogą ten Keith to jest wariat (w pozytywnym znaczeniu), żeby w wieku 62 lat skakać po palmach... :wink: No ale to w końcu Stonesi :twisted:

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 2:05 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Ania1 napisał(a):
Stonesi mają zagrać w Polsce - tylko prawdopodobnie w lipcu, gdyż z jeden z członków zespołu przechodzi rekonwalescencję po urazie mózgu jakiego doznał....
spadł z palny (dobrze, że nie urwał się z choinki i się nie zabił)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 8:45 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Wracając do książek:

A więc w "Szóstej Klepce" był Niemien... No cóż :D Mnie się już wszystko kojarzy z Beatlesami, więc się nie dziwcie :wink:

A Niemen też może być, więc nie ma tego złego...

Plotę od rzeczy. Przepraszam :wink:

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 9:22 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Karolka napisał(a):
Wracając do książek:

A więc w "Szóstej Klepce" był Niemien... No cóż :D Mnie się już wszystko kojarzy z Beatlesami, więc się nie dziwcie :wink:

Zdarza się :wink: Tym bardziej, że Niemen był na niektórych fotach bardzo podobny do Lennona;)

Karolka napisał(a):
Plotę od rzeczy. Przepraszam :wink:

Nie wiem, jak inni, ale ja wybaczam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 9:25 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Audrey napisał(a):
Karolka napisał(a):
Wracając do książek:

A więc w "Szóstej Klepce" był Niemien... No cóż :D Mnie się już wszystko kojarzy z Beatlesami, więc się nie dziwcie :wink:

Zdarza się :wink: Tym bardziej, że Niemen był na niektórych fotach bardzo podobny do Lennona;)

Karolka napisał(a):
Plotę od rzeczy. Przepraszam :wink:

Nie wiem, jak inni, ale ja wybaczam :D


Dziękuję :D

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 8:54 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
To musiało kiedyś nastąpić mam już 500 postów. Jak ten czas szybko zleciał. :lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 12:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Maveric napisał(a):
To musiało kiedyś nastąpić mam już 500 postów. Jak ten czas szybko zleciał. :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratuluję, Admiralu Halsey :lol:
(kurczę, ja się nie znam, ale z czego jest ta nazwa?? Do czego nawiązanie?? Bo myślę, myślę i nic :? )


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 1:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Audrey napisał(a):
Maveric napisał(a):
To musiało kiedyś nastąpić mam już 500 postów. Jak ten czas szybko zleciał. :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratuluję, Admiralu Halsey :lol:
(kurczę, ja się nie znam, ale z czego jest ta nazwa?? Do czego nawiązanie?? Bo myślę, myślę i nic :? )


to nazwa drugiej części jednego z większych przebojów Macci- Uncle Albert/Admiral Halsey. świetny kawałek :) tez jakos tak dziwnie noszę jego nazwę :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 390 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY