Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:06 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Radio
PostWysłany: Nie Lut 20, 2005 10:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Nie wiem czy taki temat był już podejmowany na forum, ale mimo to go założę, bo ten aspekt mnie ciekawi. Jakiego radia słuchacie? A może w ogóle nie słuchacie żadnego, bo wszystkie uważacie za komercyjne? Jakiego radia powinien słuchać (wedle waszej opinii) fan Beatlesów?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 20, 2005 11:26 pm 
Fan The Beatles powinien słuchać Beatles-A-Rama ;)

http://www.beatlesarama.com/


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 20, 2005 11:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Aha, pomijając stacje, których można słuchać w internecie to zapomniałam dodać, żebyście dopisywali częstotliwość. A, jeszcze jedno.....prosiłabym o podawanie swoich typów, ale raczej nie tych, których można słuchać w internecie (z różnych powodów są z nimi problemy. Na przykład u mnie Beatlesarama się zawiesza). Pozdrawiam was wszystkich.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 21, 2005 5:24 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
no coz ja tam nie slucham zadnego radia..moze tylko czasem, co do komercyjnosci stacji radiowych (jesli mozna tak powiedziec) to wszystkie nimi sa..moge podac tylko program naprawde ciekawy lecz nadawany raz w roku ale takie jest jego zadanie..przeboje wszechczasow w trojce, zawsze w grudniu, swietna muzyka glownie z lat 70-tych. Niestety Beatlesi byli ( o ile sie nie myle) na 99 i 96(??) miejscu ale za to John Lennon z Imagine na 16! Goraco Polecam!!

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 21, 2005 7:20 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Those were the days... Jeszcze 5,6 lat temu.
Bo były kiedyś takie piękne czasy, kiedy wystarczyło włączyć byle jaką stację i za dziesięć minut miało się okazję posłuchać jeśli nie Beatlesów, to po prostu coś ze starej, wspaniałej muzyki. Niestety, czasy te minęły i wszystko wskazuje na to, że bezpowrotnie :cry: . Teraz taką przyjemność serwują tylko nieliczne stacje radiowe - zazwyczaj mające zasięg lokalny - i to żadna ich specjalna zasługa w sumie, bo zazwyczaj po prostu specjalizują się w tak zwanych "złotych przebojach" - np. Gold FM, którego od czasu do czasu zdarza mi się posłuchaćI jest to właściwie jedyna stacja, jaką jestem w stanie znieść, a to wynika z prostego faktu, iż obecnie niemal wszystkie najbardziej popularne stacje - niestety, nawet wspaniała ogniś "Trójka" poszła ich śladem - nie dość, że serwują po prostu głównie muzyczną sieczkę, to jeszcze na ową sieczkę składa się około 50 "przebojów", puszczanych non stop w kółko. To wszystko razem powoduje u mnie odruch wymiotno-apopleksyjny.
Zdarzyło mi się rozmawiać na ten temat z kilkoma Beatlefanami i dlatego wiem, że u całkiem sporej liczby osób jest podobnie... Jaki z tego wniosek więc :?: Jeżeli w dzisiejszych czasach Beatlefan chce posłuchać naprawdę dobrego radia... a mówię o polskim Beatlefanie, gdyż np. w USA, o ile mi wiadomo, są radia puszczające tylko (:!:) Beatlesów - to powinien je sobie sam założyć :wink: .
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 21, 2005 9:59 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lut 04, 2005 4:04 pm
Posty: 119
Jeśli chodzi o radia o internetowe, to wejdz na www.shoutcast.com, w polu szukania wpisz "beatles" i kliknij na któres radio a przez WinAmpa się odtworzy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 6:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
gietek napisał(a):
Fan The Beatles powinien słuchać Beatles-A-Rama ;)

http://www.beatlesarama.com/


Beatles-A-Rama jest niezla...ja notomiast polecam MACCAradio

pozdrawiam

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 8:52 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Wrz 25, 2004 9:57 am
Posty: 141
Miejscowość: Swarzędz koło Poznania
Uwielbiałam Trójkę. Kiedyś Jadwiga Skolarska puszczała wieczorem całą dyskografię Beatlesów,a ja nagrywałam na wysłużony magnetofon kasetowy.Teraz też jest świetna muzyka w Trójce...ale tylko podczas jakiejś żałoby.
Dawniej słuchałam też Radia Jazz i to było coś.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 4:05 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Osobiście słucham MaccaRadio i Beatles SPECIAL (narazie dostepne z autoryzacją, później dam linka)

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 5:09 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
MaccaRadio i Radio Pogoda

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 5:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ja słucham tylko radia nocą (Minimax, Noc Muzycznych Pejzaży- wszystko w Trójce), bo za dnia się go 'boję' włączyć.
Kiedyś w Radiu Lublin była fajna co tygodniowa audycja pt "Beatlemania" prowadzona przez Jerzego Janiszewskiego. Czy ktoś z Lublina może powiedzieć czy to jeszcze leci, bo u mnie jakoś 'fale Lubelskie' już nie docierają :wink:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 8:43 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Kiedy jechałem na Słowację, zatrzymaliśmy się w Rzeszowie. Przeszukując fale radio natrafiłem na RadioRzeszów i na audycję DinoTop - bardzą fajną listę przebojów (m.in byli tam The Beatles,RingoStarr,Macca,Lennon,Harrison,The Animals i inne zespoły z okresu lat 60-80)
http://www.radio.rzeszow.pl/?wybor=dino

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 2:29 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

Beatlemania w Radiu Lublin jest i ma się dobrze. Mam przyjemnośc ten program z p.Janiszewskim współprowadzić. W każdą niedziele od 18 do 19

przez internet też można słuchać. http://radio.lublin.pl/

Pozdrawiam,

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 3:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Rewelacja! :)
Ja ostatnio miałem okazję słuchać Beatlemanii jakieś 3 lata temu, a to ciagle jeszcze leci- super! Szacuneczek Bartku - to ty się tam też słownie udzielasz z panem Jerzym :o Gratulacje! Ten człowiek ma niesamowite wspomnienia z
młodości związane z Beatlesami, jak się rozgada to chyba trudno go powstrzymać 8) Powiedz mi Bartku co wy tam teraz puszczacie- może bootlegi? A pan Jerzy puszczał już cyklicznie solową ich twórczość? A można wiedzieć od kiedy przytrafiła Ci się TAKA FUCHA?
Jak możesz to pozdrów pana Janiszewskiego od fana Beatlesów.
Pozdrawiam również Ciebie :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 4:08 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witam,

Ja przygotowuje sam swoje rzeczy on sam. Mozna powiedziec ze na antenie sie sprzeczamy i kazdy udowadnia swoje racje. Sa bootlegi, covery, regularne nagrania. wszystko :-) wiele ciekawostek.

Jestem juz z Janiszem od zeszlego roku ;-)

Pozdro,

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 7:43 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Właśnie dojrzałem, że w najbliższą niedzielę szykuje się chyba specjalne wydanie Beatlemanii, bo wypadają w ten dzień 65 urodziny Johna Lennona. Pewnie złorzycie mu jakiś mały hołd. A jest szansa, by zabrzmiało Happiness Is A Warm Gun?
I jeszcze jedna ważna sprawa. Strasznie mnie kręciła swego czasu audycja supermix prowadzona przez mojego ulubieńca Wiktora Jachacza- uwielbiałem gościa. Prowadzi on jeszcze ten fantastyczny program na atenie Radia Lublin? A może znasz osobiście pana Jachacza? Dzięki jego audycji poznałem dziesiątki niesamowitych podziemnych kapel z kręgu rocka progresywnego takich jak Trip, Necronomicon czy Eulenspygel. Do dziś nawet mam ponagrywane jego programy- był nie do przebicia! :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 4:28 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Witek Jachacz prowadzi prowgram Hey Joe w czwartki i jest szefem muzycznym stacji :-)

Pozdrowienia z Lublina,

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 4:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
To SUUUUUUUUUPER :!:
A znasz pana Witka osobiście? Jak tak to czy możesz go jakoś tam pozdrowić? Ale teraz żałuję, że nie mam Lublina...
Pozdrawiam! :)

Acha i dzięk za pozdrowienia (od razu się lepiej poczułem! :D )!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Paź 25, 2005 7:25 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sie 31, 2002 3:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Lublin
Pzrekaze pozdrowienia.

Lublina mozesz sluchac przez net.

www.radio.lublin.pl

Bartek

_________________
MAF


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 6:14 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Gru 31, 2005 12:09 pm
Posty: 164
Miejscowość: Cz-wa
Ja najczęściej słucham trójki, bo puszcają w niej różne utwory. Jest rock, jazz i inne. Z audycji najlepiej lubię chyba minimaxa. Chwilami słucham również radia Złote Przeboje ( w Częstochowie to się chyba Radio C nazywa :P ). Nie cierpię Radia Zet. Ciągle tylko Robbie Wiliams, Madonna, Mariah Carey. ( Jakieś 40 utworów puszczanych non stop jeden po drugim :? :x ).


Ostatnio edytowany przez Luke, Pią Sty 13, 2006 10:12 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY