Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 8:35 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 9:57 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lut 04, 2005 4:04 pm
Posty: 119
Czemu ? Ja tam ich nie załował :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 10:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Ja też nie!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 28, 2005 4:55 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
yy..dobra doba zgadzam sie z wami..na stos z nimi:))

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 07, 2005 2:16 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
To niezwykle madre. Narzekacie na to, ze ludzie nie akceptuja tego, ze sluchacie Beatlesow, a chwile wczesniej sami kpicie sobie z muzyki jakiej sluchaja. Winszuje roztropnosci. Godne podziwu jest rowniez nazywanie ich zblakanymi biedakami. No przeciez sluchaja daremnej, gorszej gatunkowo muzyki i wy - zdrowi sluchacze o dobrym guscie powinniscie pokazac im, gdzie jest ich miejsce. Oczywiscie wspolczesne komercyjne hity o malo ambitnych tekstach w niczym nie moga rownac sie z glebokimi She Loves You, I Want To Hold Your Hand, czy Love Me Do. Zaraz ktos zacznie mowic o doskonalym bialym albumie i Abbey Road, ale to nie o to chodzi, bo przeciez nie wyrzekacie sie Please Please Me, With The Beatles czy AHDN i twierdzicie ze All My Loving jest fajne, ale najnowszy hit Britney juz nie. Hera ma racje, nienawidzmy ludzi ktorzy uwazaja ze najlepsza muzyka jest ta, ktora im sie podoba i ktorej lubia sluchac. Spalmy rozglosnie radiowe ktore chcac opetac nasze mozgi wtlaczaja nam piosenki i przesylaja do naszych podswiadomosci sygnaly, ktore kaza nam ustawic odpowiednia fale, a nastepnie podglosnic i sluchac ich propozycji wbrew naszej woli. Nie bronie oczywiscie ludzi, ktorzy krytykuja Beatlesow, bo sam jestem ich fanem, a za hiphopem i techno nie przepadam, ale sprzeciwiam sie dyskredytowaniu wielbicieli tych i innych gatunkow. Ogolnie moja ocena muzyki jest dosc prosta: jesli dana piosenka, chocby miala najgorszy text i posiada najbardziej irytujaca w moim mniemaniu melodie, podoba sie jakies grupie ludzi to widocznie jest dobra, ale nie w moim guscie. Nie moge stwierdzic czy jest lepsza czy gorsza od Beatlesow, moge jedynie powiedziec czy mi bardziej czy mniej sie podoba. Ale po co ja to pisze, jestem gowniarzem i sie nie znam i Pawel zaraz mnie skarci.

(mialem pogrubiac ironiczne fragmenty, ale jednak zdam sie na wasza inteligencje)

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 2:41 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
no taak... i wiesz co?? po przeanalizowaniu tego postu doszlam do wziosku ze masz racje..

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 10, 2005 5:52 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
hera, lubie Cie ;)

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 13, 2005 4:02 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
tak tak .. nawzajem...pozdrawiam i zapraszam na priv:D:D

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 2:49 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Ja mam 16 lat i od 10 lat słucham tylko ich !!!

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 5:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Bardzo się cieszę, że rzeczywiście dużo młodych ludzi w naszym pięknym kraju ma Bitlowego wirusa, ja jeszcze kilka miesięcytemu nie miałem o tym pojęcia, normalnie myślałem, że jestem osamotniony- jakież to było nie mądre przypuszczenie :wink:
Ale z pewnością przyznać się, że jest się miłośnikiem Beatlesów to niestety dzisiaj obciach (zwłaszcza w środowisku metalowym). Ludzie jakoś strasznie się dziwują, że można słuchać tak 'staromodnej' muzyki. Nie zauważam specjalnie, żeby w dzisiejszych czasach młodym ludziom polepszył się gust, myślę że jest coraz gorzej bo ogarnia nas zewsząd tylko plastik. Jeżeli chcesz dzisiaj znaleść coś wartowciowszego - musisz szukać głębiej- ale komu się chce! Oczywiście są wyjątki. W dużej mierze wina leży po stronie mass mediów.W strasznie zafałszowany sposób są ukazywani Beatlesi w naszym kraju- czyja to wina? Jakby tak póścić przeciętnemu Polakowi Tomorrow Never Knows, I Want You czy Helter Skelter to za Chiny by nie zgadł, że to Beatlesi - testowałem sam na istotach żywych. U nas Beatlesi są kojarzeni z She Loves You, Yesterday i ewentualnie z Let It Be i Hej Jude. Zawsze byli uśmiechnięci, schludnie ubrani i wyśpiewujący, że I Wanna Hold Your Hand... Skandal! W dzisiejszych czasach mało ludzi obchodzi co oni tak naprawdę stworzyli, niestety. Na słowo The Beatles przeciętny młody człowiek (u mnie w Bielsku) robi kwaśną minę! Ewentualnie pojawi się jakiś głupawy uśmieszek niezrozumienia...

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Yer Blue, Pią Paź 07, 2005 11:31 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 8:30 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Nie ma się co przejmować, takie "imbecyle" (bez obrazy) słuchają Mandaryny i innych co udają, że śpiewac potrafią :roll: @YerBlue jak coś to jest nas dwóch na Podlasiu :wink:

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 1:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Słuchających Mandaryny i innych 'przysmaków' nie nazwałbym 'imbecylami'- to przecież normalni ludzie, tylko o innej wrażliwośi- każdy ma swoją. Co ciekawe ludzie słuchający naprawdę wysmakowanych dzwięków (np. Pink Floyd, King Krimson, Dead Can Dance, Lacrimosa), a znam kilka takich osób, mają śladową wiedzę o Beatlesach, w ogóle ich olewają- chyba nie wypada ich słuchać. Chociaż pewna dziewczyna (o wysmakownym guście muzycznym) spytała mnie czy może mam jakieś nagrania Bitlów, bo usłyszała ich pierwszy raz miesiąc temu (!), była to oczywiście pózna ich twórczość i była pod wrażeniem. Tak więc trafiła w dychę (nic nie wiedziała o mojej Beatlemanii) i już w krótce słuchaliśmy Białego Albumu, a takie utwory jak Martha My Dear, Birthday i szczególnie Julia od razu się jej spodobały :D Być może ją trochę zaraziłem Beatlesami bo mówiła, że Białego Albumu lubi sobie posłuchać, nie wiem jak jest z resztą płyt... Tak więc młodych ludzi po prostu trzeba oświecać, gdyż oni w ogóle nie maja pojęcia jaką muzę tworzyli nasi ulubieńcy! I zawsze można kogos zarazić...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 8:19 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Może mnie poniosło z tym określeniem. Ale dla mnie taka muzyka (Mandaryna itp. itd.) jest maksymalnie kiczowata :P

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 9:12 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Dla mnie też Mandaryna to symbol kiczu.

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 10:09 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dla mnie nawet i poniżej jakiejkolwiek krytyki. Ale to już indywidualny wybór każdego odbiorcy kto czego chce słuchać.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 66 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY