Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 9:20 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 12:20 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
wydaje mi sie ze mlodzi coraz czesciej sluchaja prawdziwej muzyki. Ja wiele dalabym by zyc w latach 60tych jednak ludzie ktorzy to przezyli nie doceniaja tego, nie wiedza czym jest opetanie ich mozgu przez komercyjne radia wtlaczajace nam piosenki ktorych teksty sa bez sensu. Jednym slowem sa denne.Nadeszla madrosc,musimy wytoczyc droge dla zablakanych biedakow:)
ps..tylko nie przesadzajmy bo beatlesi sa tylko nasi:))))) mysle ze troche to za ostro zabrzmialo z tymi biedakami no ale wole podebatowac na ten temat zeby nie bylo ze nic nie robie dla ludzkosci:)..chcialabym pomoc ludziom ale wiem ze przyjdzie na to czas;)






an eye for an eye will make us all blind...remember


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 16, 2005 1:00 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
To prawda mam wrazenie że tych "zdrowych" słychaczy z dobrym uchem muzycznym przybywa. I to mnie cieszy. :lol: Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 9:11 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 19, 2004 7:11 pm
Posty: 131
Miejscowość: Chorzów
Może jest coraz więcej ludzi z dobrym gustem...ale jest też wiele takich co słuchają gorszej gatunkowo muzyki. W moim mieście jest ich dużo...nie wiem jak u was.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sty 18, 2005 11:47 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Pią Lis 07, 2003 10:56 pm
Posty: 120
Miejscowość: Czerwionka
Cytuj:
ale jest też wiele takich co słuchają gorszej gatunkowo muzyki


gorszej gatunkowo muzyki, hmmm.... a cóż to znaczy gorsza gatunkowo muzyka, jak dla mnie to jest to 90% tego co obecnie słuchają ludzie, bo jest to coś co mi sie nie podoba- ale co mi do tego co oni słuchają?? mnie wk*rwia to, kiedy mi ktoś gada ze ja słucham "pierdoł" więc oni tez chyba nie najlepiej się mają kiedy o ich muzyce gada się w ten sposób, więc pojęcie "gorszej" muzyki jest względne dlatego powstrzymałabym sie od takich twierdzeń na przyszłość

tyle

od gietka: Aniu, zmiłujże się i nie pisz takich wulgaryzmów w jawnej postaci :)
...dla tych co się lubią czepiać: zmieniłem bardzo brzydki wyraz i zamiast "u" wstawiłem gwiazdkę...

_________________
That love is all and love is everyone
It is knowing, it is knowing


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 1:08 am 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Cze 25, 2004 12:53 am
Posty: 79
Miejscowość: Dębica
Osobiście uważam że muzyka Beatlesów, jak i innych zespołów jak to mówię "z minionej epoki" jest wieczna. Barwne lata sześćdziesiąte były wg mnie najwspanialszym czasem dla muzyki. Myślę, że wiele osób się ze mną zgodzi.
Każde pokolenie odnajduje coś wspaniałego w tej muzyce.
Może się nam teraz wydaje - kto będzie pamiętał o jakieś tam Britney czy kimś tam innym za 10, 20 lat, ale myślę że jest to muzyka naszych czasów... Jakie czasy taki idol.
Lecz są też młodzi słuchacze tacy jak my, którzy sięgają chętnie po muzykę z ubiegłego już wieku.
Sądzę że mamy o tyle lepszą sytuację, że mamy internet, dzięki któremu możemy kontaktować się z innymi fanami, słuchać muzyki, ściągać mp3, znaleźć wiele przydatnych informacji. Są także nagrywarki, które pomogą nam w wymianie bootlegami, itp...

Mam nadzieję że to umiłowanie do 'prawdziwej muzyki' będzie mi towarzyszylo przez resztę życia, potem moim dzieciom i wnukom.
Ta muzyka ma w sobie nadal tyle świeżości, magii ...

Pozdrawiam :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 4:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Myslę Shelly, że dobrze myslisz i ja podzielam to myslenie :)
(latom 70. też bym nie poskompił i dorzucił je do wspomnianej dekady tworząc najlepsze 20 lecie dla muzyki rozrywkowej ;) )


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 4:24 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Cze 25, 2004 12:53 am
Posty: 79
Miejscowość: Dębica
No tak racja, 70 też można dorzucić :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 29, 2005 8:36 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Gru 19, 2004 7:11 pm
Posty: 131
Miejscowość: Chorzów
_Ania_ napisał(a):

gorszej gatunkowo muzyki, hmmm.... a cóż to znaczy gorsza gatunkowo muzyka, jak dla mnie to jest to 90% tego co obecnie słuchają ludzie, bo jest to coś co mi sie nie podoba- ale co mi do tego co oni słuchają?? mnie wk*rwia to, kiedy mi ktoś gada ze ja słucham "pierdoł" więc oni tez chyba nie najlepiej się mają kiedy o ich muzyce gada się w ten sposób, więc pojęcie "gorszej" muzyki jest względne dlatego powstrzymałabym sie od takich twierdzeń na przyszłość

tyle

color]

racja powinnam była użyć słowa "innej" ale tego nie zrobiłam bo ludzie "inni" ludzie też nie używają tego słowa i jakoś żyją.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 10:06 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 06, 2005 11:33 pm
Posty: 164
Miejscowość: Warszawa
Ja również zauważyłem, że wiele młodych a nawet można powiedzieć bardzo młodych osób słucha Beatlesów... Przykład to osoby z tego forum. Tak trzymać:!: Muzyka Beatlesów muzyką wszystkich pokoleń:!:

_________________
We still LOVE you John. [08.12.1980 - 08.12.2005] - 08.12.2006] - 08.12.2007] - 08.12.2008]
The Beatles Forever...
<b>TO JUŻ 28 LAT</b>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 20, 2005 12:06 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
no tak..ale zauwazylam(gdzies to juz pisalam) ze to wlasnie nas ocenia sie za tych "innych" mnie to wlasnie najbardziej wkurza:/ nienawidze ludzi ktorzy sluchaja naprawde daremnej muzyki, ktora w rzeczywistosci powinna byc zakazana za niszczenie ambicji i wszelkich dobr jakie posiada mlody czlowiek; uwazajac ze jest ona najlepsza, a tym bardziej krytykujac gust innych..takich ludzi powinno sie zamknac w pokoju bez klamek wlaczajac komercyjna stacje radiowa (podac przyklad??) i czekajac az im mozg wyparuje, po 24 godzinnej kuracji..a co do mlodych to 3majmy sie razem!!
Beatlesi gora!!

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lut 23, 2005 3:18 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Osobiście nie spotkałem nikogo kto by słuchał beatlesów....ale naprawde "słuchał" a nie miał jedną składanke gdzieś na dnie szafy :P i puszczał raz na rok...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 5:47 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lut 04, 2005 4:04 pm
Posty: 119
Skoro mowa o młodych słuchających The Beatles, należy nadmienić iż nie wszyscy młodzi ludzie mają okazję poznac ich twórczość w dobie skomercjalziowanych mediów. Stąd też sądy, że to kiepski i głupi zespół....Tylko nieliczni albo przypadkiem albo z ciekawości "weszli w to" i chyba teraz nie żałują.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 6:22 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 23, 2005 1:02 am
Posty: 167
Prawda jest taka,że większośc młodych ludzi nie zna się na muzyce...Sam mam kumpla, który, kiedy go zapytałem o PinkFloyd to skojarzył nazwę z tą durną amerykańską wokalistką :lol: Zapytałem go czy słyszał płytę The Wall - "nie", A Czerwony jak Cegła - "Nie" , a Led Zeppelin ? "Ano był taki..." (okazało się ,że miał na myśli Franka Zappe :lol:, o którym i tak nic nie wiedział ;) ) I to nie jest wyjątek...Poza tym oprócz umysłowego lenistwa, większośc młodych chce być, jak to sie mówi -MODNA, więc słucha tego co jest akurat propagowane w radio i w tv, albo o czego słucha większośc i co jest MODNE (czyt HH,Techno,Trance,RNB itp)...i nic pozatym. A prawda jest taka ,że jakiekolwiek ingerowanie w gust jest bezsensowne , bo klienta który słucha HH nie namówisz do posłuchania beatlesów czy floydów lub czegokolwiek innego.

PS.Jestem ciekaw ile "rozwrzeszczanych nastolatek" słuchało beatlesów, bo interesowała ich muzyka a ile po prostu słuchało ich bo byli modni...:twisted: Bo np. kiedy Lennon powiedział owo słynne zdankie o Jezusie to bardzo dużo ludzi spaliło płyty i przestało ich słuchac...Więc raczej była to kwestia mody...

PS. Nie wspomniałem jeszcze o tych ironicznych spojrzeniach kiedy mówie, ze moim ulubionym zespołem jest the beatles :lol: ale kto by się tym przejmowal ;)

:twisted:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 5:14 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
my mamy taki komfort ze nikt nas teraz nie oceni ze sluchamy Beatlesow dla jakiejs tam mody:)

pozdrawiam

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 9:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
hera napisał(a):
my mamy taki komfort ze nikt nas teraz nie oceni ze sluchamy Beatlesow dla jakiejs tam mody:)

pozdrawiam


Oj, zdarzają się też i tacy!!!!!! Wcale nie żartuję!!!!!!! :? :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 1:50 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
tosz juz dzicz...nigdy sie z czyms takim nie spotkalam..
moda na Beatlesow??:)

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 1:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Oj, widocznie nie wiesz jacy palanci się na świecie zdarzają. Ja jak kiedyś powiedziałam koleżance z klasy (bo pytała) czego słucham to śmiała się, że słucham dla szpanu. Jak ją spytałam o co jej chodzi to zaczęła tak mącić, że w sumie nie wiem dlaczego tak myśli. Ludzie są czasem NAPRAWDĘ dziwni.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 3:27 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
oj dziwni...

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 4:55 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lut 04, 2005 4:04 pm
Posty: 119
No w dzisiejszych czasach przyznanie się do słuchania muzyki Beatlesów jest wręcz niebezpieczne :)
Ludzię poprostu boją się nieznanego i dlatego tak reagują na wieść że jakaś osoba słucha jakiś Bitelsuf.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 8:15 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
to prawda..potem robią z ciebie dziwolągów..szkoda mi ich..to takiee przykre:(

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 68 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY