Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:53 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 5:51 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 08, 2013 9:35 pm
Posty: 165
Miejscowość: Warszawa
O z tym autem/autobusem to dokładnie! Moja ordzinka jest tak, ze zawsze wyskubie ostatnie grosze zeby tylko pojechac gdizęs na wakacje. I ja mam gdzieś to, ze jedziemy samym autem 13 godzin nieraz w upale, amoje MP4 to tylko 700 iles piosenek. Ja nie mam choroby lokomocyjnej, kocham tąniemozliwie dłużacą sie jazde jest tyle czasu na muzyke, słucham nieraz tych samych piosenek przez kilka godzin i jeste w innym świecie!
hahah no i tak neiświadomie znalazłam kolejne 'zboczenie'

_________________
The Lord is awaiting on you all!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 9:21 pm 
Offline
starszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 07, 2013 2:14 pm
Posty: 42
Brydż sportowy. Jestem brydżystą, raczej przeciętnym, ale w tym sezonie nam się trochę pofarciło i aktualnie walczymy o wejście do II ligi.

_________________
Zapraszam na mój blog, http://dekada-beatlesow.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 9:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Piłka nożna - od mistrzostw w 2002 roku. A właściwie odkąd byłam malutka i oglądałam "Kapitana Tsubasę" na Polonii 1. Z pasją i namiętnie. W mniejszym stopniu siatkówka - Delecta Bydgoszcz!
Wampiry - ale tylko te prawdziwe! nie jakieś tam błyszczące wróżki! Można by uogólnić, że interesuje mnie tylko hrabia Dracula we wszystkich postaciach. I to naukowo - bo licencjat o nim pisałam i artykuł na konferencję. :D A Drugi napiszę.
Musical - jeżdżę, słucham, oglądam. Tylko śpiewać nie umiem.
Takie to moje pasje.
No i trochę piszę. Ale to dla przyjemności.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 1:02 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Ciekawy temat, ale nie napiszę o moich zboczeniach bo mnie zamkną.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 6:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Pisz Robercie :)

Ja np. od jakiegoś roku mam takie coś, że jak nie obejrze jakiegoś filmu Woodye'go Allena to nie zasne. Zawładnął mną ten neurotyczny i ślepy karzeł, całkowicie :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 9:42 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Yer Blue napisał(a):
Ja np. od jakiegoś roku mam takie coś, że jak nie obejrze jakiegoś filmu Woodye'go Allena to nie zasne. Zawładnął mną ten neurotyczny i ślepy karzeł, całkowicie :)

U nas w mieście otworzyli taki sklepik z różnymi rzeczami za 2,99 i kupiłem w nim 19 z 20 płyt DVD z serii filmów z Woody Allenem. Wszystkie nówki zafoliowane z dodatkową książeczką. Zawsze miałem do gościa słabość. Chyba widziałem wszystkie jego filmy (nawet te najnowsze)
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 11:15 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Na żadnym punkcie nie mam aż takiego fioła, co na punkcie Beatlesów, ale moim drugim w kolejności zboczeniem jest kabaret Potem. Co zabawne, moim zdaniem pomiędzy Beatlami a Potemami istnieje tyle podobieństw (pomimo że to przecież dość odległe pola artystycznej działalności), że można by o tym jakiś esej napisać.

Niestety, fascynacja ta nie ma możliwości znalezienia tylu "dróg ujścia", co miłość do Czwórki z Liverpoolu. Nie ma tylu memorabiliów, gadżetów, rzeczy do kolekcjonowania, nie mówiąc już o "bootlegach" ;). Pozostaje tylko oglądać skecze i gadać cytatami. Czasami znajdzie się ktoś, kto cytat rozpozna. Wtedy jest miło :). Ale kiedyś na pewno pojadę do "kabaretowego Liverpoolu" - Zielonej Góry - na jakiś występ w klubie Gęba. Szkoda, że "The Beatles made in Gęba" przegapiłam.

Fascynują mnie lata 60. Gdy miałam więcej czasu, czytałam sporo biografii i wspomnień zespołów oraz "celebrities" tamtego okresu.

O książkach już pisałam. Samo czytanie nie jest moim zdaniem zboczeniem, ale sposób, w jaki te książki kupuję. Nieprzeczytane książki piętrzą się na półce, a ja pomimo tego muszę wejść do tej księgarni i coś kupić. Czasami pomimo solennych przysiąg złożonych samej sobie i alarmującego stanu finansów. Ale gdy już opuszczam księgarnię z nowym nieplanowanym nabytkiem - a najlepiej od razu trzema - poziom serotoniny wzrasta mi parokrotnie. Podejrzewam, że podobnego uczucia doznają niektóre kobiety kupując ubrania czy buty.To musi być to. A zapach nowych książek to dla mnie jeden z najpiękniejszych aromatów świata.

Oprócz tego jestem wielką miłośniczką audiobooków, przesłuchałam ich już dziesiątki. Umilają mi każdą możliwą chwilę, od podróży komunikacją miejską do sprzątania.

Musicale - o tym można poczytać w stosownym wątku na forum.

Lubię stare filmy z lat 50. i 60. Jestem częstym gościem kina Iluzjon w stolicy. Ostatnio zaczęłam poznawać polskie filmy przedwojenne. Oprócz tego co roku muszę "zaliczyć" Warszawski Festiwal Filmowy.

Teatr - może nie jestem specjalistką w tym temacie i też żaden ze mnie krytyk teatralny, ale do teatru chodzę bardzo często - zdarza się, że nawet kilka razy w miesiącu. Uwielbiam wyszukiwać nowe spektakle i planować, które pójdę zobaczyć.

Języki obce - w tym niezmiennie szwedzki. Uwielbiam się uczyć języków.

A oprócz tego lubię gotować, zwłaszcza wypróbowywać nowe przepisy na wege dania, i piec ciasta.

No i mam wielkiego fioła na punkcie swojego psa :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 4:39 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
bobski66 napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Ja np. od jakiegoś roku mam takie coś, że jak nie obejrze jakiegoś filmu Woodye'go Allena to nie zasne. Zawładnął mną ten neurotyczny i ślepy karzeł, całkowicie :)

U nas w mieście otworzyli taki sklepik z różnymi rzeczami za 2,99 i kupiłem w nim 19 z 20 płyt DVD z serii filmów z Woody Allenem. Wszystkie nówki zafoliowane z dodatkową książeczką. Zawsze miałem do gościa słabość. Chyba widziałem wszystkie jego filmy (nawet te najnowsze)
Image


3 zł za film na DVD? Są jeszcze w sprzedaży? :)
Słuchaj, Robert, ale mnie zaskoczyłeś :D Już wiem o czym będziemy gadać w New Salt City :) I co oglądać - bo jak mówiłem, bez tego nie zasnę ;) Ja w tej chwili mam większego fioła na punkcie Allena niż Beatlesów. Po prostu miłość jest jeszcze świeża więc dlatego wyjątkowo mocna i opętańcza.

Nie widziałem tylko jednego filmu Allena - "Wrzesień" (nie licząc krótkometrażowych). Zdecydowanie musimy obgadać jego twórczość i ulubione cytaty mistrza :)

A widziałeś "Oszustów"? To nie jest jego film ale gra w nim jakąś rolę. Do tego filmu nie ma chyba polskich napisów.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 9:49 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 06, 2014 9:15 pm
Posty: 110
Miejscowość: Kielce
Moje główne zboczenie to muzyka. Od zawsze. Gdy byłam młodsza uwielbiałam tańczyć, potem odkryłam śpiew i tak mi w sumie zostało. Śpiewam praktycznie ciągle, niezależnie od humoru i od tego czy akurat mi to wychodzi czy nie :mrgreen:
Następne zboczenie stare, piękne auta i motory. Zawsze mnie ciekawi historia danego modelu. Uwielbiam na nie patrzeć i marzę żeby kiedyś wybrać się do jakiegoś muzeum albo na zlot starych aut ;) Poza starą motoryzacją lubię również stare filmy, stare piosenki,w ogóle wszystko co jest retro.
Kolejne sport. Nie mam ulubionej dyscypliny, aczkolwiek szczególny sentyment mam do skoków narciarskich, które oglądam praktycznie od dzieciństwa. Jeżeli coś się w sporcie dzieje, nie marudzę i zawsze z wielką chęcią obejrzę :)
Dalej ,wszelkiego rodzaju powieści kryminalistyczne, detektywistyczne czy też horrory, jakieś filmy akcji itp,natomiast babskich seriali czy też książek typu romanse nie znoszę.
Jakiś czas temu bardziej zainteresowały mnie filmy historyczne czy też wojenne i ogólnie tematy około historyczne.
I oczywiście zwierzaki. Kocham wszelkiego rodzaju futrzaki, nawet te najokropniejsze :mrgreen:

_________________
Turn off your mind, relax and float down stream...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 10:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Nie wiem czy jest tak ktoś zboczony jak ja, dlatego pominę szczegóły i skupię się na tym co mogę opublikować. Kocham Kino, Komiksy, Fotografię, Wiersze i Polskę. Lubię bardzo sport i grzybobranie. Lubię również wirtualne światy, czyli lubię grać i zarywać noce na konsolach (teraz to już mniej). Jak coś mi się jeszcze przypomni lub się odważę, to będzie ciąg dalszy.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 12:17 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lip 30, 2014 2:54 pm
Posty: 265
Miejscowość: Pepperland
Poza beatlesami to uwielbiam cwiczyc (szczegolnie na silowni), ale inna forma ruchu tez jest ok. Od czasu do czasu lubie przeczytac jakas ksiazke, obejrzec dobry film, czy serial. Nie przepadam rowniez za romansidlami, czy ciagnacymi sie soap-operami typu moda na sukces, m jak milosc itd. Kocham natomiast fantastyke i sci-fi. Ostatnimi czasy wzialem sie za ogladanie serialu, ktory pamietalem z dziecinstwa. Mowa o "Z Archiwum X"- swoja droga polecam go wszystkim fanom sci-fi i nie tylko.

Lubie jeszcze wiele rzeczy, ale ze "zboczen" to by bylo na tyle : )

_________________
"Life is very short, and there's no time for fussing and fighting, my friend"


Ostatnio edytowany przez Sgtpepper, Pon Kwi 13, 2015 12:17 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 12:27 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ja co chwila mam jakieś nowe zboczenie. Np. ze 2 lata temu odkryłem na nowo rower i po prostu się z nim nie rozstaje. Nie ma nic fajniejszego na świecie. Prawie ;) Albo taka Bjork. Jeszcze pół roku temu była dla mnie jakąś tam wokalistką, a teraz nie mogę bez niej żyć. I tylko czekam na kolejne zboczenia.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 8:04 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
Rita napisał(a):
ale moim drugim w kolejności zboczeniem jest kabaret Potem.


No proszę, jak milo spotkać bratnią, czy raczej siostrzaną duszę na forum :D . Ja równiez uwielbiam kramik Władka Sikory, do dzis namiętnie
śledzę ich kontynuatorów, Hrabi,będący niczym mccartneyowski ...Wings :wink:
Zresztą musze dodać, ze utrzymujemy z Aśką kontakt i ostatnio wspominałem jej o tym forum, posyłałem nawet pózniej linka. Jak ją znam, jest tak zabiegana,
że pewnie nie ma czasu tu zaglądnąć, tyle że następnym razem, gdy się spotkamy to ją uświadomię, że jest nas tu więcej :D
A jak się nie podoba to...I Love You :wink:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 1:00 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Ciekawe, skąd u służby taka elewacja? :D

Odnośnie Hrabich to z przykrością muszę przyznać, że w moim odczuciu ich poziom ostatnio nieco spadł :(

A odnośnie Potemów to może pociągnijmy temat tutaj viewtopic.php?f=6&t=1329&hilit=kabaret&start=40 :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 9:38 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 06, 2014 9:15 pm
Posty: 110
Miejscowość: Kielce
Yer Blue napisał(a):
I tylko czekam na kolejne zboczenia.


O to to! Ja cały czas czekam :mrgreen:

_________________
Turn off your mind, relax and float down stream...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Paź 29, 2014 4:18 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 26, 2013 9:36 am
Posty: 495
Miejscowość: Nowhere Land:)
Ha, fajny temat. Zboczenia... podoba mi się odpowiedź Roberta. Poza Beatlesami zwyczajnie kocham tenis ziemny, wiosnę-lato-jesień spędzam miło czas na kortach, no i bardzo lubię Rogera Federera. Zboczeniem bym tego nie nazwał:) ale już miłość do Beatlesów tak. :) Pozdrawiam.

_________________
Ryszard. Mój blog o The Beatles: http://fab4-theBeatles.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Paź 29, 2014 6:22 pm 
Offline
Taxman

Rejestracja: Wto Maj 13, 2014 7:53 pm
Posty: 223
Józef Mackiewicz


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 11:21 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Czy ktoś w długi weekend sierpniowy wybiera się na I Ogólnopolski Zlot Fanów Kabaretu Potem? :)

https://placepark.com/zielona-gora/even ... retu-potem

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 07, 2021 5:07 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Aż nie do wiary,że jeszcze temat odżył...u mnie nadal to samo co w poscie startowym..czyli od lat niezmiennie ..tylko z braku obecności w PL rower i nurkowanie na chwilę obecną poszło w odstawkę..ale latem już planuję trasę rowerową na wakacje...tak więc..
pzdr :D

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Wrz 05, 2021 7:10 pm 
Offline
starszy fan

Rejestracja: Wto Sie 31, 2021 6:42 pm
Posty: 44
Oprócz muzyki moją największą pasją jest numizmatyka, a także modelarstwo, książki, a także... Archiwalne nagrania z 1z10 z lat 90-tych i początku lat 2000 (do 2001 roku).


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY