Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:40 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Paź 08, 2004 8:03 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
No to ZACZYNAMY.........
Jak dobrze wiem wszyscy jesteśmy stuknięci na tle bitlów........ ale to przecież nie wszystko czym człowiek Żyje...oprócz tego zboczenia są jeszcze inne ..prawda..podzielmy się swoimi innymi zainteresowaniami, pasjami,zboczeniami........zobaczymy czym interesuja się prawdziwi fani THE BEATLES.
Moje pierwsze walnięcie to rower którym zjechałem Polskę od dołu do góry...no i Szwecję ......choć tutaj nie całkiem od góry do dołu....ale sporo...no i Danię.....zaznaczam z rodzinką........

Kolejny postrzał...to nurkowanie......... też z rodzinką choć coraz częściej solo.....uwielbiam wodę ale nad sobą...........super sprawa -szkoda że nie można brać pod wodę odtwarzacza cd......... .[
Moje najgorsze upośledzenie to............ zimowe kąpiele.......w przeręblu :shock: .....to dopiero jazda...na dworze minus 10 a ja w gaciach śmigam po lodzie i plusk do wody :?: ......mój rekord ,to na razie 12 minut w wodzie non stop przy minusowej temperaturze powietrza :shock: .......
O innych wynaturzeniach nie wspomnę :oops: , bo aż strach pomyśleć........jaki fan BITELSÓW potrafi być stuknięty.......

A czy wy jesteście normalni..........bo o mnie nie mają dobrego zdania...... :wink: :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 08, 2004 8:30 pm 
Jestem zboczony na punkcie muzyki, wampirów, ognia i pewnej "sweet and lovely girl", w której zakochałem się bez pamięci :)
Dziękuję.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 08, 2004 8:38 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
gietek napisał(a):
i pewnej "sweet and lovely girl", w której zakochałem się bez pamięci :)


A może by tak jakieś namiary :wink: .....ewentualnie wymiary :wink: ......... ja też chcę mieć takie zboczenia........... :D :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 08, 2004 8:43 pm 
Ależ namiary i wymiary znasz........ ale nic więcej nie powiem.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 08, 2004 8:58 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
gietek napisał(a):
Ależ namiary i wymiary znasz........ ale nic więcej nie powiem.

Nieeeeeeeeeeeee..........!!!!!!!!!!!!!!! ręce precz od mojej żonki i konkubiny :evil: ....... ta pierwsza nie lubi bitli ....druga uwielbia......... :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 08, 2004 11:21 pm 
No cóż... moja "sweet and lovely girl" jest "sweet and lovely", bardzo kocha Beatlesów i z pewnością nie jest blondynką - co mnie bardzo cieszy :)
Mógłbym o Niej opowiadać godzinami... wtedy wszyscy dowiedzieliby się o kogo chodzi :)
No ale Beatlesie, jeżeli Twoja konkubina posiada wyżej wymienione cechy, to chyba mam powody do obaw...


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 09, 2004 8:46 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 11, 2003 10:18 pm
Posty: 139
Hm... ja zbieram magnetofony szpulowe... zabytkowe radia i różne starocie. Lubie jeżdzić na rowerze, (beatles: jeżdzisz na kolarce czy góralu? jaki masz osprzęt? Ja jeżdze na deore i alivio). I co tam jeszcze... A jeszcze interesuję się architekturą obronną, różne zamki, twierdze etc. Mam mase książek o tym.

Może sobie jeszcze coś przypomne ale na razie to tyle.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 10, 2004 1:48 am 
[...] skasowane przez administratora, bo tak i juz ;-)


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Paź 10, 2004 1:02 pm 
...no więc i ja skasuję swoje...


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Paź 14, 2004 10:19 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Lubię widziec różne miejsca, zwiedzać i łazić po zakazanych dziurach. Jak jestem gdzies na wakacjach, to szukam takich miejsc, gdzie są stare, walace się kamienice, stare bary gdzie można się napić piwa z miejscowymi.

Fantastyka. Lubię, czytam od zawsze, a i filmami nie pogardzę.

Góry. kurde, w tym roku nie byłem, bo mi się córka urodziła, ale w przyszłym to już nie wytrzymam. Jeszcze mi została jedna trasa w Tatrach, ta z Łysej Polany na Polski Grzebień. A ostatnio łaziłem po Alpach Julijskich na Słowenii..super! Tak sa koziorożce - szaleństwo.

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Paź 20, 2004 6:40 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Paź 20, 2004 5:21 pm
Posty: 57
Miejscowość: Poznań
Ja oprócz Beatlesów to mam fioła na punkcie Star Wars, mam około 25 książek osadzonych w świecie SW. Należe nawet do zakonu Jedi Rycerzy Nowej Republiki, z którego jestem dumny! :):):) hehe. Co tutaj dużo mówić, te filmy i świat stworzony przez Lucasa są poprostu genialne! 8)

_________________
www.beatles.oned.pl - zapraszam! ^^


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 12:23 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 8:36 pm
Posty: 87
Miejscowość: Kraków
Ja mam świra na punkcie łowienia pstrągów :wink:

_________________
"Gdyby każdy żądał pokoju, zamiast kolejnego telewizora, to zapanowałby pokój." John Lennon


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lis 11, 2004 11:58 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pon Gru 15, 2003 2:29 am
Posty: 17
Miejscowość: Warszawa
Woland napisał(a):
Hm... ja zbieram magnetofony szpulowe... zabytkowe radia i różne starocie. Lubie jeżdzić na rowerze, (beatles: jeżdzisz na kolarce czy góralu? jaki masz osprzęt? Ja jeżdze na deore i alivio). I co tam jeszcze... A jeszcze interesuję się architekturą obronną, różne zamki, twierdze etc. Mam mase książek o tym.

Może sobie jeszcze coś przypomne ale na razie to tyle.


Zanim sobie przypomnisz to ja zadam pytanie. Nie ma informacji skąd nadajesz, a mógłbym Cię wspomóc w pasji. Moja żona chyba najbardziej by się ucieszyła. Stoją sobie u mnie magnetofony. MK 20... coś tam (mono) - nie wiem dokładnie 20..ile bo w pudle, od lat nie używany. Następnie MK2404 (stereo na duże taśmy, podobnie jak i ten mono), no i wreszcie Opus (kiedyś szał, niemal studio). Kocham je jak dzieci i za chińskie nic nie wywalę ich na poniewierkę. Kosztują mnie krew i łzy w powtarzających się awanturach, ale wiąże mnie z nimi tyle wspomnień, tyle nagranych trójkowych audycji, że nie mogę. Ale w dobre, koneserskie ręce pewnie bym nie pożałował. Mogłem na Allegro, ale nie chciałem. Więc jeśli jest sposób na zabranie ich (a wszystkie chyba zdolne są coś z siebie wydać, znaczy nie złom) to ja bym się chyba przemógł. Mam też trochę głowic (nowych, kupionych na zapas lata temu). Nowych tzn. nie używanych. Bo nowe po latach to pojęcie względne.
To wszystko oczywiście gratis, ale co z transportem?
Pozdrawiam
Marek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 10:18 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
ja słucham szpul na Arii, naet nieźle gra, tylko mam problem z głowicą. Stara już a nie mam skad znaleźć do wymiany. Szpul mam dużo i ciągle się słucha, bo kuchnia lubię :D
U nas na poczatku był Grunding ( Unittra oczywiscie ) potem mieliśmy ZK - 140 już stereo a teraz HiFi Aria :)

A co to był ten Opus, bo nie słyszałem?

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lis 14, 2004 10:09 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pon Gru 15, 2003 2:29 am
Posty: 17
Miejscowość: Warszawa
Skura napisał(a):

A co to był ten Opus, bo nie słyszałem?


Żeby się nie wymądrzać zacytuję opis jednego z fanów tego sprzętu na forum tym sprawom poświęconym:

"Najlepszym magnetofonem jaki mam jest MS 2425 "OPUS" produkcji UNITRA ZRK. Cechuje go układ elektryczny niezbyt podobny (nowocześniejszy) do tych spotykanych w MS 2411 "ARIA" czy MS 2408 "ARIA". Teraz trochę o Opusie: W stosunku do ARII ma wyciszony i naprawde super cichy mechanizm - praktycznie bezszelestny. Układ elektryczny o szerszym paśmie przenoszenia 40 - 19600 Hz pokrywa całkowicie potrzeby nawet wybrednych osób. Na taśmach TDK, PETCO, SHAMROCK czy DAK a nawet BASF jest juz problem z źródłem dźwięku do nagrywania, gdyż magnetofon okazuje się na polskie radio czy kartę muzyczna Sound Blaster 4.1 zbyt dobry, i strasznie wychodzą zakłócenia (szumy w radio oraz słychać cichusieńko magistralę komputera w przerwie między utworami dla dźwięku z komputera). Dynamika zapisu na taśmie 0 dB z "palcem w nosie" na najgorszych taśmach (pogarsza się jedynie jakość). Nie zamienię go na nic - chyba że na KONCERTA lub TEACa 2000. Poza wymienionymi funkcjami są jeszcze mniej potrzebne przepisywanie ze ścieżki na ścieżke i zapisy trickowe - nie używam tych funkcji. Polecam MS 2425 "Opus".

To jest sprzed 2 lat, więc trochę się zdezaktualizowały realia sprzętowo-komputerowe.

Pozdrawiam
Marek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 4:55 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Wrz 25, 2004 9:57 am
Posty: 141
Miejscowość: Swarzędz koło Poznania
A moją odwieczną pasją jest pisanie.Od najmłodszych lat pisałam wierszyki okolicznościowe dla cioć,wujków i wszelakich krewnych.Wysyłałam też kilka opowiadań do "Teleranka",z których jedno odczytali,a ja mało nie zsikałam się w majtki z radości.
Od kilku lat pisuję na dziesiątki konkursów literackich i wygrałam nawet jeden bardzo prestiżowy,po którym pewna wielka osobowość polskiego kina złożyła całus na mojej dłoni /niestety,kiedyś musiałam umyć rękę/.Wygrałam też konkurs Trójki wysyłając bardzo zbereźny przepis kulinarny...
Uwielbiam pisać scenariusze słuchowisk radiowych i sztuki teatralne.
W życiu nie napisałabym artykułu o polityce lub ekonomii,bo nudzi mnie to śmiertelnie.
Zdarza mi się zatrzymać na środku ulicy i pisać coś kredką do oczu na starym bilecie,jeśli akurat nie mam długopisu i kartki.Często budzę się w nocy z jakimś pomysłem i wiem,że jeśli go natychmiast nie zapiszę,to rano nie uda mi się odtworzyć nawet jego echa.
Piszę też teksty piosenek dla pewnego rockowego zespołu.

Ale raczej nie umiałabym napisać dobrej,porywającej powieści.

Pozdrawiam :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 16, 2004 3:45 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
agawi napisał(a):
Wygrałam też konkurs Trójki wysyłając bardzo zbereźny przepis kulinarny...

Agato :oops:
A tak Ci dobrze z oczu patrzy :roll:

Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lis 16, 2004 4:38 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Wrz 25, 2004 9:57 am
Posty: 141
Miejscowość: Swarzędz koło Poznania
Staszku,

wszystkich na to nabieram. :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 17, 2004 10:57 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Ha!
Rock And Roll Woman. :D
Tak trzymać choinka.

pozdrawiam

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 6:05 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 11:03 am
Posty: 23
Miejscowość: Otwock/Zabrze
A ja zawsze pod prąd, chyba to już mam we krwi :wink: Nie jem mięsa, nie szczepię dzieci i siebie na żadne choroby, żyję w wolnym związku od 16 lat, dzieci rodzę w domu, a nie w szpitalu. Lubię maciupkie dzieciaczki i pomagać ich mamom w problemach z karmieniem noworodków. Mam fioła na punkcie astrologii, ezoteryki i medycyny naturalnej. Oprócz tego lubię grzebać się w przeszłości, szukać korzeni swojej rodziny, odwiedzać tajemnicze miejsca.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY