Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 2:56 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 710 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 09, 2005 5:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
katemacca napisał(a):
Witajcie!
Z Beatlesami od 25 lat, z Wami od kilku minut. ;o)
K
P.S. Pozdrowienia dla Pani z poczty! ;o)


ze mną to chyba od conajmniej 3 lat? co nie!? :wink:

Witaj! :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 11, 2005 9:08 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
A ja po prostu lubie The Beatles i to wszystko....!!!!


Ostatnio edytowany przez Ania1, Czw Cze 16, 2005 2:20 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 11, 2005 2:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
:D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 3:50 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 23, 2005 3:44 pm
Posty: 3
Miejscowość: Wrocław
Cześć mam na imie Wojtek .... pozdrowienia dla Marysi i Macho


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 9:05 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Mam na imie Iwo i jestem z Kielc. Lubie Liroya, Mezo i Jeden Osiem L, a bitelsuf nie lubie bo sa glupi. Pozdro dla wszystkich zimoali. HWDP.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 1:00 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Witam wszystkich Beatelmaniaków! Jestem Piotrek i kocham was wszystkich, że jesteście, gdyż zawsze myślałem, ze nikt z młodzierzy nie słucha Bitlów w tym kraju- a tu prosze taka strona!!! :D Powaliła mnie. Mam nadzieję zostać tu jak najdłóżej. Tak w ogóle to pierwszy raz w życiu jestem na forum więc
czuję się niepewnie,ale co tam. Tak czy siak gorąco wszystkich witam!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 11:42 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Witamy Piotrku, witamy! :D :P :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 12:01 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 15, 2005 9:35 pm
Posty: 737
Miejscowość: Kielce
Yer Blue, uważaj na Michelle, onaa wszystkim dokucza i prowokuje.

_________________
Ah, matches.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 07, 2005 8:49 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Jestem już trochę na forum i nawet się konkretnie nie przedstawiłem :P
Mam na imię Paweł i tak jak (prawie) wszyscy na tym forum lubię słuchać The Beatles i poczynania solowe ex-Beatlesów. Lubię także wsłuchać się w inne "dźwięki" za lat 60-tych.

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 4:07 am 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lis 14, 2005 3:56 am
Posty: 142
Miejscowość: Włodawa
Witam, mam na imię Jacek, mieszkam we Włodawie i jestem po raz pierwszy na forum na które trafiłem bardzo przypadkowo. Cieszę sie niezmiernie,że istnieje taka fajna stronka :D Pozdrawiam wszystkich serdecznie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 10:41 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
No :!: Nareszcie ktoś z moich stron :) Tym bardziej miło powitać :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 3:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
"Z gitarą i piórem , kwietniowym wieczorem,
jedziemy Wojtku razem do Włodawy,
stary bieszczadnik Majster Bieda,
wciąż wierny górom jak zawsze jest z nami" :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lis 16, 2005 2:17 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sty 03, 2005 1:25 pm
Posty: 158
Miejscowość: poznań
cześć jestem palczak90.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 8:31 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Sob Lis 26, 2005 3:00 am
Posty: 5
To i ja się przywitam...
Moje imię: Iwo (zdaje się że jest/był taki użytkownik na tym forum, tym bardziej mi miło, nie często można spotkać to imię :) ). Aktualny adres zamieszkania to Chicago, potocznie zwane Czikagowem, konkretnie to tak gdzieś w okolicach Fullerton/Austin. Lat 27, kawaler (jeszcze, ale coraz trudniej ten stan utrzymać)
Z Beatles od maleńkości, ale bardzo pobieżnie (szpulowy magnetofon ojca i na nim same hity z pierwszych płyt). Tak na serio to od... paru tygodni :). Dlatego możecie mi zazdrościć, bo niektóre piosenki słyszę po raz pierwszy w życiu i czuję się jak w pierwszym tygodniu zakochania, kiedy jeszcze są kwiaty i uśmiechy ;)
Na razie słucham sobie płyt bardzo wybiórczo, szukając wspomnień i okrywając perełki. Raczej smakuję tej muzyki choć bywa że dość łapczywie i chaotycznie...
Zainteresowania:
Internetowo, administruję forum: http://www.justget.org - oczywiście zapraszam w wolnej chwili. Przekopuję się przez strony o "The Beatles", jak każdy tutaj pewnie

Pozainternetowo: muzycznie - gram na gitarze od nastu lat a to dzięki poezji, turystyce, piosence studenckiej, czy jak ją zwał, także szantom. Poza tym nałogowy celtolub (gram na bodhranie), oraz bluegrassowiec (ćwiczę sobie banjo, czyli instrument jak najbardziej Lennonowski :). W tej chwili uprawiam aktywnie muzykę kanapowo - windową, czyli niby smoothjazz, bossanovy i takie tam.
Literacko: Łysiakolub
Historycznie: Napoleonlub (patrz wyżej :) )
Sportowo: Żeglolub (Michigan nadaje się do tego tak samo dobrze jak Jeziorak czy Mamry)
Językowo: angielski siłą rzeczy ;)

Krótko mówiąc: witam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję za to forum i możliwość sięgnięcia do skarbnić Waszej potwornej wiedzy :)

Pozdro

_________________
http://www.justget.org - zapraszam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 8:55 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sty 11, 2003 6:23 pm
Posty: 158
Miejscowość: Warszawa
No pięknie, takie resume całkiem milutkie, choć dziwię się łysiakowizmowi... toć to straszny megaloman! Fajnie się go czyta, ale tylko w przypływie wyjątkowo dobrego humoru albo czekając na kogoś w samochodzie ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 9:01 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Kones napisał(a):
To i ja się przywitam...
Moje imię: Iwo (zdaje się że jest/był taki użytkownik na tym forum, tym bardziej mi miło, nie często można spotkać to imię :) ). Aktualny adres zamieszkania to Chicago, potocznie zwane Czikagowem, konkretnie to tak gdzieś w okolicach Fullerton/Austin. Lat 27, kawaler (jeszcze, ale coraz trudniej ten stan utrzymać)
Z Beatles od maleńkości, ale bardzo pobieżnie (szpulowy magnetofon ojca i na nim same hity z pierwszych płyt). Tak na serio to od... paru tygodni :). Dlatego możecie mi zazdrościć, bo niektóre piosenki słyszę po raz pierwszy w życiu i czuję się jak w pierwszym tygodniu zakochania, kiedy jeszcze są kwiaty i uśmiechy ;)
Na razie słucham sobie płyt bardzo wybiórczo, szukając wspomnień i okrywając perełki. Raczej smakuję tej muzyki choć bywa że dość łapczywie i chaotycznie...
Zainteresowania:
Internetowo, administruję forum: http://www.justget.org - oczywiście zapraszam w wolnej chwili. Przekopuję się przez strony o "The Beatles", jak każdy tutaj pewnie

Pozainternetowo: muzycznie - gram na gitarze od nastu lat a to dzięki poezji, turystyce, piosence studenckiej, czy jak ją zwał, także szantom. Poza tym nałogowy celtolub (gram na bodhranie), oraz bluegrassowiec (ćwiczę sobie banjo, czyli instrument jak najbardziej Lennonowski :). W tej chwili uprawiam aktywnie muzykę kanapowo - windową, czyli niby smoothjazz, bossanovy i takie tam.
Literacko: Łysiakolub
Historycznie: Napoleonlub (patrz wyżej :) )
Sportowo: Żeglolub (Michigan nadaje się do tego tak samo dobrze jak Jeziorak czy Mamry)
Językowo: angielski siłą rzeczy ;)

Krótko mówiąc: witam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję za to forum i możliwość sięgnięcia do skarbnić Waszej potwornej wiedzy :)

Pozdro
im więcej osób znających angielskich tym lepiej dla tego forum... (ciekawe jak to jest słuchac Beatlów w języku, który się perfekcyjnie rozumie) Poza tym witam, witam...

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 9:02 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Kones napisał(a):
To i ja się przywitam...
Moje imię: Iwo (zdaje się że jest/był taki użytkownik na tym forum, tym bardziej mi miło, nie często można spotkać to imię :) ). Aktualny adres zamieszkania to Chicago, potocznie zwane Czikagowem, konkretnie to tak gdzieś w okolicach Fullerton/Austin. Lat 27, kawaler (jeszcze, ale coraz trudniej ten stan utrzymać)
Z Beatles od maleńkości, ale bardzo pobieżnie (szpulowy magnetofon ojca i na nim same hity z pierwszych płyt). Tak na serio to od... paru tygodni :). Dlatego możecie mi zazdrościć, bo niektóre piosenki słyszę po raz pierwszy w życiu i czuję się jak w pierwszym tygodniu zakochania, kiedy jeszcze są kwiaty i uśmiechy ;)
Na razie słucham sobie płyt bardzo wybiórczo, szukając wspomnień i okrywając perełki. Raczej smakuję tej muzyki choć bywa że dość łapczywie i chaotycznie...
Zainteresowania:
Internetowo, administruję forum: http://www.justget.org - oczywiście zapraszam w wolnej chwili. Przekopuję się przez strony o "The Beatles", jak każdy tutaj pewnie

Pozainternetowo: muzycznie - gram na gitarze od nastu lat a to dzięki poezji, turystyce, piosence studenckiej, czy jak ją zwał, także szantom. Poza tym nałogowy celtolub (gram na bodhranie), oraz bluegrassowiec (ćwiczę sobie banjo, czyli instrument jak najbardziej Lennonowski :). W tej chwili uprawiam aktywnie muzykę kanapowo - windową, czyli niby smoothjazz, bossanovy i takie tam.
Literacko: Łysiakolub
Historycznie: Napoleonlub (patrz wyżej :) )
Sportowo: Żeglolub (Michigan nadaje się do tego tak samo dobrze jak Jeziorak czy Mamry)
Językowo: angielski siłą rzeczy ;)

Krótko mówiąc: witam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję za to forum i możliwość sięgnięcia do skarbnić Waszej potwornej wiedzy :)

Pozdro
im więcej osób znających angielskich tym lepiej dla tego forum... (ciekawe jak to jest słuchac Beatlów w języku, który się perfekcyjnie rozumie) Poza tym witam, witam...

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 10:52 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Sob Lis 26, 2005 3:00 am
Posty: 5
Cytuj:
toć to straszny megaloman! Fajnie się go czyta, ale tylko w przypływie wyjątkowo dobrego humoru albo czekając na kogoś w samochodzie ;)


Maaaamooooo!!! a on powiedział że Łysiak to megaloman i psuje sobie przy nim oczy w samochodzie!!!

Megaloman to on jest, ale nic nie poradzę ;). Nie znam człowieka osobiście więc nie przeszkadza mi to za bardzo. Natomiast o jego książkach i wiedzy ogólnej mam nieco wyższe mniemanie niż tylko motoryzacyjne, ale nie szkodzi, w końcu de gustibus... ;).

Pozdro

_________________
http://www.justget.org - zapraszam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 1:12 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sty 11, 2003 6:23 pm
Posty: 158
Miejscowość: Warszawa
:) Ładnie, ładnie :)
Jasne, poważnie mówiąc, Łysiak w moich oczach to perełka pisarstwa, w jednej chwili pożałowałem że nie znam jego dyskografii na pamięć.
Natomiast znam historię, opowiedzianą ustami osoby, będącej jej bohaterem, z okresu stanu wojennego... - nie będę przytaczał publicznie, ale jeśli inne łysiakowskie opowieści są w ten sposób potraktowane... to szkoda słów ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 5:50 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Sob Lis 26, 2005 3:00 am
Posty: 5
Ja moją pracę maturalną zaczałem od wstępu do "Fletu z Mandragory" a potem poszlo samo. To dlatego że zamiast czytać lektury czytałem Łysiaki, a ponieważ temat był właśnie o lekturach (dokładnie, jakie bym zostawił a jakie wyrzucił) bez specjalnego żalu cały Żeromski został zutylizowany a jego miejsce zajęły niektóre książeczki Waldemara Ł. Ten zabieg kastracyjny bardzo spodobał się szanownemu gronu co przyniosło mi najwyższe noty. Tak to Łysiak uratował mi tyłek bo gdybym dostał "techniki konstukcyjne szklanych domów" to pewnie jeszcze bym siedział i pisał...
Polecam: www.lysiak.chrzanik.com
Bardzo dobra strona poświęcona jego książkom, a forum pełne jest gorących głów które za podobne, świętokradcze opinie, chętnie rozciągnęlyby Cię na krzyżu, dodatkowo posiłkując się jeszcze paru gwoździami (przepraszam za to biblijne porównanie). Pozdrawiam serdecznie

_________________
http://www.justget.org - zapraszam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 710 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 73 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY