Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 8:02 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Fan fanowi wilkiem
PostWysłany: Czw Lip 15, 2004 7:54 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Spotkała mnie dziś dość nieprzyjemna przygoda.
Znałem go z paru artykułów na stronce Joryka. Sytuacja zmieniła się w Pradze po koncercie, tym ostatnim.
Właściwie to on podszedł do nas, bo rozpoznał nas po pewnym charakterystycznym szczególe (celowo to pomijam). Dobrych parę minut rozmawialiśmy w bardzo przyjaznej, wręcz przyjacielskiej atmosferze. Były miłe wspomnienia.
Przypadkowo spotkałem go dziś w Poznaniu. Patrzę, chwila zastanowienia
skad go znam (bardzo charakterystyczna twarz). Moment niepewnosci. Ale i samochód z obcą rejestracja i wysiadająca z samochodu partnerka - ta sama co w Pradze. Niezmiernie sie ucieszyłem. Podchodzę i próbuję zagadnąć. Znamy sie, bardziej stwierdzam niz pytam.
Nieeeeeeeeeee - jego ni to warkniecie ni to krzyk.
Próbuje jeszcze raz, znamy sie, rozmawialiśmy w Pradze po koncercie.
I znowu to samo-warknięcie połączone z krzykiem Nie, nie proszę natychmiast odejść.
Zatkało mnie kompletnie i rzeczywiscie odszedłem, ale niesmak pozostał. O pomyłce nie ma mowy.
Coś ostatnio na tej stronce mnożą sie wilki, wilkołaki, czy jakieś tam.

Chyba bedę musiał zacząć baczniej przygladać się fanom.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 16, 2004 9:55 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Wiesz Staszek, ja tam nie chcę sie wypowiadać, ale jezeli jego partnerka z którą go widziałeś nie do końca jest jego...oficjalną partnerką....i zależy mu na dyskreccji to wtedy takie zachowanie jest zrozumiałe. Ale tylko w takim przypadku. Może są ine powody ale ja nie próbuję nawet wymyślać, bo nie wiem o kogo chodzi i nie wiem o co chodzi :) Ale czasem ludzie maja powody do tego, zeby się ukrywać. A jeśli ów Pan nie miał takich powodów...to cóż, w takim przypadku pozostaje mi zgodzić się z Twoim tytułem postu :)

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 16, 2004 12:04 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Piotrek
Twój tok myślenia o partnerce jest nietrafiony. To ta sama para i z obojgiem wtedy miło rozmawialiśmy. Tu w Poznaniu była parę metrów od niego, bo zamykała samochód. Do niej już nawet nie próbowałem podchodzić, choćby dlatego, aby nie narazić się na jego jeszcze większą agresję. A zresztą nie było już po co.
A jeśli ten człowiek ma rzeczywiście powody do pozostawania nierozpoznanym to zupełnie nie rozumiem, dlaczego ujawnił się wtedy w Pradze.
A zresztą nic nie tłumaczy chamstwa, bo nawet jeśli nie chce sie rozmawiać można grzecznie o tym powiedziec. Ja nachalny nie jestem.


Ostatnio edytowany przez Staszek (nieaktywny), Wto Sie 03, 2004 11:25 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 16, 2004 3:24 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
No tak po prawdzie Staszek, to w tym momkencie nie mam argumentów i pozostaje mi się zgodzić z Tobą w 100%.
Niestety. Piszę niestety, bo wolałbtm żyć w przeświadczeniu, ze świat jest piekny i ludzie są dla siebie mili.
pozdrawiam.

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 21, 2004 8:32 am 
Staszku, nie strasz ludzi!
Jakoś mi się to w głowie nie mieści.
Może ma brata bliźniaka, który jest z siostrą bliźniaczką tamtej dziewczyny...


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 21, 2004 1:56 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
gietek napisał(a):
Staszku, nie strasz ludzi!

Oj teraz Ty mnie na dobre przestraszyłeś. Bo idąc tropem Twojego myślenia, gdyby tak podwójne trojaczki. Pewnie bez słowa zarobiłbym w szczękę, :o albo coś jeszcze gorzej. :cry:
Oby Twoja teoria pozostała tylko w sferze teorii.
Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY