Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:04 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 10:02 am 
Offline
starszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 04, 2008 8:49 pm
Posty: 49
Miejscowość: Poznań
Gdzie są te wszystkie zdjęcia? Ja widzę tylko napisy "image" bez żadnego linka.

_________________
There are places I'll remember...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 12:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Mi nie działa tylko zdjęcie ze słynnym "shelter in the middle of the roundabout". Wycieczka opisana po mistrzowsku!

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 12:52 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Noelka napisał(a):
Mi nie działa tylko zdjęcie ze słynnym "shelter in the middle of the roundabout". Wycieczka opisana po mistrzowsku!

Zgadza się, nie działa drugie zdjęcie. Gregor, obawiam się, że problem leży gdzieś po stronie Twojego sprzętu. Może spróbuj otworzyć w innej przeglądarce?

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 1:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
A ja wczoraj widziałem wszystkie zdjęcia, a dzisiaj widzę tylko jedno - właśnie to z "shelter-roundabout", a pozostałych nie... :(

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 1:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Mamy prawdziwą Magical Mystery Tour ;)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 2:08 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Argus9 napisał(a):
A ja wczoraj widziałem wszystkie zdjęcia, a dzisiaj widzę tylko jedno - właśnie to z "shelter-roundabout", a pozostałych nie... :(

Ja teraz widzę wszystkie, to drugie też, którego przed chwilą nie widziałem.

No to ja się poddaję - nie wiem, jaka jest przyczyna. Ewentualnie można spróbować otworzyć w innej przeglądarce, bo niektóre mogą blokować obrazki. Albo rzeczywiście z Dropboxem są jakieś problemy we współpracy z linkowaniem na forach. Nie wiem. Może Rita coś wykombinuje :)

EDIT: W Firefoksie widzę wszystkie obrazki, w systemowych Microsoft Edge i Internet Explorer tylko jeden (ten co Argus).

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Ostatnio edytowany przez Fangorn, Wto Wrz 08, 2015 2:12 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 2:11 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Oszaleję z tym Dropboxem. Wystarczyło, że raz się na niego zalogowałam, bo chciałam poprawić zdjęcie sheltera - a już wszystkie podglądy szlag trafił. Najgorszy hosting zdjęć, z jakim się spotkałam.

Fangorn napisał(a):
Pierwsze pytanie: czy planujesz jeszcze opublikować na forum jakieś wycieczki? :) Jeśli tak, to koniecznie z takimi barwnymi komentarzami, bo razem ze zdjęciami dają wrażenie, jakby się naprawdę było na miejscu :) I to z profesjonalnym i pełnym pasji przewodnikiem!


Bardzo dziękuję za wyrazy uznania :) Mam jeszcze trochę zdjęć z Liverpoolu, mogę Wam zrobić wycieczkę w odcinkach :)

Cytuj:
Drugie: co to jest na zdjęciu dziesiątym (Penny Lane Millennium Green)? To jakiś rodzaj terenu zielonego, tak? Na zdjęciu wygląda na dosyć zarośnięty.


Trudno określić, co to w zasadzie obecnie jest. Z tego, co się orientuję, w latach 90. miasto chciało sprzedać ten pusty teren developerom, ale zawiązała się społeczność pod nazwą Penny Lane Millennium Green Trust, która wywalczyła oddanie terenu na porzeby lokalnych mieszkańców. Obecnie inicjatywa ta ma chyba nawet status organizacji pożytku publicznego. Nie wiem jednak, jakie dokładnie są plany odnośnie tych terenów.

Cytuj:
Zauważyłem, że wiele sklepów czy lokali usługowych na zdjęciach ma w nazwie "Penny Lane" (nawet Penny Lane Kitchens & Bedrooms). To sposób na przyciągnięcie fanów The Beatles czy w Anglii nazwy sklepów często zawierają w sobie nazwy miejscowe?


I jedno, i drugie :) Faktycznie w Anglii nazywanie sklepów itd. od nazw dzielnic nie jest niczym niezwykłym, ale w przypadku Penny Lane dochodzi do tego jeszcze czynnik marketingowy. Nie tylko ze względu na Beatlesów, ale również dobrą opinię, jaką cieszy się ta dzielnica.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 2:18 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Rita napisał(a):
Oszaleję z tym Dropboxem. Wystarczyło, że raz się na niego zalogowałam, bo chciałam poprawić zdjęcie sheltera - a już wszystkie podglądy szlag trafił. Najgorszy hosting zdjęć, z jakim się spotkałam.

Czyli jak się zalogujesz, to zdjęcia znikają? Fajnie :) Pewnie przeniesienie plików na inny hosting by pomogło, choć to pewnie dużo roboty, jeśli masz ich wiele.

Rita napisał(a):
Fangorn napisał(a):
Pierwsze pytanie: czy planujesz jeszcze opublikować na forum jakieś wycieczki? :) Jeśli tak, to koniecznie z takimi barwnymi komentarzami, bo razem ze zdjęciami dają wrażenie, jakby się naprawdę było na miejscu :) I to z profesjonalnym i pełnym pasji przewodnikiem!


Bardzo dziękuję za wyrazy uznania :) Mam jeszcze trochę zdjęć z Liverpoolu, mogę Wam zrobić wycieczkę w odcinkach :)

To ja się zapisuję na taką wycieczkę! :D

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 2:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Szkoda, że coś "padło" i zdjęć nie widać. Może tymczasem spróbuj skorzystać z darmowego hostingu, który mnie jeszcze nie zawiódł: http://obrazki.elektroda.pl/index.php


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 3:23 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Ojej, Twoją wiadomość zobaczyłam dopiero po tym, jak kombinowałam z Fotosikiem. Ale tam ilość zdjęć na darmowym abonamencie jest ograniczona, więc jak mi się miejsce wyczerpie, skorzystam z polecanego przez Ciebie serwisu.

Ufff, droga przez mękę ale... chyba się udało i nasza Magical MYSTERY Tour dobiegła końca :) Już nie będę kombinować z Dropboxem, za to w najbliższym czasie będę Was zabierać na wycieczkę do Liverpoolu.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 4:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
U mnie wszystko widać, ale dopiero po zalogowaniu się. Wielkie dzięki za tak epicką fotorelację z samego serca Beatle-świata. Chociaż średnio podoba mi się architektura Liverpoolu to i tak jest to kolejna zachęta by w końcu stanąć tam własną nogą.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 7:03 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Tekst i zdjęcia układają się w urzekającą całość! Dobrze , że mieliśmy swojego wysłannika w Liverpoolu. Czekamy na jeszcze!!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Wrz 12, 2015 12:05 pm 
Offline
Taxman
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Maj 28, 2006 10:40 am
Posty: 229
Miejscowość: Warmia
Cudne zdjęcia. Dziękuję za tak fantastyczną podróż po Liverpoolu.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 25, 2015 2:22 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Rito - przecudowna fotorelacja! I jak rzetelnie przygotowana!!! Czytało się jednym tchem. Naprawdę udało Ci się przenieść czytelnika w czasie i przestrzeni. I jak nostalgicznie! Na Penny Lane byłam ostatnio w 1997 r. Bardzo dziękuję za wspaniałą wycieczkę!!!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY