Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 3:45 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Jaki pomysł na kalendarz 2016 uważasz za najlepszy?
Ankieta zakończyła się Pon Cze 01, 2015 4:44 pm
1. Beatlesi i ich Fab-Samochody 0%  0%  [ 0 ]
2. Beatlesi i zwierzaki 0%  0%  [ 0 ]
3. Beatlesi z żonami / partnerkami 15%  15%  [ 2 ]
4. Kadry z Fab-filmów 15%  15%  [ 2 ]
5. Kadry z Fab-koncertów 8%  8%  [ 1 ]
6. Okładki solowych płyt Beatlesów 54%  54%  [ 7 ]
7. Zdjęcia Beatle People z Fabsami 8%  8%  [ 1 ]
8. Zdjęcia fanów w kontekście beatlesowskim 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 13
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 11:15 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Wydaje mi się, że jeden głos będzie najlogiczniejszym rozwiązaniem.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 4:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dałem ankietę. Można głosować do końca maja.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 5:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Zagłosowałem za solowymi okładkami. Wydaje mi się, że to w miarę logiczna i naturalna kolejność w projektowaniu kolejnego kalendarza.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 10:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Także zagłosowałam na solowe okładki.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 5:14 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Wto Lut 25, 2014 8:52 am
Posty: 20
Witam wszystkich. Też zagłosowałem na okładki solowych płyt. Kolejne pomysły, równie świetne, wykorzystamy w latach następnych - przecież tyle ich jeszcze przed nami...
Pozdrawiam,
SixtyFour


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 12:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ostatecznie okładki solowych płyt wygrały. Pozostaje ustalić proporcje i skład konkretnych okładek.
Proponuję 4 x Paul, 3 x John, 3 x George, 2 x Ringo. Zamiast jednej okładki George'a można dać dla odmiany coś Travelling Willburys.
Wygra wola większości, chociaż tym razem bez ankiety.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 5:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Okładki Travelling Willburys raczej nie będą pasowały. Został bym przy okładkach solowych Harrisona.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 7:45 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
bobski66 napisał(a):
Okładki Travelling Willburys raczej nie będą pasowały. Został bym przy okładkach solowych Harrisona.

Ja też. George ma kilka interesujących projektów, a okładki Traveling Wilburys są przeciętne.
Yer Blue napisał(a):
Proponuję 4 x Paul, 3 x John, 3 x George, 2 x Ringo.

Natomiast taki podział wydaje mi się sensowny. A co na pierwszą stronę? Dark Horse z fanami?

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 9:18 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Eee, no już tacy przeciętni Wilburysi nie są... Mnie tam nie przeszkadzałaby któraś z ich okładek w kalendarzu, ale się dostosuję do woli większości ;)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 9:52 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Żeby nie było nieporozumienia, to mi chodziło wyłącznie o okładki. O ile pierwsza ma jeszcze taki ciepły klimat i niezły pomysł w formie naddartego plakatu czy "podróżnej" nalepki, to druga do mnie w ogóle nie przemawia, jest jakaś bez wyrazu, ginie w tłumie innych okładek, i jeszcze ten zrezygnowany Dylan w rogu :wink:

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 9:54 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Zrezygnowany Dylan w rogu zrobił mi dzień!

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 12:01 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Fangorn napisał(a):
bobski66 napisał(a):
Okładki Travelling Willburys raczej nie będą pasowały. Został bym przy okładkach solowych Harrisona.

Ja też. George ma kilka interesujących projektów, a okładki Traveling Wilburys są przeciętne.
Yer Blue napisał(a):
Proponuję 4 x Paul, 3 x John, 3 x George, 2 x Ringo.

Natomiast taki podział wydaje mi się sensowny. A co na pierwszą stronę? Dark Horse z fanami?


Byłoby wspaniale, ale nie ma chętnych do pracy nad tym projektem. Macho drugi raz tego nie zrobi - ma swoje powody, które szanuje.

Jeśli proporcje okładek 4-3-3-2 przejdą (bez Wilburysów) to chyba juz zbyt wiele kombinacji nie będzie. Chyba każdy poprze Ram, Band On The Run, Tug Of War, Plastica, Imagine, Double Fantasy, All Things Must Pass, Dark Horse, Ringo oraz Vertical Man. Gra może się toczyć o czwartą okładkę Paula i trzecią George'a. Chyba, że ktos ma jakieś zaskakujące propozycje ;) Śmiało.

Przypisanie okładek do konkretnych miesięcy też ma znaczenie. Chciałbym bardzo by All Things Must Pass było w listopadzie a Double Fantasy w grudniu. Czerwiec dla Paula, lipiec dla Ringo.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 12:18 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Yer Blue napisał(a):
Jeśli proporcje okładek 4-3-3-2 przejdą (bez Wilburysów) to chyba juz zbyt wiele kombinacji nie będzie. Chyba każdy poprze Ram, Band On The Run, Tug Of War, Plastica, Imagine, Double Fantasy, All Things Must Pass, Dark Horse, Ringo oraz Vertical Man. Gra może się toczyć o czwartą okładkę Paula i trzecią George'a. Chyba, że ktos ma jakieś zaskakujące propozycje ;) Śmiało.

Oj, oj, nie nie sugerowałbym z góry wyboru okładek najbardziej znanych i lubianych albumów. Ja np. zaproponowałbym inne okładki - szczególnie dla Paula i Ringo. Ale zdaję sobie sprawę, że pewnie i tak zwyciężą te najbardziej znane, które mają najlepszą zawartość muzyczną (chociaż tym absolutnie nie należy się kierować). I co będzie trochę nudne, bo wielu (?) już opatrzyła się np. okładka Ram czy ATMP (a przynajmniej mi). Moim zdaniem wybrane okładki powinny przyciągać wzrok, charakteryzować się pewną dozą estetyki. Np. dla mnie okładka "Ringo" jest po prostu brzydka i w życiu bym na nią nie zagłosował, poza tym jest chyba zbyt obfita w szczegóły, które na reprodukcji papierowej będą nieczytelne (muzykę z tego albumu oczywiście lubię). Także proponowałbym kryterium estetyczne, nie muzyczne czy popularności.

Jutro postaram się wybrać swoją listę :)

Yer Blue napisał(a):
Przypisanie okładek do konkretnych miesięcy też ma znaczenie. Chciałbym bardzo by All Things Must Pass było w listopadzie a Double Fantasy w grudniu. Czerwiec dla Paula, lipiec dla Ringo.

Tu zgoda, że termin wydania płyty mógłby korespondować z miesiącem, ale też nic na siłę.

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 1:14 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1338
Ringo Starr, jak rzadko kto, może się ‘poszczycić’ naprawdę bardzo ‘niewyszukanymi’ okładkami swoich albumów… (delikatnie mówiąc)
Yer Blue napisał(a):
Chyba każdy poprze (...) Ringo oraz Vertical Man.

Okładka LP ‘Ringo’ jest jakoś tam Fabowa, lubię ją, ale zastanawiam się, czy jest kalendarzowa…?
Jednak, kalendarz bardziej Graficzny niż Muzyczny jest :wink: , toteż w przypadku ‘Vertical Man’ zaWartość Muzyczna albumu przerasta, moim zdaniem, ‘jakość’ obwolutową…
Fangorn napisał(a):
...nie sugerowałbym z góry wyboru okładek najbardziej znanych i lubianych albumów. (...) Moim zdaniem wybrane okładki powinny przyciągać wzrok, charakteryzować się pewną dozą estetyki.

Otóż to! :)

Gdyby kierować się atrakcyjnością niemuzyczną, tylko WIZUALNĄ, to moim Ringo-faworytem jest zdjęcie z okładki ‘Beacoups Of Blues.’ Bardzo lubię to zdjęcie :) - pasuje do treści albumu, do jego tytułu, wreszcie do CZASU (i smutku?), gdy powstało...

A na OKŁADKĘ kalendarza (skoro upada pomysł z Dark Horse) proponuję okładkę o tyle ‘neutralną’ (bo bez którejkolwiek Fab-Twarzy), co w swej prostocie Piękną! (i wciąż Aktualną) - Live Peace In Toronto 1969. (przez kilka lat była u mnie na ścianie - jak Obraz! :) )


Załączniki:
Live Peace.jpg
Live Peace.jpg [ 8.7 KiB | Obejrzany 7814 razy ]

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image
Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 2:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Fangorn napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Przypisanie okładek do konkretnych miesięcy też ma znaczenie. Chciałbym bardzo by All Things Must Pass było w listopadzie a Double Fantasy w grudniu. Czerwiec dla Paula, lipiec dla Ringo.

Tu zgoda, że termin wydania płyty mógłby korespondować z miesiącem, ale też nic na siłę.


Pewnie, że nic na siłę, i np. Double Fantasy choć wyszła w listopadzie, dużo bardziej pasuje na grudzień. Dla mnie ta okładka już na zawsze będzie się kojarzyła z 8 grudnia i w ogóle z grudniem.
All Things Must Pass również dopasowałem bardziej do rocznicy śmieci niż wydania, chociaż tutaj idealnie się jedno z drugim zgrywa.

Argus9 napisał(a):
toteż w przypadku ‘Vertical Man’ zaWartość Muzyczna albumu przerasta, moim zdaniem, ‘jakość’ obwolutową…


Dla mnie ta okładka nawet ciut przewyższa zawartość muzyczną mojej ulubionej Vertical Man. Ta okładka to czysta poezja :)
Za okładką "Ringo" jakoś nie przepadam ale wcześniej pojawiły się głosy, że ta okładka jest najlepsza więc wydawało mi się oczywistym, że przejdzie. I w zasadzie nie widzę w dorobku Ringo nic lepszego na okładkę nr 2.

Argus9 napisał(a):
Fangorn napisał(a):
...nie sugerowałbym z góry wyboru okładek najbardziej znanych i lubianych albumów. (...) Moim zdaniem wybrane okładki powinny przyciągać wzrok, charakteryzować się pewną dozą estetyki.

Otóż to! :)


100% zgoda. Poza Imagine (nie przepadam) i Ringo wybrałem same najpiękniejsze okładki danego Beatlesa, w żadnym razie nie kierując się popularnością czy zawartością muzyczną. Inna sprawa, że w większości przypadków te najbardziej cenione płyty mają najlepsze okładki (Plastic, All Things, Ram, Band On The Run...). Chyba jedyny wyjątek to Dark Horse.
Myślę, że skoro mamy taką rozbieżność to nie pozostaje nam nic innego jak powrzucanie swoich ulubionych "dwunastek" z podziałem na 4-3-3-2 (jeśli został zaakceptowany). Najczęściej typowane przejdą do kalendarza. Proste :)

Argus9 napisał(a):
A na OKŁADKĘ kalendarza (skoro upada pomysł z Dark Horse) proponuję okładkę o tyle ‘neutralną’ (bo bez którejkolwiek Fab-Twarzy), co w swej prostocie Piękną! (i wciąż Aktualną) - Live Peace In Toronto 1969. (przez kilka lat była u mnie na ścianie - jak Obraz! :) )


Ja ciągle mam nadzieję, że jednak ktoś się znajdzie na opracowanie fanowskiej Dark Horse. Oczywiście alternatywne i prostsze w realizacji pomysły można wrzucać. Ale za Chiny Ludowe nie poprę tak jałowej okładki jak koncertówka Johna :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 4:13 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Yer Blue napisał(a):
Dla mnie ta okładka nawet ciut przewyższa zawartość muzyczną mojej ulubionej Vertical Man. Ta okładka to czysta poezja :)

Mógłbyś rozwinąć temat? Bo ja nie dostrzegam niczego nadzwyczajnego w tej okładce i jestem ciekaw, jakie są Twoje wrażenia na jej temat.
Yer Blue napisał(a):
Myślę, że skoro mamy taką rozbieżność to nie pozostaje nam nic innego jak powrzucanie swoich ulubionych "dwunastek" z podziałem na 4-3-3-2 (jeśli został zaakceptowany). Najczęściej typowane przejdą do kalendarza. Proste :)

No to wrzucę pierwszy. Kolejność w poszczególnych czterech grupach od najbardziej ulubionej do najmniej lubianej (choć nie wiem, czy będzie to miało jakieś znaczenie, i czy będzie jakaś szczegółowa punktacja).

Paul McCartney:

1. McCartney – w zasadzie nie wiem, co to zdjęcie ma symbolizować, ale efekt końcowy jest genialny w swej prostocie i niesamowicie urokliwy
2. Chaos and Creation in the Backyard – świetna kompozycja, czerń i biel, obecność sztuki (muzyki) ukrytej gdzieś na dalszym planie, za firanką i suszącym się praniem, pośród codziennego, prozaicznego życia
3. Band on the Run – świetna koncepcja, samo ujęcie może nieco zbyt wystudiowane, za mało spontaniczne, ale nadal przyciągające wzrok, choćby zestawieniem ciemności i światła i kompozycją grupy postaci
4. Wild Life – beztroskie, ciepłe zdjęcie przywołujące na myśl przyjemne spędzanie czasu na łonie przyrody

John Lennon:

1. John Lennon/Plastic Ono Band – piękne, symboliczne zdjęcie, o wiele głębiej i ciekawiej traktujące temat miłości niż pocałunek z „Double Fantasy”
2. Live Peace in Toronto – proste, ładne, pozytywne - i otwierające szerokie pole do interpretacji
3. Rock 'n' Roll – młody, zbuntowany, zadziorny John w ciemnym zaułku – ładne zestawienie czerni i bieli z niewielkim, ale jaskrawo kolorowym szyldem oraz statyczności i dynamiki

George Harrison:

1. Living in the Material World – symboliczne, tajemnicze, pełne mistycznej aury, przyciągające wzrok, a przecież to tylko fotografia kirlianowska dłoni
2. Dark Horse – zdjęcie szkolne w stylu Monty Pythona
3. Brainwashed – alegoryczne i brutalne w swej szczerości, dające do myślenia

Ringo Starr:

1. Beaucoups of Blues – smutne, pełne nostalgii i melancholii zdjęcie, ładna kompozycja kadru
2. Goodnight Vienna – lekko kiczowate, ale wywołujące uśmiech na twarzy nawiązaniem do wspaniałego filmu

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 4:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Fangorn napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Dla mnie ta okładka nawet ciut przewyższa zawartość muzyczną mojej ulubionej Vertical Man. Ta okładka to czysta poezja :)

Mógłbyś rozwinąć temat? Bo ja nie dostrzegam niczego nadzwyczajnego w tej okładce i jestem ciekaw, jakie są Twoje wrażenia na jej temat.


Symboliczna gwiazda odkrywająca jakieś intrygujące elementy i ledwie zarysowane spojrzenie Ringo - nie wiem, po prostu jest to piękne i moim zdaniem pasujące jak ulał na kalendarz. Z tą poezją to pewnie przesadziłem, jak coś mi się podoba to często używam za bardzo wygórowanych słów ale takie już mam zboczenie ;)

Fangorn napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Myślę, że skoro mamy taką rozbieżność to nie pozostaje nam nic innego jak powrzucanie swoich ulubionych "dwunastek" z podziałem na 4-3-3-2 (jeśli został zaakceptowany). Najczęściej typowane przejdą do kalendarza. Proste :)

No to wrzucę pierwszy. Kolejność w poszczególnych czterech grupach od najbardziej ulubionej do najmniej lubianej (choć nie wiem, czy będzie to miało jakieś znaczenie, i czy będzie jakaś szczegółowa punktacja).


Możemy tak zrobić. Pozycji jest góra 4 więc punkciki zliczy się w minutę. Też wrzucę w kolejności od naj.

Fangorn napisał(a):
Paul McCartney:

1. McCartney – w zasadzie nie wiem, co to zdjęcie ma symbolizować, ale efekt końcowy jest genialny w swej prostocie i niesamowicie urokliwy
2. Chaos and Creation in the Backyard – świetna kompozycja, czerń i biel, obecność sztuki (muzyki) ukrytej gdzieś na dalszym planie, za firanką i suszącym się praniem, pośród codziennego, prozaicznego życia
3. Band on the Run – świetna koncepcja, samo ujęcie może nieco zbyt wystudiowane, za mało spontaniczne, ale nadal przyciągające wzrok, choćby zestawieniem ciemności i światła i kompozycją grupy postaci
4. Wild Life – beztroskie, ciepłe zdjęcie przywołujące na myśl przyjemne spędzanie czasu na łonie przyrody


Wszystkie okładki bardzo lubię, a debiut rzeczywiście ma COŚ w sobie. Z tym, że i tak najbardziej lubię Ram :)

Fangorn napisał(a):
John Lennon:

1. John Lennon/Plastic Ono Band – piękne, symboliczne zdjęcie, o wiele głębiej i ciekawiej traktujące temat miłości niż pocałunek z „Double Fantasy”


Oj tam, oj tam.

Fangorn napisał(a):
2. Live Peace in Toronto – proste, ładne, pozytywne - i otwierające szerokie pole do interpretacji
[/quote]

Interpretuję tę okładkę jako stworzenie czegoś z kompletnego braku pomysłu ;)

U mnie tak:

Paul:

1. Ram
2. Band On The Run
3. Tug Of War
4. Chaos And Creation

John:

1. Double Fantasy
2. Plastic Ono Band
3. Imagine

George:

1. Dark Horse
2. All Things Must Pass
3. Wonderwall Music (w zasadzie to mój nr 1 u Harriego aczkolwiek jakoś do końca nie traktuję poważnie tej płyty w dorobku George'a)

Ringo:

1. Vertical Man
2. Beaucoups of Blues (niech będzie, patrzę i faktycznie ładne. Od strony muzycznej nie znam w ogóle :))

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 11:57 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lip 30, 2014 2:54 pm
Posty: 265
Miejscowość: Pepperland
Zgadzam sie z prawie wszystkimi typami Yer Blue.
Za Tug of War dalbym jednak Back to the Egg- uwielbiam tę "kosmiczna" okladke.
U Ringa natomiast dalbym "Ringo", za Vertical Mana

_________________
"Life is very short, and there's no time for fussing and fighting, my friend"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 12:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Mógłbyś skonkretyzować swoje typowania? Później łatwiej będzie wszystko podliczyć.

Co do pierwszej strony kalendarza - można by przerobić okładkę "Band On The Run", ale tym razem bez graficznych kombinacji, tylko najprościej - robiąc zdjęcie kilku fanów w takim samym stylu (przy ścianie, podświetlone w mroku, choć może już bez więziennych szat ;)). Jedyny problem to zebrać 9 fanów w jednym miejscu i czasie. Jeśli dawać coś na pierwszą stronę to z pewnym artystycznym zamysłem a nie okładkę 1:1. Tak mi się wydaje.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 1:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
A oto moje propozycje:
Paul:
1. Ram
2. Band On The Run
3. Red Rose Speedway
4. Chaos And Creation
John:
1. Rock'n'Roll
2. Plastic Ono Band
3. Mind Games
George:
1. Thirty-Three and 1/3
2. All Things Must Pass
3. Brainwashed
Ringo:
1. Ringo
2. Goodnight Vienna


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 119 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY