Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:21 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 158 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Jaki pomysł na kalendarz 2016 uważasz za najlepszy?
Ankieta zakończyła się Pon Cze 01, 2015 4:44 pm
1. Beatlesi i ich Fab-Samochody 0%  0%  [ 0 ]
2. Beatlesi i zwierzaki 0%  0%  [ 0 ]
3. Beatlesi z żonami / partnerkami 15%  15%  [ 2 ]
4. Kadry z Fab-filmów 15%  15%  [ 2 ]
5. Kadry z Fab-koncertów 8%  8%  [ 1 ]
6. Okładki solowych płyt Beatlesów 54%  54%  [ 7 ]
7. Zdjęcia Beatle People z Fabsami 8%  8%  [ 1 ]
8. Zdjęcia fanów w kontekście beatlesowskim 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 13
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 3:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Chciałbym ruszyć z tematem kalendarza na następny rok. Czasu jest niby dużo ale zanim cokolwiek zaczniemy działać, musimy ustalić jak będzie tym razem wyglądał nowy kalendarz. Co ma zdobić kolejne plansze, na jakiś rocznicach się skupić oraz jaki obrazek dać na pierwszą, tytułową stronę...? Propozycje mile widziane.

Kilka miesięcy temu zaproponowałem takie rozwiązanie, wkleję je tutaj:

Yer Blue napisał(a):

Okładki sprawdziły się idealnie, bardzo bym chciał by następny kalendarz zdobiły tym razem okładki solowych płyt. Okładki beatlesowych albumów to jednak klasa sama w sobie.
Przy okazji wpadł mi taki pomysł by dać za rok na frontową planszę - przerobioną okładkę płyty "Dark Horse" Harrisona - ze zmienioną nazwą na "kalendarz 2016" w miejsce tytułu płyty. A osoby z okładki tradycyjnie podmienić na fanów Beatli (tych, którzy nie mieli okazji załapać się na Peppera). Literki z tytułem są w oryginale co prawda na koszulkach osób, ale można by zrobić tak by fani trzymali karteczki z literkami wpisującymi się w nazwę kalendarza.


Jeśli pomysł z przerobieniem "Dark Horse" by wypalił to nie wiadomo kto by podjął się tytanicznej pracy wklejania kolejnych fanów na okładkę. Macho zwyczajnie może nie chcieć robienia drugi raz tego samego. Zdolni graficy mile widziani ;)

A co do solowych okładek to można by wybrać 12 takich (z podziałem 5 Paulów, po 3 Harrisony i Lennony i 1 Ringo):
1. Ram
2. Band On The Run
3. Tug Of War
4. Chaos And Creation
5. Flaming Pie
6. All Things Must Pass
7. Dark Horse
8. Concert for Bangla Desh
9. Plastic Ono Band
10. Imagine
11. Double Fantasy
12. Vertical Man

Ważne by okładki były ładne. Solowe okładki zgadzały by się z frontem przerobionej Dark Horse (tak jak Pepper fanowa okładka z płytami The Beatles), a jako, że front mają zdobić fani to można by tym razem jako priorytet przy rocznicach dać daty urodziny fanów lub jakieś wydarzenia związane z fanami w kontekście Beatli (np. wygrana w Wielkiej Grze, założenie strony i forum, data ślubu Kasi i Gietka czy też... koncert Rooklesów w Liverpoolu :)).

To tylko takie tam propozycje na początek. Każdy może wrzucić swoje.

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Yer Blue Czw Maj 07, 2015 4:44 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 4:52 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Jeśli jedna okładka Ringo Starra to zdecydowanie jestem za tą:
Image
I w tłumie są Beatlesi. Jest więc na czym zawiesić oko.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 5:05 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 07, 2014 8:07 pm
Posty: 113
Według mnie sprawiedliwszy byłby podział po 3 okładki na każdego Beatlesa.

Yer Blue napisał(a):
Solowe okładki zgadzały by się z frontem przerobionej Dark Horse (tak jak Pepper fanowa okładka z płytami The Beatles), a jako, że front mają zdobić fani to można by tym razem jako priorytet przy rocznicach dać daty urodziny fanów lub jakieś wydarzenia związane z fanami w kontekście Beatli (np. wygrana w Wielkiej Grze, założenie strony i forum, data ślubu Kasi i Gietka czy też... koncert Rooklesów w Liverpoolu :)).


Pozwolę sobie zacytować Argusa:

Argus9 napisał(a):
Gdyby kalendarz stał się formą cykliczną-coroczną, to może lepiej zamiast nagromadzenia niezliczonych dat, robić co rok kalendarz TEMATYCZNY. Np. w tym roku zamieścić tylko daty wydania albumów (zespołu i solowych). W przyszłym roku zrobić tylko daty urodzin (i śmierci) wszystkich Beatle People (ale tak szczegółowo-włącznie z Malem Evansem, Derekiem Taylorem, Dickiem Jamesem, itd.) Za dwa lata-daty singli (zespołu i solowych). Za trzy lata-ważne koncerty (zespołu i solowe), itp., itd., pomysłów nie braknie. Wiadomo, że każdy fan zostawi sobie taki kalendarz i miałby wszystko UPORZĄDKOWANE i PRZEJRZYSTE-jest to dodatkowa korzyść.

PS. Daty urodzin fanów nie są chyba tak bardzo istotne (?) Poza tym, jest to kilkadziesiąt dat! Chyba lepiej skupić się na Fab-Datach.


Ja bym stawiała w tym roku wszelkie śluby, narodziny, śmierci etc. Od dzieci Fabsów po śmierć Mala Evansa. Ewentualnie na single i sesje nagraniowe. Pomysłów jest wiele, mamy w czym wybierać. ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 5:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Robercie - obie okładki są wyjątkowe, ale zawsze wolałem tę do "Vertical Man". Jest dla mnie magiczna. A może weźmiemy obydwie?

mcbeardy napisał(a):
Według mnie sprawiedliwszy byłby podział po 3 okładki na każdego Beatlesa.


Sprawiedliwszy tylko matematycznie :) Macca ze swoim wielkim dorobkiem jednak zasługuje na więcej okładek niż inni. Ringo może faktycznie "skrzywdziłem". Zawsze można zrobić głosowanie, albo wybrać złoty środek.

mcbeardy napisał(a):
Ja bym stawiała w tym roku wszelkie śluby, narodziny, śmierci etc. Od dzieci Fabsów po śmierć Mala Evansa. Ewentualnie na single i sesje nagraniowe. Pomysłów jest wiele, mamy w czym wybierać. ;)


Im więcej pomysłów tym lepiej. Przejdzie najczęściej typowany.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 8:16 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
A może tym razem Kalendarz Fab-Filmowy? :) Na poszczególne miesiące - kadry nie tylko z A Hard Day’s Night, Help! Magical Mystery Tour, Yellow Submarine i Let It Be, ale również z filmów ‘solowych’ - Give My Regards To Broad Street, najciekawsze ujęcia z bogatej filmografii Ringo Starra (Magic Christian, Caveman, itd.), fotosy z licznych filmów HandMade Harrisona (z jego udziałem), How I Won The War Lennona, etc. Albo plakaty z tych filmów? (plus Wonderwall, Family Way, że o eksperymentalnych filmach Johna i Yoko nie wspomnę :wink: )

A w kalendarium - np. daty premier tych filmów - takie PEŁNE uporządkowane w jednym miejscu Kompendium Fab-Filmów?

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 17, 2015 9:10 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Argus9 napisał(a):
A może tym razem Kalendarz Fab-Filmowy? :) Na poszczególne miesiące - kadry nie tylko z A Hard Day’s Night, Help! Magical Mystery Tour, Yellow Submarine i Let It Be, ale również z filmów ‘solowych’ - Give My Regards To Broad Street, najciekawsze ujęcia z bogatej filmografii Ringo Starra (Magic Christian, Caveman, itd.), fotosy z licznych filmów HandMade Harrisona (z jego udziałem), How I Won The War Lennona, etc. Albo plakaty z tych filmów? (plus Wonderwall, Family Way, że o eksperymentalnych filmach Johna i Yoko nie wspomnę :wink: )

A w kalendarium - np. daty premier tych filmów - takie PEŁNE uporządkowane w jednym miejscu Kompendium Fab-Filmów?


TAK TAK TAK!!! :D Super pomysł! Zgłaszam się na ochotnika do zrobienia listy dat do kalendarium! (jeśli dojdzie do realizacji tej wersji)

(oczywiście tym razem zamówię kalendarz :) żeby nie było, to poprzedni wydrukowałem :wink: )

Więc jakby co, to głosuję za propozycją filmową. Choć solowe okładki plus daty urodzin/śmierci/ślubów itd. Beatlesów i znajomych to też świetny pomysł.

[EDIT]
Aha, i oczywiście pomysł z okładką "Dark Horse" jest w dechę. Do poszczególnych miesięcy pasowałyby zarówno filmy, jak i okładki solowe.

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 12:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Kalendarz filmowy podoba mi się jak najbardziej. Chociaż bez dwóch zdań wolę okładki solowych płyt :)

Inny pomysł wpadł mi do głowy - kalendarz koncertowy. Każda plansza to jakieś ujęcie z koncertu (koncert na dachu, Shea Stadium, Paul z Narodowego, Ringo z Kongresowej, John z Madison Square Garden, George z występu dla Banghla Desh, może coś z The Cavern czy Hamburga, Wings z Rock Show i rzecz jasna Quarrymeni z lipca 1957 - jest z czego wybierać. Wszystko dopasowane do konkretnych miesięcy), a daty w kalendarzu to dokładny spis ważniejszych rocznic koncertowych z Beatlesami w tle.
Jak nie teraz, to zawsze można będzie takie coś zrobić w przyszłych latach.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 3:14 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 07, 2014 8:07 pm
Posty: 113
Można uporządkować pomysły i zrobić ankietę.
Jak na razie padło kilka:
- okładki płyt solowych + daty urodziny fanów lub jakieś wydarzenia związane z fanami w kontekście Beatli,
- zdjęcia Beatle People z Fabsami + śluby/narodziny/śmierci ludzi związanych z Wielką Czwórką,
- okładki płyt solowych + sesje nagraniowe Beatlesów oraz ważne single,
- kadry z filmów + kompendium Fab-Filmów,
- ujęcia z koncertów + ważne rocznice koncertowe z Beatlesami w tle.

Myślę, że te pięć propozycji wystarczy, chyba że ktoś ma coś jeszcze w zanadrzu. ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 4:41 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lip 30, 2014 2:54 pm
Posty: 265
Miejscowość: Pepperland
Ankieta jest najbardziej sprawiedliwym rozwiazaniem :)
Mozna poczekac jeszcze na jakies nowe pomysly. Dla mnie okladki plyt+wazne single, sesje nagraniowe to najlepszy z nich :>
Tym razem czasu mamy co niemiara, wiec powinno wyjsc super

_________________
"Life is very short, and there's no time for fussing and fighting, my friend"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 9:29 am 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 08, 2005 3:13 pm
Posty: 452
Miejscowość: Kłobuck
Yer Blue napisał(a):
Ważne by okładki były ładne.


Myślę, że w przypadku kalendarza to najważniejsze kryterium wyboru. Bardziej wygląd okładki niż sama zawartość :D

Jeśli chodzi o okładkę "Ringo", jest rzeczywiście ładniejsza ale tylko jeśli będzie to duży format. Przy A4 nie rozróżnimy postaci w tłumie i stanowczo lepszym wyborem będzie Vertical Man.

Argus9 napisał(a):
A może tym razem Kalendarz Fab-Filmowy?


To bardzo ciekawy pomysł. Wymagana byłaby zmiana okładki na bardziej filmową - może przerobiona okładka A Hard Day's Night z jeszcze większą liczbą okienek aby pomieścić zdjęcia wszystkich fanów? W kalendarium tylko ważne daty dotyczące filmów - to bardzo spójna koncepcja.

Yer Blue napisał(a):
Inny pomysł wpadł mi do głowy - kalendarz koncertowy.


Również bardzo mocny pomysł. Podobnie jak w przypadku okładek albumów można by zrobić kalendarz The Beatles i kalendarz solowy (John, George, Ringo oraz Wings) a nawet trzeci poświęcony tylko koncertom samego Paula.

mcbeardy napisał(a):
Można uporządkować pomysły i zrobić ankietę.


Jestem za ankietą. Każdy z wymienionych pomysłów jest dobry, obecnie najbardziej podoba mi się pomysł z okładkami płyt solowych - to taka okazja do ich wydobycia na światło dzienne i odświeżenie. Już dawno pochowałem w szafach płyty winylowe, kaset już nie słucham ze względu na jakość a płyt CD boję się porysować. Podczas korzystania z różnych odtwarzaczy plików i samochodowego radia nie widzę okładek i z sentymentem wspominam ten czas kiedy dużą częścią doznania jakie dawał "nowy" album była jego szata graficzna. Szczególnie okładka płyty gramofonowej...

Nie wiem, który pomysł zwycięży ale czemu nie powtarzać ankiety również w kolejnych latach?

_________________
you can boogie if you try


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 11:23 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Podobają mi się wszystkie Wasze propozycje i jestem jak najbardziej za ankietą.
Przy czym - faktycznie - co do kalendarza z solowymi okładkami, popieram pomysł podzielenia "miejsca" równo - po trzy dla każdego Beatlesa.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 2:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Yer Blue napisał(a):
A co do solowych okładek to można by wybrać 12 takich (z podziałem 5 Paulów, po 3 Harrisony i Lennony i 1 Ringo):

8. Concert for Bangla Desh

Okładka ‘The Concert For Bangla Desh’ wymowna, ale dla mnie nieco za ‘smutna’ do kalendarza. Osobiście wolałbym okładkę ‘Thirty Three & 1/3’ - lubię te zdjęcia: i przód, i tył okładki :)
svarog napisał(a):
Nie wiem, który pomysł zwycięży ale czemu nie powtarzać ankiety również w kolejnych latach?

Myślę, że pomysły, które w tym roku „przegrają”, nie odchodzą na zawsze w niebyt, tylko idą do poczekalni - do ewentualnej realizacji w latach następnych. Fab-pomysłów nie zabraknie. Gdy już „wyczerpią się” okładki, można zdjęcia na kolejne miesiące dobierać tematycznie. Np. coś co mi przyszło na myśl: Beatlesi i ich Fab-Samochody :) Np. z taką okładką: :wink:


Załączniki:
The Beetles.jpg
The Beetles.jpg [ 75.34 KiB | Obejrzany 21704 razy ]
Fab Car.jpg
Fab Car.jpg [ 78.7 KiB | Obejrzany 21704 razy ]
Lennon Rolls Royce.jpg
Lennon Rolls Royce.jpg [ 83.92 KiB | Obejrzany 21704 razy ]

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image
Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 11:49 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Ale Wy macie wspaniałe pomysły!

Kalendarz filmowy oraz Beatlesi i samochody to moje ulubione :) Okładka tego drugiego jest wspaniała!

A od siebie pozwolę sobie dorzucić jeszcze dwa:
- Beatlesi z żonami / partnerkami,
- Beatlesi i zwierzaki ;) https://www.pinterest.com/normajoanna/b ... h-animals/

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 12:34 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Filmy to mój faworyt, ale samochody to również interesujący pomysł :)
Rita napisał(a):

Chętnie ograniczyłbym do Beatlesi i koty :D chociaż sesja zdjęciowa Paula i Lindy z koalą jest przednia :D

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 11:52 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
mcbeardy napisał(a):
Można uporządkować pomysły i zrobić ankietę.
Jak na razie padło kilka:
- okładki płyt solowych + daty urodziny fanów lub jakieś wydarzenia związane z fanami w kontekście Beatli,
- zdjęcia Beatle People z Fabsami + śluby/narodziny/śmierci ludzi związanych z Wielką Czwórką,
- okładki płyt solowych + sesje nagraniowe Beatlesów oraz ważne single,
- kadry z filmów + kompendium Fab-Filmów,
- ujęcia z koncertów + ważne rocznice koncertowe z Beatlesami w tle.

Myślę, że te pięć propozycji wystarczy, chyba że ktoś ma coś jeszcze w zanadrzu. ;)


Wkrótce wrzucę ankietę, jak już skończymy wrzucać pomysły (na razie ciągle napływają). Z tym, że będziemy głosować chyba tylko na zawartość miesięcznych plansz. Na pewno nie będziemy rozbijać jakiegoś pomysłu na kilka części. Jak coś już wygra to wtedy naturalnie dopasujemy zawartość rocznic do wygranych plansz.

Okładki solowych płyt muszą chyba mieć jednak daty związane z tymi właśnie płytami, ewentualnie solową twórczością w szerszym kontekście.
Natomiast "daty urodziny fanów lub jakieś wydarzenia związane z fanami w kontekście Beatli" pasować będą do zupełniej innej opcji, którą teraz zgłaszam :
-Zdjęcia fanów w kontekście beatlesowskim (zdjęcia ze zlotów, z koncertów Paula czy Ringo, lub jakieś okazyjne typu na pasach przy Abbey Road). Zdaje sobie sprawę, ze to nie wygra, niemniej można kiedyś będzie zrobić taki kalendarz bardziej "fanowski".

A o co chodzi dokładnie z opcją "Zdjęcia Beatle People z Fabsami"? Zdjęcia ważniejszych współpracowników Beatli typu Martin czy Epstein?

Na razie jest 8 pomysłów:
-okładki solowych płyt
-zdjęcia Beatle People z Fabsami
-kadry z Fab-filmów
-ujęcia z Fab-koncertów
-Beatlesi i ich Fab-Samochody
-Beatlesi z żonami / partnerkami
-Beatlesi i zwierzaki
-Zdjęcia fanów w kontekście beatlesowskim

Do ankiety mogę wrzucić kolejność alfabetyczną, by niczego nie sugerować.

Z ostatnio wrzuconych pomysłów ciekawie się zapowiada wg mnie "Beatlesi z żonami / partnerkami".

svarog napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Ważne by okładki były ładne.


Myślę, że w przypadku kalendarza to najważniejsze kryterium wyboru. Bardziej wygląd okładki niż sama zawartość :D


Zdecydowanie :) Chociaż bardzo rzadko płyta z piękną okładką jest słaba muzycznie / nisko ceniona (jeden z niewielu przykładów to Dark Horse)

svarog napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Inny pomysł wpadł mi do głowy - kalendarz koncertowy.


Również bardzo mocny pomysł. Podobnie jak w przypadku okładek albumów można by zrobić kalendarz The Beatles i kalendarz solowy (John, George, Ringo oraz Wings) a nawet trzeci poświęcony tylko koncertom samego Paula.


Trzeci to trochę przesada ale podział na solowe i The Beatles to warta rozpatrzenia opcja. Tak jak z okładkami płyt.

svarog napisał(a):
Nie wiem, który pomysł zwycięży ale czemu nie powtarzać ankiety również w kolejnych latach?


Pewnie będą. Zrobi nam się coroczny rytuał z wyborem kalendarza :)

Argus9 napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
A co do solowych okładek to można by wybrać 12 takich (z podziałem 5 Paulów, po 3 Harrisony i Lennony i 1 Ringo):

8. Concert for Bangla Desh

Okładka ‘The Concert For Bangla Desh’ wymowna, ale dla mnie nieco za ‘smutna’ do kalendarza. Osobiście wolałbym okładkę ‘Thirty Three & 1/3’ - lubię te zdjęcia: i przód, i tył okładki :)


Sprawa konkretnych okładek będzie do uzgodnienia. Tak jak i podział na ilość okładek danego Beatlesa (może opcja 4-3-3-2 byłaby złotym środkiem? 4 Paul, 2 Ringo). Ale będziemy się tym martwić o ile pomysł solowych okładek w ogóle wygra.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 3:49 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 07, 2014 8:07 pm
Posty: 113
Yer Blue napisał(a):
A o co chodzi dokładnie z opcją "Zdjęcia Beatle People z Fabsami"? Zdjęcia ważniejszych współpracowników Beatli typu Martin czy Epstein?


Mal, Neil, Freda Kelly, jakieś ujęcie z Petem i Stuartem, opcji jest sporo. Imperium Beatlesów jest dość duże. Co do ankiety - pomysł aby opcje do wyboru były tylko i wyłącznie planszami, które mają się znaleźć w kalendarzu jest dobry. Mniej zamieszania. :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 22, 2015 9:26 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 28, 2014 4:48 am
Posty: 615
Miejscowość: Zamość / Warszawa
Wiem, że gdzieś tu już było, ale idealnie nadaje się na okładkę kalendarza "The Beatles i zwierzaki" :D

Image

_________________
Kiedy się dziwić przestanę, będzie po mnie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Kwi 22, 2015 9:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Zmieniłbym jeszcze tytuł na ‘Let It Miaow’ :wink:

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 11:47 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Fangorn napisał(a):
Wiem, że gdzieś tu już było, ale idealnie nadaje się na okładkę kalendarza "The Beatles i zwierzaki" :D

Image


...albo kalendarza z parodiami okładek beatlesowskich płyt :) Jest mnóstwo takich perełek:
viewtopic.php?f=13&t=3521

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Kwi 30, 2015 5:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Po majówce wrzucę taki zestaw do ankiety. Jak coś mam zmienić / poprawić / dodać to piszcie.

-Beatlesi i ich Fab-Samochody
-Beatlesi i zwierzaki
-Beatlesi z żonami / partnerkami
-kadry z Fab-filmów
-okładki solowych płyt
-ujęcia z Fab-koncertów
-zdjęcia Beatle People z Fabsami
-Zdjęcia fanów w kontekście beatlesowskim

Ankieta może być przez cały maj. A na ile wariantów głosujemy?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 158 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY