Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:31 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 1:53 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
O rany, loguję się po dwóch tygodniach i czego to ja się dowiaduję? :)))
Brawa za podniesienie projektu z umarłych, za dopięcie wszystkiego, za zaprojektowanie! Kapitalnie!...
Tylko obawiam się, że dużo osób, które bardzo chciały wcześniej, nie wie o tym, że projekt zmartwychstał...

Ale jedyne, co boli, to...poszła pierwsza wersja pepperowa, ta z moim strasznie brzydkim zdjęciem, którego nie znoszę... buuuuuu... nie krzyczcie, wiem, że to nie ja jestem najważniejsza na kalendarzu, i że świat się wokół mnie nie kręci, poza tym jestem otoczona wszystkimi pięknymi osobami.. ale jednak, ech, ja naprawdę nie lubię siebie na tej pierwszej wersji.. no ale jest już za późno...

Zresztą najgorsze jest to, że miałam jeszcze wtedy kasę, ale teraz wypadło nagle i totalnie niespodziewanie coś, co zdjadło mi kompletnie mój mały margines... i nie będę mogła kupić tego kalendarza w ogóle aż do marca, więc mi przejdzie koło nosa :(((


ale może wydrukuję sobie ten projekt z PDF w domu :) nie będzie to samo, ale zawsze coś :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 2:20 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Kolejna ostatnia wersja: ;)
Kalendarz

1) Wstawione okładki o nieco większej rozdzielczości (stąd zdecydowanie większy rozmiar pliku - 44MB)
2) Biała okładka "Białego" :)
3) Nieco rozjaśnione wszystkie okładki, co brzydko wygląda, ale może lepiej wypadnie w druku
4) W dalszym ciągu brzydkie zdjęcie Asi - Ringo ;) Serio, nawet nie wiedziałem, że istnieje druga wersja Peppera z innym zdjęciem Asi - jeśli ją dzisiaj dostanę, to mogę jeszcze okładkę podmienić. Rozdzielczość taka jak wrzucił Robert będzie w zupełności wystarczająca.

Też trochę się obawiam, że będzie trudno ponownie zebrać i zmobilizować (do szybkiej wpłaty, bo przecież trudno, żeby jedna osoba zakładała kasę za cały projekt) wystarczająco dużo osób, tak żeby kalendarzy była co najmniej setka... No ale kto ma kontakty, niech wici sprawnie rozpuszcza :)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 2:23 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
A jak Ci mogę podesłać? :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 2:24 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Ile będzie kosztował kalendarz, jeśli uzbieramy setkę osób, a ile, jeśli np. będzie 30 czy 40?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 2:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Czy zdjęcie rozdzielczości 29 MG jest wystarczające? Chodzi mi o tę wersję poprawną ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 2:33 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Tutaj: :)))
https://www.dropbox.com/s/wuccyhwlnnzmo ... d.png?dl=0

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 2:39 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Zresztą to nie tylko egoistycznie, jak się okazuje, bo porównałam obie okładki, i zajrzałam do tamtego starego wątku. Ta wersja okładki, do której zamieściłam linka, to była naprawdę ostateczna wersja okładki, częściowo dlatego, że ja chciałam zmienić, a częściowo dlatego, że pominięto jedną osobę (albo ta osoba doszła).. więc z poprzednią wersją okładki jedna osoba byłaby poszkodowana, bo by jej nie było w ogóle.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 5:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Spoko, wieczorem ściąganę nową wersję peppera i przygotuję ostateczną wersję kalendarza. Może w międzyczasie ktoś jeszcze zweryfikuje rozjaśnione okładki.

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 7:19 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Da się wkleić jeszcze nową fotkę?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 7:24 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
ziggi napisał(a):
Da się wkleić jeszcze nową fotkę?


No własnie? Podbijam pytanie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 7:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ringo napisał(a):


Pierwszy raz widzę poprawioną okładkę. W ramach tej operacji Twoje włosy zasłoniły fragment moich :) Na koszulce mam pierwotną wersję... i szczerze mówiąc trochę ją wolę, bo dla mnie tam wcale nie wyszłaś źle.
Co do tej osoby, na początku pominiętej na okładce, to chyba już po dniu została dodana, gdyż jej zdjęcie się w ostatniej chwili odnalazło.

Helter-Skelter napisał(a):
ziggi napisał(a):
Da się wkleić jeszcze nową fotkę?


No własnie? Podbijam pytanie


Mówicie o Pepper projekcie?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 8:17 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
O pierwszej stronie peppera...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 8:49 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 08, 2005 3:13 pm
Posty: 452
Miejscowość: Kłobuck
ziggi napisał(a):
O pierwszej stronie peppera...


Wcale się nie dziwię, że wszyscy chcielibyśmy się znaleźć na okładce Peppera ale myślę, że najwyższy czas zamknąć projekt i skierować go do druku. Na pocieszenie: mamy prawie rok czasu na opracowanie kalendarza na rok 2016 :!: :D

_________________
you can boogie if you try


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 11:05 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Jeśli dobrze policzyłem to mamy zamówione 65 sztuk kalendarzy. Każdy, kto zamówił dostał email z informacją.
Ponieważ nie było 100 sztuk, cena wzrosła do 11 zł ale i tak jesteśmy dużo tańsi od Allegro bo tam cena z wysyłką zaczyna się od 23 zł.

Koszt za 1 sztukę wynosi 13,25 zł = 11 zł (wydruk) + 1,75 zł (znaczek) + 0,50 zł (opakowanie) = 13,25 zł
Przy większej ilości sztuk jest "większy" znaczek (3,70 zł).
np. za 5 kalendarzy wpłacamy 55 + 3,70 +0,50 = 59,20 zł, dla 4 sztuk = 48,20 zł, dla 3 sztuk = 37,20 zł, dla 2 sztuk = 26,20 zł

Zgodnie z zapowiedzią we wtorek rano oddaję do drukarni.
W środę i czwartek czekam na wpłaty.
W piątek wysyłam listem zwykłym.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 11:37 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Dobra, to jeszcze kalendarz z drugą wersją pepperowej okładki przesłanej przez Asię, ale faktycznie, czas na edycję musi dobiec końca i trzeba się zająć drukiem i rozprowadzaniem, a to wbrew pozorom też zajmie nieco czasu. Na przyszły rok trzeba wcześniej się zorganizować i podejść do tematu bez presji czasu. Jeśli ta wersja może już pójść do druku, to chyba z mojej strony to wszystko w kwestii kalendarza 2015 :)
Kalendarz The Beatles - 2015

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 4:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Przed chwilą dotarły do mnie kalendarze! Wrażenia bardzo pozytywne - niesamowicie mocne barwy, super papier i dobra czytelność dat. Pierwsza strona z Pepper okładką fanów jest wprost zniewalająca. Zaraz zawiśnie na ścianie.
Dzięki dla Joryka za superszybką organizację i wysyłkę oraz dla Karola za uratowanie projektu w ostatniej chwili. Co prawda styczeń już się kończy ale kalendarz aktualny będzie jeszcze równo rok, gdyż na styczniu 2016 się kończy.

Okładki sprawdziły się idealnie, bardzo bym chciał by następny kalendarz zdobiły tym razem okładki solowych płyt. Okładki beatlesowych albumów to jednak klasa sama w sobie.
Przy okazji wpadł mi taki pomysł by dać za rok na frontową planszę - przerobioną okładkę płyty "Dark Horse" Harrisona - ze zmienioną nazwą na "kalendarz 2016" w miejsce tytułu płyty. A osoby z okładki tradycyjnie podmienić na fanów Beatli (tych, którzy nie mieli okazji załapać się na Peppera). Literki z tytułem są w oryginale co prawda na koszulkach osób, ale można by zrobić tak by fani trzymali karteczki z literkami wpisującymi się w nazwę kalendarza. Ok - to tylko taki wstępny pomysł, pewnie będzie ze 100 lepszych ;)

No i za rok koniecznie w A3.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 4:30 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Właśnie dostałem zamówione kalendarze - prezentują się okazale! :) Podziękowania dla Wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie :)

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 5:02 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Kwi 08, 2005 3:13 pm
Posty: 452
Miejscowość: Kłobuck
Właśnie się dowiedziałem, że w domu czeka przesyłka! Wielkie dzięki dla wszystkich, dzięki którym udało się zrealizować ten wspaniały projekt! :D :D :D

Yer Blue napisał(a):
Przy okazji wpadł mi taki pomysł by dać za rok na frontową planszę - przerobioną okładkę płyty "Dark Horse" Harrisona


Świetny pomysł. Co prawda okładka nie jest tak legendarna ale nadaje się idealnie. Doliczyłem się 70 postaci (plus lewitująca istota).

_________________
you can boogie if you try


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 5:58 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lip 30, 2014 2:54 pm
Posty: 265
Miejscowość: Pepperland
Wlasnie dotarla do mnie przesylka i jestem przeszczesliwy :D Kalendarz prezentuje sie na prawde bardzo ładnie, kolory glebokie, ostrosc rowniez dobra. Dziekuje wszystkim ktorzy wlozyli wkład w ten projekt! :)


Załączniki:
rtgetg.jpg
rtgetg.jpg [ 30.71 KiB | Obejrzany 9066 razy ]

_________________
"Life is very short, and there's no time for fussing and fighting, my friend"
Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 12:07 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Właśnie wróciłem z pracy i znalazłem w skrzynce na listy zamówione kalendarze. Jak dla mnie 'bomba" i nawet format mi odpowiada. Fajnie, że się udało zrealizować pomysł. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili własny czas by nas uszczęśliwić i przy okazji przypomnieć "Pepper Projekt" w pięknych kolorach.
Pomysł Piotrka (Yer Blue) bardzo ciekawy.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY