Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:07 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 2:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
svarog napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Przy okazji wpadł mi taki pomysł by dać za rok na frontową planszę - przerobioną okładkę płyty "Dark Horse" Harrisona


Świetny pomysł. Co prawda okładka nie jest tak legendarna ale nadaje się idealnie. Doliczyłem się 70 postaci (plus lewitująca istota).


Może być nawet więcej jak 70, o ile to wypali i będą chętni. Fakt, że okładka Dark Horse to nie jest status popularności Peppera ale jako zbiór fanów i front do kalendarza pasuje chyba idealnie. A tytuł płyty aż prosi się przerobić na nazwę kalendarza, lub inną fanowską ideę.
Postacią lewitującą mógłby być George ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 3:26 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lis 19, 2013 3:54 pm
Posty: 1335
Yer Blue, załóż może osobny temat ‘Kalendarz 2016’ - i tam, przez cały rok, powoli będzie się on rodził z pomysłów różnych :)

_________________
WISH is the future and ASH was the past, what stood in between was WISHBONE ASH.

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 3:28 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Wto Lut 25, 2014 8:52 am
Posty: 20
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie kalendarza. Jesteście Wielcy!
Pozdrawiam,
SixtyFour


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 3:50 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Po wysyłce kalendarzy zacząłem podziwiać to, co robi Robert wysyłając setkę gazetek :D
Najpierw musiałem kilka razy jeździć do drukarni. Próbny wydruk, poprawka, odbiór. Potem do hurtowni po koperty (pani mi podała przez telefon cenę netto, a zapłacić trzeba było więcej). Pakowanie z adresowaniem kopert - całe jedno popołudnie. Poczta dwa razy bo na raz się nie zabrałem objętościowo. Oczywiście źle mi zaplanowali koszty. Wysyłka A4 kosztuje 1,75 ale koperta, do której wchodzi kalendarz A4 jest już większa i dlatego, mimo małej masy, skasowali za "gabaryt" 3,75 :D Oczywiście pani nie ma takiego znaczka, jaki jest potrzebny i trzeba nalepiać cztery znaczki. Zanim jednak doszło do nalepiania, trzeba sobie było przez pół godziny mozolnie odrywać te 280 znaczków z arkusza.

99% procent osób zamówiło, wpłaciło i już - mam jasność. Ale kilka osób się nie podpisało, nie przesłało adresu, nie odpowiadało na maile, wysyłało maile z różnych adresów bez podpisu ...a jedna pani zamówiła kilka sztuk (które wydrukowałem) i później już w ogóle się nie odezwała. Meksyk w ogniu! Jak tu się w tym połapać?

Nie piszę tego, żeby sobie dodać znaczenia. Z pewnością inni włożyli więcej pracy w projektowanie i wybieranie dat niż ja w druk i wysyłkę. Proszę tylko o to, żeby następnym razem bardziej zmobilizować się do pilnowania sprawy. Jak zamówiłaś, słoneczko moje, to pilnuj sprawy, odpisuj chociaż na maile!

Zostało kilka osób, które nie zdążyły zamówić w terminie. Ponieważ moja oferta dotyczyła WYŁĄCZNIE tych osób, które zdążą zamówić w terminie, to resztę postów ignorowałem. Ja w tygodniu pracuję i nie mam czasu dla spóźnialskich. Pociąg odjechał. Nie hejtujcie mnie za to. Jeżeli jednak ktoś się spóźnił i bardzo przeżywa, to mogę zlecić dodruk. Cena 25 zł za sztukę. Czas na zamówienie i wpłatę jest do poniedziałku, godz. 20:00. Mam tu pracownika, który się tym zajmie i będzie miał na piwo. Żadnych negocjacji cenowych :D Oczywiście każdy może samodzielnie sobie to nagrać na pendrive'a, iść do najbliższej drukarni cyfrowej i zrobią mu kalendarz za te 25-30 zł.

P.S. Robert, bracie, nie wysyłaj mi już gazetek. Będę sobie czytał wersje pdf. To taki prezent ode mnie. Nie miałbym teraz serca - po tym, co przeszedłem - narażać Cię na wizyty na poczcie. Następny kalendarz masz u mnie gratis.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 3:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Tak to już jest jak się coś organizuje dla większej ilości osób. Potknięcia są chyba wpisane w tę materię, nie da się wszystkich przewidzieć. Pamiętam Pepper projekt i galimatias w związku ze zdjęciami fanów - z 10 osób nie przysłało fotek, choć tak ochoczo deklarowało udział, a potem trzeba było łatać dziury w okładce.
Najważniejszy jest rezultat, tylko to się będzie pamiętać. A uratować kalendarz w 2 tygodnie to było na granicy cudu.

Argus - nie wiem czy to nie będzie za szybko. Może odczekajmy jeszcze trochę aż opadną emocje związane z kalendarzem 2015 a potem jedziemy z nowym tematem. Ok, przyznaję, trochę pośpieszyłem się z moją propozycją, ale to może poczekać.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 1:01 am 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Joryku, Karolu, YerBlue i reszto zaangażowana! Ja i kalendarze jesteśmy teraz bardzo daleko od siebie - niemniej jednak melduję, że moje dwie sztuki dotarły do miejsca przeznaczenia i są, według słów mojej Mamy, "wspaniałe" :) Jeden z kalendarzy będzie zresztą moim specjalnym prezentem dla kogoś, komu chcę za coś bardzo podziękować. A że akurat lubi Beatlesów, to się na pewno ucieszy :)

Nie wiem, jak Wam dziękować za całą pracę - tu szczególne ukłony dla Admina z racji pracy tytanicznej przy wysyłce. Z powodu różnych okoliczności nie mogłam się włączyć czynnie w opracowanie i dystrybucję kalendarza, ale w przyszłym roku z przyjemnością dołożę swoją cegiełkę do tego, aby cały proces wysyłki wyglądał lepiej i efektywniej.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita, Nie Lut 01, 2015 10:12 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 10:07 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
Byłem w rozjazdach ostatnio, a kalendarze , choć w dziwnych okolicznościach, ale ...dotarły.
Serdeczne dzięki wszystkim zaangażowanym.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 4:55 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Paź 26, 2012 8:52 pm
Posty: 187
Do mnie też już dotarła przesyłka, dziękuję wszystkim, którzy się zaangażowali i dzięki którym pomysł został zrealizowany, bo idea zaiste zacna ;)
bardzo udana produkcja ;)

_________________
mój FB ------> https://www.facebook.com/darietaband


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 8:31 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
Dziś dotarł do mnie kalendarz! Prezentuje się naprawdę doskonale 8) Jorykowi, Karolowi, Yer Blue, Bobskiemu66 i wszystkim tym, którzy zaangażowali się w ten projekt, jeszcze raz Wielkie Dzięki
Niezwykle krótki czas realizacji kalendarza to mistrzostwo świata 8)

ps. dziś Dzień Świstaka...patrząc na kalendarz, który dostałam własnie dziś, pomyślałam, że ta zima nie potrwa już długo :wink:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 5:17 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Sie 26, 2013 9:36 am
Posty: 495
Miejscowość: Nowhere Land:)
Znakomity Kalendarz. Na razie mam tylko 1-sztukę więc ta zostanie dla mnie. Gratulacje dla wszystkich osób, dzięki którym on powstał.

_________________
Ryszard. Mój blog o The Beatles: http://fab4-theBeatles.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 5:11 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 12:43 pm
Posty: 153
Miejscowość: Nowhere Land
Kalendarze dotarły do mnie kilka dni temu (do Lindorie doszły także). Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale w tym tygodniu miałem nagły napływ różnych zajęć. Kalendarze bardzo ładnie się prezentują - aż żałuję, że z braku czasu nie dało się dokończyć rozmów w kwestii wydruków A3. ;)
W każdym razie bardzo dziękuję Joryku, Hansie, Yer Blue i wszystkim, którzy się zajmowali tym projektem. Wspólnymi siłami musimy teraz zadbać o to, żeby kalendarz na 2016 był większy, piękniejszy i na czas. :P (nie, żebym narzekał ;) )

_________________
alias Dawidsu


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 10:08 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Kalendarz dotarł. Niskie pokłony dla osób zaangażowanych w tak piękne przedsięwzięcie!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 12:24 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Kalendarz się pięknie prezentuje na ścianie. Podziękowania dla wszystkich. Moja córka wciąż nie może się nadziwić jak to się stało, że mama, tata i macho są na kalendarzu. Ciągle mnie pyta dlaczego dlaczego i żadna z odpowiedzi jej nie satysfakcjonuje :)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY