Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:11 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: NBA
PostWysłany: Sob Cze 21, 2014 11:19 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Chyba już kiedyś pisano na forum " w tym " temacie. Zakończył się kolejny sezon fantastycznej koszykarskiej ligi NBA.
San Antonio w okresie od 1999 - 2014 r. po raz piąty mistrzem! Mój ulubiony zespół Oklahoma City Thunder ( Kevin Durant!) niestety odpadł w finale Konferencji Zachodniej. Ale, ale...w tym sezonie trzykrotnie na meczach NBA obecny był sam sir Paul:
16.12.2013 r. oraz 16.01. i 06.04.2014 b.r.! ( patrz Macca Report)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NBA
PostWysłany: Czw Mar 03, 2016 11:00 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Kiedyś strasznie kibicowałem Chicago Bulls. Oglądałem większość meczów "Byków" i trzymałem kciuki za celne rzuty Michaela Jordana i Scottie Pippena.
Teraz interesuję się znacznie mniej. Moje zainteresowanie sprowadza się do statystyk z występów Marcina Gortata.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NBA
PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 10:32 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
A mnie zostało do dziś. Finały NBA : jest to jedyne wydarzenie sportowe, dla którego ciągle jestem wstawać w środku nocy ażeby je obejrzeć. No chyba ,że byłby to mecz polskiej reprezentacji o tej porze w pojedynku o mistrzostwo świata.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NBA
PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 5:59 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
bobski66 napisał(a):
Kiedyś strasznie kibicowałem Chicago Bulls. Oglądałem większość meczów "Byków" i trzymałem kciuki za celne rzuty Michaela Jordana i Scottie Pippena.
Teraz interesuję się znacznie mniej. Moje zainteresowanie sprowadza się do statystyk z występów Marcina Gortata.


A dziś w NBA odnotowano dwa historyczne wydarzenia: pobity został 20 -letni rekord zwycięstw w sezonie zasadniczym Chicago Bulls (72 wygrane) przez Golden State Warriors .którzy wygrali 73 mecze!!! Niewiarygodne!
Ostatni mecz w karierze rozegrał Kobe Bryant rzucając ...60 pkt.
NBA is fantastic. To nie tylko slogan reklamowy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NBA
PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 7:00 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Również zarywałam nocki, aby oglądać mecze NBA i oczywiście kibicowałam Bykom :)

Na moją skrzynkę przyszedł taki oto alert: http://www.sport.pl/koszykowka/1,65035, ... itszy.html

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NBA
PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 7:15 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Noelka napisał(a):
Również zarywałam nocki, aby oglądać mecze NBA i oczywiście kibicowałam Bykom :)


A ja wtedy Portland Trail Blazers i Clydeowi Drexlerowi "Szybowcowi''. Za elegancję w grze i jej rozumienie. Lubiłem Go też za to ,że miał jeszcze coś do powiedzenia i za pewnego rodzaju rodzaju miłą ''powierzchowność''. W czasach dzisiejszych ''upatrzyłem'' sobie Kevina Duranta.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NBA
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 1:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
dr Maxwell napisał(a):
bobski66 napisał(a):
Kiedyś strasznie kibicowałem Chicago Bulls. Oglądałem większość meczów "Byków" i trzymałem kciuki za celne rzuty Michaela Jordana i Scottie Pippena.
Teraz interesuję się znacznie mniej. Moje zainteresowanie sprowadza się do statystyk z występów Marcina Gortata.


A dziś w NBA odnotowano dwa historyczne wydarzenia: pobity został 20 -letni rekord zwycięstw w sezonie zasadniczym Chicago Bulls (72 wygrane) przez Golden State Warriors .którzy wygrali 73 mecze!!! Niewiarygodne!
Ostatni mecz w karierze rozegrał Kobe Bryant rzucając ...60 pkt.
NBA is fantastic. To nie tylko slogan reklamowy.



Ciekawe też to, że rekord pięknie pokrywa się z karierą Kobe'iego. Bryant został zdraftowany chwilę po jego ustanowieniu przez Byki. Odchodzą również razem:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NBA
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 4:50 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
greg napisał(a):
Ciekawe też to, że rekord pięknie pokrywa się z karierą Kobe'iego. Bryant został zdraftowany chwilę po jego ustanowieniu przez Byki. Odchodzą również razem:)


A równie ciekawe jest to ,że trener Warriors , Steve Kerr , był...członkiem Chicago Bulls gdy ci bili ówczesny rekord. Kerr , człowiek sukcesu!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY