Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 9:11 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Cze 15, 2004 3:54 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 15, 2004 9:09 pm 
Offline
fan sztabowy

Rejestracja: Wto Cze 08, 2004 10:11 pm
Posty: 50
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
:shock: Heh, fajnie:] Na pewno Polacy ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 16, 2004 6:11 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Ja stałem ze dwa metry dalej za nią (bo chyba to dziewczyna) i na paru moich zdjęciach widać jej dłoń i tego miśka (nic nie wiem, kto rzucił kwiaty). Więc jeśli to gwałtowna miłość i chodzisz nieprzytomny :oops:, to mogę podesłać ci te zdjęcia, może widać na nich coś więcej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 16, 2004 8:10 pm 
Offline
fan sztabowy

Rejestracja: Wto Cze 08, 2004 10:11 pm
Posty: 50
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Janand mi też byś mógl wysłać :) A może masz je na jakiejś stronie?:) helengold@tlen.pl Ale ja nie zapałałam miłością ;P Chyba, że do Paula ;P Pozdrawiam :]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Oj oj bratku
PostWysłany: Śro Cze 16, 2004 8:16 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
Niestety nie jestem Paulem i partnerki o 30 lat młodszej nie poszukuje, bo sądzac po maskotce to raczej młoda dziewczyna.
A po drugie mam pytanie. Po koncercie spotkałem kogoś z Rzeszowa
i chwilę rozmawialismy. M.innymi był tam Dreamer.
My byliśmy z Poznania. Czy Ty też wtedy byłeś?
Pozdrawiam
Staszek
I cały czas czekam, może ktoś będzie wiedział coś więcej, bo to był bardzo miły akcent. I jesli możesz to podeslij zdjęcia z tym miśkiem na moja pocztę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 17, 2004 8:57 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Żartując zaburzyłem właściwy cel tego śledztwa - zobaczyć, kto jest autorem tego miłego akcentu. A teraz do konkretów, które wcale nie są takie konkretne jak myślałem, stają się pasmem poszlak. Bo ja widziałem na koncercie, że były dwa misie, którymi od czasu do czasu machały dwie osoby (kwiatami także). Ale na moich zdjęciach (stałem ok. 3 metry za osobami z kwiatami i pierwszym misiem i zaraz z tyłu za drugim misiem) wyszło, gdy się dzisiaj przypatrzyłem, że ten drugi, jak mi się zdawało misiek, to jest piesek. :) Natomiast właściwy miś i kwiaty wraz z osobami towarzyszącymi jak na złość nie zostały złapane na żadnym moim zdjęciu.

Ale przy okazji przypatrywania się zdjęciom zdałem sobie sprawę, że widać na nich dużo osób stojących przede mną, zwłaszcza gdy czasami zapominałem, żeby wyłączyć lampę błyskową (co, jak sądzę, na koncercie jest dosyć niekulturalne i na dodatek daje dużo gorsze efekty - zdjęcia sceny bez lampy wyszły dużo lepiej). Ja swoje zdjęcia przesłałem Jorykowi, żeby je zamieścił na tej witrynie. Ale ponieważ były robione aparatem, który oddalając i pomniejszając daje szerszą perspektywę, to każde z nich skadrowałem, obcinając brzegi, na których jednak widać sporo ludzi. Dlatego widzę, że jest sens, żeby nieskadrowane zdjęcia także udostępnić. Bardzo możliwe, że ktoś będzie mógł odnaleźć na nich siebie, na tle całej sceny i Paula.

Oczywiście te zdjęcia mogą posłużyć do jakiejś subtelniejszej analizy porównawczej w celu znalezienia właścicielki misia. A może też ktoś stojący za mną złapał przypadkiem kawałek mojego ucha? :) Niech się odezwie. Moje zdjęcia, skadrowane i oryginalne, udostępniam w takim razie na stronie
www.prz.edu.pl/~janand/Koncert2004/fotos.htm

A co do naszego spotkania po Koncercie. (Tutaj moje zdziwienie) Aaa, to Ty jesteś ten Staszek, którego wraz z Pawłem, anglistą z Poznania, wtedy poznałem. Rozmawialiśmy, aż musieliście się ewakuować w poszukiwaniu swojej grupy. Dreamer jest kuzynem osoby znanej na tym forum jako Ph.D. Jeremy Hillary Boob (kto wie, skąd to jest; ja musiałem się go specjalnie pytać), który to z kolei jest moim synem. Byliśmy tam razem sześcioosobowo, dwurodzinnie i dwupokoleniowo. :)

A problem miśka dalej nie rozwiązany ... Może by tak wejść na strony czeskiego fanklubu i zapytać po angielsku?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY