Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 9:19 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: czy macie kapelę?
PostWysłany: Sob Cze 12, 2004 9:18 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
Hej czy macie jakis zespół? Tak sie pytam bo nie wiem czy jestem jedyny. Kiedys gralem w kapeli łączącej wczesnego rock and rolla i melodyjnego punk rocka, efekty tego www.mellows.prv.pl, napiszcie cos czy gdzies gracie :)

PS: Gralismy "I Wanna Hold Your Hand" na koncertach w ostrzejszej wersji :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 12, 2004 9:23 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
ahhh zapomnialem jeszcze ze czasami zdarzalo sie I Saw Her Standing There, Runaway (Del Shannon), Don't Let Me Be Misunderstood (Animals). Mam nawet gdzies e nagrania ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 13, 2004 12:01 am 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Nie Sty 11, 2004 4:02 pm
Posty: 23
Miejscowość: Rzeszów
Też kiedyś zdarzyło mi się grać w kapeli, było strasznie śmiesznie :D Echhh... stare, dobre czasy :P Pomimo tego, że zdarzało się nam niekiedy niemiłosiernie rzępolić i tego, że czasem musiałem grać to, co akurat podobało się reszcie chłopaków, a było beznadziejne, to i tak fajnie było. Graliśmy sobie kawałki Hendrixa, Guns'n'Roses i wielu, wielu innych wykonawców, o których tutaj nie wspomnę... ale nigdy nic swojego.
W zasadzie może to i dobrze... :P

_________________
Although I laugh and I act like a clown
Behind this mask I am wearing a frown


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Cze 23, 2004 3:54 pm 
Offline
starszy fan

Rejestracja: Pon Maj 31, 2004 9:15 am
Posty: 43
no ja grałem w zespole szkolnym na klawiszach przez 6 lat, teraz ten zespół sie rozpada, i prubuje ze "szwagrami" i kolegami założyć jakiś, tzn gramy sobie razem od czasu do czasu, ale sprzętu nie mamy i nie będziemy mieli gdzie grać teraz... :( ale może coś wykminimy http://bandwithoutname.webpark.pl

_________________
Kamil


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 24, 2004 1:50 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
Ja grałem w kilku kapelach, ale dość dawno temu. Najpierw w ostrej, hard rockowo-metalowej, później w bluesowo rokendrolowej, ale niestety odkąd mieszkam w Warszawie obie moje gitary są używane tylko w domu. Ot tak dla siebie. szczerze mówiąc chętnie bym sobie pośpiewał z kimś, ot dla przyjemnosci bluesa, starego rock and rolla..ale jakos nie mogą trafiś na nikogo :)

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 01, 2004 8:25 am 
No to się musimy kiedyś spiknąć na mały "jam" :)
Ja wprawdzie nie jestem wybornym gitarzystą ani wokalistą, ale tu nie o to przecież chodzi.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 01, 2004 10:29 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
No chetnie, chętnie. Ja też nie jestem mistrzem, co Ty myślisz :D ja po prostu lubię se pograć, ale nigdy jeszcze nie chodziłem do nikogo na naukę, jakoś tak, sam się uczyłem grać :)

A używasz elektrycznej czy akustycznej?

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 02, 2004 3:03 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Pią Lip 02, 2004 2:21 pm
Posty: 13
Miejscowość: Kraków
Montuję kapelę od marca 1979 roku, to znaczy - odkąd zobaczyłem film "Help!" Na razie idzie mi całkiem nieźle, biorąc pod uwagę tempo w jakim zwykłem załatwiać swoje sprawy życiowe.
Czym mogę się pochwalić (ironizując oczywiście), sam (tj. bez ściągi) nauczyłem się grać "Love Me Do"

Popełniłem też parę autorskich kawałków, ale ... ...

Nie tracę jednak nadziei, że kiedyś, w bliżej nieokreślonej przyszłości uda mi (nam, bo jest nas więcej) się zaprezentować szerszym kręgom. Oczywiście mam na myśli te kręgi, które słuchają Beatlesów. Inne są poza obszarem mojego/naszego zainteresowania.

Ta moja debiutancka wypowiedź na forum jest nieco nieskładna, ale jak to zwykle bywa przy publicznych występach - za pierwszym razem pojawia się trema. "Następną razą" (jak mawiają w pewnych rejonach Małopolski) będzie dużo lepiej.

Liverpoolskie ukłony i pozdrowienia dla wszystkich fanów,


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 02, 2004 3:22 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Cze 11, 2004 3:06 pm
Posty: 161
Miejscowość: Warszawa (ostatnio)
No to montujesz, czy już cos zmontowałeś..?

Szkoda, ze z Małopolski. Ja co prawda jeszcze 6 lat temu tez mieszkałem w tamtych okolicach, ale teraz - praca - Warszawa. A tak, to moze byśmy sobie pobrzdąkali co nieco

_________________
Piotrek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 02, 2004 5:35 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 7:09 am
Posty: 73
Miejscowość: Wrocław
polecam pierwszy kawalek swojej bylej kapeli na stronce ktora podalem w 1 poscie - jest rokendrolowy i napisalismy go kiedy po glowach chodzii nam starzy bitelsi, nawet (zbieznosc przypadkowa) nazywa sie jak piosenka bitli - Another Girl :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: kapela
PostWysłany: Sob Lip 03, 2004 11:18 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Pią Lip 02, 2004 9:51 pm
Posty: 1
Cześć! Dołączyłem do was niedawno.Miałem trochę więcej szczęścia niż wy.Spotkałem w odpowiednim czasie kilku grających fanów beatlów i już od siedmiu lat dajemy czadu .Gramy rock'n rolla i covery Beatlów tam gdzie chcą poszaleć przy takiej muzie.Więcej informacji na stronie www.chrzaszcze.xu.pl Sorry za taki "długi" tekst ,ale za chwilę lecimy na następny koncert. Trzymajcie się - Richard


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 16, 2004 11:33 am 
Offline
he was from the House of Lords

Rejestracja: Sob Paź 09, 2004 5:54 pm
Posty: 135
Miejscowość: Kraków
Ja mam zespół The Cavern gramy Bitli w krakowskich klubach .A właśnie-poszukujemy perkusisty z Krakowa który kocha Beatlesów ! Z pałkerami jest zawsze kłopot.Czekam na wiadomośc.pozdrawiam

_________________
wojti


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 16, 2004 2:40 pm 
Offline
starszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 19, 2004 7:28 pm
Posty: 44
Ja mam początkujący zespół... Nie wiem jak to się dalej potoczy. Na początek graliśmy coś znanego, sławnego; teraz natomiast zaczynamy grać coś własnego...
P.S. Nigdzie jeszcze nie graliśmy... :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Paź 16, 2004 11:08 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Sty 11, 2003 6:23 pm
Posty: 158
Miejscowość: Warszawa
Wojtek blackbird napisał(a):
gramy Bitli w krakowskich klubach


Ostatnio usilnie poznaję krakowskie klimaty, ale przyjaciele nie zaprowadzili mnie na wasz koncert! Skandal! :) Fajnie, jakbym miał niedługo taką okazję.

Nasz zespół, The Rebels, grał w latach 90-95. Spotkaliśmy się dzięki inicjatywie starego fanclubu beatlesowskiego w 89 roku, zaprzyjaźniliśmy i urodziliśmy grupę and formed some noise. Na początku słabo wychodziło, potem lepiej. Mogę śmiało powiedzieć, że byliśmy jednymi z prekursorów warszawskiego grania po knajpach. Teraz człowiek nie ma czasu na szarpanie się z gitarą i wzmacniaczem tam, skąd go nie wyrzucą. Nieletko kiedyś było, a teraz też nie kokosy :) Ale granie w stolycy to temat na inną dyskusję. Jakieś chore zależności dumpingowo-znajomościowe. Zupełnie inaczej to wygląda w centrach kulturalnych z prawdziwego zderzenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: kapela
PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 7:19 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Kwi 10, 2006 6:48 pm
Posty: 12
Miejscowość: Warszawa (jeśli chodzi o powłokę cielesną)
Dawno, dawno temu, grałam w kapeli na gitarze prowadzącej.... było ale sie skończyło. Kapela się rozpadła i teraz nie mając z kim grać nie gram :(
Ale trzymam kciuki za tych z was, którzy grają :) POWODZENIA!

_________________
"If there is no future, there must be no past"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 69 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY