Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:22 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 375 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sgt. Pepper's projekt
PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 4:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Mieliśmy ogłaszać to tydzień temu, ale wieść o Paulu w Polsce pokrzyżowała nam plany. Teraz sprawa przycichła więc można normalnie zebrać myśli i startować z projektem.

Wpadłem na pomysł by zrobić grupowe zdjęcie polskich Beatlefanów w konwencji okładki Sierżanta Pieprza. Do pełni szczęscia potrzebne będą tylko Wasze zdjecia, które ulokujemy na odpowiednich miejscach projektu. Dyrektorem artystycznym całości jest macho, zwany wariatem. On się wszystkim zajmie.
Póki co robimy, razem z Bobskim nabór chętnych. Jest 61 wolnych miejsc a wiec wszyscy ważniejsi Beatlefani powinni się znaleźć.

Jeszcze nie wiemy czy będziemy wklejać całe postacie czy tylko głowy. Zobaczymy jakie będą opinie. W każdym razie umundurowanie Beatlesów zostaje.

Zmienimy czołowy napis z kwiatów "The Beatles" na "Polscy Beatlefani". Trzeba tez będzie jakoś zamienić tytuł płyty z frontu, na coś równie zwariowanego, ale w konwencji wspólnoty fanów. No właśnie, ten projekt, ma łączyć beatlesowską brać, zaproszeni do udziału są wszyscy chętni.

ZDJĘCIA PRZESYŁAMY DLA MACHO

Lista startowa fanów:
1. Żona Karola
2. macho
3. Agata
4. mariuszw9
5. Mr Mustard
6. Pablo SKC
7. Oskiffer
8. Pamina
9. Carpetclawler
10. Emeela
11. Kalosz
12. Beny (2 dostawka)
13. Paula
14. Kass
15. Karol
16. Let It Be
17. Bahalinka
18. Beata
19. Greg
20. Rocky
21. Janand
22. Hey (i am) Jude
23. Rita (K)
24. Karolina
25. Agson
26. Dziewczyna Carpetcrawlera
27. Rita (P)
28. Bluebird
29. Tata Huberta
30. Sachoc
31. Bobski66
32. Dawidsu
33. Ania1
34. Winter
35. Joryk
36. Tato Lindorie
37. Freddie Mercury
38. Dorota
39. Lennonka
40. Tato Rity
41. Michelle
42. Agnieszka
43. Maciek
44. Strawberry
45. Dalida
46. Magnessia
47. Dorothy
48. Audrey
49. Ringo
50. Ivettebeat
51. Alunea
52. Yer Blue
53. Noelka
54. Tata Ringo
55. Rut
56. Kot
57. BeatleJohn
58. Anayah
59. Lindorie
60. Winter Rose
61. Adam S.
62. John Lennon
63. Ringo Starr
64. Paul McCartney
65. George Harrison
66. Dr Maxwell
67. Przemek
68. i.me.mine.(7 dostawka)
69. Hubert
70. John
71. Mama Rity (1 dostawka)
72. Michał (3 dostawka)
73. Irmina (4 dostawka)
74. Dżejdżej (5 dostawka)
75. Grzechu (6 dostawka)
76. blabla (8 dostawka)
77. Beatlegirl (9 dostawka)
78. Kamus (10 dostawka)

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Yer Blue Czw Mar 28, 2013 11:55 am, edytowano w sumie 8 razy

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 5:09 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Z postacią Paula skojarzył mi się zupełnie inny fan. Od lat prowadzi bardzo aktywne forum, prawie codziennie zamieszcza swoje nowości w pigułce. Nawet jak się wpisze do wyszukiwarki hasło "Beatles Polska", to jego strona jest na pierwszym miejscu. Nie bądźmy mądrzejsi od Google. Poza tym z postacią Paula kojarzy mi się jego wielki fan Piotr Chruściel. Jeden napisał książkę, drugi pisze historię codziennie. Jeśli mówimy o konkretnych zasługach, to trudno o bardziej zasłużonych fanów.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 5:16 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
A widzisz, dla mnie z Paulem już zawsze się będzie Dorothy kojarzyć.

Temat jednak nie powstał by dyskutować kto jest bardziej zasłużony, a kto do kogo bardziej pasuje. Poza tym nigdy nie wyczuje kiedy Ty piszesz na serio, kiedy prowokujesz a kiedy sam nie wiesz o czym piszesz ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 12:41 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Yer Blue napisał(a):
4 miejsca są już zajęte. Miejsca Beatlesów. Są to: Bobski za Lennona, macho w miejsce Ringo, Dorothy będzie Paulem a Harrisona będzie udawać Hubert. (biedak chyba jeszcze nic o tym nie wie ;))
Te zaszczytne miejsca nie będę ukrywał, wybrałem sam. Chyba nikt nie zaprzeczy, że to zacni Beatleafani, którzy zasługują na godną reprezentację Beatlesów. Moim skromnym zdaniem to czwórka najbardziej zasłużonych fanów Beatli w tym kraju.


Czy ten projekt ma na celu zjednoczyć Beatlefanów, czy jeszcze ich bardziej poróżnić? Moim zdaniem nie powinno się nikogo wyróżniać, na to miejsce zasługują tylko Beatlesi, gdyby nie oni nie byłoby nas, forum, strony itd.... Więcej osób zasługuje na wyróżnienie, i zawsze znajdzie się ktoś pokrzywdzony. Jeśli już się upieramy przy wyróżnieniach, to powinno się zrobić głosowanie, jakąś ankietę, wtedy wyglądałoby bardziej sprawiedliwie?

Ja chcę być Hitlerem :D

Pozdrawiam
Kasia

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 1:07 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Yer Blue napisał(a):
Wpadłem na pomysł by zrobić grupowe zdjęcie polskich Beatlefanów w konwencji okładki Sierżanta Pieprza. Do pełni szczęscia potrzebne będą tylko Wasze zdjecia, które ulokujemy na odpowiednich miejscach projektu. Dyrektorem artystycznym całości jest macho, zwany wariatem. On się wszystkim zajmie.


Bardzo fajny pomysł. Niestety są poważne wątpliwości.

Yer Blue napisał(a):
Póki co robimy, razem z Bobskim nabór chętnych. Jest 61 wolnych miejsc a wiec wszyscy ważniejsi Beatlefani powinni się znaleźć.
4 miejsca są już zajęte. Miejsca Beatlesów. Są to: Bobski za Lennona, macho w miejsce Ringo, Dorothy będzie Paulem a Harrisona będzie udawać Hubert. (biedak chyba jeszcze nic o tym nie wie ;))
Te zaszczytne miejsca nie będę ukrywał, wybrałem sam. Chyba nikt nie zaprzeczy, że to zacni Beatleafani, którzy zasługują na godną reprezentację Beatlesów. Moim skromnym zdaniem to czwórka najbardziej zasłużonych fanów Beatli w tym kraju.


Jeżeli robicie ten projekt dla własnej przyjemności i użytku, to ok, róbcie sobie co chcecie. Jeśli to ma być zdjęcie, które będzie oficjalną wizytówką polskich beatlefanów, to chyba jakiś żart? W zaszczytnym gronie znajdą się tylko ci "równiejsi", a miejsca honorowe już zostały wybrane przez jedną osobę.

Przypomina mi się Fallout i jedno z pytań:

Cytuj:
Who is indisputably the most important person in Vault 101: He who shelters us from the harshness of the atomic wasteland, and to whom we owe everything we have, including our lives?
a) The Overseer
b) The Overseer
c) The Overseer
d) The Overseer


Yer Blue napisał(a):
ten projekt, ma łączyć beatlesowską brać,


W takim proponuję ankietę na czterech najbardziej zasłużonych (naprawdę zasłużonych), albo pozostawienie Beatlesów w spokoju.

Pozdrawiam
kalosz


Ostatnio edytowany przez kalosz, Wto Kwi 02, 2013 6:03 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 11:11 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
admin_joryk napisał(a):
Z postacią Paula skojarzył mi się zupełnie inny fan. Od lat prowadzi bardzo aktywne forum, prawie codziennie zamieszcza swoje nowości w pigułce. Nawet jak się wpisze do wyszukiwarki hasło "Beatles Polska", to jego strona jest na pierwszym miejscu. Nie bądźmy mądrzejsi od Google. [...]

To jeszcze Joryk na Johna i dwie główne postaci mamy z głowy :)

A tak serio, to chyba można zostawić Beatlesów w spokoju, a fanów poumieszczać w tle.

Macho, masz pomysł jak to technicznie wykonać? Masz jakiś szablon okładki, czy planujesz w jakimś sofcie mozolnie zastępować poszczególne sylwetki?

kalosz napisał(a):
W takim proponuję ankietę na czterech najbardziej zasłużonych (naprawdę zasłużonych, a nie psychofanów), albo pozostawienie Beatlesów w spokoju.

No i tu znowu przy ankiecie zacznie się dyskusja z wątkami osobistymi i oceną zawartości fana w fanie - lepiej "Czwórki" nie tykać, a chętnym osobom miejsca w tłumie przyporządkować np. losowo. Ankiecie mówię zdecydowane raczej nie :)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 1:10 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Pomysł sam w sobie fajny....ale druga strona medalu taka - po co wsadzać kij w mrowisko?
Każdy chce być ważny i czuje się fanem.... ale przydzielać miejsca "honorowe" dla bardziej zasłużonych i mniej? Nie zgadzam się. To mi się nie podoba. W takim projekcie uczestniczyć nie mam zamiaru - bo chcę mieć przyjaciół.

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 4:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Noelka napisał(a):
Moim zdaniem nie powinno się nikogo wyróżniać, na to miejsce zasługują tylko Beatlesi, gdyby nie oni nie byłoby nas, forum, strony itd..

Ma to sens. Chyba wszyscy lepiej się poczują jak Beatlesi będą z nami na zdjęciu. Dla mnie wyróżnieniem będzie miejsce w tłumie, ewentualnie mogę być woskowym Lennonem. Wszystko można spokojnie uzgodnić i dograć, przecież to tylko projekt i jesteśmy na forum dyskusyjnym.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 4:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ankieta to chyba najgorszy pomysł.
Ostatecznie można będzie zrezygnować z frontu, a Beatlesów zostawić, chociaż dla mnie wyróżnienie kilku osób ma w sobie nie lada smaczek. Jeśli jednak projekt ma cierpieć na stawianiu wyżej jednych kosztem drugich to niech nie będzie tego smaczku ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 6:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Kalosz napisał:
Cytuj:
Jeżeli robicie ten projekt dla własnej przyjemności i użytku, to ok, róbcie sobie co chcecie. Jeśli to ma być zdjęcie, które będzie oficjalną wizytówką polskich beatlefanów, to chyba jakiś żart? W zaszczytnym gronie znajdą się tylko ci "równiejsi", a miejsca honorowe już zostały wybrane przez jedną osobę.


Nic dodać i nic odjąć ! Zgadzam się w 100 %.

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 11:16 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Nie ma co się obrażać. Wszystko robimy pierwszy raz i z pewnością nie mamy doświadczenia w "tych" sprawach. Cały czas badamy grunt i próbujemy by z tej okładki wyszło okazałe ciasto a nie zakalec. Więc Panie, Panowie czekamy o kolejne uwagi i propozycje. Ten projekt powstaje dla naszej, czytaj "wszystkich fanów" przyjemności. Yer Blue to wymyślił nie po to by sobie lub swoim znajomym zrobić dobrze. Yer Blue to wymyślił bo wpadł na taki pomysł i przeszczepił to na kilku zapaleńców co chcą coś robić i to coś konkretnego. Niech Was nie zmyli tych kilka słów wstępu, gdyż to jest "Pepper Projekt", nie gotowa wizja. Więc jeszcze raz proszę, nie obrażajcie i nie odwracajcie się od projektu, bo warto pociągnąć go do końca i w nim uczestniczyć.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 11:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Nikt się nie obraża, tylko czyta ze zrozumieniem i swoje zdanie wypowiada..... ot i tyle.

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 11:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Pomysł projektu jest bardzo fajny i jestem jak najbardziej za. Jedynie wyróżnianie "ważniejszych" fanów mi się nie podoba. Ot i tyle :)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 11:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Przepraszam. Może, źle to ująłem. Tak jak każdy na forum ma prawo do swojego zdania, tak każdy ma prawo do swoich wizji. Mam nadzieję "Aniu" ,że zagościsz na okładce. Poniżej zamieszczam pomocną "mapkę". P.S. Każda opinia się liczy i będzie przeczytana. P.P.S. Noelka, na Ciebie również liczymy, na Ciebie również czekamy.
Image
Image
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 4:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Jeśli projekt się powiedzie to chciałbym by była możliwość wydrukowania plakacików tej okładki wielkości płyty winylowej. Bym sobie powiesił na ścianie :)

Pojawia się kilka kwestii do uzgodnienia:
(Temat frontu mamy już chyba za sobą. Na przedzie będą Beatlesi)
1. Jak wolicie, wklejać nas całych, czy tylko same twarze w miejsca słynnych postaci?
Ja bym wolał wrzucać po całości (znaczy ile się da), macho przedstawił dobre argumenty za. Swoją drogą gdzie on się podziewa? ;)
2. Nikt nie ma nic przeciwko by zamiast napisu z kwiatów "Beatles" wrzucić "Polscy Beatlefani"? Fakt, że jak mają być Beatlesi na przedzie to można by to zmienić. Może na "Beatlesi i my"? Jak ktoś ma inny pomysł to niech zgłasza. Ale te "Beatles" to chyba trzeba będzie koniecznie zamienić.
3. Czy chcecie być na miejscach konkretnych osób czy jest Wam wszystko jedno? Dla mnie to raczej bez różnicy, większą wagę przywiązuje do osób, obok których miałbym stać. No wiadomo, że lepiej być uwieczniony w najbliższym sobie towarzystwie. Choć ostatecznie i to nie jest takie najważniejsze. A może wolicie zostać posegregowani losowo, jak to ktoś już zaproponował?

Proszę chętnych o wypowiedzenie się.
Jeśli mamy ruszać z projektem to tych kilka podstawowych kwestii musi być ustalone od razu.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 4:39 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
1. IMO fajniej wrzucać po całości.

2. Na bębenku jest już Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band. To Beatlesi. A na kwiatach "& polscy fani the Beatles"

3. Sugeruję ustawianie losowe. Można zrobić wirtualne ciągnięcie numerków ;) Jak każdy zacznie zgłaszać wytyczne, koło kogo chce stać, a koło kogo nie, to z ustawieniem wszystkich będzie kupa kombinowania i zajmie to mnóstwo czasu.

Btw bardzo fajny projekt - pod warunkiem, że nikogo nie wyróżniamy. Dobrze, że ten pomysł upadł.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 4:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Rita napisał(a):
1. IMO fajniej wrzucać po całości.


Też jestem za tym.

Rita napisał(a):
2. Na bębenku jest już Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band. To Beatlesi. A na kwiatach "& polscy fani the Beatles"


Znaczy na bębenku "Beatlesi"? a poniżej "& polscy fani the Beatles". Nie wiem, nie wiem ;)
Ja bym wolał na bębenku walnąć coś w klimacie zakręconego tytułu płyty np. "Banda fanów beatlesowego klubu i ich mistrzowie" - to tak na brudno, w 3 sekundy wymyślone, to nie jest propozycja ;)

Rita napisał(a):
3. Sugeruję ustawianie losowe. Można zrobić wirtualne ciągnięcie numerków ;) Jak każdy zacznie zgłaszać wytyczne, koło kogo chce stać, a koło kogo nie, to z ustawieniem wszystkich będzie kupa kombinowania i zajmie to mnóstwo czasu.


Te kombinowanie byłoby właśnie fajną zabawą! Ale i tak wygra wola większości.

Rita napisał(a):
Btw bardzo fajny projekt - pod warunkiem, że nikogo nie wyróżniamy. Dobrze, że ten pomysł upadł.


Upadł, zbił się, nie ma nawet czego zbierać.

PS. Aaaa, Rita, jeśli chcesz to zapraszaj swoich rodziców do projektu. No wiadomo, Beatlefani :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 5:41 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
YerBlue napisał(a):
Znaczy na bębenku "Beatlesi"? a poniżej "& polscy fani the Beatles". Nie wiem, nie wiem ;)Ja bym wolał na bębenku walnąć coś w klimacie zakręconego tytułu płyty np. "Banda fanów beatlesowego klubu i ich mistrzowie" - to tak na brudno, w 3 sekundy wymyślone, to nie jest propozycja


Nie. Na bębenku zostawić "Sgt. Pepper's..." itd. Ale Twój kierunek wyobraźni też fajny :D

Cytuj:
Te kombinowanie byłoby właśnie fajną zabawą! Ale i tak wygra wola większości.


Ale pachniałoby stygmatyzacją. Wyszło by na to, że ci, co są w środku,to są ci fajniejsi, bo mają najwięcej przyjaciół, bo wszyscy chcieli być "obok" nich. Ci ustawieni po kątach - to tacy bez przyjaciół. Poza tym zaraz znajdą się równi i równiejsi, moja preferencja mojsza niż twojsza itd. A tak będzie sprawiedliwie i po krzyku ;)

Cytuj:
Aaaa, Rita, jeśli chcesz to zapraszaj swoich rodziców do projektu. No wiadomo, Beatlefani :)


Zrobi się :)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 5:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Rita napisał(a):
YerBlue napisał(a):
Znaczy na bębenku "Beatlesi"? a poniżej "& polscy fani the Beatles". Nie wiem, nie wiem ;)Ja bym wolał na bębenku walnąć coś w klimacie zakręconego tytułu płyty np. "Banda fanów beatlesowego klubu i ich mistrzowie" - to tak na brudno, w 3 sekundy wymyślone, to nie jest propozycja


Nie. Na bębenku zostawić "Sgt. Pepper's..." itd. Ale Twój kierunek wyobraźni też fajny :D


Się coś wymyśli. Jeśli ktoś ma pomysł na ciekawą parafrazę tytułu Pieprza to proszę zgłaszać. Jeśli nic ciekawego nie wymyślimy to zostanie oryginał.


Rita napisał(a):
Cytuj:
Te kombinowanie byłoby właśnie fajną zabawą! Ale i tak wygra wola większości.


Ale pachniałoby stygmatyzacją. Wyszło by na to, że ci, co są w środku, mają najwięcej przyjaciół, bo wszyscy chcieli być "obok" nich. Ci ustawieni po kątach - to tacy bez przyjaciół. Poza tym zaraz znajdą się równi i równiejsi, moja preferencja mojsza niż twojsza itd. A tak będzie sprawiedliwie i po krzyku ;)


Muszę przyznać, że mnie przekonałaś. Jednak losowanie będzie najsprawiedliwsze. Najlepiej unikać jakichkolwiek zgrzytów.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 6:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2315
Miejscowość: New Salt
Również skłaniał bym się do tej opcji by los zadecydował gdzie się i obok kogo znajdziemy.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 375 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY