Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 11:21 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 375 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 4:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Rita napisał(a):
"Sgt. Pepper's Lovely Fun Club Band" - IMO fajne.

Napis z kwiatów: może POLSCY FANI THE BEATLES ?


Trochę przydługo, ale dla mnie może być. Chodzi tylko o to by to zmieścić. W oryginale jest tylko "Beatles" - 7 liter. Żeby zmieścić całość trzeba będzie kombinować.

To jak, "Sgt. Pepper's Lovely Fun Club Band" zostaje? Kto jest przeciw? Nie widzę. Kto się wstrzymał? Nie widzę ;) A więc wszyscy są za :)

Dla wszystkich starczy miejsca. Jeśli przekroczymy limit to zrobimy kilka "dostawek", które dostaną dodatkowy numerek przy losowaniu. Swoją drogą nie wiem jak będziemy losować i kto to zrobi. Pewnie są jakieś komputerowe sposoby na to ale ja myślę by spisać na karteczkach wszystkie nicki, wrzucić do jakiegoś pudełka i po jednym wyciągać. Pierwszy wyciągnięty dostanie miejsce z nr 1, ostatni zasili miejscówkę 61 (czy jaka tam będzie).
Jeśli macie do mnie zaufanie to bardzo chciałbym to zrobić :) Miałbym z tego megafrajdę :)

Jeśli dobrze wszystko policzyłem to mamy już 60 osób. Aczkolwiek nie wiem czy jakieś osoby się nie zdublowały, zgłaszając się na obydwu forach. To w takim razie jest trochę mniej.
Trzeba koniecznie zaprosić Michała - pomysłodawcę uliczki Lennona. Jako, że być może rzadko wchodzi na fora, to nie wie o całym zamieszaniu. A to postać bezcenna na takim zdjęciu. Mógłby nawet trzymać tabliczkę" ul. Lennona" na naszej okładce :)

EDIT:
BeatleŻuk napisał(a):
Na "różowym" forum już się zgłosiłem :)


A właśnie, w tym wypadku jedna osobę wliczyłem dwukrotnie (nie wiem tylko dlaczego nie używasz tego samego nicka, można się pogubić). Dlatego 60-tki jeszcze nie wymieniliśmy, na tę chwilę jest nas 59.
Jeśli kogoś jeszcze policzyłem dwukrotnie to się zgłaszać ;)

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Yer Blue, Czw Mar 07, 2013 5:39 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 5:22 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
bobski66 napisał(a):
Image
Image


Spojrzałem teraz na tą "mapkę" i widzę, że 2 osoby nie zostały ponumerowane. Postać pod Dylanem (z nakryciem głowy w żółto-czerwone paski) oraz dziewczynka siedząca po prawej stronie, z koszulką "The Rolling Stones". No więc trzeba je dodać, co dałoby 63 osoby, a więc teoretycznie są jeszcze 3 wolne miejsca.

Zaraz, zaraz, na mapce są 62 osoby ponumerowane, jedna nie została podpisana. Gubię się w tym.

macho, Ty jesteś lotny w tych obliczeniach, ile powinno być wolnych miejsc na okładce?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 11:51 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 12:43 pm
Posty: 153
Miejscowość: Nowhere Land
Yer Blue napisał(a):
To jak, "Sgt. Pepper's Lovely Fun Club Band" zostaje? Kto jest przeciw? Nie widzę. Kto się wstrzymał? Nie widzę ;) A więc wszyscy są za :)
Ale Fun Club czy Fan Club? Bo to nie to samo. :P

_________________
alias Dawidsu


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 11:18 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Powinno zostać chyba "Fun Club" by nie było kontrowersji. Nie wszyscy należą i chcą należeć do Fan Clubu. Z kolei pomysł Piotrka by na okładce znalazł się "Michał pomysłodawca" wraz z tabliczką, uważam za rewelacyjny i bardzo mi się podoba. Nie mam też zastrzeżeń co do "sierotki". Myślę, że Piotr będzie idealną osobą by losować miejsca na okładce. W końcu sam ten projekt wymyślił.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 3:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Fun Club.

Jeśli ktoś z Was ma kontakt do Michała to niech do niego napisze. Forumowego priva nawet nie odbiera. Szkoda by było gdyby nie trafił na naszą fanowską okładkę.

Są jeszcze 3 osoby, które nie odbierają wiadomości, a na pewno byłyby zainteresowane.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 09, 2013 5:58 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
Oprócz dwóch nieponumerowanych postaci, wymienionych przez Yer Blue, jest jeszcze jedna - za postaciami nr 34 i 35. Nie wymieniałbym jej, bo jest prawie zasłonięta przez kapelusze tych dwóch postaci (jeden jest bardzo duży). Ale jeśli te dwie osoby będą na zdjęciu bez kapeluszy, to ta nieponumerowana postać będzie normalne odsłonięta.

Postać dziewczynki bez numeru z prawej, ale też i postać Shirley Temple, mogłaby zostać obsadzona bez losowania przez młodsze fanki. Moim zdaniem mogłoby tak być, gdyby wśród osób z rodziny, zgłoszonych przez paru fanów, znalazło się młodsze rodzeństwo i wyraziliby oni chęć.
A jeśli nie, to widzę tam fankę w "ciekawej" pozie, odtwarzającej pozę z oryginalnej okładki, też chyba poza losowaniem, bo musiałaby to być osoba, która się specjalnie zgłosi i ma pomysł na tę postać.

Napis z kwiatów: albo krótko "Beatlesi i my" ("i my" pod spodem ?), albo zostawić oryginalny.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 09, 2013 11:11 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Witajcie!
Czy zostało jakieś wolne miejsce?

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 09, 2013 11:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Jasne, że zostało. Po cichu liczyłem, że się odnajdziesz i zgłosisz Emilio.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 12:17 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Więc się oficjalnie zgłaszam.
Sama się nie odnalazłam! To wina lub też zasługa mojego urodzinowego Bliźniaka, Piotrka.
Obawiam się, że projekt ostro ucierpi na estetyce, ale co mi tam. xD

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 1:43 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Nie Mar 10, 2013 12:30 pm
Posty: 5
Czy znajdą się jeszcze 2 miejsca?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 3:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
carpetcrawler napisał(a):
Czy znajdą się jeszcze 2 miejsca?


Oczywiście. Teraz chyba już przekroczyliśmy magiczną liczbę 61, tak więc uruchamiamy "dostawki". Oczywiście każdy będzie mógł na nią trafić w losowaniu, zupełnie bez znaczenia jest kolejność zgłoszeń.

janand napisał(a):
Postać dziewczynki bez numeru z prawej, ale też i postać Shirley Temple, mogłaby zostać obsadzona bez losowania przez młodsze fanki. Moim zdaniem mogłoby tak być, gdyby wśród osób z rodziny, zgłoszonych przez paru fanów, znalazło się młodsze rodzeństwo i wyraziliby oni chęć.
A jeśli nie, to widzę tam fankę w "ciekawej" pozie, odtwarzającej pozę z oryginalnej okładki, też chyba poza losowaniem, bo musiałaby to być osoba, która się specjalnie zgłosi i ma pomysł na tę postać.


Jaśku, jeśli chodzi o dwie dziewczynki (stojącą i siedzącą) to są już obsadzone. Córka Hansa80 i synek Bobskiego zajmą te miejsca, poza losowaniem.

janand napisał(a):
Napis z kwiatów: albo krótko "Beatlesi i my" ("i my" pod spodem ?), albo zostawić oryginalny.


Oryginalny napis odpada. Cała frajda polega na tym by fajnie do oryginalnej nazwy nawiązać, jednocześnie będąc w klimacie fanowskiego zdjęcia. "Beatlesi i my" tez mi się bardzo podoba. Krótko i na temat. Będziemy chyba musieli zrobić głosowanie w tej sprawie bo jest kilka opcji.

Mam już maila do Michała, zaraz do niego napiszę :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 6:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Wrzuciłem listę uczestników do pierwszego posta by to było w miarę widoczne.

I pytanie do carpetcrawler - mówiłeś o 2 miejscach, rozumiem, że jedno zasilasz Ty, kto zasila drugie?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 11:41 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Nie Mar 10, 2013 12:30 pm
Posty: 5
Moja dziewczyna jeśli można?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 9:52 pm 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 21, 2013 6:47 pm
Posty: 25
Miejscowość: Białystok
Cytuj:
Jeśli macie do mnie zaufanie to bardzo chciałbym to zrobić. Miałbym z tego megafrajdę

Wbijaj do mnie. Zróbmy to razem! A dokumentację fotograficzną wrzucimy na forum, żeby nie było :D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 12:36 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Kwi 11, 2006 10:21 pm
Posty: 2327
Miejscowość: New Salt
Mamy na dzień dzisiejszy 64 osoby gotowe do pozowania w pieprznym projekcie. Zegar tyka i zostało coraz mniej czasu by się zgłaszać.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 4:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Anayah napisał(a):
Cytuj:
Jeśli macie do mnie zaufanie to bardzo chciałbym to zrobić. Miałbym z tego megafrajdę

Wbijaj do mnie. Zróbmy to razem! A dokumentację fotograficzną wrzucimy na forum, żeby nie było :D


Też o tym myślałem ale nie wiem czy uda mi się być w Białym w najbliższym czasie. Zobaczymy. Na pewno lepiej losować z kimś niz samemu ale jeśli nie będzie innej opcji to będę losował sam. Prawdopodobnie w najbliższych dniach.
Na pewno te karteczki zachowam i pokaże Wam.

Do projektu zgłosił się Michał :D Czyli jest bosko.
Poza tym Ola Bluebird i czekam jeszcze na jedną osobę, tez Olę.
Jakoś delikatnie przekroczyliśmy limit osób względem oryginalnej ilości okładkowego tłumu to oznacza, że będzie kilka dostawek.

Anayah napisał(a):
Moja dziewczyna jeśli można?


Tylko jeśli lubi Beatlesów :)
W ogole dopiero teraz skojarzyłem, że to Ty jesteś tą osobą co się zgłosiła na Dinozaurach. No i fajnie.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 4:49 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Hej, a rozmawiał ktoś na ten temat w ogóle z Lindorie i Arien?
Jakby co, mogłabym do nich zagaić o sprawie.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 4:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
To zagajaj, koniecznie. Z tego co wiem Lindorie zafascynowana Georgem i kulturą Wschodu wyszła za Hindusa :) Może ma teraz kropkę na czole ;)

Jeszcze 2 bardzo fajne Beatlefani z przeszłości kołaczą mi się po głowie - Karolina Beatlegirl oraz Winter. Jeśli ktokolwiek ma do nich kontakt - alarmujcie.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 5:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Wiadomość poszła do trzech fanek. Czekam na odzew. Link do tematu także rzuciłam.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 5:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Która trzecia - Beatlegirl czy Winter? Beatlegirl miała na koncercie Ringo niebieskie włosy, ciekawe jakie dzisiaj moze mieć ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 375 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 128 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY