Nowosolski Fan Club The Beatles

Tu można się przedstawić, umówić się na spotkania w realu, itd.

Re: Nowosolski Fan Club The Beatles

Postprzez bobski66 » Wto Lip 28, 2020 11:42 pm

Dziękuję Aniu (Rito) za tych kilka pozytywnych i miłych zdań. Gwarantuję Ci, że Piotrek już ma nowe pomysły.
P.S. Mimo wszystko pozostał po dyskografii żal, że coś nieodwracalnie się skończyło.
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Miejscowość: New Salt

Postprzez Yer Blue » Śro Lip 29, 2020 12:24 pm

Przecież pomysł komentowania solowych płyt został już zainaugurowany debiutem McCartneya. Mamy więc godną kontynuację pierwotnego cyklu, z moim zdaniem równie ciekawym dorobkiem muzycznym Beatli, tym razem już osobno. Lata 1970-73 zapowiadają się ekscytująco. Oczywiście nie wszystkie płyty omówimy utwór po utworze, ale te najbardziej klasyczne pozycje na pewno - "Plastic", "All things must pass", "Ram", "Imagine" oraz "Band on the run". Jeśli tylko starczy nam zapału.

Przy okazji dzięki wszystkim za 7 lat fajnej zabawy i do usłyszenia w listopadzie.
Image
Awatar użytkownika
Yer Blue
Beatlesiak

Miejscowość: Bielsk Podlaski

Postprzez svarog » Śro Lip 29, 2020 1:34 pm

Przypomniałem sobie tę chwilę, kiedy wysłuchałem ostatnią nową dla mnie płytę The Beatles (Let It Be) i było mi smutno ponieważ myślałem, że to koniec. W polskich rozgłośniach prawie się nie słyszało o solowych dokonaniach naszych muzyków, może poza Johnem Lennonem ale głównie w wiadomym kontekście. To co potem odkryłem było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Było tego tak dużo i było to tak różnorodne. Jestem za kontynuowaniem naszej muzycznej podróży. Uważam, że takie pozycje jak Imagine, All Things Must Pass, Ram oraz Ringo warto omówić, może nawet bardziej szczegółowo. Które płyty ominiemy? Na pewno zgodzę się bez żalu na pominięcie albumów Johna i George'a sprzed 1970 roku.
you can boogie if you try
Awatar użytkownika
svarog
Sun King

Miejscowość: Kłobuck

Postprzez Ph.D. Jeremy Hillary Boob » Pią Lip 31, 2020 12:03 am

Szkoda, że to już koniec. Bardzo lubiłem pisać o piosenkach Beatlesów. Żałuję, że dołączyłem dopiero później. Ale to moja wina, bo w pewnym okresie rzadko tu zaglądałem. Właśnie czytam sobie dawne numery gazetki z recenzjami pierwszych płyt. Dziękuję Piotrkowi i Robertowi za możliwość udziału i wszystkim, którzy współtworzyli tę serię. Oczywiście, piszę się na każdą nową zabawę. Z wielką chęcią wezmę na tapet solową twórczość chłopaków.
alias Dawidsu
Awatar użytkownika
Ph.D. Jeremy Hillary Boob
Sierżant Pepper

Miejscowość: Nowhere Land

Postprzez bobski66 » Wto Sie 11, 2020 10:07 pm

Koniec wakacji stał się faktem. Latarnia morska w Niechorzu i fan klubowe echa...
Image Image Image Image
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Postprzez bobski66 » Pią Sie 14, 2020 12:40 am

Kalendarzyk NFC na 2021 rok, w zasadzie jest już gotowy. Czekam jeszcze na opinię kilku osób i wrzucam 16 wersję do druku. Ostatnio 2000 sztuk starczyło na styk dla wszystkich, więc i w tym roku też taką ilość planuję zamówić w drukarni. Poniżej strona A i B kalendarzyka.
Image Image
Awatar użytkownika
bobski66
Beatlesiak

Poprzednia

Wróć do Fani o sobie, nasze spotkania, zainteresowania_

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości