Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 11:16 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 11:34 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
No i co z tymi zdjęciaaaaaamiiiiiiiii? :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 3:38 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
To ja tym razem o sylwestrowym mini-zlocie, we Wrocławiu, a jakże!
Matik, macho & ja postanowiliśmy zgodnie kichnąć na wszystkie sylwestrowe imprezy i urządzić sobie we własnym zakresie najlepszego Sylwestra pod słońcem, to jest, ekhm, pod księżycem ;) I udało się nam, bo czyż może być coś lepszego od Sylwestra z Beatlesami? A Beatlesów było sporo, oj sporo :D Ale od początku.

Klimat imprezy był odczuwalny praktycznie od momentu postawienia przeze mnie nogi na wrocławskiej ziemi, no, na wrocławskim betonie, bo to był peron ;) To właśnie tam zostałam podjęta przez komitet powitalny -- jak na staropolską gościnność przystało -- chlebem i solą:

Image

Obecność matika i macho na peronie zaopatrzonych w jadło powitalne wzbudzała niemałą konsternację obecnych na dworcu, że już nie wspomnę o samym powitaniu jadłem :) Btw, jakby komuś właśnie teraz zabrakło ostatniego grosza na sól, to sporo jej rozsypanej pewnie leży jeszcze na tym peronie na Dworcu Głównym we Wrocławiu(tylko który to był numer peronu?) ;)

Czas okołosylwestrowy przepełniony był planowaniem, robieniem zakupów (w tym polowaniem na ostatniego wyschniętego pora w ogołoconym z większości produktów Carrefourze) i pracą twórczą w zakresie potraw. W roli szefa kuchni wystąpiłam ja, a macho i matik dzielnie podporządkowywali się tej dyktaturze ;)

Natomiast sam Sylwester... Czas oczekiwania na nadejście Nowego Roku uprzyjemniały nam oczywiście beatlesowskie filmy: AHDN i Help!, bo w końcu najlepszym sposobem oglądania beatlesowskich produkcji jest oglądnie ich w beatlesowskim towarzystwie. Zrobiliśmy także beatlesowskie karaoke, ale kompromitujących nagrań z tej części programu nie zamieszczę ;)
Na krótko przed północą włączyliśmy Trójkę i wyposażeni w szampan, czapeczki oraz dmuchawki wyszliśmy na balkon. O północy Trójka puściła All You Need Is Love, czego się spodziewaliśmy, ale do tego utworu dorzucono niespodziewanie jeszcze A Hard Day's Night i Help!. Oczywiście cały zestaw zyskał odpowiednio entuzjastyczne wzmocnienie wokalne z naszej strony :) Ludzie na chodniku pod balkonem próbowali nam wtórować, ale szybko wymiękli. Że nie wspomnę o sąsiadach z balkonu obok, którzy jakoś tak szybko się do domu zabrali, mimo że fajerwerki jeszcze trwały ;).

Image

Potem zrobiliśmy sobie zdjęcia specjalnie z myślą o naszych beatlesowskich znajomych. Oto jedno z nich, dedykowane również Wam:

Image

Dzień noworoczny upłynął nam na beztroskim leniuchowaniu i oglądaniu filmów, tym razem nie stricte beatlesowskich, ale z beatlesowskimi akcentami :) Była też powtórka z karaoke -- kto przeżył, ten wie ;).

O spędzonym w beatlesowskim gronie Sylwestrze meldowała
Rita

PS Dla ewentualnych zainteresowanych: produkty, których absolutnie NIE dostanie się we wrocławskich sklepach w okolicy Sylwestra to:
a/ por,
b/ kiełki,
c/ polewa do ciast (żadna).

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita Nie Sty 03, 2010 3:50 pm, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sty 03, 2010 3:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Dzięki za relację. Widać, że Wam tam wesoło było. Jesteście pozytywnie zakręceni, prawie, że szurnięci :D

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 2:22 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Odlotowo.... Jakie fajne stroje mieliście! A sorry , że zapytam
Cytuj:
O północy Trójka puściła All You Need Is Love,
tzn. Wasza trójka zlotowa , czy radiowa?

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 3:24 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Aniu, chodzi o Trójkę Radiową. Rozpoczynanie roku od "All You Need Is Love" jest już w niej tradycją :) Prawie jak powitania na wrocławskim dworcu. Co do zasolonego peronu - nosi on numer 2 :D

Stroje zawdzięczamy Kasi, pozostałe gadżety widoczne na zdjęciach - hipermarketowi Carrefour, a dawkę sylwestrowej adrenaliny - Ricie :twisted: To będzie udany rok!

Nie tylko człowieki dobrze się bawiły...
Image

Image

Image

...również zwierzaki :)
Image

Kiedy poffturka?

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 5:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
No proszę.... człowiek całe życie się uczy..... to powiedzenie ma sens. Nie wiedziałam, że trójka ma taką tradycję...naprawdę.

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 6:46 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Rita napisał(a):

Image


Piękne zdjecie. Matikowi ładnie bez okularów (strzelam, że to Ty bo wygladasz tak inaczej, że musiałem sie dokladniej przyjrzeć), Ricie z uśmiechem na twarzy i fryzura krótka, Macho bez zmian.
Zdjecia fajne ale to najfajniejsze.
Zlotosylwester to tez piekna sprawa. Dzieki za relacje.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 8:15 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Ekipa dziękuje za komplementy :)

Szkoda, że nie nagraliśmy naszego noworocznego wykonania "All You Need Is Love" - pięknie zagraliśmy na sylwestrowych trąbkogwizdkach sekcję instrumentów dętych :)

Ritaku, wracaj! :cry:

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:52 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Ritak bardzo, bardzo chciałby wrócić, ech :/

Podziękuję teraz za komplement skierowany konkretnie do mnie -- dzięki Yer :) I pomyśleć, że nie tak dawno na zdjęciach w ogóle się nie uśmiechałam (mój dowód osobisty, prawo jazdy oraz legitymacja studencka są znakomitym materiałem potwierdzającym) bo myślałam, że nie umiem albo że wyglądam głupio.

A jeszcze o jednym nie wspomniałam: na nasz beatlesowski Sylwester mógłby spokojnie przybyć Paul, bowiem menu było całkowicie i bez wyjątku wegetariańskie :) Chociaż smakowało wszystkim (a przynajmniej tak twierdzą), to jednak chyba największym jego smakoszem był kot :lol: :shock:, który co raz to próbował coś podkraść ze stołu.

A co do instrumentów dętych na gwizdkach -- szkoda, oj szkoda! Na przyszły rok będziemy pamiętać ;)

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 6:38 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Rita napisał(a):
chyba największym jego smakoszem był kot :lol: :shock:, który co raz to próbował coś podkraść ze stołu
DOWÓD:
Image

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 8:00 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Tak, to już zdaje się Alosza w fazie albo przed, albo po spacyfikowaniu (kolejnym) :lol:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 73 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY