Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 10:11 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 4:15 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 06, 2005 11:33 pm
Posty: 164
Miejscowość: Warszawa
Jeśli ktoś zamierza się tam wybrać to proszę wpiszcie się.
Pozdrawiam.


TO JUŻ 26 LAT :cry:

_________________
We still LOVE you John. [08.12.1980 - 08.12.2005] - 08.12.2006] - 08.12.2007] - 08.12.2008]
The Beatles Forever...
<b>TO JUŻ 28 LAT</b>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 4:37 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 24, 2006 4:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Nowhere Land ;)
Gdybym mieszkała w stolicy...

;(

_________________
But listen to the colour of your dreams... :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 5:14 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lis 29, 2003 1:37 pm
Posty: 56
Miejscowość: Bjornemyr (prawie Oslo :P), Norge
Gdybym mieszkała w Polsce ;(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 8:34 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 06, 2005 11:33 pm
Posty: 164
Miejscowość: Warszawa
"Gdybym mieszkał w Europie..."
:)


Nie przejmujcie sie John i jego muzyka jest wszędzie :wink:

_________________
We still LOVE you John. [08.12.1980 - 08.12.2005] - 08.12.2006] - 08.12.2007] - 08.12.2008]
The Beatles Forever...
<b>TO JUŻ 28 LAT</b>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 10:44 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
26 lat temu... I od pierwszej rocznicy - spotkanie fanow Johna/Beatlesow na Alei. Ciekawe, czy bylo w tym roku duzo osob. Pamietam niesamowity szok kiedys, bodajze osma klasa podstawowki, kiedy po roku Beatlemanii dowiedzialam sie, ze nie tylko mamy Aleje Lennona, ale takze co roku spotykamy sie na niej 8-mego grudnia. Szczegolnie pierwsze spotkanie - dla mnie zupelnie niesamowite. To bylo w czasach, kiedy nie znalam prawie nikogo.. poza ludzmi z naszej paczki, ktorzy by rozumieli.. i czuli to samo.. W dodatku wlasnie w zwiazku z Aleja poznalam jedna z najblizszych mi osob..

Zmrok, snieg, i wyjatkowy nastroj alejki przy parkanie, alejki przy parku. I swiatla poustawiane na murku. Plakaty. Ognisko. Wspolne spiewanie "Give Peace A Chance" - przy akompaniamencie gitary i djembe.. Poznani ludzie z w-wskiego fan clubu Beatlesowskiego (czy moze ktos z was jest tutaj na forum? Nigdy w sumie nie zapytalam o to.. Choc z drugiej strony kojarzylibyscie moja ksywke)... Pierwsi poznani hipisi :) (albo niech bedzie, neohipisi), ludzie, ktorych potem poznam ciutke bardziej w moim okresie hippisowania.. Gazetka beatlesowska.. I najblizsi przyjaciele, jeszcze wtedy tak uroczo naiwnie mlodzi - stoimy przygladajac sie wspolnie temu, co sie dzieje. Bylo chyba ok. 100 osob. Z tego co pamietam, to pozniej bylo juz z roku na rok mniej.. Mniej wiecej.

To juz niestety moja trzecia opuszczona Aleja. Dwie opuscilam ze wzgledu na pobyt w Skandynawii, pierwsza ze wzgledu na nakladanie sie na Akademie Filmowa w Iluzjonie. Nastepnym razem, jesli tylko bede w W-wie, przyjde.

To watek o Alei, nie o Johnie, wybaczcie skupienie na sobie i swoich wspomnieniach. Ale zadna ze wspominanych obecnie chwil nie wydarzylaby sie, gdyby nie to wszystko w moim zyciu, co "wywolal" John Lennon. Owszem, obecnie wiecej w tym nostalgii... Te 8-9 lat temu.. zreszta pisalam juz o tym w innych watkach. Wtedy "rana" byla.. I byla niezwykle silna. Rana do pewnego stopnia sie zagoila, mania uspokoila, ale wdziecznosc i, jak to sie czasem moze nieco "kiczowato" mowi - "miejsce w sercu" - pozostalo. To Beatlesi (i bez watpienia przede wszystkim John) zawiazali to co bylo.. podczepili sie.. i popchneli mnie na kolejny szlak. Dziekuje, John.

***
Gimme some truth. ALL I WANT is some TRUTH now!
***

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 8:20 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sty 06, 2005 11:33 pm
Posty: 164
Miejscowość: Warszawa
Byłem na ulicy Johna Lennona około 18. Spotkałem tam 5-6 osób. Pod tabliczką świeciły się nieliczne znicze, niektórzy robili zdjęcia z tabliczką. O 20 zapewne było więcej ludzi ale wybrałem spotkanie z Wami na forum... :wink:

_________________
We still LOVE you John. [08.12.1980 - 08.12.2005] - 08.12.2006] - 08.12.2007] - 08.12.2008]
The Beatles Forever...
<b>TO JUŻ 28 LAT</b>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 11:52 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Ringo napisał(a):
26 lat temu... I od pierwszej rocznicy - spotkanie fanow Johna/Beatlesow na Alei. Ciekawe, czy bylo w tym roku duzo osob. Pamietam niesamowity szok kiedys, bodajze osma klasa podstawowki, kiedy po roku Beatlemanii dowiedzialam sie, ze nie tylko mamy Aleje Lennona, ale takze co roku spotykamy sie na niej 8-mego grudnia. Szczegolnie pierwsze spotkanie - dla mnie zupelnie niesamowite. To bylo w czasach, kiedy nie znalam prawie nikogo.. poza ludzmi z naszej paczki, ktorzy by rozumieli.. i czuli to samo.. W dodatku wlasnie w zwiazku z Aleja poznalam jedna z najblizszych mi osob..

Zmrok, snieg, i wyjatkowy nastroj alejki przy parkanie, alejki przy parku. I swiatla poustawiane na murku. Plakaty. Ognisko. Wspolne spiewanie "Give Peace A Chance" - przy akompaniamencie gitary i djembe.. Poznani ludzie z w-wskiego fan clubu Beatlesowskiego (czy moze ktos z was jest tutaj na forum? Nigdy w sumie nie zapytalam o to.. Choc z drugiej strony kojarzylibyscie moja ksywke)... Pierwsi poznani hipisi :) (albo niech bedzie, neohipisi), ludzie, ktorych potem poznam ciutke bardziej w moim okresie hippisowania.. Gazetka beatlesowska.. I najblizsi przyjaciele, jeszcze wtedy tak uroczo naiwnie mlodzi - stoimy przygladajac sie wspolnie temu, co sie dzieje. Bylo chyba ok. 100 osob. Z tego co pamietam, to pozniej bylo juz z roku na rok mniej.. Mniej wiecej.

To juz niestety moja trzecia opuszczona Aleja. Dwie opuscilam ze wzgledu na pobyt w Skandynawii, pierwsza ze wzgledu na nakladanie sie na Akademie Filmowa w Iluzjonie. Nastepnym razem, jesli tylko bede w W-wie, przyjde.


zerknij na te zdjecia:

http://voila.pl/mmzvp/?5
http://voila.pl/mmzvp/?4
http://voila.pl/mmzvp/?3
http://voila.pl/mmzvp/?2
http://voila.pl/mmzvp/?1

Kolege Michala na ostatnim zdjeciu (z tabliczką) powinnas pamietac - to jeden z zalozycieli uliczki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 10:58 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Walrus, dziekuje za zdjecia!

walrus napisał(a):
Kolege Michala na ostatnim zdjeciu (z tabliczką) powinnas pamietac - to jeden z zalozycieli uliczki
Kolege Michala chyba kojarze.. chociaz czysto "wygladowo", to z miejsca poznaje wlasnie Michala. Na Michala zreszta mialam szczescie co jakis czas sie napotykac takze poza 8-mym grudnia :D.

Na tym grupowym rozpoznaje oczywiscie Kube-hippisa, Kjufe i dziewczyne pomiedzy nimi, ktorej imienia niestety nie pamietam.

A Ty? Jestes na ktoryms z tych zdjec?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 12:57 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 13, 2002 2:51 pm
Posty: 530
Miejscowość: Warszawa
Ringo napisał(a):
Walrus, dziekuje za zdjecia!

A Ty? Jestes na ktoryms z tych zdjec?


Prosze bardzo :)
Mnie akurat na żadnym z tych zdjęć nie ma, ale raczej nie mielismy okazji sie spotkac bo ja tam bylem ledwie drugi raz może... (tzn. 8 grudnia, bo tak w ogóle bywałem tam wielokrotnie)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 2:20 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
To moze jeszcze kilka fotek wykonanych przedwczoraj moja reka:

Image
ul. Lennona i znicze - tuz obok Toy-Toya przy ktorym sie umowilismy :)

Image
Pozujacy Pawel oraz Staszek, z Ola posrodku

Image
Help! w wykonaciu Doroty, Oli, Staszka oraz Pawla

Image
Nasze dzielne "Ciążarówki" z Piotrkiem, w tle strojenie gitar

Image
Yellow Submarine w Centrum Kultury art.bem

bylo naprawde sympatycznie :)

pozdrawiam
Karol

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 10:17 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 24, 2006 4:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Nowhere Land ;)
Aaah, czemu mnie tam nie było... :(
Mam nadzieję, że kiedykolwiek będę miała okazję. :(
Pozdrawiam. ;*

_________________
But listen to the colour of your dreams... :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 13, 2006 4:23 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Ringo napisał(a):
Walrus, dziekuje za zdjecia!

walrus napisał(a):
Kolege Michala na ostatnim zdjeciu (z tabliczką) powinnas pamietac - to jeden z zalozycieli uliczki
Kolege Michala chyba kojarze.. chociaz czysto "wygladowo", to z miejsca poznaje wlasnie Michala. Na Michala zreszta mialam szczescie co jakis czas sie napotykac takze poza 8-mym grudnia :D.

Na tym grupowym rozpoznaje oczywiscie Kube-hippisa, Kjufe i dziewczyne pomiedzy nimi, ktorej imienia niestety nie pamietam.

A Ty? Jestes na ktoryms z tych zdjec?


JA JESTEM! A mnie nie poznałaś! :cry: Ach, Ringo, sztylet w serce.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 7:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Super!
dzięki za te zdjęcia!
niektóre z nich przepadły razem z yoyo (część odzyskałem na nowym Forum :) ), a tu znowu są! :D
Nie mogę doczekać się kolejnego zlotu, tym bardziej że kilka z naszych młodocianych Fanek zapowiedziało swoją obecność w przyszłym roku :D :wink:

dorzucę jeszcze zdjęcie z mojego aparatu,
połączone siły obu naszych For :arrow:
http://i65.photobucket.com/albums/h238/ ... 002015.jpg

:D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 8:06 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
teraz patrze na te zdjęcia to naprawde niektórzy z was mogliby być moimi rodzicami :lol: troche muszę jeszcze podrosnąć zeby na takie spotkania chodzić :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:03 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Audrey napisał(a):
Ringo napisał(a):
Walrus, dziekuje za zdjecia!

walrus napisał(a):
Kolege Michala na ostatnim zdjeciu (z tabliczką) powinnas pamietac - to jeden z zalozycieli uliczki
Kolege Michala chyba kojarze.. chociaz czysto "wygladowo", to z miejsca poznaje wlasnie Michala. Na Michala zreszta mialam szczescie co jakis czas sie napotykac takze poza 8-mym grudnia :D.

Na tym grupowym rozpoznaje oczywiscie Kube-hippisa, Kjufe i dziewczyne pomiedzy nimi, ktorej imienia niestety nie pamietam.

A Ty? Jestes na ktoryms z tych zdjec?


JA JESTEM! A mnie nie poznałaś! :cry: Ach, Ringo, sztylet w serce.
Eee? Ale mi chodzilo o osoby, ktore nie sa z forum (przynajmniej nie z tego, co wiem). Przeciez Wy byliscie na odpowiednim watku podpisani ;).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 6:25 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 04, 2007 5:43 pm
Posty: 276
Miejscowość: Nowhere Land, tzn. Lublin
Cinek15 napisał(a):
teraz patrze na te zdjęcia to naprawde niektórzy z was mogliby być moimi rodzicami :lol: troche muszę jeszcze podrosnąć zeby na takie spotkania chodzić :(


Hyh, jesteś o 2 lata ode mnie starszy, więc... :P Co ja mam powiedzieć? ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Kwi 11, 2007 9:16 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Wiek się nie liczy. Najmłodsze były dwie panny, a zaraz potem żuk ;) A byłam z rodzicami. W tym roku, przypominam, 8. grudnia wypada w sobotę, więc może warto wyciągnąć rodziców na wyprawę weekendową do stolicy, pozwiedzać albo coś, a wieczorem powyć sobie z beatlesiakami, poczuć więź... :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 58 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY