Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 11:57 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Początek końca
PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 9:17 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Jedno jest pewne odchodzę.... Niedługo gdzieś za 2 tygodnie pojawi się tutaj bardzo obszerny list zresztą mój ostatni. Mam dosyć tego wszystkiego tym bardziej, że obecnie w życiu nie jest mi za łatwo...

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 13, 2006 3:10 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Nie martw się, na YOYO na pewno będziesz mile widziany :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Wrz 13, 2006 4:06 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
Maveric ! Idąc do szkoły myślałam o Tobie i tym że nie byłes daaawno na forum ... :(
Tak było, mimo ze nawet nie mieliśmy okazji pogadać, znałam cię tylko z postów na tym forum ...
A tak bardzo lubiłam czytać Twoje posty, przy niektórych się smiałam przy innych zastanawiałam się nad tym co pisałeś ...
Mam nadzieję że jeszcze zobaczymy się na yoyo, bo przykroby było gdyby taki fan jak ty, nie udzielał się zupełnie nigdzie.
Pozdrawiam.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Początek końca
PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 1:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Maveric napisał(a):
Jedno jest pewne odchodzę.... Niedługo gdzieś za 2 tygodnie pojawi się tutaj bardzo obszerny list zresztą mój ostatni. Mam dosyć tego wszystkiego tym bardziej, że obecnie w życiu nie jest mi za łatwo...


:( :( :(

od pewnego czasu zastanawiałem się czemu tak zniknełeś zamiast sie bronić. do głowy przychodziły mysli, że to jednak być może Aducośtam to Ty :? bo gdyby mi na przykład ktoś cos takiego zarzucił, to bym wyskoczył z własnej skóry żeby udowodnić, że tak nie jest :wink: dlatego tak na dobra sprawę pogubiłem sie w tym zamieszaniu zwłaszcza, że moderatorzy mówili swoje... już niczego nie byłem pewny, ale od poczatku cos (kobieca intuicja :wink: ) mi w środku podpowiadało, że jesteś w porządku... jeśli tak rzeczywiście jest to przepraszam Cie , że zwatpiłem w Ciebie...
w dalszym ciągu zależy mi na ostatecznym rozwikłaniu tej sprawy. jesli Mave został tak bezpardonowo wrobiony to jest to najbardziej przykra rzecz jaka sie mogła zdarzyć na forum... pamiętam dobrze jak napisałes mi na priva, przed zniknieciem że w Twoje serce został wbity pal...
z dugiej strony nie musisz odchodzić, ja Ci wierze... i chyba cała reszta też.
Ale jakby co to życzę powodzenia!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 9:04 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
Co to jest yoyo?

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 9:36 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
koffanaKASIA napisał(a):
Co to jest yoyo?


Yoyo, to miejsce, gdzie nie ma nienawiści. Gdzie anioły w tęczowym rozbłysku delikatnie muskają struny harfy kojąc narządy słuchowe homo sapiens. Gdzie miłość płynie szeroką rzeką, a jej dopływy mają swe źródła w sercu każdego użytkownika. To miejsce opisywane w wielu starożytnych księgach i opiewane przez trubadurów na całym świecie. Na Yoyo (nie mylić z Yoko) życie płynie spokojnie a zarazem dynamicznie. Tam nie znajdziesz fałszywej nuty, ni pyłku, ani też bruzdy na kryształowej powierzchni jego konstrukcji, która jarzy się niebywałym światłem rozkoszy i tolerancji. Tam, w tym miejscu, na Yoyo, na tym znakomitym serwerze, dzieją się ponoć rzeczy niebywałe, niezmierzone, motywowane przyjaźnią i mądrością, których zwykli śmiertelnicy mogą jedynie zazdrościć. Yoyo to nie jest zabawka dla dzieci w postaci dwóch złączonych dysków, tak że pomiędzy nimi znajduje się walec o średnicy mniejszej niż średnica dysku, do którego przyczepiona jest linka, co daje pole do popisu momentowi bezwładności posiadanemu przez taką bryłę.
Yoyo to jest coś więcej niż... Yoyo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 9:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
:lol: Rozwalający tekst. :lol:
A miłość, pokój i radość na "nowym" forum, jak wszędzie, będzie panować jedynie do czasu.
Człowiek to nienawistne stworzenie, choćby nie wiem jak starające się okiełznać swoją naturę, zawsze wdające się, prędzej czy później, w spory o mniejszym lub większym znaczeniu. :wink:
Yoyo jak yoyo, nie mam nic przeciwko, sama napisałam tam parę postów (wszystko świetnie - nowe inicjatywy, więcej o Beatlesach w sieci itp.), ale dziwi mnie zupełne wyludnienie się tego forum... Zbiorowa amnezja? Rozumiem, że część (przeważająca) może być zmęczona kłótniami i aferami, ale jak można zapomniec o tylu latach, dziesiątkach dyskusji tu prowadzonych? Naprawdę sądzicie, że na yoyo nie pojawią się mącący i kręcący userzy? It`s just a matter of time ;)
Złośliwość jest wszędzie, nawet przy wykorzystaniu regulaminu jako oręża nie da się jej w pełni wyplenić. :roll:
Mam wrażenie, że wybaczacie błędy jedynie niektórym (bez urazy).

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 10:08 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
"Jojo left his home in Tuscon, Arizona
For some California grass..."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 12:09 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
"Get back, get back
Get back to where you once belonged" Image

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 8:08 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
Mi się pomysł podoba :D Lepiej, żeby nie było kłótni. Ale wydaje mi się, że te yoyo was chyba skrzywdziło, bo piszecie o nim niestworzone wyolbrzymione rzeczy w tych postach. Nie rozumiem was.

Pozdrawiam,
Kasia

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 8:45 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
koffanaKASIA napisał(a):
Mi się pomysł podoba :D Lepiej, żeby nie było kłótni.


Cieszymy się z Twojej radości.

koffanaKASIA napisał(a):
Ale wydaje mi się, że te yoyo was chyba skrzywdziło, bo piszecie o nim niestworzone wyolbrzymione rzeczy w tych postach.


Wydaje Ci się - to się zgadza. Choć z drugiej strony, według najstarszych przepowiedni i obliczeń Mikołaja Kopernika, yoyo skrzywdzi wielu.

koffanaKASIA napisał(a):
Nie rozumiem was.


Może nie potradisz przyjąć czyjegoś punktu widzenia. A może znowu Ci się wydaje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:42 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 11, 2004 7:52 am
Posty: 114
Miejscowość: Będzin
Mnie ostatnie zdarzenia troszkę rozczarowały. Bany, intrygi, yoyo... Ludzie traktują zwykłe forum w zupełnie przesadzonych proporcjach a to przecież zawsze TYLKO strona www, niewarta tego wszystkiego. Zupełnie nie rozumiem tego obrazania się, odchodzenia, patetycznych postów vide ten na górze niniejszego tematu itd. To TYLKO internet!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:21 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Tak sobie pomyślałem nad tym twoim postem i stwierdzam, że masz rację :D

Popatrzmy do czego może doprowadzić internet :shock: :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 12:37 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Muszę jednak odnieść się do tego co pisze kalosz.....Najdroższy Ty Mój.....nie wiem kim jesteś,nie wiem dlaczego tu jesteś ,jak również nie wiem po co w ogóle tu jesteś....ale wiem jedno.....to co wypisujesz, to naprawdę jedna wielka żenada która ma sprowokować najwyraźniej kolejne zamieszki...nie chcę nazywać Cię prowokatorem ale niestety sam doprowadzasz do stanu który można nazwać burzeniem ładu...
Twoje treny naprawdę przyprawiają o palpitacje serca.....bo jezeli świat na YOYO jest tak piękny......dlaczego nie przebywasz jeszcze w tym raju....z którego się wylewa tyle miłości....
Jestem tam i ja.....i wiesz co.....jest normalnie..nie czuję tego o czym piszesz...nabijanie się,ironizowanie to taki dar dla tchórzy...którzy potrafia atakować od tyłu,ale kiedy mają stanąć z kimś twarzą w twarz okazuje sie ,iż odwagi już nie starcza......chyba(obym sie mylił )należysz do tej grupy ludzi....

Naprawdę myślę iż powinieneś dać sobie spokój.......ponieważ u Joryka już tylko kalosz fika......

Powiem ze smutkiem tylko tyle.....na tym forum Beatlesi już ludzi nie łączą.....lecz dzielą.....szkoda.....

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 1:39 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
Kolejna mała prowokacja kalosza ?

Jestem wstrząśnięta :shock:
A nawet zmieszana :shock: :wink:

Po tym co napisał Marek-Beatles nie mam chyba nic do dodania...
Może tylko powtórzę za moim przedmówcą " u Joryka, tylko kalosz fika" :lol: :wink:


ps. kaloszu, to naprawdę trochę żałosne, co piszesz...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 2:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Od jakiegoś czasu mam okazję śledzić te wszystkie intrygi i doprawdy pogubiłam się już w tym wszystkim- kto jest kim i za kim stoi....
Zawsze uważałam,że muzyka powinna łączyć ludzi, a nie dzielić.
Jak widać tak nie jest.
Polska to dziwny kraj, w którym nie ma ludzi "nie do ubabrania" (cytat z "Kiepskich", ale jakże prawdziwy) ....

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 2:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
beatles napisał(a):
Powiem ze smutkiem tylko tyle.....na tym forum Beatlesi już ludzi nie łączą.....lecz dzielą.....szkoda.....


jak to Beatlesi na tym forum nie łączą ludzi? :o czy naprawde tylko dzielą? A moze powinieneś uzyć czasu przeszłego? bardzo wiele dzieliło tutaj ludzi jeszcze kilka tygodni temu... a teraz? Osoby które nie chca być tutaj są tam gdzie trzeba (nowe forum), a reszta (chociaż co mnie boli mniejsza część) została tutaj i na pewno wiele nas łączy. Chyba przedwcześnie nas skreslaś :wink: tak naprawde niektóre osoby nie mogły żyć obok siebie, pomysł z nowym forum jest dobrym rozwiązaniem.
A nowe forum jest w porzadku, panują fajne dyskusje o Beatlesach, jest spoko.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 3:14 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
A ja myślę, że to, na którym forum siedzimy, nie jest AŻ TAK ważne. Ja zaglądam na oba. Ale wiecie, gdybym wszystkich Was mogła mieć gdzieś przy sobie, a nie rozrzuconych po świecie, to... cieszyłabym się! Bo chodzi mi o kontakt z Wami, rozmowy o Beatlesach i nie tylko. Ignoruję to, co jest złe i skupiam się na ludziach, z którymi chcę gadać. Po prostu :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 3:41 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
beatles napisał(a):
Muszę jednak odnieść się do tego co pisze kalosz.....Najdroższy Ty Mój.....nie wiem kim jesteś,nie wiem dlaczego tu jesteś ,jak również nie wiem po co w ogóle tu jesteś....ale wiem jedno.....to co wypisujesz, to naprawdę jedna wielka żenada która ma sprowokować najwyraźniej kolejne zamieszki...nie chcę nazywać Cię prowokatorem ale niestety sam doprowadzasz do stanu który można nazwać burzeniem ładu...


Nie musisz nic pisać ani do niczego się odnosić - po prostu chcesz :) Tak jak ja. Jeżeli to co napisałem jest obraźliwe w stosunku do czegokolwiek, to ja przepraszam, ale chyba nie należymy do jednego gatunku.

Jestem gietkiem Marku. Krzysztofem Giętkowskim, synem Marka i Bożeny. Nie mam stałego numeru IP, więc sorry - nie wylegitymuję się nim.

beatles napisał(a):
Twoje treny naprawdę przyprawiają o palpitacje serca.....bo jezeli świat na YOYO jest tak piękny......dlaczego nie przebywasz jeszcze w tym raju....z którego się wylewa tyle miłości....


Ponieważ jestem zły i lubię być tutaj - w piekle, kupie śmieci, gnieździe żmij, pierduśnic ;), w miejscu gdzie można gdzie niegdzie zasmakować goryczy, w miejscu, które nie jest oceanem mleka i miodu.

Z drugiej strony, cieszę się, że podoba Ci się moja twórczość. Zapewniam Cię, że muzycznie jestem bardziej powalający.

beatles napisał(a):
Jestem tam i ja.....i wiesz co.....jest normalnie..nie czuję tego o czym piszesz...nabijanie się,ironizowanie to taki dar dla tchórzy...którzy potrafia atakować od tyłu,ale kiedy mają stanąć z kimś twarzą w twarz okazuje sie ,iż odwagi już nie starcza......chyba(obym sie mylił )należysz do tej grupy ludzi....


Nie czujesz tego co piszę? A to dobre Marku :)
JA piszę o raju, a Ty tego nie czujesz.
Make up your mind please! :)

beatles napisał(a):
Naprawdę myślę iż powinieneś dać sobie spokój.......ponieważ u Joryka już tylko kalosz fika......

Powiem ze smutkiem tylko tyle.....na tym forum Beatlesi już ludzi nie łączą.....lecz dzielą.....szkoda.....


A ja sądzę, że za dużo myślisz :) Jednak Twoje zdanie szanuję.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 2:21 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
Squork napisał(a):
Mnie ostatnie zdarzenia troszkę rozczarowały. Bany, intrygi, yoyo... Ludzie traktują zwykłe forum w zupełnie przesadzonych proporcjach a to przecież zawsze TYLKO strona www, niewarta tego wszystkiego. Zupełnie nie rozumiem tego obrazania się, odchodzenia, patetycznych postów vide ten na górze niniejszego tematu itd. To TYLKO internet!

dokladnie to samo chcialam napisac

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 65 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY