Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 1:05 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 10:06 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Chciałbym, aby wszyscy ludzie mogli być szczęśliwi, albo mieli choć namiastkę szczęścia, taki promyk, który byłby z nimi przez całe życie i ogrzewał ich serduszka w całym życiu, a szczególnie w złych momentach. Takim promykiem są dla mnie Beatlesi, a właściwie ich muzyka zawsze obecna na marginesach kartkach mojego życia. Dlaczego na marginesach? Otóż na kartach znajdują się rzeczy ważniejsze, takie jak rodzina, miłość, zdrowie... Ale każde życie bez 'marginesu' byłoby o wiele uboższe... Bo to tutaj mieszczą się najciekawsze myśli, plany i pasje. Dlatego Beatlesi zawsze gdzieś tam będą, zawsze gdzieś tam w sercu będzie grało nawet po cichu takie 'In My Life'. Ale wracając do tematu. Czy macie potrzebę zalewania swoich znajomych, sieci i w ogóle muzyką lub zdjęciami Beatlesów?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 10:13 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
Tak, mam taką potrzebę! Zwłaszcza na początku, kiedy jeszcze nie do końca zdawałam sobie sprawę ze swojego >>uzależnienia<<. Było zarzucanie okładkami i tak dalej. Teraz te wszelkie informacje staram się stopniować, bo jeszcze wszyscy będa mieli mnie dość ;) Największy luz mam zmoją najlepszą kumpelą, której do okienka mogę wkleić w-s-z-y-s-t-k-o, a ona to obejrzy, uzna za normalne w moim przypadku i dowali swoją fotkę Plushenki albo przeklei post z forum Alizee... tak to już jest ze szczęsciem, że chce się nim dzielić :) Próbowałam też nawracać kolegę na Beatlesów, tak nawet średnio wychodzi... All You Ned Is Love uwielbia, Helter Skelter nie skomentował, Across The Universe słucha :)

PS u mnie często Bitlom zdarza się wyjść poza margines...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 10:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Nelya napisał(a):
z moją najlepszą kumpelą ,
Ty sprawdź, czy ona jeszcze żyje... Bo się okaże, że męczysz już denatkę ileś miesięcy z rzędu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 10:39 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Ja oczywiście chciałabym podzielić się z całym światem moją miłością do Beatlesów, ale znowu nie zmuszam nikogo np. do słuchania ich piosenek bo wiem ze swojego doświadczenia* że to jest męczące. Tak więc puszczam jakąś Ich piosenkę koleżance, ale jak się jej nie spodoba to nie puszczam tej samej piosenki drugi raz, tylko przechodzę do następnej :wink:

*Moje doświadczenie: tata od dzieciństwa maniakalnie puszczał mi "Schody do nieba" itp. Jak leciała w radiu któraś z tych piosenek, których usiłował mnie nauczyć słuchać, pytał kto to śpiewa itp. Udało mu się osiągnąć to że jak miałam 9 lat i słyszałam pierwsze dźwięki "Schodów..." to uciekałam z pokoju :lol: czyli efekt odwrotny. Na szczęście 3 lata później niczym nie zmuszona sama sięgnęłam po "Schody..." i pokochałam je po swojemu a nie tak jak chciał tata :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 10:54 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
Maveric napisał(a):
Nelya napisał(a):
z moją najlepszą kumpelą ,
Ty sprawdź, czy ona jeszcze żyje... Bo się okaże, że męczysz już denatkę ileś miesięcy z rzędu.

nawet mnie nie strasz! :o
molestuję ją głównie zdjęciami, te się jej w większości podobają, czasem nawet sama szuka 8)

dzisiaj znajomy mi dziękował, że "obudziłam w nim świra" - no przynajmniej tu efekt jak najbardziej pozytywny :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 02, 2006 11:11 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
ja kiedyś pamiętam, ze chciałem zarazić Beatlesami moich dwóch kolegów...puściłem im kilka piosenek, ale je totalnie wyśmiali i w ogóle....

Rzecz dzieje się kilka miesięcy później, a dokładnie w autokarze, którym wracałem razem z 50-ma osobami (w tym tymi dwoma kolegami) do domu z kolonii. Miałem walkmena (jeszcze wtedy nie miałem mp3) i słuchałem mojego ukochanego The Beatles. O ile dobrze pamiętam to "Let it be" i "Help". Słucham i słucham, az tu nagle jeden z moich przyjaciół pyta się: "Dasz posłuchać?". Ja mówie: "Ale ja słucham Beatlesów." On: "No to co? Daj posłuchać." No to mu dałem. I.....odziwo zaczął słuchać z zamkniętymi oczami jakby się rozmarzał :D:D Pytam sie zdziwiony: "Podoba ci sie to?". On na to: "Bardzo fajni są ci bitelsi" :) Chwile potem drugi przyjaciel przejął pałeczke i on słuchał.... co z tego wyszlo: rozładowali mi baterię i nie mogłem słuchać do końca drogi :D:D:D


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 7:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Maveric napisał(a):
Chciałbym, aby wszyscy ludzie mogli być szczęśliwi, albo mieli choć namiastkę szczęścia, taki promyk, który byłby z nimi przez całe życie i ogrzewał ich serduszka w całym życiu, a szczególnie w złych momentach.

Jak przeczytałam to zdanie, to aż... to aż się uśmiechnęłam!

Lubię zarażać innych Beatlesami. Czasem aż nie mogę wyjść z podziwu dla mnie jako nauczycielki Beatlemanii :wink: No dobra, może trochę przesadzam, ale koleżanki, które błagają mnie o puszczenie Revolution 9 i potem przesłanie owego utworu... Albo teksty: "No, Żuczek, opowiedz mi coś jeszcze o tych swoich Beatlesach, bo tak fajnie zawsze mówisz." albo "To naprawdę fajni Ci twoi Beatlesi. Nawet nie przypuszczałam/em!" albo "Wiesz, Ola, nagrałam/em na mp3 kilka piosenek twoich Beatlesów, możemy sobie teraz posłuchać." itd... Naprawdę robi mi się miło! Najśmieszniej miałam w szkole - często chodziłam z moją koleżanką po korytarzu, każda po jednej słuchawce, po prostu miła przerwa :) Szczególnie na etapie Antologii 2 mi się podobało, dokładnie "You've Got to Hide Your Love Away", kiedy zgodnym chórkiem wołałyśmy "Paul's broken glass, broken glass. Paul's broken glass...", a pod koniec tej sytuacji oczywiście rechocik "hehehe". Fajna rzecz.
A kiedyś przyniosłam taki fajny kabelek, że mozna podłączyć jeszcze jedne słuchawki. I naraz słuchały cztery osoby (w tym nie było mnie, stwierdziłam, że się poświęcę dla dobra sprawy). Ale podobnych akcji było więcej z czego się bardzo bardzo cieszę!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 7:54 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Audrey napisał(a):
Maveric napisał(a):
Chciałbym, aby wszyscy ludzie mogli być szczęśliwi, albo mieli choć namiastkę szczęścia, taki promyk, który byłby z nimi przez całe życie i ogrzewał ich serduszka w całym życiu, a szczególnie w złych momentach.

Jak przeczytałam to zdanie, to aż... to aż się uśmiechnęłam!

Lubię zarażać innych Beatlesami. Czasem aż nie mogę wyjść z podziwu dla mnie jako nauczycielki Beatlemanii :wink: No dobra, może trochę przesadzam, ale koleżanki, które błagają mnie o puszczenie Revolution 9 i potem przesłanie owego utworu... Albo teksty: "No, Żuczek, opowiedz mi coś jeszcze o tych swoich Beatlesach, bo tak fajnie zawsze mówisz." albo "To naprawdę fajni Ci twoi Beatlesi. Nawet nie przypuszczałam/em!" albo "Wiesz, Ola, nagrałam/em na mp3 kilka piosenek twoich Beatlesów, możemy sobie teraz posłuchać." itd... Naprawdę robi mi się miło! Najśmieszniej miałam w szkole - często chodziłam z moją koleżanką po korytarzu, każda po jednej słuchawce, po prostu miła przerwa :) Szczególnie na etapie Antologii 2 mi się podobało, dokładnie "You've Got to Hide Your Love Away", kiedy zgodnym chórkiem wołałyśmy "Paul's broken glass, broken glass. Paul's broken glass...", a pod koniec tej sytuacji oczywiście rechocik "hehehe". Fajna rzecz.
A kiedyś przyniosłam taki fajny kabelek, że mozna podłączyć jeszcze jedne słuchawki. I naraz słuchały cztery osoby (w tym nie było mnie, stwierdziłam, że się poświęcę dla dobra sprawy). Ale podobnych akcji było więcej z czego się bardzo bardzo cieszę!
Tak! Uwielbiam tą piosenkę. Tutaj na Anthologii jego głos jest taki czysty i wesoły. Ten tekst z broken glass słuchałem dziesiątki razy. Ba! Zawsze zaczynam od tej piosenki, gdy słucham tą płytę.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 7:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Maveric napisał(a):
Tak! Uwielbiam tą piosenkę. Tutaj na Anthologii jego głos jest taki czysty i wesoły. Ten tekst z broken glass słuchałem dziesiątki razy. Ba! Zawsze zaczynam od tej piosenki, gdy słucham tą płytę.

Omijasz "Real Love"?? Oj, nieładnie! Ale tekst jest boski, nauczyłam się go i zawsze wtóruję dzielnie Johnowi. I "one two three one two three" :wink:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 8:03 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Audrey napisał(a):
Maveric napisał(a):
Tak! Uwielbiam tą piosenkę. Tutaj na Anthologii jego głos jest taki czysty i wesoły. Ten tekst z broken glass słuchałem dziesiątki razy. Ba! Zawsze zaczynam od tej piosenki, gdy słucham tą płytę.

Omijasz "Real Love"?? Oj, nieładnie! Ale tekst jest boski, nauczyłam się go i zawsze wtóruję dzielnie Johnowi. I "one two three one two three" :wink:
Niestety tak... :oops: Zresztą ja to tak skacze po płycie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 11:48 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Maveric napisał(a):
Audrey napisał(a):
Maveric napisał(a):
Tak! Uwielbiam tą piosenkę. Tutaj na Anthologii jego głos jest taki czysty i wesoły. Ten tekst z broken glass słuchałem dziesiątki razy. Ba! Zawsze zaczynam od tej piosenki, gdy słucham tą płytę.

Omijasz "Real Love"?? Oj, nieładnie! Ale tekst jest boski, nauczyłam się go i zawsze wtóruję dzielnie Johnowi. I "one two three one two three" :wink:
Niestety tak... :oops: Zresztą ja to tak skacze po płycie.

No dobrze. Ja też wolę zaczynać od "Hey...", początek słucham zwykle kilka razy i potem leci. Omijam niektóre (np. 12 cośtam cośtam;) i If You've Got Trouble, bo mi na nerwy działa) A "Real Love" najlepiej słucha się oddzielnie od wszystkiego. Włączam "Real Love", koniec, inna płyta albo nawet i nie...

(A "You' Ve Got To Hide You Love Away" było piosenką, dzięki której nawróciłam na Beatli jednego kolegę z klasy. Dałam mu linka i otrzymałam po kilku minutach komentarz: "To lepsze od Yesterday"!)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 4:18 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Wrz 04, 2004 7:00 pm
Posty: 75
Miejscowość: Warszawa
U mnie chęć dzielenia się z innymi moją muzyką ujawnia się, gdy włączam w samochodzie płyty i zamęczam nimi rodziców. To dobry sposób, bo nie mają dokąd uciec :wink:
Udało mu się *zabeatlesować* kilka osób poznanych w internecie oraz jedną koleżankę ze szkoły... ale jej już chyba przeszło :P

_________________
And if my thought-dreams could be seen,
they'd probably put my head in a guillotine,
but it's alright, Ma, It's life and life only.

Bob Dylan


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 4:35 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
No cóż ja chętnie ludzi obdarowywuję ale oni chyba zabardzo nie chcą być obdarowani :shock: :shock: :shock: . Poprostu większość moich znajomych przepada za techno i takimi różnymi...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Sie 09, 2006 3:25 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lis 14, 2005 3:56 am
Posty: 142
Miejscowość: Włodawa
Ja nikogo nie nawracam...ale staram sie pomagac ludziom jezeli mają chęc poznania beatlesów (przegrywam płyty,nagrywam teledyski).Jednak obecnie staram sie zainteresowac ludzi na całym świecie muzyka Paula McCartneya,czyli wrzucam na serwer Youtube jego teledyski...i kazdy moze jezeli ma ochote je sobie oglądac (nie wrzucam jednak nic beatlesów...bo juz właściwie wszystkie filmiki beatlesów są w sieci a nie lubie nic powielac)

PS- tylko szkoda że oglądający te klipy to w większosci sami amerykanie...a serwer ten nie cieszy sie za wielką popularnościa w innych zakątkach świata....a zasoby ma naprawdę ogromne i czasami bardzo zaskakujące....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 11:17 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Sie 03, 2006 9:55 am
Posty: 198
Miejscowość: z domku
Ja sie nie dziele bo nikt nie chce ich słuchać :(

_________________
John -I'm always with you
Image
1940-1980 [*]
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 12:48 am 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
Bartek 0:45:19
hmmmmmm podobaja mi sie beatels
Bartek 0:45:25
hmmm chyba zarazilas mnie..

ostrzegłam, że to niebezpieczne, bo może doprowadzić do mojego stanu
:lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 12:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Zarażanie Beatlesami jest jeszcze cudowniejsze niż myślałam! Szczególnie jak jestem chwalona, że mam taką pasję i (to tylko opinia niektórych) ciekawie o niej opowiadam. To przemiłe, jak mnie proszą, abym coś puściła Beatli, zaśpiewała, opowiedziała, odpowiedziała na pytania... Ale się czuję mądra:D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 78 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY