Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 10:18 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 1:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ringo i Michelle zaczęły ten wątek w temacie o Yoko. postanowiłem coś dorzucić, ale w odpowiednim miejscu :)

to czasopismo ukształtowało mój gust muzyczny. Dzieki niemu poznałem masę ciekawych kapel i stylów muzycznych. Wstyd się przyznać, ale dopiero z wkładki o Beatlesach dowiedziałem się pózniejszej twórczości Fabsów :o wcześniej znałem tylko wczesną twórczość, bo taką puszczało mi starsze rodzeństwo. Pierwszy raz spotkałem się też z terminem psychodelia. Te kultowe pismo to po prostu tony wiedzy, kiedyś je czytałem od deski do deski, a najbardziej lubiłem artykuły Leśniewskiego i Beksińskiego i do dziś do nich wracam.

Ostatnio stał się cud! dostałem nieoczekiwanie 28(!!!) najstarszych numerów z lat 91-93, których nigdy nie widziałem. I magia starych, dobrych Tylko Rocków zaczęła działać na nowo. :) Nie moge się oderwać od czytania:)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 2:35 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
mój tatuś od stu lat kupuje Tylko Rocki i dzięki niemu mogłam sobie poczytać o Beatlsach (z resztą nie tylko o nich) i bardzo często do nich sięgam, a połowę trzymam u siebie w pokoju :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 2:50 pm 
Offline
Nowhere Man
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Maj 23, 2005 3:44 pm
Posty: 3
Miejscowość: Wrocław
Ja tylko rock zacząłem zbierać od 2połowy 2000 roku,i jak narazie nie przegapiłem ani jednego numeru. W sumie zacna to gazeta nie bede oryginalny napisze to co juz zostało napisane , dzieki tej gazecie odkryłem wiele wspanialych kapel, mnóstwo cudownej muzyki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 2:43 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Duane napisał(a):
Ja tylko rock zacząłem zbierać od 2połowy 2000 roku,i jak narazie nie przegapiłem ani jednego numeru. W sumie zacna to gazeta nie bede oryginalny napisze to co juz zostało napisane , dzieki tej gazecie odkryłem wiele wspanialych kapel, mnóstwo cudownej muzyki.


przykro mi to stwierdzać, ale właśnie od połowy 2000 roku TR niesamowicie obniżył loty, pózniej nawet zmienił trochę nazwę, sam nie wiem po co? Aktualną formę pisma podtrzymuje Wiesław Weiss, Bartek Koziczynski oraz Marcin Gajewski. Dobrze, że choć oni jeszcze tam są.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 3:14 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
bo pismo kilka razy zmieniało wydawcę i ten nowy chciał nową nazwę i nowy "kształt". Był nawet okres że pisali o Ich Troje ! :shock:
Teraz od tego odezli ale pismo bardzo zmeiniło swój dawny wygląd ... a szkoda

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 3:17 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Yer Blue napisał(a):
Ringo i Michelle zaczęły ten wątek w temacie o Yoko. postanowiłem coś dorzucić, ale w odpowiednim miejscu :)
Noo... nie wiem.. ja bym widziala miejsce tego watku zdecydowanie w ob-la-di, ob-la-da...
Yer Blue napisał(a):
to czasopismo ukształtowało mój gust muzyczny. Dzieki niemu poznałem masę ciekawych kapel i stylów muzycznych.
Dokladnie! Siodma, osma klasa podstawowki (13-14 lat), potem jeszcze moze pierwsza, druga liceum.. az zaczelo sie staczac po rowni pochylej. Nie pamietam jakim cudem trafilam na pismo, nie pamietam, czy wczesniej zdarzylo mi sie kiedys je kupic, nie pamietam mojego pierwszego numeru.. Ale pamietam, ze zywo zainteresowalam sie pismem w pierwszej fali mojej Beatlemanii..
Byc moze, ze zaczelo sie wlasnie od REWELACYJNIE zrobionych wkladek - to byla jedna z rzeczy, za ktore pismo najbardziej cenilam. Nie wiem, czy wkladki sa kontynuowane po dzis dzien, wiem natomiast, ze po zmianie stylu gazety (duzo malo wartosciowych informacji, sporo.. popu.. Groch z kapusta, znacznie mniejsza ilosc rzeczowych, naprawde poglebiajacych wiedze, artykulow, skupienie sie na newsach i FATALNY layout), wkladki jeszcze byly (potem juz nie sprawdzalam).. ale jakos takie.. gorsze.. Opisy plyt, sposob formulowania mysli, ocena plyt (i sprawdzanie z moimi odczuciami, i moimi ocenami) - to absolutna podstawa, poczatki mojego SERIO zainteresowania sie muzyka (dzieki Beatlom). Pamietam, ze cieszylam sie jak wariat, kiedy udalo mi sie dorwac wkladke z solo Lennonem, i z Beatlesami.. Wiele informacji na temat muzyki z lat 60tych - o wielu zespolach (dokladnie, Piotrze) dowiedzialam sie po raz pierwszy stad (i z programow tv takich jak "zlote lata rock'n'rolla").. A potem, kiedy jeszcze do tego doszedl Led Zeppelin, i zaczelam na serio interesowac sie szerszym poletkiem rocka, to juz byl szal ;) Pamietam jak dzis moje jazdy do redakcji w Wwie, zeby kupic sobie na miejscu stare numery Tylko Rocka.. zdaje sie, ze jeszcze mi cene opuscili.. niesamowite.. I pamietam, ze.. dostalam??? Kupilam??? od nich taki wielgachny plakat z okladka jubileuszowego numeru Tylko Rocka z Beatlami pod choinka :D (Ale wtedy ja generalnie mialam faze na lazenie po sklepach i wypraszanie roznych "gadzetow" np. z Antologia ;)).

Piotrze, pytasz mnie o artykuly Lesniewskiego i Beksinskiego. Tak, oczywiscie kojarze te nazwiska, ale z pozniejszych nieco czasow. W tamtych czasach niestety nie mialam zwyczaja sprawdzac KTO napisal dany artykul. Ale powiedz mi.. Czy Lesniewski to czasem potem do Gazety Wyborczej nie przeszedl? A jesli chodzi o Beksinskiego - to pierwsze skojarzenie, i mocniejsze bicie serducha, to jednak tworczosc jego ojca. Jeden z moich absolutnie najulubienszych malarzy:!:

Jest tylko jeden problem.. Chyba bede musiala kiedys zakrecic sie wokol starszych numerow i skompletowac wszystko (czasem mozna tu i owdzie znalezc ogloszenia, czasem allegro i inne takie miejsca).. Czesc (o ile nie wszystkie) starsze numery mam pociete, zgodnie z zasada, ze zbieram osobne "teczki" o interesujacych mnie zespolach/pradach muzycznych itd. Ale masz absolutna racje.. To bylo chyba najlepsze pismo muzyczne, jakie ukazywalo sie w kraju - przynajmniej z tych pism ogolnodostepnych... I czytalo sie niesamowicie!!!

Ale w drugiej klasie liceum odkrylam Metal Hammera (taaaak, wiem, ze to nie najlepsze pismo, ale to byl moj pierwszy kontakt). Tu pamietam moj pierwszy numer - byl to luty '99 (he, he, za chwile sie okaze, ze zle pamietam ;)) - ze wzgledu na artykul o Judas Priest. No coz, ja nie kojarzylam zespolu w ogole procz tego, ze nazwa taka "znana" :lol:, ale wtedy generalnie nie znalam prawie niczego "mocniejszego" ;). A akurat zauroczyl mnie utwor/klip z ich akurat wydanej plyty Jugulator - "Burn In Hell" ;)) i postanowilam kupic MH, zeby dowiedziec sie czegos wiecej.. I tak sie zaczelo ;))). Mialam jeszcze jakies dwa pisma z '98, ale od tego judasowego zaczelo sie zbieranie (juz, moze stety, moze niestety, zarzucone od jakichs 3 lat).. I MH stal sie dla mnie tym, czym Tylko Rock przestal byc... Szczegolnie, ze MH pisal coraz i coraz wiecej o ROCKU, poza metalem (np. rubryka rocka progresywnego, plus uwzglednianie korzeni metalu - blues rocka lat 70-tych, a nawet czasem wspominane albumy z lat 60tych)... Tu, podobnie, jak wczesniej z Tylko Rockiem (ale poziomu obu pism (oczywiscie, jesli mowa o STARYCH Tylko Rockach) jednak nie ma co porownywac...) - uczylam sie nazw gatunkow ;)))), stykalam sie po raz pierwszy z absolutna klasyka (jakos nie mialam od kogo tego zalapac.. nadal wsrod moich najblizszych przyjaciol metalu slucha sie jednak w malym stopniu)... No i tak znienawidzone przez "true" metali (ja nie uwazam siebie za metala, wiec nie musze sie przejmowac ;)) krazki CD z probkami.. Jakie to bylo dla mnie wazne ;)) Taaak, teraz widze, ze byla tam kupa "syfu", ale jednak dla osoby kompletnie nie majacej podpory w "starszych" sluchajacych metalu, i ktora do 14-15 roku zycia NIE ZNOSILA metalu, wiec nawet nie probowala czegokolwiek sluchac, lacznie z Metallica (poza balladami) - to bylo cos fantastycznego, takie pierwsze drogowskazy... Sposob na jako takie zorientowanie sie w ktora strone mnie "ciagnie" itd.. plus przelamywanie sie do niektorych gatunkow, ktore wczesniej byly dla mnie "niesluchalne" ;). Oczywiscie potem zauwazylam, ze niektore wydawnictwa omijano w recenzjach.. i dotarlo do mnie (prosze sie nie smiac!), ze to pismo FIRMY WYDAWNICZEJ Metal Mind Productions, co oznacza, ze plyty wydawane np. przez Mystic Productions - konkurencje - nie beda opisywane... Czyli bardzo wyrywkowy wglad w muzyke.. Nie mowiac juz o tym, ze przewazajaca czesc artykulow to wywiady, i to wywiady z przede wszystkim najbardziej znanymi zespolami.. ile mozna.. Napierw przerzucilam sie na Mystic Art (kiedy MH zaczal miec coraz gorsze "skladanki", a Mystic Art jeszcze trzymal jako taki poziom), potem na 7 Gates i Mega Sin (jak sie juz skomercjalizowaly i wkroczyly do Empikow).. a potem w ogole przestalam kupowac regularnie, ale w rezultacie wypadlam kompletnie z obiegu :(.

Oj, ale mi sie dluga zrobila wypowiedz o MH ;).
Poza Tylko Rockami, jak juz pisalam, pismem, tkore cenie najbardziej, jest MOJO - masa zaskakujacych artykulow, szperan w przeszlosci itd.. Tylko tak drogie, ze mam na przestrzeni 8 lat kupione kilka na krzyz..


Ostatnio edytowany przez Ringo, Sob Maj 13, 2006 1:55 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 1:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ty to piszesz, że mnie zatyka :P

narazie przeczytałem tylko połowę :roll:

Tak samo jak Ty zakupiłem kilka starych numerów w Warszawie, ale tych najstarszych już nie mieli, ale kilka udało się zdobyc :)

Wkładki - tak!!!! to była magia! Swietne były Z McCartneyem i Harrisonem. W ogóle Leśniewski dużo im miejsca poświęcał. Jego artykuły to była prawdziwa skarbnica wiedzy.
A tak w ogóle wspaniałe wywiady i bardzo ciekawe rankingi, ostatnio moja uwagę przykuła ankieta na najlepsze płyty lat 60-tych. Kiedys rozszeżę ten wątek...

A tak w ogóle to nie mam tylko 4 numerów! :shock: wszystkie z 1993 roku.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 2:11 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Yer Blue napisał(a):
Wkładki - tak!!!! to była magia! Swietne były Z McCartneyem i Harrisonem. W ogóle Leśniewski dużo im miejsca poświęcał.
A Lesniewski potem odszedl z Tylko Rocka? Kto robil w pozniejszych latach wkladki? Co do wkladek - kultowa byla dla mnie tez wkladka o Camel, Jethro Tull i o The Moody Blues
Yer Blue napisał(a):
A tak w ogóle to nie mam tylko 4 numerów! :shock: wszystkie z 1993 roku.
Ech, to ja nie mam, co sie odzywac. Ja hurtowo kupilam wtedy iles tam numerow, ale bylo to moze 20 numerow... Az tyle kasy nie mialam.. :( Wiec raczej duzo mi brakuje. Ja wybralam tych kilkanascie wstecz ze wzgledu na konkretne wkladki, ktore mnie zainteresowaly. I w ogole obawiam sie, ze po wycieciu interesujacych mnie artykulow reszte wyrzucilam.. :(... To z MH zaczelam "zbierac" pisma (mimo, ze wlasciwie ze wzgledu na poziom, powinno tak byc raczej z Tylko Rockiem)... Choc nie - MOJO tez rozcinalam... :(. No bo.. No bo moj segregator z Beatlami musial byc stale uzupelniany wtedy ;). No, szkoda.

Aha :shock:. Moge pojsc sie schowac? :( Porabal mi sie Lesniewski z Leszczynskim (ktory mnie wkurza zreszta strasznie)... :( WSTYD!

Nie napisze Ci w tym momencie dokladnie ktore mam, bo nie mam ich kolo siebie.. I cos mi sie wydaje, ze nie mam zachowanych calych Tylko Rockow tylko przede wszystkim wkladki i poszczegolne artykuly.. :(. Ktore byly dla mnie skarbnica wiedzy, ale nie czytalam wtedy pisma od deski do deski :(. Stad mowie, ze musze kiedys uzupelnic moja kolekcje.. a wlasciwie chyba od nowa ja zdobyc...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 7:28 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
To będzie nawet na temat:) Wczoraj widziałam w Empiku COŚ CUDOWNEGO! "Brytyjski Rock", akurat był tom jakoś od A do E, a autorem tej książki (no, mozna to nazwac encyklopedią :wink: ) jest ktoś, kto pisał w "Tylko Rocku" (nazwiska nie pamiętam), ale miał rubrykę Magical Mystery Tour. I w tej księdze jest 40 stron poswięconych Beatlesom. (Mam nadzieję, że nie śliniłam sie za bardzo nad tą książką, mniam :wink: ) Kurczę, szkoda tylko, że to takie drogie...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 7:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Audrey napisał(a):
To będzie nawet na temat:) Wczoraj widziałam w Empiku COŚ CUDOWNEGO! "Brytyjski Rock", akurat był tom jakoś od A do E, a autorem tej książki (no, mozna to nazwac encyklopedią :wink: ) jest ktoś, kto pisał w "Tylko Rocku" (nazwiska nie pamiętam), ale miał rubrykę Magical Mystery Tour. I w tej księdze jest 40 stron poswięconych Beatlesom. (Mam nadzieję, że nie śliniłam sie za bardzo nad tą książką, mniam :wink: ) Kurczę, szkoda tylko, że to takie drogie...

Tak, ten album (czy raczej "encyklopedia") ukazała się bodajże w grudniu zeszłego roku i jest właśnie autorstwa Jacka Leśniewskiego. :D Pełna nazwa, to "Przewodnik Płytowy Brytyjski Rock w latach 1961-1979" i owa pozycja ukazała się nakładem wydawnictwa KAGRA (skądinąd znana nam chociażby z polskich wydań "The Beatles po rozpadzie" Keitha Badmana).

PS W grudniu, gdzieś w temacie o Jacku Leśniewskim podawałam tę wiadomość. ;) Ale jak dotąd nie zweryfikowałam, czy rzeczywiście ta encyklopedia została wydana; dzięki Audrey! :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Maj 14, 2006 1:13 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lis 03, 2002 5:12 pm
Posty: 155
Miejscowość: wadowice
Ringo napisał(a):
Piotrze, pytasz mnie o artykuly Lesniewskiego i Beksinskiego. Tak, oczywiscie kojarze te nazwiska, ale z pozniejszych nieco czasow. W tamtych czasach niestety nie mialam zwyczaja sprawdzac KTO napisal dany artykul. Ale powiedz mi.. Czy Lesniewski to czasem potem do Gazety Wyborczej nie przeszedl? A jesli chodzi o Beksinskiego - to pierwsze skojarzenie, i mocniejsze bicie serducha, to jednak tworczosc jego ojca. Jeden z moich absolutnie najulubienszych malarzy:!:


A jeśli ktoś chce czegoś dowiedzieć się o Beksińskim młodszym to zapraszam na www.krypta.whad.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 2:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ringo napisał(a):
Yer Blue napisał(a):
Wkładki - tak!!!! to była magia! Swietne były Z McCartneyem i Harrisonem. W ogóle Leśniewski dużo im miejsca poświęcał.
A Lesniewski potem odszedl z Tylko Rocka? Kto robil w pozniejszych latach wkladki? Co do wkladek - kultowa byla dla mnie tez wkladka o Camel, Jethro Tull i o The Moody Blues
Yer Blue napisał(a):
A tak w ogóle to nie mam tylko 4 numerów! :shock: wszystkie z 1993 roku.
Ech, to ja nie mam, co sie odzywac. Ja hurtowo kupilam wtedy iles tam numerow, ale bylo to moze 20 numerow... Az tyle kasy nie mialam.. :( Wiec raczej duzo mi brakuje. Ja wybralam tych kilkanascie wstecz ze wzgledu na konkretne wkladki, ktore mnie zainteresowaly. I w ogole obawiam sie, ze po wycieciu interesujacych mnie artykulow reszte wyrzucilam.. :(... To z MH zaczelam "zbierac" pisma (mimo, ze wlasciwie ze wzgledu na poziom, powinno tak byc raczej z Tylko Rockiem)... Choc nie - MOJO tez rozcinalam... :(. No bo.. No bo moj segregator z Beatlami musial byc stale uzupelniany wtedy ;). No, szkoda.

Aha :shock:. Moge pojsc sie schowac? :( Porabal mi sie Lesniewski z Leszczynskim (ktory mnie wkurza zreszta strasznie)... :( WSTYD!

Nie napisze Ci w tym momencie dokladnie ktore mam, bo nie mam ich kolo siebie.. I cos mi sie wydaje, ze nie mam zachowanych calych Tylko Rockow tylko przede wszystkim wkladki i poszczegolne artykuly.. :(. Ktore byly dla mnie skarbnica wiedzy, ale nie czytalam wtedy pisma od deski do deski :(. Stad mowie, ze musze kiedys uzupelnic moja kolekcje.. a wlasciwie chyba od nowa ja zdobyc...


Leśniewski odszedł latem 2000 roku, kiedy to TR przeszedł straszną reformę ku popwym brzmieniom, właściwie to mu się nie dziwie. Pan Jacek nie robił całych wkładek, ale dorzucał BARDZO ciekawe artykuły. Naprzykład we wkładce o Megadeth (moja ulubiona! :D ) napisał niesamowity artykół "ukryte skarby", w których opisuje wszystkie rarytasy spoza oficjalnej dyskografii- dla fanów to rzecz cudowna. A jego wywiad z Mustainem jest chyba moim ulubionym jaki kiedykolwiek czytałem :) Dave to prawdziwy gaduła, poza tym potrafi zaskoczyć. To z tego wywiadu dowiedziałem się o jego fascynacji Beatlesami :)

Ta książka Leśniewskiego to obiekt moich westchnień, szkoda jednak, że jest tam tylko wyspiarski rock, sceny Włoska i Niemiecka były nie wiele gorsze. Ale i tak warto mieć!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 5:30 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
Audrey napisał(a):
To będzie nawet na temat:) Wczoraj widziałam w Empiku COŚ CUDOWNEGO! "Brytyjski Rock", akurat był tom jakoś od A do E, a autorem tej książki (no, mozna to nazwac encyklopedią :wink: ) jest ktoś, kto pisał w "Tylko Rocku" (nazwiska nie pamiętam), ale miał rubrykę Magical Mystery Tour. I w tej księdze jest 40 stron poswięconych Beatlesom. (Mam nadzieję, że nie śliniłam sie za bardzo nad tą książką, mniam :wink: ) Kurczę, szkoda tylko, że to takie drogie...

haaa mój tatuś chce to zakupić ! :D Tez się na to ślinimy (ja z tatusiem) ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 3:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
a ile kosztuje ten pierwszy tom? czytałem recenzje w Metal Hammerze, że Leśniewski opisuje tam utwór po utworze! :shock: Te 40 stron z Beatlesami to szczyt moich marzeń.

co do MH to kiedys zbierałem, głównie dla ciekawych wywiadów. Ale od jakiegos czasu jest tam bardzo fajna rubryka "mało znane, mało grane". Opisywane są tam czasem stare kapele z kręgu progrocka, te oczywiście zupełnie nieznane.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 4:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Yer Blue napisał(a):
a ile kosztuje ten pierwszy tom? czytałem recenzje w Metal Hammerze, że Leśniewski opisuje tam utwór po utworze! :shock: Te 40 stron z Beatlesami to szczyt moich marzeń.


W Empiku 199zł... Ale pewnie na allegro będzie mniej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 3:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
trochę drogo, ale mówię Wam ta książka jest warta tych pieniędzy!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 8:00 pm 
Offline
Her Majesty

Rejestracja: Pon Cze 03, 2002 8:07 pm
Posty: 147
Klikając tutaj:
http://www.kagra.com.pl/?p=productsMore&iProduct=35, można przeczytać parę stron z tej wielgachnej księgi, w tym dwie stronki o The Beatles.

Pozdrawiam
Kasia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 20, 2006 1:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
dziękuje Kasiu za linka :) No to już wiem co mi bedzie się teraz śnić po nocach :wink:
Leśniewski to prawdziwy szaleniec, dopatrzył się nawet, że wersja stereo Martha My Dear ma o 1 sekundę dłuższe wyciszenie :roll: :lol: :wink:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 104 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY