Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 1:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Skok ze spadochronu
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 8:31 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Czy skakliście kiedyś ze spadochronu lub na bungee??? Ja się przymierzam na to pierwsze, ale chyba dopiero wtedy, kiedy będę miał 18 lat...

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:41 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
Póki co to trochę muszę podrosnąć i wtedy może tak. Ale jak coś z tych rzeczy miałabym wybrać to skok ze spadochronem, bo bungee to nie dla mnie. Zawsze jak widzę gdy ktoś skacze na bungee to mam dziwne wrażenie, że siła jest taka, że mu wnętrzności wurzuci i całe ciało rozerwie. Blee. :twisted:

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 12:59 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
sadie:) napisał(a):
Póki co to trochę muszę podrosnąć i wtedy może tak. Ale jak coś z tych rzeczy miałabym wybrać to skok ze spadochronem, bo bungee to nie dla mnie. Zawsze jak widzę gdy ktoś skacze na bungee to mam dziwne wrażenie, że siła jest taka, że mu wnętrzności wurzuci i całe ciało rozerwie. Blee. :twisted:
ja kiedyś w TV widziałem śmierc poprzez skok na bungee - facet miał o kilka metrów za długą linę !!! Ale skoczyc bym skoczył. Coś trzeba miec od życia co nie? :wink:

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 9:41 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
Maveric napisał(a):
ja kiedyś w TV widziałem śmierc poprzez skok na bungee - facet miał o kilka metrów za długą linę !!! Ale skoczyc bym skoczył. Coś trzeba miec od życia co nie? :wink:


:shock:
Jasne, że od życia trzeba coś mieć, ale mózg na chodniku nie koniecznie. Wiele osób lubi ryzyko i adrenalinę, ale dla mnie skok na bungee to aż za duże ryzyko. Możesz mieć za długą linę, możesz się zaplątać w nią (już wymyślam historie na miarę Harleqinowskiego horroru), możesz rozpłaszczyć się na najbliższym budynku/skale/beli od mostu/itp i może lina się urwać. To wszystko bardzo wątpliwe jeśli do skoku nie przygotowujesz się z podejrzanym pijaczkiem zza rogu, ale ryzyko jest.

Piszę głupoty, ale bałabym się tego. Już wolę spadochron, bo chyba za wiele strasznych wyjść nie ma. Może się otworzyć lub nie. Zabijesz się lub nie. Tym bardziej, że jak skakać pierwszy raz to raczej z kimś obytym w tym "sporcie". Jednak bardziej niż samą śmierć przeraża mnie "prawie śmierć", czyli zdrapywanie resztki mnie z chodnika czy wyławianie porozrzucanych w rzece kończyn.

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 11:29 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
sadie napisał(a):
:)Jednak bardziej niż samą śmierć przeraża mnie "prawie śmierć", czyli zdrapywanie resztki mnie z chodnika czy wyławianie porozrzucanych w rzece kończyn.
Jak to "prawie smierc"? ;) Raczej malo prawdopodobne, zebys przy "zdrapywaniu z chodnika" zyla, tak samo, gdyby konczyny Twoje byly wylawiane ;))). Ale nie rozumiem problemu ;) Przeciez wtedy juz nie mialabys jak sie tym martwic ;).

Ja zdecydowanie chce. I jedno i drugie. Bungee - bo wiecej adrenaliny, spadochron - bo bardziej majestatycznie :D. Kiedys sie w koncu zdecyduje :).


Ostatnio edytowany przez Ringo, Śro Maj 03, 2006 12:15 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 03, 2006 12:01 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Skok na spadochronie - tak, bandżi - nie :)
Rok temu przypatrywałem się jak mój znajomy skacze na spadochronie i... i... ogromnie mu zazdrościłem... i... tak pozostało do dziś... :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 03, 2006 11:49 am 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
Ringo napisał(a):
Raczej malo prawdopodobne, zebys przy "zdrapywaniu z chodnika" zyla, tak samo, gdyby konczyny Twoje byly wylawiane ;))). Ale nie rozumiem problemu ;) Przeciez wtedy juz nie mialabys jak sie tym martwic ;).

Wiem, wiem. Mało prawdopodobne żebym żyła, ale jakże to drastyczny widok. Napisałam to by dodać trochę dramatyzmu. :D

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 03, 2006 7:00 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
raczej bardzo mało prawdopodobne bym zrobiła którąś z powyższych rzeczy, ze względu na moj chorobliwy lęk wysokości ........


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 10, 2006 9:03 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Ja bym się bała, ale ciągnie mnie do tego... Prędzej skoczę na spadochronie. Fajnie tak zobaczyć wszystko z góry. Bungee jest dla mnie bardziej "extremalne", ale też fajne :D
Faktycznie, okropne jest to, że może coś nie wyjść i rozpłaszczę się na ziemi... jednak ryzyko musi być :wink:

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Maj 10, 2006 9:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Śniło mi się kiedyś, że latałam i to wcale nie było straszne... Ale jakbym miała skoczyć... W sumie zrobiłam już kilka rzeczy tak dla mnie przerażających, że sama się sobie dziwię: zjeżdżałam z potwornych zjeżdżalni, jak byłam na wakacjach, już nawet nie miałam siły wrzeszczeć, czułam tylko jak mi serduszko łomocze :shock: I wszyscy myśleli, że się wcale nie bałam. W sumie to się działo za szybko, żeby się móc naprawdę przestraszyć.
Skoczyć jednak czy nie skoczyć... Teraz na pewno nie. Może, jeśli przestanę się tak panicznie bać o życie, to skoczę...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 11:29 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Maveric napisał(a):
Czy skakliście kiedyś ze spadochronu lub na bungee??? Ja się przymierzam na to pierwsze, ale chyba dopiero wtedy, kiedy będę miał 18 lat...

Ciekawa pasja.
Ja nie skaczę ze spadochronem :? :(
Ale jakby co, Mave, to możesz poskakać z Adamem Duwnikiem. On również się tym pasjonuje :D
http://i65.photobucket.com/albums/h238/ ... profil.gif
Adam rónież skacze ze spadochronu, a nie ze spadochronem ani na spadochronie.
Trzeba mieć odwagę by skakać ze spadochronu 8) 8) 8)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 12:22 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Sob Maj 07, 2005 2:15 pm
Posty: 125
moja kuzynka skakała na bungee i powiedziała, że to marnota a adrenalina żadna. Hmmm....
Skakała ze skał w Acapulco.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 12:48 pm 
Offline
młodszy fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 05, 2006 10:07 am
Posty: 20
Miejscowość: Warszawa
Maveric napisał(a):
Czy skakliście kiedyś ze spadochronu lub na bungee??? Ja się przymierzam na to pierwsze, ale chyba dopiero wtedy, kiedy będę miał 18 lat...


Nie jestem instruktorem, ale wiem, że skok można odbyć bez szkolenia i bez badań lekarskich (nie zawsze) w niektórych ośrodkach z instruktorem (do którego jest się przywiązanym). Koszt do 900zł + 200zł jesli chcesz mieć wszystko nagrane na filmie. Mnie osobicie w to wciągnął wujek. Mówi Ci raz skoczysz i później chcesz robić to całe życie. Jeśli chcesz skakać na spadochronie musisz mieć ukończone 18 lat lub pobierasz specjalne zaświadczenie dla rodziców, oni muszą to podpisać i oddać do ośrodka. Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub jeśli się zdecydujesz, to zapodam Ci kilka telefonów do nich.

Coś niesamowitego. :D

_________________
Zapraszam do głosowania nad odwołaniem Pawla http://www.beatles.kielce.com.pl/phpbb2 ... php?t=1644


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 71 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY