Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 5:35 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 618 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 10:05 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Oj, cos dzisiaj nie mam weny :(... A chcialabym takie LADNE zyczenia Ci napisac, Pawle... Zeby Ci sie jak najlepiej, najmuzyczniej i najciekawiej w zyciu ukladalo :D I zeby absolutnie nigdy nie ogarnialo Cie poczucie nudy - bo czas wtedy przecieka przez palce :D - raczej wielu inspiracji, spotkan i podrozy :D. Sto lat!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 10:17 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
I ja dorzucę coś od siebie: uśmiechu, zdrówka, godziwych warunków materialnych i dni wypełnionych muzyką :D

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 10:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Dziękuję Wam Kochani!!! :oops: :oops: :oops: :) :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 12:09 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
i ja, choć już po północy, życzę Ci, byś dalej był tak zakochany w muzyce Fab4 i byś zatrzymał na zawsze werwę i zaangażowanie w Bitelsowym świat. No i życzę Ci też byśmy się nie sprzeczali za wiele, ot tyle ile potrzeba dla konstruktywnej dyskusji:)
wszystkiego dobrego!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 9:01 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
greg napisał(a):
i ja, choć już po północy, życzę Ci, byś dalej był tak zakochany w muzyce Fab4 i byś zatrzymał na zawsze werwę i zaangażowanie w Bitelsowym świat. No i życzę Ci też byśmy się nie sprzeczali za wiele, ot tyle ile potrzeba dla konstruktywnej dyskusji:)
wszystkiego dobrego!!!

Dzięki Greg! :D
Postaram się spełnić te życzenia :wink:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 10:41 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Lip 21, 2004 1:31 pm
Posty: 135
Miejscowość: Blue Island
Pawle :)

Z okazji Twoich Urodzin życzę Ci spełnienia marzeń, aby nigdy nie opuszczało Cię szczęście i miłość, aby otaczali Cię prawdziwi przyjaciele, abyś zawsze słuchał najwspanialszej muzyki jaką kiedykolwiek usłyszał świat i dzielił się nią z nami w sposób w jaki tylko Ty potrafisz :)

Never Stop Doing What You Love 8)

p.s. Miłego podwójnego ( wkrótce Imieniny ? ) świętowania :)
Dorota ( też Rak :wink: )


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 5:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
Audrey napisał(a):
Michelle napisał(a):
100 lat, 100 lat niech żyje, żyje nam! :D
100 lat to za mało, 100 lat to za mało - 150 by się dało!
150 mało, 150 mało, całe 200 by się chciało!
200 to parzysta, 200 to parzysta, a więc dajmy całe 300! :D :lol: :lol:

Genialna piosenka, nie znałam tego (jakby co, to robie chórkach "uuu-lalala" i "uuuuuu" z trzepaniem grzywką :wink: )
Myślałam, że na tej ostatniej osiemnastce pękną mi bębenki w uszach od darcia się (mojego niestety też :wink: :lol: ) moich koleżanek... "śpiewałyśmy" właśnie tę "przyśpiewkę". :wink: To i tak tylko skrótowa wersja (całość ciągnie do 1000, ale nie potrafiłam sobie przypomnieć jak dalej idą 'rymy' ;) wybacz Pawle, wiesz, że i tak życzę ci tego tysiaka ;)).

Olu, przydasz się do tych chórków (dobry pomysł!). W dodatku masz spory atut - grzywkę! (ja nie mam, co doprowadza mnie do frustracji :lol:). Ale, ale... będziesz nią trzepała jak Beatlesi, tak? :wink: :D

No dobra - chwila prawdy - nie mam beatlesowej grzywki, bo mi (prawie) WSZYSCY, że będę idiotycznie wyglądać :cry: A tak bardzo chciałam wyglądać jak John. Mam zamiast tego masę włosów, którymi tez da się trzepać (Ty chyba tez - szopa yoko? ;) ) i jakieś małe kosmyki przypominające grzywkę, które mi ostatnio urosły nad czołem :lol: No najważniejsze jedt zaangażowanie, a tego mi nie brakuje...

TYLKO KIEDY TA IMPREZA :?:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 11:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Audrey napisał(a):
No dobra - chwila prawdy - nie mam beatlesowej grzywki, bo mi (prawie) WSZYSCY, że będę idiotycznie wyglądać :cry: A tak bardzo chciałam wyglądać jak John. Mam zamiast tego masę włosów, którymi tez da się trzepać (Ty chyba tez - szopa yoko? ;) ) i jakieś małe kosmyki przypominające grzywkę, które mi ostatnio urosły nad czołem :lol: No najważniejsze jedt zaangażowanie, a tego mi nie brakuje...

TYLKO KIEDY TA IMPREZA :?:
Szopa Yoko nie zawodzi (jeśli chodzi o trzepanie głową :lol: ), ;) szkoda tylko, że nie prezentuje się tak pięknie, jak na głowie Beatlesów (niestety nie prezentuje się nawet tak dobrze' (;)) jak na Yoko ;) :? ). A impreza... hmm... w końcu mamy wakacje... ;)
Wiesz, teraz w Łodzi otworzyli to wielkie centrum handlowe, z (pseudo-)rynkiem, mega ilością sklepów, ścianką wspinaczkową (wow! :shock: :D :D <tyle, że nie każdego stać na "odwagę"... ale fajnie, ze jest... zawsze można mieć okazję ;)) i kinem (chyba z 3D, ale nie jestem pewna ;)). No i na tymże (pseudo-)rynku ustawiane są sceny (jest nawet jedna stała, ale to ruska bida - 3 osoby się może mieszczą... ledwo ;)).

Zawsze można się tam zakręcić (albo przynajmniej wskoczyć na scenę, kiedy akurat żaden zespół nie gra <częściej jednak NIE gra, niż występuje ;)).

Ok, ok - wiem, że mam same głupie pomysły. :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 4:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
Szopa Yoko nie zawodzi (jeśli chodzi o trzepanie głową :lol: ), ;) szkoda tylko, że nie prezentuje się tak pięknie, jak na głowie Beatlesów (niestety nie prezentuje się nawet tak dobrze' (;)) jak na Yoko ;) :? ).

Heh;) I tak, jak myślę "o, Michelle" czy "o, Magda" to mam przed oczami tego ślicznego George'a z Twojego awatarka :D A widziałaś zdjęcie Johna w peruce "szopa Yoko" i pokazującego "peace" dwoma paluszkami?? (Ja go nie mam, jakby co. Tylko było w książeczce w środku płyty, którą widziałam w sklepie :cry: )

Michelle napisał(a):
A impreza... hmm... w końcu mamy wakacje... ;)
Wiesz, teraz w Łodzi otworzyli to wielkie centrum handlowe, z (pseudo-)rynkiem, mega ilością sklepów, ścianką wspinaczkową (wow! :shock: :D :D <tyle, że nie każdego stać na "odwagę"... ale fajnie, ze jest... zawsze można mieć okazję ;)) i kinem (chyba z 3D, ale nie jestem pewna ;)). No i na tymże (pseudo-)rynku ustawiane są sceny (jest nawet jedna stała, ale to ruska bida - 3 osoby się może mieszczą... ledwo ;)).

Zawsze można się tam zakręcić (albo przynajmniej wskoczyć na scenę, kiedy akurat żaden zespół nie gra <częściej jednak NIE gra, niż występuje ;)).

Ok, ok - wiem, że mam same głupie pomysły. :lol:

Wcale nie głupie :) No nie aż tak :lol: W sumie z Wawy nie jest tak bardzo daleko do Łodzi... Można na jeden dzień się wybrać... W sumie tylko raz miałam okazję Z KIMŚ śpiewać Żuczki i robic wszelkie dziwne rzeczy z nimi związane (np. bieganie po ulicy = zabawa w "Hard Day's Night" :wink: )

zrobił się mały offtop. Kontynuujmy albo gdzie indziej, albo same sobie, bo nikt nie chce się z nami bawić w śpiewanie, ciekawe czemu :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 11:05 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lis 29, 2003 1:37 pm
Posty: 56
Miejscowość: Bjornemyr (prawie Oslo :P), Norge
a ja mam głupią datę urodzenia :( głupią, bo 21 lutego, czyli 4 dni przed George'm :( było poczekać.... ech...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 24, 2006 11:10 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Eleanor Rigby napisał(a):
a ja mam głupią datę urodzenia :( głupią, bo 21 lutego, czyli 4 dni przed George'm :( było poczekać.... ech...
Za wcześnie się chciało wyjść na świat, co? ;) Nie martw się, ja mam znacznie gorzej - poczekałabym jeszcze ze trzy tygodnie i obchodziłabym urodziny w ten sam dzień, co John.
Cóż, nie można mieć wszystkiego. ;)

A - już cię dopisuję do listy. :)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 1:34 am 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Lis 29, 2003 1:37 pm
Posty: 56
Miejscowość: Bjornemyr (prawie Oslo :P), Norge
Michelle napisał(a):
Za wcześnie się chciało wyjść na świat, co? ;)

a żebys wiedziała :D miałam się urodzić w połowie marca ;)

...a w ogóle to ćwikła jestem, bo powinnam byłą parę dni temu złożyć Pawłowi życzenia... ale, że Mania nie zagląda prawie do tego działu, to Mania nie wie takich fundamentalnych rzeczy.... :oops:
zatem: Pawle, cóż mogę jeszcze powiedzieć, wszystko już chyba powiedzieli Współforumowicze ;) podpiszę się więc pod życzeniami obiema rękami i dołożę: aby Twoje życie było tak wspaniałe, jak muzyka Wielkiej Czwórki (zakładając, oczywiście, że lubimy wszystkie utwory ;););)) spóźnione, ale szczere ;) no ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 4:31 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
wiecie co, a ja dziś się dowiedziałam że urodziłam sie tego samego dnia co Haley Joel Osment (ten mały aktor z 6 zmysłu, Podaj Dalej i AI Sztuczna Inteligencja) :D (czyli 10 kwietnia)
Sorry za offtop ale musiałam się z wami tym podzielić, bo to jeden z moich ulubioncyh aktorów (zaraz po Beatlesach i Jimie Carreyu) :D

*

Zeby nie było takiego offtopa wielkiego
to chciałam złożyć życzenia wszystkim tym forumowiczom którym nie zdążyłam wcześniej złożyć, a mieli urodzinki
STO LAT :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 10:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Winter napisał(a):
Sorry za offtop ale musiałam się z wami tym podzielić, bo to jeden z moich ulubioncyh aktorów (zaraz po Beatlesach i Jimie Carreyu) :D

A słyszałaś Jima Carrey'a śpiewającego Beatli :?: :!: Jak nie, to pisz na priva, gadu, co tam chcesz (żeby offtopa nie było), bo jest GENIALNY :!: :!: :!: :!:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 10:22 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Audrey napisał(a):
Winter napisał(a):
Sorry za offtop ale musiałam się z wami tym podzielić, bo to jeden z moich ulubioncyh aktorów (zaraz po Beatlesach i Jimie Carreyu) :D

A słyszałaś Jima Carrey'a śpiewającego Beatli :?: :!: Jak nie, to pisz na priva, gadu, co tam chcesz (żeby offtopa nie było), bo jest GENIALNY :!: :!: :!: :!:
A nie mogłabyś udostępnić tego na forum (w jakiś tam sposób), bo ja też bym była bardzo (mało powiedziane ;)) zainteresowana. ;)
O ile nie sprawi to kłopotu, oczywiście :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 11:09 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Michelle napisał(a):
Audrey napisał(a):
Winter napisał(a):
Sorry za offtop ale musiałam się z wami tym podzielić, bo to jeden z moich ulubioncyh aktorów (zaraz po Beatlesach i Jimie Carreyu) :D

A słyszałaś Jima Carrey'a śpiewającego Beatli :?: :!: Jak nie, to pisz na priva, gadu, co tam chcesz (żeby offtopa nie było), bo jest GENIALNY :!: :!: :!: :!:
A nie mogłabyś udostępnić tego na forum (w jakiś tam sposób), bo ja też bym była bardzo (mało powiedziane ;)) zainteresowana. ;)
O ile nie sprawi to kłopotu, oczywiście :D

Napisałam przed chwilą długaśnego posta na temat całej płyty z tą piosenką... I co? Zjadło mi :cry:
Macie więc nędzną namiastkę mojego ślicnzego tekstu:
http://www.amazon.com/gp/product/B00000DFE9/103-4585740-4653436?v=glance&n=5174

Link do Jima C. :
http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=00420AFA5FB5BEF7


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 12:53 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
Audrey napisał(a):
Michelle napisał(a):
Audrey napisał(a):
Winter napisał(a):
Sorry za offtop ale musiałam się z wami tym podzielić, bo to jeden z moich ulubioncyh aktorów (zaraz po Beatlesach i Jimie Carreyu) :D

A słyszałaś Jima Carrey'a śpiewającego Beatli :?: :!: Jak nie, to pisz na priva, gadu, co tam chcesz (żeby offtopa nie było), bo jest GENIALNY :!: :!: :!: :!:
A nie mogłabyś udostępnić tego na forum (w jakiś tam sposób), bo ja też bym była bardzo (mało powiedziane ;)) zainteresowana. ;)
O ile nie sprawi to kłopotu, oczywiście :D

Napisałam przed chwilą długaśnego posta na temat całej płyty z tą piosenką... I co? Zjadło mi :cry:
Macie więc nędzną namiastkę mojego ślicnzego tekstu:
http://www.amazon.com/gp/product/B00000DFE9/103-4585740-4653436?v=glance&n=5174

Link do Jima C. :
http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=00420AFA5FB5BEF7


Dzieki wielkie Audrey za to poświęcenia dla nas !
Zaraz sobie ściągnę Jima i dam znać jakie wrażenia :D
A co do nagłego znikania długaśnych postów - znam ten ból....

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 4:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Winter napisał(a):
Dzieki wielkie Audrey za to poświęcenia dla nas !
Zaraz sobie ściągnę Jima i dam znać jakie wrażenia :D
A co do nagłego znikania długaśnych postów - znam ten ból....

A tam zaraz poświęcenie :wink: Jeśli kogoś zainteresuje któryś z utwórków na płycie "In My Life", to śmiało do mnie pisać i się domagać przesłania :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 1:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
2 dni temu były urodzinki Grocha... wszyscy zapomnieli :oops: oj nie ładnie :( co prawda pisałem coś we środe, ale na złość nie chciało mi się wgrać :evil: ale lepiej pózniej niż wcale
ALL THE BEST Grochu! dużo beatlesów i wielkiego tortu! :) wiem, że spóznoine życzenia to nie to samo, ale zawsze...

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 1:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Yer Blue napisał(a):
2 dni temu były urodzinki Grocha... wszyscy zapomnieli :oops: oj nie ładnie :( co prawda pisałem coś we środe, ale na złość nie chciało mi się wgrać :evil: ale lepiej pózniej niż wcale
ALL THE BEST Grochu! dużo beatlesów i wielkiego tortu! :) wiem, że spóznoine życzenia to nie to samo, ale zawsze...

:oops: :oops: :oops:
Mam nadizję, że imprez była taka:
http://img20.imageshack.us/img20/6952/ae9bbb7484d424b251bb66b337fe55.jpg


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 618 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 120 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY