Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:14 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Śro Gru 28, 2005 8:59 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Nie wiem, czy ten temat już się wcześniej nie pojawił. Najwyżej odpowiecie jeszcze raz :)

Jak bardzo zmienila Was i Wasze życie Wielka Czwórka? Ja, odkąd zaczęłam ich słuchać stałam sie zupełnie inna. Zmieniły się moje poglądy na świat, gdy zwróciłam uwagę na Johna i jego działania w kwestii pokoju na świecie. Wtedy dopiero zauważyłam, jak wiele zła jest wokół nas. Zaczęlam zastanawiać się, co muszę robić, żeby było lepiej.

Jeśli chodzi o muzykę, to zmieniłam zainteresowanie "gwiazdami" typu Britney Spears(to tylko przykład :D ) na chociażby Pink Floyd, Led Zeppelin czy Rolling Stones. I to też dzięki Fabsom, bo przez nich zaczęłam interesować się muzyką lat sześćdziesiątych i późniejszych.

Zmienił mi się też trochę charakter. Jak mówią moi znajomi, rodzina i ci wszyscy, którzy mnie dobrze znają, nie jestem już takim głuptakiem z którym można pogadać tylko o ciuchach i kosmetykach :D :) Dzieje się tak od czasu, gdy zaczęłam zastanawiać się nad tekstami piosenek Beatli i interpretować je. Myśłałam o tym, co jest ukryte w ich treści. od tego zaczęło się moje zainteresowanie sprawami mniej przyziemnymi niż nowe kosmetyki:))
Dotychczas nie zwracałam uwagi na słowa w utworach wykonawców, których słuchałam. zazwyczaj były one o jakiś głupotach...nie interesowało mnie to.

No i jest jeszcze jedna ważna sprawa, a mianowicie: zaczęłam przykładac sie do nauki angielskiego :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 28, 2005 9:50 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Beatlesi w niczym mnie nie zmienili. Otworzyli tylko na pewne rzeczy i zainteresowali wieloma innymi zagadnieniami :wink:
i dali szansę poznania wielu nowych, wspaniałych osób :)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 2:30 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Mnie nie zmienili - ukształtowali mnie od samego początku... :) Bo już kiedyś pisałem, że słucham ich, bez przesady, odkąd sięgam pamięcią...

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 7:15 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Mnie zmienili, choc może bardziej pasuje do tego określenie nakierowali na właściwe tory, dzięki nim mam pewnośc siebie itd. Jest to temat rzeka jak dla mnie. Obiecuję, że jak będę miał czas, gdzieś tak w wakacje, to opiszę to dokładniej.

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 12:07 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 4:10 pm
Posty: 15
Mnie nie zmienili, ale otworzyli mi oczy. Beatlesów poznałam w wieku lat 14 bodajże, wcześniej nie mając o nich kompletnie żadnego pojęcia - na wychowanie muzyczne moja rodzina nie kładła nacisku ;) No i w jedne wakacje zmienił się mój sposób postrzegania świata. Czy na lepsze? Na pewno :) Beatlesi pokazali mi, że świat jest dużo bardziej złożony, niż mi się do tej pory zdawało.

_________________
War is not healthy for children and other living things.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 11:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
dla mnie Bitelsi stworzyli swiat w jakim zyje...swiat kolorów, pieknych mysli, wyobraźni, radości i wiecznej nadzieji na pokój i miłość.

O muzyce nie wspomnę


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Gru 31, 2005 10:58 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
U mnie można ując to tak : :D beatles (zmienili x dodali)=życie

Czyli zmienili -bo od tamtej pory inaczej patrze na muzyke,zainteresowalem sie muzyką,zacząlem grac na gitarze :wink: i z muzyka na piersi chce umrzec ...

Dodali cos niezwykłego, nute życia ,cos tak pieknego cos czego niGdy wczesniej nie zaznałem. Nie tylko chodzi o sprawy muzyczne ale o ten poglad na życie, na miłosc.z Ich droga odkryłem wrazliwosc która we mnie istniala
Dodali mi ducha i radosc ze żyje....



oto oni najwspanialszy zespoł świata BEATLES :D :P


moze osobiste ale prawdziwe :?

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 1:27 am 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Nie Sty 29, 2006 12:39 am
Posty: 5
są dla mnie wszystkim.. znam ich od dziecka ... traktuje jak krewnych.. jak brata...wujka...itp.. kazdego z osobna.. dorastałem z nimi... odkrywałem ich z wiekiem...zawsze do nich wracam z wielką przyjemnościa

_________________
don't let me down


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 3:51 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
Zmienili mnie całkowicie, ale to bardziej zasługa Johna Lennona. Ja jeszcze miesiąc temu byłam taką ehem... różową panienkom??? :lol: :lol: :lol: . Między innymi zmienił się mój styl ubierania i nie całkiem inaczej patrzę na świat, i oczywiście słucham innej muzyki niż wcześniej. Mam nadzieję, że moja przeszłość nie wróci do mnie nigdy więcej :D :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 12:54 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
podzielamy Twą nadzieję i witamy "u nas"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 5:31 pm 
Offline
Admiral Halsey

Rejestracja: Nie Lut 29, 2004 6:58 pm
Posty: 501
Miejscowość: Polonia -Bydgoszcz-Fordon
Agnes napisał(a):
Zmienili mnie całkowicie, ale to bardziej zasługa Johna Lennona. Ja jeszcze miesiąc temu byłam taką ehem... różową panienkom??? :lol: :lol: :lol: . Między innymi zmienił się mój styl ubierania i nie całkiem inaczej patrzę na świat, i oczywiście słucham innej muzyki niż wcześniej. Mam nadzieję, że moja przeszłość nie wróci do mnie nigdy więcej :D :D :D



a mozna widziec jaka bylas przed ta metamorfozą a szczegolnie jak sie ubieralas i ogolnie...
sorki za takie intymne pytania :oops: :wink:

_________________
8 grudnia 1980-Dzień w którym pękło niebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 7:23 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
Ubierłam się na różowo, i większość moich spodni była taka dziwna, że pół tyłka było widać :lol: . Słuchałam zespołów takich jak BEP, Shakire i takie głupoty... I właściwie nie miałam nikogo kto by był dla mnie autorytetem, kogoś kogo bym tak na prawde podziwiała. I wydaje mi się, że moje życie było jakieś takie puste


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 8:27 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
A potem usłyszałaś Johna i tak nagle Ci się odmieniło :?: :shock:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 8:36 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
Tak na prawdę to nie byłam aż taka głupia jak mogłoby się wydawać czytając tamtego posta, tylko nie miałam własnych poglądów, a John Lennon otworzył mi oczy na różne rzeczy. Wydaje mi się, że ja sama siebie oszukiwałam tymi różowymi ciuszkami, starałam się dopasować do swojego otoczenia, do którego nie pasuję :wink: :wink: :wink:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 8:56 pm 
Offline
Musketeer Gripwood
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 01, 2006 4:34 pm
Posty: 99
Miejscowość: Mielec
Karolka napisał(a):
Ja, odkąd zaczęłam ich słuchać stałam sie zupełnie inna. Zmieniły się moje poglądy na świat, gdy zwróciłam uwagę na Johna i jego działania w kwestii pokoju na świecie. Wtedy dopiero zauważyłam, jak wiele zła jest wokół nas. Zaczęlam zastanawiać się, co muszę robić, żeby było lepiej.

Jeśli chodzi o muzykę, to zmieniłam zainteresowanie "gwiazdami" typu Britney Spears(to tylko przykład :D ) na chociażby Pink Floyd, Led Zeppelin czy Rolling Stones. I to też dzięki Fabsom, bo przez nich zaczęłam interesować się muzyką lat sześćdziesiątych i późniejszych.

Zmienił mi się też trochę charakter. Jak mówią moi znajomi, rodzina i ci wszyscy, którzy mnie dobrze znają, nie jestem już takim głuptakiem z którym można pogadać tylko o ciuchach i kosmetykach :D :) od tego zaczęło się moje zainteresowanie sprawami mniej przyziemnymi niż nowe kosmetyki:))
Dotychczas nie zwracałam uwagi na słowa w utworach wykonawców, których słuchałam. zazwyczaj były one o jakiś głupotach...nie interesowało mnie to.

No i jest jeszcze jedna ważna sprawa, a mianowicie: zaczęłam przykładac sie do nauki angielskiego :D

w sumie to właśnie to mniejwięcej miałam na myśli tylko innymi słowami :wink: napisałam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 9:00 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Bardzo mnie Beatlesi zmienili. Koledzy mnie nie poznają na ulicy, pies na mnie szczeka jak na obcego, w lustrze to już w ogóle ktoś inny... ;)
A tak na serio, to od Beatlesów zaczęła się moja przygoda z Muzyką przez duże M.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 12:03 am 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Gru 31, 2005 12:09 pm
Posty: 164
Miejscowość: Cz-wa
Ze mną podobnie jak z kaloszem. Kiedyś w ogóle nie interesowałem się muzyką :shock: . Nie powiem, że nie słuchałem, bo słuchałem czasem radia, ale najczęściej przypadkowo, bez zainteresowania. Ale odkąd usłyszałem TB, zupełnie inaczej spojrzałem na tę formę sztuki. Zaczęło się od Beatlesów, a teraz słucham również innych wykonawców przez duże "w" ( np. Pink Floyd ).

_________________
Sweet Loretta Fart she thought she was a cleaner, but she was a frying pan.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 9:03 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Agnes napisał(a):
w sumie to właśnie to mniejwięcej miałam na myśli tylko innymi słowami :wink: napisałam


Witaj :D
No widzisz, jak to jest, że czwórka facetów potrafi tak Ci namieszać w głowie, że stajesz się zupełnie inna :wink: :D

pozdrawiam

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 6:41 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Sty 14, 2005 8:33 pm
Posty: 185
Miejscowość: Przemyśl
kalosz napisał(a):
Bardzo mnie Beatlesi zmienili. Koledzy mnie nie poznają na ulicy, pies na mnie szczeka jak na obcego, w lustrze to już w ogóle ktoś inny... ;)
A tak na serio, to od Beatlesów zaczęła się moja przygoda z Muzyką przez duże M.



to dokladnie ja u mnie.. Muzyka przez duze M wczesniej bylo roznie..ale na szczescie w pore otworzylam oczy

_________________
...an eye for an eye will make as all blind...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 9:37 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Wyciągnęłam z szafy trochę zapomniane hinduskie ciuchy: szale, tuniki itp.

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY