Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 9:52 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

"Moja Kolekcja Płyt Beatlesów"
kupuję tylko oryginalne wydawnictwa, nie mam żadnych odgrywek 20%  20%  [ 6 ]
w miarę zasobu kasy i dostępności płyty kupuję oryginały, pozostałe odgrywam 43%  43%  [ 13 ]
mam głównie odgywki i mp3, oryginały kupuję rzadko bo mam mało kasy 20%  20%  [ 6 ]
mam głównie odgywki i mp3, oryginały kupuję rzadko bo szkoda mi kasy na oryginały 7%  7%  [ 2 ]
mam tylko odgrywki i mp3 10%  10%  [ 3 ]
nie mam praktycznie żadnych nagrań Beatli - znam ich głównie z radia i imprez 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 30
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 1:57 pm 
Offline
Dr Robert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lut 15, 2006 1:54 pm
Posty: 272
Miejscowość: Przemyśl
hans80 napisał(a):
sadie:) napisał(a):
Jedynym "sklepem", gdzie mogę dostać jakąkolwiek(!) płytę Beatli to allegro i inne aukcje na necie. Cóż, w moim mieście ciężko mieć płytę. Raz były w jakiś markecie wydania symfoniczne niektórych piosenek i w jeszcze jednym sklepie jest jedna kaseta McCartney. A może przesadzam :cry: ... Dostałabym chyba jeszcze w jedynym sklepie muzycznym w Przemyślu- Musiclandzie- coś. Może jakąś składankę w wykonaniu jakiegoś wyjca. Tak czy tak muszę przyznać, że u mnie w domu ciężko z oryginalnymi płytami. Winyle owszem jakieś mam odziedziczone po ciotce, ale oprócz tego to nic. :(


Nie przejmuj się sklepami, allegro nie jest takie złe. Czasem plastikowe pudełka są nieco poobcierane lub lekko popękane (to małe piwo), czasem książeczki trochę widać że używane (tego już osobiście nie lubię :) ), ale płytki grają generalnie bez zarzutu. Już dawno się do tego przyzwyczaiłem i zamiast zaglądać do sklepów (kupuję tam jedynie przy jakiejs promocji lub absolutne nowości, na które nie mam cierpliwości czekać, aż się w internecie pojawią), czekam na to co się na aukcjach pojawi. W zdecydowanej większości przypadków, liczac już razem z kosztami przesyłki, można mieć dobrze grającą i oryginalną płytkę za 25-35 PLN, więc mniej węcej za pół ceny nowej płytki. A i nawet jeszce tańsze egzemplarze się zdarzają, więc warto od czasu do czasu na allegro zaglądać.

pozdr
karol


I to jest chyba największa wada mieszkania w małym mieście. Na allegro często kupuje, ale jednak kupując np. płyty trzeba uważać. Boję się tego, że zamówię już to wymarzoną płytkę, a tu ktoś mnie bezczelnie oszwabi z moich ostatnich, prawnie uzbieranych groszy. :?

_________________
And in her eyes you see nothing
No sign of love behind the tears
Cried for no one
A love that should have lasted years!
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 3:12 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
O widzę, że większość zagłosowała tak jak ja, czyli na punkt drugi w ankiecie.

Na początku mojej fascynacji Beatlesami miałam wszystko przegrywane - przyznaję się bez bicia :D Po prostu nie chciałam wydawać pieniędzy na płyty zespołu, którego jeszcze właściwie nie znałam - Beatle dopiero zaczynali mnie interesować. Byłam zakochana w piosence Let It Be, ale nie wiedziałam, czy wszystkie utwory są takie pociągające ( :wink: ) wiec szkoda mi było kasy na cały longplay. Poszłam na łatwiznę i przegrałam sobie całą dyskografię od koleżanki (ale czy nie byłam rozsądna?:)).
Później, gdy Beatlesi wciągnęli mnie na dobre, postanowiłam zebrać całą kolekcję ich płyt, ale oryginalnych (ten oryginał ma jednak większą wartość, mimo, ze na płycie jest nagrane to samo :wink: ). Teraz mam w sumie wszystko oryginalne, oprócz AHDN i Beatles For Sale, zamierzam je jednak kupić, jak tylko będę miała jakiś przypływ gotówki :D

Z tych płyt Johna i Paula, które posiadam ( a mam ich niestety niewiele) mam oryginałki.

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 11:11 am 
Offline
starszy fan

Rejestracja: Sob Maj 27, 2006 11:16 am
Posty: 40
Miejscowość: Wrocław
Ja też nie mam wszystkich oryginalnych płyt... ale bardzo się o to staram ;) Przegrywana to dla mnie zupełnie nie to samo... więc nie przegrywam w ogóle ... :> Chociaż na komputerze cały dysk zawalony jest mp3 (i nie tylko rzecz jasna:>)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 11:58 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
Rok temu swoje pierwsze zarobione pieniądze wydałam na swoją pierwszą oryginalną płytę (Anthology1), i jeszcze mam oryginalne 'Legend' Lennona, tak to same pirackie i MP3. Fajnie by bylo miec same oryginaly.

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 2:43 pm 
Offline
Dr Robert

Rejestracja: Nie Sie 25, 2002 6:54 pm
Posty: 280
Miejscowość: Gdańsk
Mam wszystkie płyty Beatlesów w oryginale (plus Live at BBC i Anthology 2; 1 i 3 - na kasetach).

_________________
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20715


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 7:20 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 13, 2006 6:40 pm
Posty: 13
Ja mam w domu kilka kaset a-udio. Wiecie co to? Niektórzy ich jeszcze słuchają.

_________________
All together now


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 26, 2006 12:04 am 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
nie posiadam ani jednej płyty.
ani jednej kasety.
ani jednego winyla...
nawet jakiejś marnej pirackiej składanki...

:cry:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 26, 2006 1:00 am 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Nie martw się :( ja mam Beatli prawie tylko na mp3 (tak to tatuś miał na taśmach szpulowych nagrania :wink: ) :arrow: przyznaję się bez bicia :wink:
Ale! postaram się to zmienić :wink: dla mnie orginał stanowi dużą wartość (uczuciową :D ) mimo że jeszcze takowego nie posiadam :arrow: na razie :wink: :wink: :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 26, 2006 3:38 am 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
moim marzeniem jest ten box set na merlinie za 926zł :> ale na początku zadowoliłabym się Revolverem. albo nie, Abbey Road. może jednak Pieprzem. jezu, nie wiem :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 26, 2006 11:33 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Nelya napisał(a):
moim marzeniem jest ten box set na merlinie za 926zł :> ale na początku zadowoliłabym się Revolverem. albo nie, Abbey Road. może jednak Pieprzem. jezu, nie wiem :?


Z każdą wizytą na Allegro mam ten sam problem: co licytować???

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 2:01 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
ja mam uraz do allegro. ale może kiedyś sie zdecyduje... zawsze to oryginał.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 101 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY