Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 2:47 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 1:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Witaj w naszej beatlesowskiej rodzinie (masz racje :D ) Blackie!
ja jestem Piotrek a oto nasza cała gromadka, która zaraz Cie serdecznie przywita :D
powodzenia!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 1:45 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Dzięki! :D
A tak serio to faktycznie to forum jest SUPER! Dużo inne niż to na thebeatles.art bo tam jest tak...dziwnie...o znalazłam odpowiednie słowo!
OBCO! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 1:55 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Hej Gosiu! :D Beatlesowskie pozdrowienia od Ringo, tzn. Aski :D. Masz racje z atmosfera na forum, ale ostrzegam! ;-) Jak w kazdej rodzinie, tarcia sie tez zdarzaja, o! :D. Niomm, ale drugie ostrzezenie tez jest wazne - jak juz uprzedzalam niektorych - forum uzaleznia! OK - zycze wobec tego dziesiatek swietnych chwil spedzonych tu!

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Blackie! Miło powitać kolejną beatlesowską rówieśniczkę (no, tylko rocznikowo, bo formalnie dopiero za dwa miesiące :P)! :D Liczę na masę kolejnych Twoich wypowiedzi na forum. ;) No, no, no... kolejna szesnastka... rośnie nam tu pokoleniowa gwardia rozkochanych w Beatlesach szesnastek. :lol: :wink: Ale nie, my będziemy inne, poważne, nie damy się ponieść emocjom, nie będziemy dawały po sobie poznać, że jesteśmy w takim rozbuchanym uczuciami wieku... ;)

(Aaaa, przez okno zobaczyłam kogoś wyglądającego zupełnie jak Lennon! Aaaaaa! :lol: :lol: :lol:).

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:38 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 975
Miejscowość: Warszawa
Hej Blackie !!

Toz to kolejna Sweet Little 16 :)
(rocznikowo, bo formalnie niektorym brakuje jeszcze dwoch miesiacy 8) )

pozdrowienia od Karola ;)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
hans80 napisał(a):
Toz to kolejna Sweet Little 16 :)
(rocznikowo, bo formalnie niektorym brakuje jeszcze dwoch miesiacy 8) )
Aleś ty ironiczny, no popatrz, popatrz... ;);) Karolu, skrupulatność przede wszystkim! ;) :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 5:28 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Dobrze Michelle, postaram się żeby moje posty były bardzo "poważne"... :D :D :D w sam raz na moim poziomie :D skoro się tak przyznajemy to i ja nie mam równych 16 :oops: brakuje mi aż 18 dni :lol: :lol: :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 5:39 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
blackie napisał(a):
Dobrze Michelle, postaram się żeby moje posty były bardzo "poważne"... :D :D :D w sam raz na moim poziomie :D skoro się tak przyznajemy to i ja nie mam równych 16 :oops: brakuje mi aż 18 dni :lol: :lol: :lol:
A tam, przecie żartowałam (za takiego sztywniaka mnie nie bierzcie :lol:). Styl wypowiedzi (jajcarski czy poważny) zależy od osobliwego dla każdego z osobna (:lol:) widzimisię. ;)
PS Blackie, staraj się nie brać moich postów na poważnie (no, może za wyjątkiem tego ;) choć nie w całości hehe :P), bo rzadko kiedy mówię w stu procentach serio. ;)

Jejku, ten gorąc sprawia, że kompletnie głupieję. :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 5:57 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
oKay, Michelle umowa stoi :wink: !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 7:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Ja się dopisuję do powitań!
Sweet Sixteens (rocznikowe) are the best :)
No i tyle, bo wszyscy już się powitali szerzej za mnie.
A co do forum, to też wchodziłam na inne, ale to najlepsze. A dlaczego?? Bo ja tu jestem. Ale Wy też się przydajecie, kochani Beatlefani :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 8:01 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Hi

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 11:28 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Mar 02, 2006 12:16 am
Posty: 356
Miejscowość: Koszalin
Witaj, witaj :) Ja jestem Patrycja (Pati, Patison) i mnie też ostrzegano o tym, że forum wciąga :)

_________________
"And in the end, the love you take is equal to the love you make"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 26, 2006 4:34 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
witam Blackie

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 26, 2006 5:42 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Pati napisał(a):
Witaj, witaj :) Ja jestem Patrycja (Pati, Patison) i mnie też ostrzegano o tym, że forum wciąga :)
I co? Nie sprawdzilo sie? :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lip 26, 2006 5:45 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Ringo napisał(a):
Pati napisał(a):
Witaj, witaj :) Ja jestem Patrycja (Pati, Patison) i mnie też ostrzegano o tym, że forum wciąga :)
I co? Nie sprawdzilo sie? :D
Tak my wszyscy się uzależniliśmy i nie długo powstanie nowe forum AB (od Anonimowi Beatlofile) 8)

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 10:02 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Maveric napisał(a):
Ringo napisał(a):
Pati napisał(a):
Witaj, witaj :) Ja jestem Patrycja (Pati, Patison) i mnie też ostrzegano o tym, że forum wciąga :)
I co? Nie sprawdzilo sie? :D
Tak my wszyscy się uzależniliśmy i nie długo powstanie nowe forum AB (od Anonimowi Beatlofile) 8)

Ochhh, ale super! Gdzie są spotkania?? Mnie juz zakwalifikowano jako uzależnioną i jestem z tego dumna! Nikt mi jednak nie wierzy, że na forum, na którym przesiaduję, co jeszcze "gorsze" przypadki :wink:
Przeciętna rozmowa na gg:
koleżanka/kolega: hej
audrey: hej
koleżanka/kolega: co tam? żukujesz?
audrey: taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
koleżanka/kolega: a ty w ogóle robisz coś innego?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 7:55 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
Audrey napisał(a):
koleżanka/kolega: co tam? żukujesz?

heh fajne określenie, urocze takie.
Mały offtop : (w koncu offtopy to moja specjalnosc ;))
podczas obozu w Londynie, nasza opiekunka nazywała nas Żuczkami :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 8:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 8:55 pm
Posty: 1041
Miejscowość: Warszawa
Winter napisał(a):
Audrey napisał(a):
koleżanka/kolega: co tam? żukujesz?

heh fajne określenie, urocze takie.

Dziękuję w imieniu mojego kolegi z (BYŁEJ) klasy. Na pewno się ucieszy, jak się dowie, że został doceniony na Beatlowym forum!

Winter napisał(a):
Mały offtop : (w koncu offtopy to moja specjalnosc ;))
podczas obozu w Londynie, nasza opiekunka nazywała nas Żuczkami :D

A to ja miałam lepiej jako jedyny i niepowtarzalny Żuczek/Beatle. I każę tak na siebie mówić w liceum, nie będę się więcej myliła!
koniec offtopu;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 9:08 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Witam wszystkich!

Mam na imię Marcin. Mam 13 lat a Beatlesi zafascynowali mnie już gdy miałem 6 lat i wtedy zaśpiewałem moją pierwszą piosenkę - Maxwell Silver Hammer. Jednak z czasem wieku zaczęly interesować mnie bardziej "ambitniejsze" piosenki Beatlów. A więc z Nimi jestem już połowę życia :D Przy okazji zapraszam na bloga- www.beatles-cinek.blog.onet.pl

PS. mam nadzieję, że po mimo mojego młodego wieku przyjmiecie mnie tutaj ciepło :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 9:12 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Cinek witaj! :D
No pewnie że cię przyjmiemy ciepło (nawet gorąco :wink: )Fajnie że coraz to młodsi słuchają Beatli (ale się "starsza" znalazła) :D :wink:
Na blogu już byłam a nawet się wpisałam :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY