Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Cze 24, 2026 2:31 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 8:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Witam serdecznie! Oj, widzę, że na naszych avatarach gości ta sama osoba. :D Miło mi bardzo powitać osobę, której zainteresowania całkowicie pokrywają się z moimi (a kto wie, co ty tam jeszcze masz w zanadrzu, tylko się nie wychylasz ;) :)). Widzę, że na forum zawitała kolejna bardzo pozytywna osoba (czy mogę jeszcze raz dodać, że niezmiernie mnie to cieszy, czy to już będzie wyglądało dość dziwacznie? :lol: ;))!
Czekam na kolejne twoje posty ;) :) (odezwała się ta, która ostatnio strasznie się rozleniwiła i odpowiada tylko w najmniej wymagających większej aktywności tematach na forum ;) :oops: :lol: :lol: ).

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 8:55 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Cze 30, 2006 1:50 pm
Posty: 55
Miejscowość: Flying Circus
Hoho, ależ przywitanie ;)
Niezmiernie mi miło :D
Fajnie wiedzieć, że na świecie żyją osoby podzielające moje zainteresowania, a nie same dresy słuchające Tokio Hotel :lol: :)

_________________
- Ringo, dlaczego nosisz 2 pierścienie na każdej ręce?
- Ponieważ nie mieszczą się na nos.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 9:19 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Lindorie napisał(a):
Fajnie wiedzieć, że na świecie żyją osoby podzielające moje zainteresowania, a nie same dresy słuchające Tokio Hotel :lol: :)
Ależ nie.... ;) Gdzie ty spotkałaś dresy słuchające Tokio Hotel?! :lol: To raczej banda "młodzieży" w granicy wiekowej 11-16 lat i <ewentualnie> "mrocznych" chłopaków (którzy mają jeszcze mleko pod nosem :lol:), z wymyślną fryzurą na głowie, stosujący czarną (mrooooczną! :lol:) kredkę do oczu (wzorem swoich idoli :lol:).

Co wy do nich macie, przecież to takie radosne chłopaki. :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Tacy "pogodni outsiderzy". :lol:

(Aha - żeby nie było wątpliwości, należy ująć w cudzysłów całą moją powyższą wypowiedź. ;))

PS Właśnie zauważyłam, że w poprzednim poście trzy (:!:) razy użyłam słowa "osoba", w różnych formach... :oops: :lol: :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 9:22 pm 
Offline
Lovely Rita

Rejestracja: Pią Kwi 14, 2006 8:44 pm
Posty: 373
Ja również widam serdecznie:) (wybaczmi tę moją khem - oryginalność ;), nie funkcjonuje dzis normalnie)

Michelle > oj oj z tymi dresami to chyba ironia była? Chociaż ja dzisiaj widziałam w Empiku płytę Tokio Hotel na regale z metalem (!!!) i nic, absolutnie nic nie jest w stanie mnie zdziwić
:twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 9:23 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Cze 30, 2006 1:50 pm
Posty: 55
Miejscowość: Flying Circus
Nie znam się na fanach Tokio Hotel ;)
W każdym razie - miło wiedzieć, że są jeszcze na tym świecie "normalni" ludzie ;)
Aha, co do George'a w avatarze - tym bardziej mi miło :mrgreen:

_________________
- Ringo, dlaczego nosisz 2 pierścienie na każdej ręce?
- Ponieważ nie mieszczą się na nos.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 9:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Heheh :mrgreen: Jasne, że to była ironia. Ale muszę was zasmucić... otóż nie tylko na półce jednego sklepu Tokio Hotel figuruje w dziale "muzyka metalowa", "ciężkie brzmienia" itd. :roll: (choć przyznać trzeba, że najczęściej w dziale "rock").
Nic mnie już nie zdziwi. :P :lol:
Cóż, też nie jestem ekspertem od fanów TH, ale musiałam kiedyś owe zjawisko (i tą horrendalną płytę) opisać i zrecenzować w gazetce szkolnej... czasem człowiek jest, wbrew własnej woli, przymuszany do podobnych rzeczy... i nic nie może wskórać. ;)

Po nocach mi się potem śniło (oczywiście w formie koszmaru :twisted: ) to przeklęte "Schrei! Schrei!". :lol: :lol:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 30, 2006 11:51 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Michelle napisał(a):
Lindorie napisał(a):
Fajnie wiedzieć, że na świecie żyją osoby podzielające moje zainteresowania, a nie same dresy słuchające Tokio Hotel :lol: :)
Ależ nie.... ;) Gdzie ty spotkałaś dresy słuchające Tokio Hotel?! :lol:
Dokladnie chcialam sie o to samo zapytac. Juz sie kiedys wypowiadalam na tym forum o TH, wiec nie bede sie powtarzac z dluga wypowiedzia ;). Generalnie - bez przesady, to muzyka dla pewnej grupy wiekowej, tyle dobrego, ze chociaz z trzeonem rockowym (mimo, ze to mocno upopowiony rock.. albo urockowiony pop).. a od takich grup mozna siegnac do bardziej rockowych.. z czasem.. Dla mnie to papka, ale wyzywanie sie na tym zespole jest dla mnie rownie zabawne.. ;).

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 10:23 am 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Cze 30, 2006 1:50 pm
Posty: 55
Miejscowość: Flying Circus
Pragnę powiedzieć, że posłużyłam się przykładem dziewczyny z mojej byłej już szkoły! Jest typową 'dresiarą', czy jak to się tam mówi, i ma różowy plecak z czarnym napisem Tokio Hotel.
Może tylko ona jest taka... ...specyficzna :P
Nie bijcie mnie 8)

_________________
- Ringo, dlaczego nosisz 2 pierścienie na każdej ręce?
- Ponieważ nie mieszczą się na nos.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 11:01 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Lindorie napisał(a):
Jest typową 'dresiarą', czy jak to się tam mówi, i ma różowy plecak z czarnym napisem Tokio Hotel.

:shock: :shock: Jezuuu :shock: Niedobrze mi

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 11:03 am 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Cze 30, 2006 1:50 pm
Posty: 55
Miejscowość: Flying Circus
A jak myślisz, czemu się cieszę, że skończyłam tą szkołę? :D :D ;)

_________________
- Ringo, dlaczego nosisz 2 pierścienie na każdej ręce?
- Ponieważ nie mieszczą się na nos.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: witam
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 6:52 pm 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 13, 2006 6:40 pm
Posty: 13
Witam wszystkich na imię mam Janosz a na nazwisko Dobrosz. To może tyle o mnie na początek.
PS. Poza tym jestem przystojny.
Aha i jeszcze lubie tych no... Queen, Jasia Fasolę, Benny Hilla i Elżbietę II.
Noszę obfite bokobrody.
PS Secundo. Co do Tokio Hotel - to chyba w Japoni, jak sądzę. Chociaż bardziej lubię zacisze. Wiecie o czym mówię.

_________________
All together now


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 7:06 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Witam

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 7:17 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Cześć!!! Rośniemy w siłę!!!

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: witam
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 8:12 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Witaj!

janoszdobrosz napisał(a):
Witam wszystkich na imię mam Janosz a na nazwisko Dobrosz. To może tyle o mnie na początek.
PS. Poza tym jestem przystojny.


To, że jesteś przystojny wyczytałem z Twojego nicka, ale że nazywasz się Janosz Dobrosz, to już zupełna niespodzianka dla mnie ;)

janoszdobrosz napisał(a):
Aha i jeszcze lubie tych no... (...) Elżbietę II.


Fajna dziewczyna. Też ją lubię.

janoszdobrosz napisał(a):
Noszę obfite bokobrody.


O, masz u mnie plusa.

janoszdobrosz napisał(a):
PS Secundo. Co do Tokio Hotel - to chyba w Japoni, jak sądzę. Chociaż bardziej lubię zacisze. Wiecie o czym mówię.


Zaiste Tokio jest w Japonii. Być może Hotel również.
Zacisze jak zacisze, ale oprócz Fasoli i Benny Hilla to Monty Pythona też chyba lubisz?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 8:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Oj, stawiam, że jednak lubi. ;)
Witamy, witamy nowego użytkownika! :) Coraz więcej nas przybywa. ;)

PS Myślę, że za kolejnego usera warto podziękowac Lindorie. :) Tak, jak wspominałam na forum MP: reklama dźwignią handlu. ;)
janoszdobrosz napisał(a):
z"
janoszdobrosz napisał(a):
Aha i jeszcze lubie tych no... (...) Elżbietę II.


Fajna dziewczyna. Też ją lubię.
Kto był jej nie lubił. ;) Zresztą niech wypowie się Jej Wysokość... a moment, zapomniałam, że ona nie ma za dużo do powiedzenia.
Musicie wierzyć mi na słowo. 8)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: witam
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 8:35 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
kalosz napisał(a):

janoszdobrosz napisał(a):
Aha i jeszcze lubie tych no... (...) Elżbietę II.


Fajna dziewczyna. Też ją lubię.



Ale nie za wiele ma do powiedzenia... :( :wink:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 9:02 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Co prawda to prawda :lol:

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 11:54 am 
Offline
Little Child
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 13, 2006 6:40 pm
Posty: 13
Cholera, himmelhergot donnerwetter hakuna matata. Nie da się ukryć lewa jego. Plan spalił na panewce. To miał być atak pozorowany... nie nie to miałem na myśli... atak... po... pozycyjny -tak, a wyszło... nie widział ktoś gdzieś łyżki do dżemu? Byla w cukiernicy. Jak jak jak mówicie? Mąty Piajton? Gdzieś to słyszałem... Ortodoksja. Ortodoksyjny. Ortodoksyjność. Otyłość.
To pisałem ja Janosz von Dobrosz z Ulm.
PS. Chodziło mi oczywiście o Viktorię, a nie o Elżbietę. Dla ułatwienia dodam, że nie miałem na myśli największego jeziora w Afryce, ani partnerki- facetki sławnego piłkarza Davida [która wyznała, że nigdy w życiu nie przeczytała książki].

_________________
All together now


Ostatnio edytowany przez janoszdobrosz, Sob Lip 15, 2006 11:17 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 1:35 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4282
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Witaj Dobry Janku z Ulm! :wink: przez tyle lat byłeś zapomniany to teraz może ktoś Cię odkryje :wink: :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 1:15 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lip 23, 2006 6:42 pm
Posty: 325
Miejscowość: Leńcze/Kraków
Hello! (bez Goodbye :wink: )
Chciałabym się przywiatać z absolutnie wszystkimi :arrow: jestem tu nowa (nawet bardzo) :) mam na imię Gośka, latek mam 16 (dopiero :( )
Beatlesików słucham od...kąd zaczęłam słyszeć cokolwiek(TATA!) :D
no ok...tyle wystarczy :)

P.S. Atmosfera na tym forum jest po prostu obłędna!!! :D jak w jednej wielkiej rodzinie :D :D :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 707 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY