Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 3:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
RoD & zACky Gh0sT napisał(a):
Wow!!! Pawle jak na to wpadłes ze RoD & zACky Gh0sT ma cos wpólnego zaCky' m ? :P To niesamowite!!!


chyba ten GhosT mnie naprowadził...?
tak mi się zdawało, że możesz powrócić tu tylko jako DucH :wink:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 3:22 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
W związku z przesyłaniem administratorowi przez użytkownika RoD & zACky Gh0sT sprzecznych informacji i/lub podszywanie się pod innych użytkowników, proszę użytkownika zaCky o kontakt na priv i złożenie wyjaśnień.
Mam nadzieję, że żadna z podanych informacji nie jest kłamstwem majacym na celu wprowadzenie administratora w błąd. Pewnie mamy tylko do czynienia ze smarkaczem, który przejął konto zaCky'ego i kłamie na jego rachunek - tym bardziej jednak czekam na szczegółowe informacje od zainteresowanego. Informacje oczywiście podam uzytkownikom do wiadomosci. Do tego czasu konta zostają zablokowane.
Mam nadzieję, że 'popisy' podszywającej się osoby nie przeniosą się na e-mail i obedzie się bez konieczności informowania właściwych urzędów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 4:53 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Maj 20, 2004 2:31 pm
Posty: 315
RoD & zACky Gh0sT napisał(a):
Ale po co i tak wszycy wiedzą ze to ja!!! Pozatym nie chce mi się, bo jestem leń. :D A MiSie to mozesz sobie pokasować jak ci się nudzi.



Zacky, czy już nie wiem jak. Żarty żartami, ale Ty się naprawdę robisz niegrzeczny. Parę razy tu fajnie błysnąłeś intelektem, ale Twoje niektóre poczynania i odzywki - szczególnie ostatnie są po prostu gówniarskie.
A ta ciagła zmiana nicków jest nie fair, przynajmniej w moim odczuciu.

Pozdrawiam Staszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 5:37 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Zacky nie badz zgryźliwy, po co?? Joryk usilnie stara sie wprowadzic tu choc odrobine porzadku, mogłbyś to docenić ... dzięki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 5:38 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Zacky, dla mnie jako MiSia 'wpadłeś' juz po pierwszym zalogowaniu się tutaj pod tym nickiem, gdyż to mało oryginalne dawać tę samą, dużą literkę w nicku i tworzyć tak przekolorowaną postać, że na kilometry stąd widać, że to lipa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Mar 15, 2005 5:43 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
A co do głównego tematu tego wątku, to też chciałem podziękować Kasi i Gietkowi za pracę, jak dla mnie byli świetnymi modami, szkoda mi ze zrezygnowali, no ale trudno:). Gietek poprosil mnie o przejecie tej funkcji i ja sie chetnie zgodzilem. Nie przeszkadza mi takze ze jestem jedynym moderatorem, ale nie ukrywam, że fajnie by było jakby się ktoś jeszcze zdecydował...

Pozdrowienia dla wszystkich
PEACE


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 16, 2005 12:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
No to ja teraz pogratuluję Gregowi jego mianowania :)

i jak to mawia Paul: "All the Best :D "

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 16, 2005 7:15 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Wrz 25, 2004 9:57 am
Posty: 141
Miejscowość: Swarzędz koło Poznania
gietek napisał(a):
No bo takie jest życie ;)
Ja ten stan nazywam relaksacją i właśnie u mnie coś takiego wystąpiło. Jedni ukrywają swoje płyty, inni opuszczają forum, a jeszcze inni z moderatorów stają się "zwykłymi" użytkownikami.
Coś się kończy, coś innego się zaczyna.


W takim razie "Do widzenia, do jutra."
Uwielbiam ten film, bo zalatuje latami sześćdziesiątymi na kilometr.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 30, 2005 7:43 pm 
No więc mamy nowego jajcarskiego moderatora ;)
Macho - zrób zadymę.
Gratulacje!


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 03, 2005 12:14 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
No i ja także skorzystam z chwilowego-wakacyjnego dostepu do neta i pogratuluje, a przedewszystkim, podziekuje macho za objecie tej funkcji :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Lip 14, 2005 12:34 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Nie było mnie 2 tygodnie, więc dopiero teraz mogę macho pogratulować objęcia funkcji moderatora :D tym bardziej, że idealnie się na niego nadaje :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 12:25 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Gietek - come back! Congratulations!
Gietku, czyżbyś ponownie zdecydował się być moderatorem?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 12:46 pm 
Napisałem jorykowi "I wanna be your mod" i tak go to rozczuliło, że wziął mnie z powrotem ;)
A tak na serio, to wiele się zmieniło ostatnio i aż mi się tutaj chce zaglądać :) Więc czemu nie wrócić na stanowisko "porządkowego"? :)
Być może to niekonsekwentne z mojej strony, ale powiem Wam szczerze... WALĘ TO :D
Pozdrawiam
giętuś


P.S. Szczególnie pragnę pomachać ręką Pawłowi, który z pewnością szaleje z radości w związku z moim "come back" ;)

^^^Przepraszam za powyższą perfidną prowokację^^^ :cry:


Ostatnio edytowany przez Gość, Sob Sie 27, 2005 10:25 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 27, 2005 9:22 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Oto qietek moderator doskonały powraca w glorii chwały i minionych oraz przyszłych zasług :roll: :lol:

Oto moderator, któremu znów się chce, znów może, bo tak pięknie się ostatnio zrobiło. Gietek Piękny I Wspaniały, który brzydząc się tym co było wcześniej podał się do dymisji, by teraz, kiedy znów mu się chce tu zaglądać, wspomóc osłabionych w swojej ciężkiej pracy moderatorskiej Macho, Joryka i Grega.
Ci trzej panowie byli dotąd tak przygnieceni ciężką pracą moderowania tych kliku nowych postów dziennie, że Admin Joryk nie zastanawiał się długo nad reaktywowaniem gietka Pięknego i Wspaniałego! :roll: :lol:
Teraz ta czwórka jawi się nam jako Wspaniała Czwórka, a z angielskiego FAB FOUR czyli The Beatles! :shock: :D

Jednak jak się okazuje nawet trzech moderatorów nie daje rady utrzymywać Forum w należytym porządku, i lider Fab Four, Admin Joryk, vel Moderator Super Rex natychmiast wychwytuje fałszywy i off-topicowy atak na swojego reaktywowanego Moda gietka Wspaniałego i Pięknego i wyciąga swoje Super Nożyce.

(Panowie, a może byście się raczej wzięli za te dziesiątki off-topicowych wątków w dziale Beatles- Komentarze, które tkwią tam nieprzerwanie od miesięcy, a nawet lat. W czwórkę może sobie z tym poradzicie w jeden wieczór?)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY