Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:35 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 6:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
mam prośbę
nie róbcie idiotów z ludzi

najpierw macho zamieszcza w swoim podpisie link do informacji na mój prywatny temat (moje dane personalne, adres email, miejsce pracy)
Joryk nie reaguje na prośby o usunięcie linka z podpisu macho wysyłane mu przez moją znajomą osobę.
Potem macho manipuluje link, tak że nie widać całości tematu z jego linka.

Jedyne co wtedy mogę zrobić, to w moim podpisie wyjaśnić wszystkim, że macho robi takie nieetyczne rzeczy,

potem kilka osób z tego forum naśmiewa się ze mnie,
potem kasowane są moje posty,
usunięty mój osobisty podpis,
potem dostaję ostrzeżenie na priva,
podobno molestuję i nękam macho!!!???

czy wam wszystkim całkiem się pomieszało????

Cytuj:
Paweł, proszę Cię nie nękaj macho na tym forum. Napisz do niego e-maila, smsa, zadzwoń czy cokolwiek. Nie zaśmiecaj tego forum, proszę. Nie tylko macho jest moderatorem na tej stronie. Jeśli znowu będziesz publicznie nękał macho dostaniesz następne ostrzeżenie, po pięciu ostrzeżeniach następuje zbanowanie użytkownika.
Pozdrawiam serdecznie
Kasia

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Czw Cze 24, 2010 7:29 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 6:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Pawel napisał(a):
mam prośbę
nie róbcie idiotów z ludzi

najpierw macho zamieszcza w swoim podpisie link do informacji na mój prywatny temat (moje dane personalne, adres email, miejsce pracy)


Paweł, Twoje dane można znaleźć w wyszukiwarce Google. Nigdy nie ukrywałeś tego, że nauczasz języka angielskiego. Z czystej ciekawości wklepałam Twoje nazwisko i dodałam język angielski, co mi wyskoczyło? Pierwszy rezultat to link do UE.
Powinieneś mieć zatem pretensje do uczelni, że podaje Twoje dane personalne.
Swoją drogą, pamiętam jak otwarcie na tym forum podawałeś numery IP, i to wtedy było ok? Baaa, niektóre numery IP zachowałeś, aby wiadomym było dla Ciebie kto loguje się na yoyo, a potem na poznańskim forum.

Pawel napisał(a):
potem kilka osób z tego forum naśmiewa się ze mnie,
potem kasowane są moje posty,
usunięty mój osobisty podpis,
potem dostaję ostrzeżenie na priva,
podobno molestuję i nękam macho!!!???

czy wam wszystkim całkiem się pomieszało????


Mi się jeszcze nie pomieszało, na szczęście. Posty zostały skasowane, ponieważ nie mają nic wspólnego z tematem "Tutaj się witamy". Podpis był atakiem na użytkownika macho. Można było do niego napisać priva, cokolwiek.
Zauważyłam Pawle, że wszystkie personalne sprawy lubisz załatwiać publicznie, a to forum nie jest o nas użytkownikach, tylko o The Beatles. I tego się trzymajmy.
Nie rozumiem Twoich działań typu: ogłoszenie zbanowania użytkownika matik tutaj na forum, zamiast ogłoszenia tego zdarzenia na właściwym miejscu, czyli poznańskim forum. Jesteś złośliwy wobec Łukasza, wyśmiewasz się z niego, wytykasz mu różne rzeczy i robisz to publicznie.

Mój post, jak i Pawła zostanie przeniesiony do działu sprawy administracyjne, temat: uwagi do modów i nie tylko. Zostawiam go na razie przez kilka dni, dla samego Pawła, by potem nie zarzucił moderatorom, że jego wątki są kasowane.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 7:33 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
IP nauczył mnie sprawdzać sam macho!
IP trzymałem wtedy gdy Maveric/Aduwnikl zrobił na mnie nagonkę, a Joryk nie chciał uznać oczywistych oczywistości!
To był początek wszystkich nieszczęść.
Nie życzę sobie by macho lub ktokolwiek inny podawał w swoim podpisie link do moich danych osobowych!
robicie tutaj cyrk,
a na koniec ja dostaję ostrzeżenie!??

PS domagam się byś usunęła link do forum UE ze swojego postu powyżej

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 7:49 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
PAWEŁ, WYNOŚ SIĘ Z TEGO FORUM, NIKT NIE CHCE CIĘ TU OGLĄDAĆ, ROZUMIESZ?

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 10:01 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Pawel napisał(a):
IP nauczył mnie sprawdzać sam macho!


Filozofia pt. Nie moja wina, że wybiłem szybę sąsiadce, bo strzelać z procy nauczył mnie Maciek z 2c. Więc co ja biedny mogłem poradzić?

Pawle, czy chcesz tego, czy nie, forum na którym toczyła się rozmowa na Twój temat jest forum ogólnodostępnym i to naprawdę nie nasza wina, że znalazły się tam Twoje, jak twierdzisz, dane personalne oraz takie a nie inne opinie na Twój temat.

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita, Czw Cze 24, 2010 10:04 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 10:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Pawel napisał(a):
IP nauczył mnie sprawdzać sam macho!
IP trzymałem wtedy gdy Maveric/Aduwnikl zrobił na mnie nagonkę, a Joryk nie chciał uznać oczywistych oczywistości!


No i znowu ten biedny macho jest winny!!! Wszyscy ponoszą winę, tylko nie Paweł. Paweł jest cacy, to wszyscy inni są be.
Jeśli obawiałeś się ataku Mavericka/Aduwnikla mogłeś zatrzymać tylko jego IP. A Ty zatrzymałeś wszystkie dostępne z tego forum co w efekcie dało to, że osoby rejestrujące się na yoyo a potem na poznańskim forum były od razu rozpoznawane, czy tego chciały czy też nie, a na dodatek te informacje były przekazywane innym użytkownikom (czytaj tym zaprzyjaźnionym z adminem).

Pawel napisał(a):
Nie życzę sobie by macho lub ktokolwiek inny podawał w swoim podpisie link do moich danych osobowych!
robicie tutaj cyrk,
a na koniec ja dostaję ostrzeżenie!??


Link do UE widniał na tym forum w podpisie macho chyba z pół roku. Nie wiem czy wiele osób w to klikało. Kilka dni temu sam podałeś ten link w swoim podpisie, a więc każdy miał dostęp do Twoich danych na UE. Mało tego ten Twój podpis był tak widoczny, że aż się chciało w niego kliknąć! Tak więc nie rozumiem za bardzo Twojego zarzutu, ale Twoja prośba a raczej żądanie zostało spełnione.
Dostałeś ostrzeżenie, bo już kilka razy ośmieszałeś, poniżałeś Łukasza. Po prostu się przebrała miarka i tyle.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 11:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
nie wyśmiewam się z macho publicznie
nie kasuję jego postów na moim Forum (z prostego powodu - macho nigdy nie napisał żadnego posta na Forum poznańskim)
nie nękam macho
nie prowadzę bazy danych IP użytkowników tego forum
nie banuję nikogo na forum poznańskim ze względu na ich IP
nie ja zacząłem tę aferę
ale doprawdzę sprawę do końca --->

po pierwsze:
to że można znaleźć moje dane osobowe w google - owszem, pod warunkiem że wpisze się oprócz mojego imienia dodatkowo moje nazwisko (to chyba logiczne!!!?????) - a na żadnym Forum nie podałem swojego nazwiska, i nie życzę sobie bez pytania się mnie o zgodę o rozpowszechnianie mojego nazwiska, moich danych osobowych, adresu email, miejsca pracy itd

po drugie:
żądam cofnięcia nagany i ostrzeżenia dla mnie za zwrócenie uwagi że macho bez mojego pozwolenia i wiedzy podaje link zawierający info o moich personaliach

po trzecie:
domagam się nagany i ostrzeżenia dla użytkownika macho za publikowanie linków zawierających moje dane osobowe bez pytania się mnie o zgodę

po czwarte:
domagam się zidentyfikowania osoby która podała się za "użytkownika forum kieleckiego" w poście na forum studentów UE, i ukarania jej naganą, ostrzeżeniem, a także groźbą "bana" za obraźliwe słowa pod moim i mojego Forum adresem, takie jak "Faszystowskie metody"

po piąte:
absolutnie domagam się przestania nękania mnie przez użytkowników macho, matik, Rita i Noelka.
Matiku - to forum w żaden sposób nie jest bardziej twoje niż moje, więc przestań mnie przeganiać i nękać!!!!!!

po szóste:
proszę uprzejmie o nie kasowanie tego posta, gdyż w żaden sposób nie łamie Regulaminu tego forum.

Pawel (bez nazwiska!!!!!!!!)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 11:21 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
absolutnie domagam się cofnięcia ostrzeżenia dla mnie za zwrócenie uwagi że macho podaje link do moich danych osobowych bez pytania się mnie o zgodę.
Na żadnym forum Beatlesowym nie podaję swojego nazwiska ani danych osobowych, i nie życze sobie by ktoś podawał je bez mojego pozwolenia.
Domagam się ukarania użytkownika macho za upublicznianie tych informacji bez pytania się mnie o zgodę.
Życzę sobie aby użytkownik macho/matik, a także Rita i Noelka przestali mnie gnębić, nękać i przeganiać z tego forum!

To forum nie jest ani o milimetr bardziej twoje, ani matika, ani macho
niż moje. Mamy jednakowe prawa!!!!!

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 12:35 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Tego typu uwagi kieruj do osoby, która podała Twoje dane publiczne. Koniec.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 12:38 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
macho napisał(a):
Tego typu uwagi kieruj do osoby, która podała Twoje dane publiczne. Koniec.

dane te są dostępne na forum studentów UE.
Tylko osoby takie jak ty, które znają moje nazwisko, są w stanie odszukać mnie w google.
Jak śmiesz jeszcze pyskować w takiej sytuacji!!!????
Domagam się abyś przestał mnie nękać,
a matik przestała mnie przeganiać z tego forum!

Zrozumiałeś????!!!!

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 12:47 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Pawel napisał(a):
[
Na żadnym forum Beatlesowym nie podaję swojego nazwiska ani danych osobowych, i nie życze sobie by ktoś podawał je bez mojego pozwolenia..


Pawle ja znam Twoje nazwisko dzięki tej stronie. Twój przyjaciel Staszek podał je kiedyś w tym artykule:
http://beatles.kielce.com.pl/wz_list.ph ... %20Germany

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 12:48 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Nie szukałem Cie w Google i nie zamierzam. Nie schlebiaj sobie. Poza tym Twoje nazwisko dzięki Staszkowi zagościło już na stronie i to dobre kilka lat temu, nawet ze zdjęciem, na którym nie wyszedłeś najlepiej...ale to sprawa gustu.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 8:51 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
A ja znam nazwisko Pawła z wyszukiwarki. Wystarczy wpisać parę haseł kluczowych i oto co między innymi nam się ukarze:
Cytuj:
nasza-klasa.pl - xx Liceum Ogólnokształcące Klasa A 1986 - 1990
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Napisz wiadomość · Pokaż galerię zdjęć ... Profil: POSZERZONY ANGIELSKI. Wychowawca: Mgr xxxxxxxxxxxxxx ... Ostatnio do klasy dołączyli: Jxxxxxxxxxxxxxxxxx
nasza-klasa.pl › xxxxxx › xx Liceum Ogólnokształcące - Kopia - Podobne

Link ten skopiowałam z wyszukiwarki Google.pl

Mam prośbę, aby nie publikować danych osobowych wbrew woli zainteresowanego - dane osobowe podlegają ustawowej ochronie prawnej. Pozdrawiam - admin

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 6:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Ania1 napisał(a):
A ja znam nazwisko Pawła z wyszukiwarki. Wystarczy wpisać parę haseł kluczowych i oto co między innymi nam się ukarze:
Cytuj:
nasza-klasa.pl - xx Liceum Ogólnokształcące Klasa A 1986 - 1990
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Napisz wiadomość · Pokaż galerię zdjęć ... Profil: POSZERZONY ANGIELSKI. Wychowawca: Mgr xxxxxxxxxxxxxx ... Ostatnio do klasy dołączyli: Jxxxxxxxxxxxxxxxxx
nasza-klasa.pl › xxxxxx › xx Liceum Ogólnokształcące - Kopia - Podobne

Link ten skopiowałam z wyszukiwarki Google.pl

Mam prośbę, aby nie publikować danych osobowych wbrew woli zainteresowanego - dane osobowe podlegają ustawowej ochronie prawnej. Pozdrawiam - admin

dziękuję Joryk,

i mam prośbę o nadanie ostrzeżenia dla użytkowniczki matik za jawne nękanie mnie na tym forum, poprzez m.in. przeganianie mnie z tego forum.
Proszę o dodatkowe info w tej sprawie na priva od Admina.
Dziękuję

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 7:09 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
macho napisał(a):
Nie szukałem Cie w Google i nie zamierzam. Nie schlebiaj sobie. Poza tym Twoje nazwisko dzięki Staszkowi zagościło już na stronie i to dobre kilka lat temu, nawet ze zdjęciem, na którym nie wyszedłeś najlepiej...ale to sprawa gustu.

ach, te drobne złośliwości 8) :D
jakże mile łechtają tam gdzie normalnie byłoby tak smutno :(

to, że moje nazwisko zagościło na tej stronie, nie oznacza, że ty możesz je sobie wykorzystywac wedle własnego uznania.


!!!! (ta ram!) :mrgreen:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: TUTAJ SIĘ WITAMY
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 7:13 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Ania1 napisał(a):
A ja znam nazwisko Pawła z wyszukiwarki. Wystarczy wpisać parę haseł kluczowych i oto co między innymi nam się ukarze:
Cytuj:
nasza-klasa.pl - xx Liceum Ogólnokształcące Klasa A 1986 - 1990
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Napisz wiadomość · Pokaż galerię zdjęć ... Profil: POSZERZONY ANGIELSKI. Wychowawca: Mgr xxxxxxxxxxxxxx ... Ostatnio do klasy dołączyli: Jxxxxxxxxxxxxxxxxx
nasza-klasa.pl › xxxxxx › xx Liceum Ogólnokształcące - Kopia - Podobne

Link ten skopiowałam z wyszukiwarki Google.pl

Mam prośbę, aby nie publikować danych osobowych wbrew woli zainteresowanego - dane osobowe podlegają ustawowej ochronie prawnej. Pozdrawiam - admin

genialne ! (sorki, przyznaję - złośliwośc - wstydzę się :oops: )
bierzesz nicka, np Ania1
chcesz znaleźc jej nazwisko, miejsce pracy, email, ewntualnie telefon i inne dane :arrow:
wpisujesz nazwisko wychowawcy,
adres, numer szkoły i klasy do której uczęszczła Ania1, plus lata w których to uczęszczała,
potem po galerii zdjęc identyfikujesz która to Ania1. Trochę podobna do Gosi 12 i Jurka8, (a nie sorki to nie jurek8, to Basia3!) ale tylko trochę, pomyłki raczej nie będzie :) )
-----------------

prośba - niech ktoś mi tylko poda "nazwisko wychowawcy,
adres szkoły,
numer klasy" itd. itd. Ani1,
bo sam tego nie wiem i google mi wariuje....

:D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 8:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Ach, gdyby choć twój dowcip Pawle przypominał w minimalnym stopniu angielskie poczucie humoru..... to można by je strawić. A tak muszę iść po jakiś Ibergoast....

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 9:12 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Spadaj stąd, Paweł :lol:

(ostrzeżenie z jego powodu będzie dla mnie chlubą, joryku :lol: )

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 9:23 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Bzdurą jest , że jest się anonimowym w Internecie. Owszem oficjalnie nie można podawać danych osobowych- ale z drugiej strony wszystko można znaleźć w wyszukiwarkach - ot paradoks.

_________________
http://www.ratujkonie.pl/.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 11:26 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Joryku,
dziękuję za dodatkowe poprawienie edycji na poście Ani1, zgodnie z moją prośbą na PW.
i za zdjęcie dodatkowo takich danych jak "miasto" mojego L.O.
co po dodaniu rocznika, który nadal widnieje w poście Ani1 umożliwiał odszukanie mojego konta na nasza-klasa.
Dziękuję raz jeszcze.

Ania1, odpuść sobie, naprawdę, nie warto. Łączą nas Beatlesi, a ty dałaś się wciągnąć w to wszystko.
Skąd miałaś te wszystkie dane o mnie?
A jak już je skądś miałaś, to dlaczego bez mojego pozwolenia zaczęłaś podobnie jak macho wykorzystywac je na tym forum?
Naprawdę, daj już spokój. Nie brnij w zaparte.
Pozdrawiam cię.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY