Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:39 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 5:42 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Takie spostrzeżenie - jak wysyłacie długie posty lub prywatne wiadomości, to forum może się Wam zawieszać.
Lepiej jest napisać dwa - a w przypadku "Ringo" - pięć krótszych wiadomości :) :) :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 9:43 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
Dzięęęęki, kalosz :wink: :D

Każda dobra informacja się przyda:)

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:06 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
kalosz napisał(a):
Lepiej jest napisać dwa - a w przypadku "Ringo" - pięć krótszych wiadomości :) :) :)


He, he, rozumiem, kalosz :D ;)

Tylko, czy mozesz mi powiedziec co to jest "wykrzaczanie"? Chodzi o jakies zawieszanie sie forum? Nie mialam nigdy z forum zadnego problemu, wiec nie mialam pojecia... Czy "wykrzacza sie" forum tylko osobie piszacej te dlugie posty lub wiadomosci, czy tez wszystkim uzytkownikom? Jesli wszystkim, to przepraszam :(, nie mialam o tym pojecia. Dzieki, ze o tym napisales.

Problem z dzieleniem moich postow na piec mniejszych jest taki, ze wtedy to dopiero spadnie na moja glowe grad zarzutow o pisanie tylko dla podbijania licznika... :(

Moze kompromisem bedzie jednak dzielenie tych najdluzyszch na dwa... Bo pisac krotkich, przy niektorych tematach, naprawde nie potrafie :( ;)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:33 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Ringo napisał(a):
Tylko, czy mozesz mi powiedziec co to jest "wykrzaczanie"? Chodzi o jakies zawieszanie sie forum? Nie mialam nigdy z forum zadnego problemu, wiec nie mialam pojecia... Czy "wykrzacza sie" forum tylko osobie piszacej te dlugie posty lub wiadomosci, czy tez wszystkim uzytkownikom? Jesli wszystkim, to przepraszam :(, nie mialam o tym pojecia. Dzieki, ze o tym napisales.


Spokojnie, wykrzacza się tylko temu kto pisze bardzo długą wiadomość. Mi również się to zdarzyło i tylko wówczas, gdy były to naprawdę długie teksty.
Od tego momentu przed wysłaniem każdej dłużej wiadomości zaznaczam tekst (Ctrl+A) kopiuję go do schowka (Ctrl+C) i dopiero wtedy wciskam "Wyślij". Jak wyśle, to ok, a jak nie, to wklejam tekst do notatnika (Ctrl+V) i dzielę wiadomość na dwie mniejsze.

Ringo napisał(a):
Problem z dzieleniem moich postow na piec mniejszych jest taki, ze wtedy to dopiero spadnie na moja glowe grad zarzutow o pisanie tylko dla podbijania licznika... :(


Nie przejmuj się Ringo. Kogo jak kogo, ale Ciebie NIKT nie posądzi o podbijanie licznika :) :) :)
Podbijanie licznika następuje wtedy, gdy użytkownik pisze coś w stylu "Hehehe, zgadzam się z Tobą" i na tym kończy swoją wypowiedź :)

Ringo napisał(a):
Moze kompromisem bedzie jednak dzielenie tych najdluzyszch na dwa... Bo pisac krotkich, przy niektorych tematach, naprawde nie potrafie :( ;)


Nie no z tymi pięcioma to taki lekko sarkastyczny żarcik niewinny był ;)
Myślę, że dwa w zupełności wystarczą.
Lepiej zawsze skopiować tekst przed wysłaniem i sprawdzić czy zostanie wysłany.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 12:21 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Ufff, ulzylo mi... Naprawde przez chwile zrozumialam, ze forum moze gorzej funkcjonowac (czysto technicznie) - dla wszystkich - przez dlugosc wysylanych postow... Nie smiejcie sie, jak wiecie z niektorych moich postow, naprawde nie znam sie na komputerach :roll: ;)

A Tobie, Kalosz, dziekuje za cieple slowa :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY