Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:13 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 5:00 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Pawel napisał(a):
Chora jest Wasza wrogosc, i eskalacja tej wrogosci w tym Temacie)


Przygadał kocioł garnkowi. Spójrz Pawle na niektóre swoje wypowiedzi, szczególnie te skierowane do Ani1. Nie wiem, jak inni, ale ja odniosłam wrażenie, że jeśli gdziekolwiek w tej dyskusji była wrogość, to wlaśnie w tych fragmentach.

I to będzie moje już ostatnie słowo w tym temacie, bo widzę, że nigdy nie porozumiem się ludźmi, którzy wytworzyli sobie własne wyobrażenie o prawdziwym fanie Beatlesów i atakują każdego, kto do tego wyobrażenia w stu procentach nie przystaje.

Pozdrawiam Rita

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita, Sob Lut 18, 2006 6:06 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 5:57 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Pawel napisał(a):
Powiem Wam tak:
zdaje sobie doskonale od dawna sprawe z tego ze jestem tu czarna owca.
Od czasu jak stanalem po stronie Staszka w sporze z gietkiem, ktory do dzis cieszy sie tu wielka sympatia.
Moja pozniejsza zatarczka z Kasia, ktora jest zwiazana z gietkiem, sprawe dla mnie jeszcze tylko pogorszyla. Kazde moje slowo bylo odbierane jako zamach stanu. Tak bylo Wam na reke. Zeby za wszelka cene udowodnic mi jaki ja jestem okropny.

Ja to rozumiem, takie sa prawa zycia w stadzie. "Zadarles" z szefem, liderem, naszym przyjacielem, czy jakby to nazwac, to wiedz ze zadarles z nami wszystkimi. Przyjmuje to. I ok.

Tak jak pisze Jacek. Zrobiono tu z igly widly.
Tylko ze Jacek pisze o przedruku Ani1, a ja mam na mysli Wasze zachowanie wobec mnie.
Dopoki nie zaczeliscie wkladac mi slow w usta ktorych nie powiedzialem, to rzeczowo i w miare spokojnie (choc temat przyznaje mnie zbulwersowal) przedstawilem swoje stanowisko:
nie przedrukowywac glupich artykulow o Paulu
lub
jak przedrukowywac, to od razu opatrzyc odpowiednim komentarzem, swiadczacym o tym ze przedrukowuje to fan McCarneya, a nie obojetnie kto.

I tyle.

Zaloze sie, ze gdybym nie mial tu na pienku z paroma osobami, to dyskusja by sie tak nie zaognila, nie zaczelibyscie wyciagac na mnie tych wszystkich hakow, osmieszac mnie, i szydzic z mojej propozycji.
Bo byla to tylko moja propozycja, moj punkt widzenia, do ktorego mam prawo, jak kazdy inny na tej Stronce.

Niestety po raz kolejny zostalem zdemonizowany. Wiem dlaczego. Sam sobie na to "zasluzylem" zadzierajac sami-wiecie-z-kim.

Inna rzecz mnie przeraza:
Podczas tego jak wielu z Was tu na mnie wyskoczylo i wdeptalo w ziemie, wykorzystywaliscie wszystkie mozliwe argumenty, nierzadko kosztem samego Paula McCartneya, ktory nie cieszy sie u Was takim szacunkiem i zaufaniem jakim powinien sie cieszyc Idol wsrod swoich Fanow.
To naprawde przerazajace jak niewielu z Was tak naprawde bezgranicznie ufa i uwielbia Paula, a ilu z Was traktuje go tylko jako jednego z wielu innych piosenkarzy, a nawet zwyklych zjadaczy chleba, jacy zyja i spiewaja na tej Ziemi.

To wszystko jest tak zniechecajace i rozczarowujace, ze wlasciwie nie wiem co mam myslec o tym wszystkim, o tej stronce.

I w tym sensie, Kate dobrze zaczela ten watek uzywajac zwrotu "ponoc-fani".

Naprawde nie chodzi mi juz o Anie1, jej przedruk, ani totalna zjebke jaka tu dostalem. To juz dla mnie normalka.

Chora jest Wasza wrogosc, i eskalacja tej wrogosci w tym Temacie)

pozdrawiam
Pawel :( [/code]


Prawda jest taka, że ja broniłem Ani, a Ty odebrałeś to jako atak na siebie, jedna osoba może zarzuciła Tobie coś osobiście, ja sie w to nie mieszam, poraża mnie tylko tok myslenia i fala negatywnych emocji jakie wprowadziła najpierw kattamaca, a potem Twoja wypowiedź ("dowiadują się że Paul to cham i dupek"- nic takiego nie wynika z zamieszczenia takiego artykułu).

Meryrorycznie wypowiedź Kalosza była poprawna,a Ty nie chciałeś z nią polemizować, przez rzekome chęci rzygania, nie wiem czemu..ale ok. Jakkolwiek odpowiedź nasuwa się sama. Merytorycznym stekiem bzdur było natomiast to co napisałeś powyżej, bo nikt, a ja na pewno nie, nie ma nic do Ciebie osobiście, chodzi tylko o traktowanie "po ludzku" innych uzytkowników, którzy się namęczą, a ktoś zarzuca im że sa przeciwnikami paula- to ABSURD (nie wierze że wierzysz w takie brednie). Ktokolwiek inny napisałby ten pierwszy post (w tym wypadku była to katamacca) i ten kolejny popierający go (czyli Twój) zareagowałbym dokładnie tak samo. Co więcej fakt ze to Ty byłeś autorem, tylko zniechęcił mnie do wyrażenia dalej i dalej sowjego zdania bo nie chiałem się z Toba kłócić, a wiedziałem że do tego mogło (i faktycznie tak sie niestety stało) dojść. Ubolewam nad tym, ale uważam że podchodzisz do tego zbyt osobiście. Nie obchodzi mnie co i jak mówiłeś wcześniej (widzisz Ty wyciągnąłeś wcześniejsze sprzeczki o Yoko, po co?? nie przystaja do tego tematu), ale to że przesadziliście w tym konkretnym momencie ze swoją krytyką.

PS
Chciałem jeszcze dodać żę nie widze podstaw by bezgranicznie ufać i uwielbiać Paula- uwielbiam go, to fakt, wierze ze jest dobrym człowiekiem, jestem przekonany ze artykuł był POTEŻNIE przesadzony, ale skargi na ten temat powinny pójść do WP ,a nie do Ani, bo my nie jesteśmy dziennikarzami, jak już tu wiele razy zostało podkreślone, ale co do Ciebie najwyraźniej nie może dotrzeć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 6:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
To nie byla skarga do Ani czy na Anie
, to byla moja propozycja
1) nie publikowac "glupot" z innych portali
2) jesli publikowac, to od razu z odpowienim komentarzem

to wszystko


To jak dalej to rozdmuchaliscie wynika, moim zdaniem, z przyczyn ktore podalem w moim poprzednim poscie.


Jak powiedzial Kalosz, Ania1 ogranicza sie do copy, cut i paste (czyli zaznacz, wytnij, i wklej).
Mozliwe ze to zajmuje jej sporu czasu i energii.

ale naprawde nie o to mi chodzi,



Wyrazilem swoje zdanie, zostalem zalany fala krytki. Bronielm sie tak by w miare mozliwosci nikogo specjalnie nie obrazic. Nie uzylem wobec nikogo wulgaryzmow, nie przeinaczalem zadnych wypowidzi, z uporem powatarzam tylko

"1) nie publikowac "glupot" z innych portali
2) jesli publikowac, to od razu z odpowienim komentarzem"

Rzeczywiscie, moge jedynie przeprosic Kalosza, ze nazwalem ktorys z jego postow stekiem bzdur, bo rzeczywiscie zamiescil tam kilka trafnych uwag. Napisalem o steku bzdur, bo bylem juz ogolnie zmeczony rozwojem dyskusji...

Rito/Aniu, tak mam swoj model Fana, tak jak ma go kazdy z nas. Moim prawem jest powiedziec, ze Fan powinien ufac i wielbic Idola. Wiem gdzie Paul robi bledy, ale nie bede tego wywlekac. Chyba mam prawo tego nie wywlekac?
Wystarczy ze robia to inni (i nie mam tu na mysli Ani1 tylko Friedmana i jemu podobnych, zeby znowu nie bylo!).

W skrocie raz jeszcze, skrytykowalem nie tyle Anie1, ile sam schemat zamieszczania wystkiego jak leci, na zasadzie, jak powiedzial Kalosz, copy&paste).
Wszystko.

A do Kasi nic w sumie nie mam :wink: :lol:

_________________
www.the-beatles.pl


Ostatnio edytowany przez Pawel, Sob Lut 18, 2006 6:17 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 6:15 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Przepraszam,że to raz jeszcze ja....
Tak czytam i czytam....i wiecie co.....nic mi nie wniosła ta dyskusja..bo jest ona jałowa...niczego się nie dowiedziałem....a nawet stwierdzam......że to chyba nie na temat.....

Kochani.....powiem Wam tak......zaczynałem kiedyś od The Beatles.....a kończę na The Paul McCartney.....bo moim zdaniem....jest naj......i naprawdę to ,czy ma takie zachowanie......czy inne....czy napiszą o nim to, czy tamto....nie zmieni faktu.....że ja będę zawsze mówił o nim dobrze...bo dla mnie liczy się.....powtarzam ,muzyka którą tworzy.....a nie otoczka jaką wytwarzają dziennikarze.....
Tak więc......błagam Was......dajcie na luz......
KOCHAM WAS... :oops: :lol: a Paweł to mi się nawet podoba..... :roll: :wink: .

Marek-Beatles

p.s.przepraszam że się wtrącam.....

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 6:31 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
OK, rozumiem Cie PAwle- ale postaraj się nas zrozumieć...my nikogo jak napisałeś nie adorujemy, nie knujemy spisków, nie jesteśmy wielkim stronictwem przeciw Tobie, ale tez tylko wyrażamy nasze zdanie (mimo że kochamy Paula) że nie mamy za złe Ani nie sprostowania newsa, skoro nie wiedziała że jeste on nie prawdą. A wydały mi się niesprawiedliwością dość bolesne słowa , które wysuneliście przeciwko Ani, że jej sie podoba ta inf. , że w ogóle fani nie są fanami jeśli takie rzeczy wypisują, a nawet jej nikt nie spytał o nic, tylko rzucił takie oszczerstwa. Rozumiesz? O to rozeszła się ta cała dyskusja


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 7:37 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Pawel napisał(a):
Rzeczywiscie, moge jedynie przeprosic Kalosza, ze nazwalem ktorys z jego postow stekiem bzdur


Ja się o to nie gniewam :)

Chciałem tylko powiedzieć, że według mnie metoda "copy-paste" w tym przypadku nie jest zła.
To tak jakby dać linka do strony. Taki link dla leniwych :)
Poza tym nie wiem czy Ania rzeczywiście tak robi, czy nie, bo skąd niby mam wiedzieć? ;)
A co do Paula - on jest moim idolem muzycznym, ale nie jako człowiek z krwi i kości. Tak samo jak John, George i Ringo i inni których uwielbiam. Nie mam takiego idola, którego życie osobiste chciałbym naśladować.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 11:04 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Na koniec dyskusji mam jeszcze prośbę do Macho, by przypomniał mi do kogo jako fana mnie porównywał w tym wątku?
Zapamiętałem, że do fanów Ojca Rydzyka, ale też do kogoś jeszcze.
(chodziło o jakiegoś dyktatora)

Niestety, Łukaszu, wykasowałeś już tę wypowiedź, a ja nie mogę sobie przypomnieć :?

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 12:48 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
Chciałabym podziękować serdecznie wszystkim Forumowiczom ,od których spotkały mnie dowody sympatii i zrozumienia w sposób właściwy moich intencji odnośnie prowadzenia strony z "newsami".
Dzięki WAM nie tracę wiary w normalność.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 1:06 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Ania1 napisał(a):
Chciałabym podziękować serdecznie wszystkim Forumowiczom ,od których spotkały mnie dowody sympatii i zrozumienia w sposób właściwy moich intencji odnośnie prowadzenia strony z "newsami".
Dzięki WAM nie tracę wiary w normalność.

Czyli uważasz, że ja, Kate i Dorothy, jesteśmy nienormalni? :shock:


(ciekawe, że potem dowiaduję się, że to *ja* napadam na Ciebie :lol: )

A jeśli chodzi a słowo "dziadu" czy "dziadyga", o które poszła tu najgorętsza fala krytyki na mnie z Twoej strony Aniu1, to pragnę zwrócić uwagę, że nie ja pierwszy użyłem tu tego określenia, tylko Kalosz :P

(sorry Kalosz, że Cię wkopałem, mam nadzieję że mi wybaczysz :) )

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 1:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Kwi 13, 2005 8:27 am
Posty: 1052
Miejscowość: Warmia
I to będą już ostatnie moje słowa skierowane do Ciebie Pawle.
Czegokolwiek bym nie napisała, to zinterpretujesz to w sobie potrzebny sposób, wyciągasz daleko posunięte wnioski i posądzasz o niezamierzone rzeczy. Manipulujesz wypowidziami nie zauważając kompletnie co sam osobiście robisz (piszesz)- i o zgrozo skoro sam to robisz, to wciskasz takie postępowanie innym!!!
A jeśli chodzi o użycie epitetów wobec sir Paula - to proszę przeanalizuj ten wątek od początku i zauważ ,że JAKO PIERWSZY określasz Paula kretynem i dupkiem ( Twoja druga wypowiedź).
Przez taką postawę zatracone zostaje meritum wypowiedzi. Wobec tego dalsza moja konwersacja w tym temacie jest niezasadna.

Podziękowania dla:
Kalosza, Grega, Karolki, Admina, Rity, Hnasa80, Michelle, Macho, Jacka84, Beatlesa i wszystkich innych, którzy nie wzięli udziału w dyskusji a okazali dowody sympatii.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 2:08 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Droga Aniu,
Ani razu nie napisałem, że mam coś do Ciebie.

A jak napisałem
Pawel napisał(a):
Mówimy o stronie głównej.
Tam zagląda sporo "przypadkowych" osób. Wiele z nich nie ma wyrobionego zdania o Paulu...
I czego się dowiadują?
że Paul to kretyn i dupek!

No ja przepraszam! ale albo takich głupot się nie zamieszcza albo od razu się je komentuje.
Dzięki!


to nie napisałem, że Ty jesteś głupia, albo że to co myslisz jest głupie, albo że to Ty głupio napisałaś o Paulu.

Z tej mojej wypowiedzi wynika jasno, że to *artykuł* który przedrukowałaś jest głupi. Artykuł jest głupi. I że z tego artykułu, a nie z tego co Ty mówisz, wynikać może że Paul to kretyn i dupek.

Potem już wszyscy, z Tobą na czele, pojechali po mnie.

I jeszcze raz zapytam się Ciebie co znaczy Normalność w Twojej poprzedniej wypowiedzi?
Nie raczyłaś mi odpowiedzieć, tylko znowu zakryłaś się w zasłonie dymnej.

Ja również dziękujetym wszystkim którzy wspierają mnie nie wypowiadając się tu osobiście. Dziękuje Wam! :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 6:24 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Przepraszam bardzo,że to znowu ja :shock: ....ale naprawdę już nie wiem, o co w tym wszystkim chodzi...... :cry:
Czy o to, co zostało napisane....czy o to, kto kogo ponoć obraził...czy może o oba tematy razem wzięte..... :?

Mam propozycję ...aby temat wykasować.....i sprawę uznać za nie byłą...

Kocham Was.....jak wariat.... :wink: jak dobrze,że jesteście. :roll: ......ale już skończcie.... :D
Beatles

p.s. i tak Paul jest najlepszy.....

_________________
www.marek-beatles.blog.onet.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 6:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Marku, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości,
a zwłaszcza z Twoim ostatnim zdaniem>
Paul rules!!! :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 11:23 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
W dyskusji ścierają się dwie postawy.
Jedni chcą na stronie widzieć tylko informacje "korzystne" dla Beatlesów, a inni - w tym ja - chcą publikować wszystkie informacje, preferując podejście bardziej kronikarskie. Tak naprawdę to te dwie postawy są sobie bardzo bliskie. Wystarczy, jeśli "korzystni" sprostują lub skomentują, ze swego punktu widzenia, informacje podane przez "kronikarzy". I już.
Zastanawiam się, dlaczego zamieszczona informacja nie została po prostu sprostowana? Zamiast tego pojawiają się tasiemcowe komentarze, emocje, wielkie słowa. Zupełnie tego nie rozumiem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 12:09 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Sob Gru 31, 2005 12:09 pm
Posty: 164
Miejscowość: Cz-wa
Moim zdaniem na stronie powinny znaleźc się dobre jak i te mniej pochlebne informacje o Beatlesach. Jednak jak już ktoś zamieszcza te ostatnie, to niech korzysta z jakiegoś wiarygodnego źródła, a nie wp, onet itd. Tego typu portale to takie internetowe wydania gazet typu Fakt, Super Express czy nawet The Sun. Nie można opierac swoich informacji na brukowcach, bo ukazuje to kogoś w złym świetle, a poza tym zmniejsza to powagę tej strony.
Dziękuję za uwagę.

_________________
Sweet Loretta Fart she thought she was a cleaner, but she was a frying pan.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 1:29 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
admin_joryk napisał(a):
W dyskusji ścierają się dwie postawy.
Jedni chcą na stronie widzieć tylko informacje "korzystne" dla Beatlesów, a inni - w tym ja - chcą publikować wszystkie informacje, preferując podejście bardziej kronikarskie. Tak naprawdę to te dwie postawy są sobie bardzo bliskie. Wystarczy, jeśli "korzystni" sprostują lub skomentują, ze swego punktu widzenia, informacje podane przez "kronikarzy". I już.
Zastanawiam się, dlaczego zamieszczona informacja nie została po prostu sprostowana? Zamiast tego pojawiają się tasiemcowe komentarze, emocje, wielkie słowa. Zupełnie tego nie rozumiem.

Kochany Adminie,
myślę, że to już z dziesiąty raz powtórzę i przypomnę moją propozycję:

1) nie publikować głupot (tekst Friedmana był jawną głupotą, jeśli ktoś uważa inaczej to po prostu nie zna Paula McCartneya)
2) jak już publikować głupoty, to od razu opatrzyć komentarzem (nie czekać czy znajdzie się ktoś kto skomentuje, bo taki ktoś może długo się nie znaleźć)

Jeśli nawet Admin nie zrozumiał jeszcze mojego stanowiska
(bo wg Admina Pawel uważa

Cytuj:
Jedni chcą na stronie widzieć tylko informacje "korzystne" dla Beatlesów


to już rozumiem skąd tyle emocji w tym Temacie.


Tak jak powiedział Greg, nie trzeba się ze mną zgadzać. I to jest jasne.
Tylko błagam, nie przeinaczajcie mojej "postawy", bo wtedy nie polemizujecie ze mną, tylko sami ze sobą :wink: :lol:

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 3:24 pm 
Offline
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Cze 02, 2002 3:07 pm
Posty: 964
Cytuj:
opatrzyć komentarzem (nie czekać czy znajdzie się ktoś kto skomentuje, bo taki ktoś może długo się nie znaleźć)


Uprośćmy:
- w tym przypadku znalazły się co najmniej dwie osoby, które dawały do zrozumienia, że tekst z The Sun jest nieprawdziwy,
- autorce newsa nie były znane fakty inne niż z wp.pl (nie mogła sprostować),
- prosiłem dwa razy - sprostujcie.
- zamiast sprostowania jest dyskusja.

OK, wolicie dyskusję od zwykłego i łatwego sprostowania? No to dyskutujmy - w końcu od czego jest to Forum? :D
A na koniec (lub początek) dyskusji zawsze możecie mnie zawiadomić i poprosić o zamieszczenie sprostowania ...co w pięć sekund spokojnie uczynię :D likwidując źródło konfliktu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 3:47 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Taką odpowiedź to rozumiem :wink: :)
Wreszcie jest to polemika z moją postawą, czy jakby to nazwać stanowiskiem.

Co do dyskusji....
No cóż, rzeczywiście była dla mnie momentami bardzo "ognista".
Raz miałem już naprawdę dość (wtedy jak przygadałem Kaloszowi, już go za to przeprosiłem).
W tym sensie rzeczywiście tej dyskusji mogło nie być, tym bardziej, że dość niespodziewanie wygenerowała ona zupełnie inny problem.....
Przykro mi. Naprawdę przykro.

pozdrawiam
przygnębiony Pawel :( :( :(

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lut 22, 2006 7:04 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Pawel napisał(a):
Na koniec dyskusji mam jeszcze prośbę do Macho, by przypomniał mi do kogo jako fana mnie porównywał w tym wątku?
Zapamiętałem, że do fanów Ojca Rydzyka, ale też do kogoś jeszcze.
(chodziło o jakiegoś dyktatora)

Niestety, Łukaszu, wykasowałeś już tę wypowiedź, a ja nie mogę sobie przypomnieć :?


Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi, wiec prosze napisz wiecej szcegolow. Nie przypominam sobie, zebym cos takiego pisal (ale pamiec ma to do siebie, ze czasami zawodzi).

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lut 22, 2006 7:17 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Gru 08, 2005 9:55 pm
Posty: 393
Miejscowość: Bielsko - Biała
macho napisał(a):
Pawel napisał(a):
Na koniec dyskusji mam jeszcze prośbę do Macho, by przypomniał mi do kogo jako fana mnie porównywał w tym wątku?
Zapamiętałem, że do fanów Ojca Rydzyka, ale też do kogoś jeszcze.
(chodziło o jakiegoś dyktatora)

Niestety, Łukaszu, wykasowałeś już tę wypowiedź, a ja nie mogę sobie przypomnieć :?


Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi, wiec prosze napisz wiecej szcegolow. Nie przypominam sobie, zebym cos takiego pisal (ale pamiec ma to do siebie, ze czasami zawodzi).


Macho, ja Cię z góry bardzo przepraszam :oops: :roll:, ale proszę, nie zaczynaj już tego tematu...Znowu się zaczną tłumaczenia, ostre słowa i gotowa nowa kłótnia :roll: :(

(sorry, wtrącam się :) )

_________________
"Rozczarowanie wymaga uprzedniej nadziei"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY