Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:06 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 12:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Cze 10, 2013 10:41 pm
Posty: 598
Miejscowość: Cieszyn
Nie wiem czy taki temat juz był, ale zawsze jakas ciekawostka.
Nie jestem pewien, ale najwięcej ze swojego domowego ogniska pokazał mediom John, najpierw słynna posiadłość,
która potem zdaje się "przejął" Ringo. Dakota anonimowa tez nie była.
Wspaniałości swojego domostwa trochę upublicznił też George, wraz z kultowymi już ogrodami :wink: .
Najmniej w kwestii chęci pokazania miał chyba Paul, który co najwyżej wpuszczał kamery do swojego studia.
Szczerze mówiąc mało wiem w tym temacie, więc jesli ktoś ma jakieś swoje przemyslenia na temat naszych idoli
w roli domatorów, to zapraszam do dyskusji. Mile widziane odnośniki do ...wizualizacji :wink:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 11:56 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pią Kwi 02, 2004 3:24 pm
Posty: 88
Paul nadal na Cavendish Avenue pod nr 7 . Może nie wpuszczał prasy, ale fanów już tak :D . Nie zawsze za jego przyzwoleniem, sami się wpuszczali, bo jakoś nie strzegł swojej posesji specjalnie. Nawet ostatnio było w prasie, że ktoś się włamał. Nic trudnego, bo parę lat temu sama leżałam pod bramą, wkładałam łapę w szczelinę pomiędzy skrzydłem a brukiem i robiłam zdjęcia. Innym razem (inny rok pobytu w WB) pewien Amerykanin przy mnie wspiął się na mur, usiadł na nim okrakiem (nie ma tam żadnych zasieków jak choćby u Freddiego Mercurego) i robił spokojnie zdjęcia. Byłam przekonana, że za chwilę zwinie nas policja, mnie za współudział, bo Amerykanin poprosił mnie o przytrzymanie aparatu podczas wspinaczki na mur. Nikt się nie pojawił w żadnym przypadku, nawet żaden cieć z domu z miotłą nie wyleciał :lol:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY