Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 1:14 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 4:58 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 11, 2002 7:51 am
Posty: 327
Miejscowość: Leszno
Wyszperałem wczoraj w sieci stronkę, na której wystawiono koncert Paula z Paryża , z tego roku.............
Sam byłem zdziwony że udostępniono tam nagrania - gdyż rzadko udawało sie ściągnac ot tak po prostu coś z tego adresu.....
Nie jest to pełen zapis koncertu , ale jest tam 17 kawałków z tego występu - jakość nie jest powalająca ale to dokument i do tego z możliwoscia zrzucenia w formacie mp3...........
Na dodatek można ściagnąć tam równiez zapis wideo spakowany zipem ,23 utwory we fragmentach - piszę we fragmentach gdyż ciągnę i na razie żaden nie jest cały............ i pewnie nie będzie - zapis amatorski........... no i okazja do porównania z zapisem z Pragi..... :wink: ......mały problem jaki występuje u mnie- to niemożnośc odtwarzania całych fragmentów ... startuje pięknie ale potem muzyka idzie dalej a obraz zatrzymuje się....... o ile będziecie ciągnać te materiały dajcie znać czy u Was wszystko gra ,czy też macie problem z odtwarzaniem........
Powodzenia w ściąganiu i konsumpcji.......
no i adres stronki......... http://www.yellow-sub.net/apres/mccartn ... paris.php3


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY