Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Kwi 30, 2024 11:17 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 11:12 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Mar 30, 2010 9:27 pm
Posty: 167
12 lutego 2010 r. gościem audycji Muzyczna Jedynka w Programie 1 PR był p. Dariusz Michalski.
Audycję udało mi się nagrać i zaraz potem... o niej zapomnieć.

Jeśli ktoś jest zainteresowany- oto link do odsłuchania :arrow: http://lullaby89.wrzuta.pl/audio/9Rh3yG ... he_beatles
Od razu uprzedzam, że nie musicie na to rezerwować najbliższej godziny, o tym dlaczego- napiszę poniżej.

Krótki wywiad miał na celu przybliżyć słuchaczom wczesne początki The Beatles. W moim odczuciu, na rozmowę dotyczącą „tylko” początków istnienia zespołu, przeznaczono zbyt mało czasu. Co więcej, miałam nieodparte wrażenie, że opowieść, która powinna pomóc słuchaczom odkryć Beatlesów, tak naprawdę utrwaliła pokutujące w świadomości wielu osób stereotypy jak: „dziki John Lennon i grzeczny Paul McCartney” (to cytat dosłowny) Pani redaktor prowadząca audycję, mówiąc najoględniej, też nie pomagała :? Taka historia w pigułce to nie był najlepszy pomysł. Wygląda na to, że formuła programu nie była dopracowana i dlatego się nie sprawdziła. Po przesłuchaniu nie pomyślałam nawet „dobrze, że w ogóle mówią o The Beatles”
W sumie nie mogę wiedzieć jak zostało to odebrane przez innych słuchaczy, więc może po prostu to ja się czepiam.
Narzekam i narzekam, a na pewno warto szukać czegoś pozytywnego :wink: Za plus uznałabym dobór piosenek. Począwszy od soundtracku z Backbeat- Twist&Shout, przez Love Me Do z Petem Bestem na perkusji* i odrzuconą przez Beatlesów How Do You Do It, aż po uroczą Bad To Me.

*Z tym Love Me Do to raczej chodzi mi o wartość... historyczną :wink:

_________________
Pełny rock'n'roll od A do Ą


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 12:15 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Dzięki za wrzut. A mi się ta króciutka audycja spodobała nawet. Historia początków The Beatles opowiedziana nieco inaczej. I oczywiście ogromny plus za muzykę, zwłaszcza za Bad To Me (ech czemu Beatlesi tego nie nagrali).

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY