Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Wto Kwi 30, 2024 1:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: MAF (Bonus Disc)
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 6:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
W piatek trafila w moje rece bonusowa CD dorzucona do najnowszego krazka McCartney'a. Znajdziemy na niej 3 kompozycje, ktore nie znalazly sie na "normalnym" wydaniu oraz ponad 26 minutowe nagranie, w ktorym Paul opowiada o pracy nad plyta. Milego sluchania :wink:

01. In Private
02. Why So Blue
03. 222
04. Paul Talks About The Music Of Memory Almost Full

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 10:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
macho :)

już wiem w czym rzecz :wink:
dziś, lekko przedpremierowo, udało mi się zakupić MAF :D
http://i65.photobucket.com/albums/h238/ ... 002792.jpg
wersja Deluxe, czyli taka na jaką się czaiłem, z dodatkowym dyskiem CD, zawierającym materiał który Ty podałeś powyżej 8)
moim faworytem (jeśli chodzi o bonusy jest instrumentalne In Private 8) )

PS: cena wersji Deluxe w Mediach - 69,99zł :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 10:28 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Pawel napisał(a):
dziś, lekko przedpremierowo, udało mi się zakupić MAF :D


Przedpremierowo w odniesieniu do US UK i być może jeszcze kilku zakątków świata, ale nie do reszty Europy, gdzie od dłuższego czasu mówiło się, że MAF będzie miał premierę 01-go czerwca. Dziwne to jest i nie rozumiem takiej strategii, ale było to w miarę jasne już od kilku tygodni i w piątek MAF było już w Polsce dostępne.

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Ostatnio edytowany przez hans80, Nie Cze 03, 2007 10:46 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 10:42 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
hans80 napisał(a):
Pawel napisał(a):
dziś, lekko przedpremierowo, udało mi się zakupić MAF :D


Przedpremierowo w odniesieniu do US UK i być może jeszcze kilku zakątków świata, ale nie do reszty Europy, gdzie od dłuższego czasu mówiło się, że MAF będzie miał premierę 01-go czerwca. Dziwne to jest i nie rozumiem takiej strategii, ale było to w miarę jasne już od kilku tygodni i w piątek MAF było już w Polsce w miarę dostępne.

faktycznie, znajomi z Holandii już od dwóch dni informowali mnie o dostępności MAF na ich rynku :shock: :) :)
PS: mój egzemplarz kupiłem dziś w Media, żałuję że nie spytałem sprzedawcy (choć zamieniłem z nim parę słów) od kiedy moja kopia leżała w ich sklepie ;)
co ciekawe, przez chwilę szukaliśmy jej po całym sklepie, gdyż wersja deluxe jest opakowana tak jakby to było DVD, i leżała sobie grzecznie na pólce z płytami DVD :lol:
pozdrawiam Karolu! :)
P.

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 10:53 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
To może pozbierajmy to, co wiemy o różnych wydaniach:

1) Deluxe Limited Edition 2CD - wydanie w tekturowym pudełku wielkości standardowego opakowania DVD; cena Media Markt Poznan - 70 PLN

2) bardzo ładne wydanie jednopłytowe w pudełku plastikowym o zaokrąglonych rogach i zagiętym prawym górnym rogiem okładki - bardzo mnie ciekawi co jest w środku pudełka (oczywiście poza muzyką, którą już znam :) ). Cena od 55 (w Merlinie) do 65 PLN (warszawski Empik)

3) wydanie z serii Polska Cena - jedna płyta w cenie poniżej 30 PLN; spodziewam się skrajnie ubogiej szaty graficznej, ale czekam aż może ktoś dostanie w ręce to wydanie i podzieli się z nami wrażeniami

To jest to, co narazie widziałem. Jak ktoś ma szersze informacje, to zapraszam do podzielenia się nimi :)

pozdrawiam :D

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:24 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Z racji wyjątkowo uszczuplonych oszczędności i jednoczesnej niepohamowanej niecierpliwości, to ja, ja okazuję się być... eee naiwniakiem (?), zamawiając wersję "Polska cena". Pewnie, że żałuję, ale jak długo można żałować, jeśli pozostałe możliwości nie wchodzą w grę? ;) Także kiedy tylko ta wersja ujrzy światło dzienne ("premiera" 8 czerwca) i kochana Poczta Polska mi ją dostarczy, podzielę się moimi wrażeniami co do szaty graficznej. Muzyka w końcu (nie licząc bonusów, których nie usłyszę na płycie) będzie ta sama, niezależnie od ceny.

Deluxe kupię sobie, jak się trafi ślepej kurze ziarno albo gdy zarobię pierwszy milion. :lol: No dobra, przeginam, ale powiem szczerze, że mimo pokusy wydań limitowanych, którą zawsze przy tego typu premierach odczuwam, teraz jakoś nie tli się we mnie szczególnie silnie. Może dlatego, żem straszliwie marudząca istota i nie podoba mi się wizja wystającej nieelegancko na mojej skromnej półeczce z płytami najnowszej płyty Macci. Ok, postęp postępem, ciekawe opakowanie ma swoje plusy, ale... po co? Po co nam pudełko rozmiaru DVD, skoro to zwyczajne dwupłytowe wydanie audio? Eeee.
W dodatku denerwuje mnie myśl, że w jeszcze innej edycji jest prawdopodobnie booklet, którego nie uświadczysz w pozostałych dwóch wersjach. Wychodzi na to, że by być w pełni usatysfakcjonowanym kolekcjonerem, powinieneś zbijać kokosy i kupować sobie wszystkie możliwe wersje. Dziekuję, postoję. Znacznie bardziej przypadała mi do gustu wizja ciułania na tę najbardziej rozbudowaną wersję - ale ze wszystkimi możliwymi bajerami, jeśli już tyle grosza trzeba na nią wysupłać.

Chociaż nie powinnam narzekać. Paul mógł w końcu zrobić tak, jak z "Chaos and Creation in the Backyard". Bonusy tylko dla fanów z Japonii.
Ciekawa jestem, które - z przedostatniej czy z najnowszej - są więcej warte. ;) Pożyjemy, zobaczymy.

PS Właśnie natknęłam się na czwartą wersję - jewelcase. Od przybytku głowa nie boli?
PS 2 Przepraszam, że jakoś tam wyżej wydaję się negatywnie nastawiona. To dotyczy tylko marketingowej otoczki albumu (na razie: zobaczymy, na ile przekona mnie do siebie sama muzyka). Udziela mi się zmęczenie, płynące z tego rozdrażnienie - no i masz, wyłazi ze mnie maruda. ;)
PS 3 Karol, mam nadzieję, że okładka płyty w mojej wersji nie będzie aż tak tragiczna. Mam nadzieję, że po zaopatrzeniu się w "lepszą" edycję, nie najdzie mnie infantylna ochota na to, aby z wkładki poprzedniej składać jaskółki i puszczać przez okno. :roll:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 11:17 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
He, Magda, tlumaczysz się z zakupu wersji "Polska cena" jakby mialo być coś nie w porządku :) Daj spokoj. Liczy się muzyka i tyle. Z czystej ciekawości chciałem jedynie ustalic, czym roznia sie poszczegolne wersje i chetnie przeczytam Twoj opis, jak juz dostaniesz plytke.

A jewel case, to chyba wlasnie standardowe pudelko CD (plastikowe), wiec ten opis pasowalby do dwoch z trzech wymienionych przeze mnie wersji. No chyba, ze cos krece ;)

pozdrawiam

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 3:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
hans80 napisał(a):
A jewel case, to chyba wlasnie standardowe pudelko CD (plastikowe), wiec ten opis pasowalby do dwoch z trzech wymienionych przeze mnie wersji. No chyba, ze cos krece ;)
Na merlinie figuruje jako osobna wersja. Tylko tyle wiem. Wygląda mi to na wydanie 2 (posłużylam się wypunktowaniem edycji z twojego poprzedniego posta ;)), tylko bez bajerów z zaokrągleniami i załamaniem prawego rogu oraz bez special booklet (choć kosztuje tyle samo).
Zresztą sam zobacz:
http://www.merlin.com.pl/frontend/brows ... 13235.html

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 6:27 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
A masz racje. Podejrzanie dużo tych wydawnictw. Aż czterech to chyba nie kupie... Przynajmniej nie od razu :D

To widać jakaś nowa strategia marketingowa - moze bardziej elastyczne podejscie do kupujacych. Trudno juz piratowac i tlumaczyc, ze sie oryginalu nie kupilo, bo bylo niebotycznie drogi. W sumie cos takiego popieram. Tylko nie do konca widze uzasadnienie dla wersji jewel case, bo ani cena, ani zawartoscia muzyki sie od wersji special booklet nie rozni.

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 11:46 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
ja mam (na razie :lol: ) tylko wersję deluxe,
czy to prawda, że w zwykłej wersji, label nie ma obrazka z zabawkami, tak jak na labelach z de-luxe? :arrow:
http://i65.photobucket.com/albums/h238/ ... 002814.jpg

innymi słowyma, czy label regularnego/zwykłego wydania MAF ma inny obrazek na płycie CD niż na deluxe?

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 11:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
kupiłem dziś w MM specjalne *polskie wydanie* MAF - nie było drogie (29.99) bo byłem ciekaw czym się rózni od deluxe.
Oczywiście nie ma dodatkowego dysku z trzema bonusami i wywiadem z Paulem, no i ksiązeczka jest okrojona do zaledwie jednej kartki złożonej na pół, są słowa tylko dwóch piosenek, i to nawet nie do końca...
Ale płyta sama w sobie brzmi równie dobrze, a to najważniejsze :D

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 10:44 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 12:43 pm
Posty: 153
Miejscowość: Nowhere Land
A można pomylić (jeśli ktoś nie umie liczyć) normalną wersję z 1CD z polską? Tzn. czy z wierzchu wyglądają tak samo? :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 9:17 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Dzisiaj w sieci pojawił się oficjalny teledysk do piosenki "222"

http://uk.youtube.com/watch?v=_sDyS_jf- ... annel_page

Jak wam się podoba? Bo jak dla mnie Marco Sandeman zbytnio się nie wysilił.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 11:58 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Cieniutko, standardowe wizualizacje winampa czy windows media playera daja prawie ze taki efekt :)

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY