Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Śro Maj 01, 2024 2:19 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 4:16 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lis 14, 2005 3:56 am
Posty: 142
Miejscowość: Włodawa
Znalazłem... :) no może szwagier mi w tym pomógł troche....świetną darmową stronkę z której możecie pobierać do woli pliki mp3 dowolnego wykonawcy...wystarczy w wyszukiwarce wpisac nazwisko wykonawcy i efekty sa wg . mnie wręcz niewiarygodne...bootlegi czy oficjalne wydania...wszystko...

wystarczy wpisać np. beatles i ....oczom niedowierzać...sparwdźcie zresztą sami...

UWAGA: teoretycznie można sciągnąć 3 pliki od razu...i odczekac pare godzin by znowu móc coś sciągnąć...ale wystarczy wykasować wszelkie pliki cookie przeglądarki by ,,oszukać'' przeznaczenie...

PS-jak najedziecie na link do utworu zawsze zapisujcie w ten sposób: zapisz jako...i możecie cieszyć się nowymi mp3

Pozdrawiam :)

http://audiofind.ru/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 7:08 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
Stary, ja nie wiem jak Ty to znalazłeś, ale to jest niesamowite !!

Normalnie jestem nieufny w stosunku do rosyjskich stron, ale ta wygląda ok, a poza tym rzeczywiście ma zaskakująco bogatą ofertę muzyczną ;)

Może mało wygodnie ściąga się całe albumy, ale poszczególne perełki można wyławiać z przyjemnością :)

dzięki i pozdr
Karol

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 9:46 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
hans80 napisał(a):
Może mało wygodnie ściąga się całe albumy, ale poszczególne perełki można wyławiać z przyjemnością :)
:shock: Wooow. Dzieki, niesamowity link!! Tylko trzeba szybko sie zabrac za czerpanie, bo tego typu stronki dlugo sie na necie nie utrzymuja.. Kapitalnie, ja nie mam, poza swiatecznymi nagraniami, ZADNEGO bootlega Beatli.. baaaa, nie mam nawet Live At Hollywood Ball... Fantastycznie!!!!

Ojej, a ile blackowych i deathowych albumow!! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 2:22 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 17, 2006 10:19 pm
Posty: 605
Miejscowość: Londyn/Abbey Road/namiot przy pasach
biję ci pokłony za to co zrobiłeś ;)
kurcze ale mam tak przeładowany teraz komp, bo ściagam Help (tak tak wiem, dopiero teraz, no ale coż zawsze jestem trochę opozniona ;)) więc nie wiem czy cokolwiek uda mi sie zassać w przeciągu 3 dni ;)
oby ta stronka wytrzymała jak najdłużej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 2:51 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lip 08, 2005 12:38 pm
Posty: 125
Miejscowość: Piła
Ringo napisał(a):
Tylko trzeba szybko sie zabrac za czerpanie, bo tego typu stronki dlugo sie na necie nie utrzymuja.


Ta akurat utrzymuje się już z przynajmniej rok. Kiedys tam juz bylem, ale nie spodobala mi się bo po paru utworach nie mogłem już nic ściągnąć (nie wiedziałem, ze trzeba cookie usunąc) widocznie rosyjskie przepisy dzialaja inaczej, dostanie urzędas w łape i witryna charaszo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 1:10 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
Jesteś Bogiem

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 6:52 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Znam już tę stronę od dość dawna (pamiętam czasy, gdy można było ściągać bez żadnych ograniczeń i to bez usuwania cookies ;) ). A nie podałem jej tu wcześniej, bo... hmm, po prostu chyba wydawało mi się, że to bardzo popularna strona i wszyscy stąd na pewno dobrze ją znają... :oops: :roll:

A swoją drogą kiedyś to dopiero były fajne ruskie strony (niestety teraz już są płatne...) : www.mp3spy.ru , www.mp3search.ru ... 8) Zwłaszcza pierwsza z nich... :)

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 7:02 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Ja jej nie znalam, i myslalam, ze zawalu dostane, kiedy tam trafilam po linku z tegoz watku :D

OK, przede wszystkim mainstream, naprawde te najbardziej znane plyty (nooo... chyba, ze chodzi o bootlegi, ale to naprawde przy niewielkij ilosci zespolow jest tak ladnie rozbudowane).. Potem zaczelam zauwazac braki (Zeby Gorgorotha nie dac nic ze wczesnych albumow!!!).. Ale jest fenomenalny!!! Tylko dluuugo sie sciagaja utwory i w sumie na sciagniecie jednego albumu trzeba poswiecic sporo czasu.. To chyba wlasnie ma zniechecac do tego ;). Mam dopiero "Revolving" sciagniete z Beatlesowskich bootlegow... I tak sie zastanawiam ile zdaze sciagnac zanim cos (tfu!) zrobia z ta strona, albo ja (tfu!) zamkna, albo (tfu!) zrobia calkowicie platna...

A z tymi cookies to jest bez sensu, gmail mi sie wylogowuje, jesli czyszcze cookies, a nie mam sily usuwac recznie cookies, wyluskujac tylko te z audiofinda.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 8:19 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lis 14, 2005 3:56 am
Posty: 142
Miejscowość: Włodawa
Witam :)

Ja np. stosuję taki sposób na pozbycie sie tych cookies poprzez właczenie opcji w Mozilli by nie akceptowało ciasteczek z tej witryny....i jest ok....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 4:08 pm 
Offline
Mean Mr Mustard

Rejestracja: Pią Lis 19, 2004 10:53 pm
Posty: 191
Miejscowość: Dolina Muminków
świetna strona, super zasoby...tylko nie potrafię niczego ściągnąć, a do tego ten rosyjski mnie deprymuje, może ktoś napisałby dwa zdania jak technicznie ściągnąć z tamtąd plik? będę baedzo wdzięczny.

_________________
the Love of my life


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 4:19 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lip 08, 2005 12:38 pm
Posty: 125
Miejscowość: Piła
beatle napisał(a):
świetna strona, super zasoby...tylko nie potrafię niczego ściągnąć, a do tego ten rosyjski mnie deprymuje, może ktoś napisałby dwa zdania jak technicznie ściągnąć z tamtąd plik? będę baedzo wdzięczny.

Jak już masz wybrany utwór to klikasz na ten szary, duzy przycisk z roskyjskim napisem. Po odliczeniu 90 s. klikasz prawym na niebieski link
< Загрузить с mp3fond.com >, wybierasz Zapisz element docelowy jako i powinno Ci po chwili zacząć sciągać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 11:31 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lip 14, 2003 10:22 am
Posty: 650
Miejscowość: Mikołów / Gdańsk
Trafiłem na kolejną świetną rosyjską stronę :) http://www.mp3real.ru/

_________________
Pozdrawiam, Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 12:52 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lip 08, 2005 12:38 pm
Posty: 125
Miejscowość: Piła
No i chyba po audiofind.ru :cry:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 2:40 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
I to już od wczoraj

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 10:17 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
No zesz, WIEDZIALAM, ze tak bedzie :(...

:cry:

Zawsze tak jest. Odkrywam jakis niesamowity program/stronke - a zaraz ta pada... :(...

Nie moge tego przebolec... Tam bylo tyle bootlegow Beatli, ja nie mam praktycznie zadnych, a zdazylam sciagnac tylko Revolving.. :( Buuu... A chcialam miec chociazby koncert Hollywood Bowl.. I koniecznie - ten dachowy.. I pare innych rzeczy... LEEEEEEEEEEE... No i.. no nie... Tam bylo tyle albumow metalowych.. :(...

Swoja droga - odlicza sie jakis czas... Dwa dni ponad! Ale moze warto zostawic stronke otwarta przez ten czas? Jesli tylko internet nie padnie.. Czyli niemozliwe w omim przypadku (internet pada mi conajmniej raz na dzien).
I czy ktos wie o co chodzi z tym e-mailem? Moze warto wpisac? A moze nie - moze to czyjs sposob na odkrycie tych, ktorzy sciagali mp3? :-(

Kuuurcze, ok, jakosc czesto nie nalezala do najlepszych, ale za to wybor.. I sciaganie od razu.. Mam dosyc czekania na e-mule na dostepnosc pliku.. Wrrr... :evil:

Probowalam sciagac cos z mp3.real - wyskoczylo mi 403 forbidden.. :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 11:00 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Według tego co napisali na audiofind.ru, to od 1 czerwca AU ma być przebudowany.

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 4:04 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Lip 08, 2005 12:38 pm
Posty: 125
Miejscowość: Piła
satfreee napisał(a):
Według tego co napisali na audiofind.ru, to od 1 czerwca AU ma być przebudowany.


Mam nadzieje, ze przebudowa nie rowna się wprowadzenie oplat.

A tak swoją drogą to mam jeszcze jedna ciekawa strony tego typu, zdaje się, ze nikt jej tu nie podawal. Do audiofind się co prawda nie umywa, ale i tak mozna co nieco posciagac http://www.grammy.ru/music/msearch.php?lang=eng

I jeszcze coś dla Ringo i innych miłosnikow metalu
http://xpeh.harddays.net/index.php?lt=all


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 4:20 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 15, 2006 11:03 pm
Posty: 991
Miejscowość: Karlstad
Grochu napisał(a):
satfreee napisał(a):
Według tego co napisali na audiofind.ru, to od 1 czerwca AU ma być przebudowany.
Mam nadzieje, ze przebudowa nie rowna się wprowadzenie oplat.
No wlasnie, mialam to samo napisac. Poza tym zastanawia mnie ten licznik na stronie.. Poza dziwnymi znaczkami, ktore wyskakuja, to pojawia sie prosba o podanie swojego e-maila.. Jakos tak pokretna droga zgaduje, ze moze chodzic o funkcjonowanie poprzez e-maile.. nie, nie rozumiem :(. Aha - mowiac o "znaczkach" nie mowie o cyrylicy, tylko o znakach interpunkcyjnych zamiast liter... Albo dziwnych literach..
Ewentualnie - moze wprowadza teraz wieksze zabezpieczenia - zorientowali sie, ze za duzo osob obchodzilo cookies.. i moze teraz bedzie trudniej.. :-( Byleby bylo za fri, no!
Grochu napisał(a):
A tak swoją drogą to mam jeszcze jedna ciekawa strony tego typu, zdaje http://www.grammy.ru/music/msearch.php?lang=eng
Zaraz zerkne.
Gruchu napisał(a):
I jeszcze coś dla Ringo i innych miłosnikow metalu
http://xpeh.harddays.net/index.php?lt=all[/quote]Nooo.. na samym poczatku listy - 1349, na ktorych to mialam chrapke, a nie zdazylam sciagnac z audiofind. Widzialam ich na zywo w grudniu - byli srednio odkrywczy, ale brzmieli swietnie :D Norwegia gora :D. Ale szkoda, ze to nie jest serwer z plikami, tylko serwer z linkami do plikow.. czesc bedzie pewnie nieaktualna itd.. :( Ale i tak DZIE-KU-JE! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:44 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Kwi 23, 2005 2:45 pm
Posty: 619
Miejscowość: koło Białegostoku
Wprowadzili opłaty :( Nie ma już także żadnego albumu Beatlesów

_________________
Ic-Zaps


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 6:15 pm 
Offline
Sierżant Pepper
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Lis 14, 2005 3:56 am
Posty: 142
Miejscowość: Włodawa
:x :cry: Niech ta witryna odpoczywa w pokoju....szkoda.....


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY