Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:06 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 11:54 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Kochani, tak strasznie was przepraszam. :( Przestałam zaglądać w ostatnich miesiącach na forum Harriego, z powodu natłoku różnych obowiązków i innych pierdół ;), a teraz ciężko mi było tam wrócić po tak długim czasie (już nie łapię, o co im biega czasami :lol:). W dodatku popełniłam kolejny kardynalny błąd! - przestałam zaglądać na stary adres mailowy i ta wiadomość, sprzed prawie miesiąca, ukazała się moim oczom dopiero teraz (oj, poćwiartujcie mnie, schrzaniłam sprawę :? ). Poniżej - moje kulawe i śmichu warte tłumaczenie tego, co zawierał mail (z pominięciem nikomu niepotrzebnych, nieistotnych szczegółów ;)). :arrow:

Cytuj:
"Parlophone z dumą ogłasza reedycję albumu George`a Harrisona "Living In The Material World". Premiera już w poniedziałek, 25 września 2006 r.

Bla bla bla (jaki wspaniały był album, jakie zrobił wrażenie na krytykach i jak wielkim okazał się sukcesem w 1973 roku).

CD będzie wydany w dwóch formatach. Oba będą zawierać właściwy album, który został zremasterowany w studiu Abbey Road, przy wykorzystaniu oryginalnych taśm analogowych.

Nowa wersja zawiera również dwie dodatkowe ścieżki: "Deep Blue" (oryginalnie B-side z 1971 r.) i "Miss O`Dell" (B-side z "Give Me Love (Give Me Peace On Earth)").

"Digipack" będzie zawierać książeczkę z tekstami utworów i dodatkowymi zdjęciami. Wydana zostanie również limitowana edycja zawierająca rozszerzoną, 40-stronicową książeczkę i płytę DVD (wersja CD/DVD combo) przedstawiającą:
- rzadki klip z George`m wykonującym "Give Me Love (Give Me Peace On Earth)" z japońskiego tournee (1991) z Ericiem Claptonem
- (coś, czego ni w ząb nie zrozumiałam :P :roll: :oops: :oops: :lol: )
- niepublikowaną wersję "Miss O`Dell" i "Sue Me, Sue You Blues".

Podstrona związana z reedycją "Living In The Material World", załączona do oficjalnej strony George`a Harrisona ( www.georgeharrison.com ) w przeciągu kilkunastu dni do premiery płyty, będzie zawierać fragmenty audio z albumu, dokument - audycję radiową i "okolicznościowe" gadżety."
( :roll: :lol: :lol: :lol: )


Płyta, choć wydana zostanie dopiero we wrześniu, jest już "dostępna" na merlinie i w ofercie kilku innych, głównych sklepów internetowych.
Na merlinie cena zwykłej wersji albumu wynosi 64 zł
( http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/465493 ), a wersja specjalna - 86 zł
( http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/465494 ).
Cena limited version nie należy do przystępnych, ale... kto wie? może rochę spadnie po premierze. Należy mieć nadzieję. ;)
(nadzieja matką głupich :lol:)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle, Pią Lip 21, 2006 4:37 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 3:23 pm 
Offline
Sun King
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Mar 29, 2006 10:16 pm
Posty: 420
Miejscowość: z Texasu
Michelle napisał(a):
moje kulawe i śmichu warte tłumaczenie

:shock:


tak, zadne slowo sie nie zgadzalo ;););)

_________________
cjdkz oisof jui osuiousoi yuuuya!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 3:54 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lut 24, 2005 12:38 pm
Posty: 847
Miejscowość: Warszawa
No nareszcie!!! Ja osobiście za albumem nie przepadam bo jest słabo nagrany w porównaniu z All Things ale piosenki chwytają za serce 8)

_________________
I ty Brutusie przeciwko mnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 10:56 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
A jednak są jakieś zalety przeziębienia i bezsensownego siedzenia w domu! Tak, mam już limited edition "Living In The Material World"! :D Opakowanie jest utrzymane w tym samym stylu, co to z remastera "All Things Must Pass". Czarne, kartonowe pudełko (nie jakieś byle co, proste, ale eleganckie) z jakby wytłoczoną okładką (tym odciskiem dłoni), a w środku z delikatnymi hinduskimi wzorami (chyba... :P), na podobnej zasadzie, jak wyglądały "wewnętrzno pudełkowe" tłoczenia symbolu om na All Things Must Pass. ;)
Nie koniec na tym! Jest pewien szczegół (nadal mówimy o opakowaniu, nie o zawartości ;)), który odróżnia "All Things..." od "Living In The Material World" - zarówno płyta CD, jak i DVD nie są już schowane w papierowych, bylejakich kopertach, tylko w kartonowej, rozkładanej "obwolucie", w którą "wpina" się płyty (nie mogłam już upchnąć w jednym zdaniu tyle domyślnych zwrotów ;)), a 40-stronicowa książeczka* (bajer! ;)) nie lata już luźno w pudełku, jak w "All Things Must Pass".

* Wspaniałej jakości zdjęcia, teksty utworów, zdjęcia oryginalnych tekstów i kilka zdań na dwóch ostatnich stronach o fundacji. :)

O samej muzyce trochę później, bo na razie jestem w szoku i nie zdążyłam wszystkiego na spokojnie przesłuchać i przejrzeć. :) Ciąg dalszy nastąpi. ;)
Dhani i Olivia, z pomocą przyjaciół, odwalili kawał świetnej roboty. Nie wiem, czy George zrobiłby to lepiej! :o ;)

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: .
PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 4:45 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 24, 2006 4:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Nowhere Land ;)
*Uwaga, Off Topic*

Michelle, teraz będzie pytanie kierowane do Ciebie :D
FORUM DŹORDŹA a ja nic nie wiem. Jak szukałam na googlach to wyświetliły się różne stronki, ale chyba nie fora. Także -jakbyś mogła- podać linka do tej wspaniałej strony :) ? Sorry za niewiedzę.

Pozdrawiam ;*

_________________
But listen to the colour of your dreams... :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 5:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Nie ma co przepraszać za niewiedzę. Każdy kiedyś nie wiedział. ;)
Link do oficjalnego forum George`a Harrisona :arrow:
http://www.georgeharrison.com/board/index.php
Zresztą message board to jedna z podstron oficjalnej witryny Harrisona
( www.georgeharrison.com ).

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: .
PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 5:47 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Wrz 24, 2006 4:07 pm
Posty: 181
Miejscowość: Nowhere Land ;)
Dzięki ;*

_________________
But listen to the colour of your dreams... :roll:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lut 10, 2007 6:23 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Śro Sie 11, 2004 7:52 am
Posty: 114
Miejscowość: Będzin
Płyta LITMW pięknie wydana - i na razie tyle mogę o niej napisać bo słuchałem tylko raz...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY