Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:20 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 03, 2011 4:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Smutne jest pękne :)

Ale wiesz, ja tego Baltimore Oriole nawet nie kojarze, po prostu nie trawie Somewhere In England, oprocz wyjatkow wszystko tam mi sie zlewa ze soba, jakies te melodie nie wyrazne, aranzacje zachowacze.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 4:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Top 10 z komentarzami, plus słówko od autora, Dżejdżeja, imiennika George'a:

Wysyłam pierwszą dziesiątkę - tego jestem póki co pewien , co do reszty 'walka' jeszcze trwa , ale z terminem zdążę.
Moje ogólne wrażenia co do twórczości GH pokrywają się zgrubsza z tymi prezentowanymi przez dr Maxwella

1. ISN'T IT A PITY
Najbardziej chyba symfoniczny i monumentalny utwór Harrisona , strukturą przypominający " A Salty Dog " Procol Harum (chyba nieprzypadkowo, bo w końcu w sesjach uczestniczyl Gary Brooker)
Niektórym przesadnie rozbudowane , orkiestrowe aranże Phila Spectora przeszkadzają , tu jednak , uważam są jak najbardziej na miejscu.
A do tego proste i wymowne przesłanie - Jakie to przykre ,że tak łatwo przychodzi nam zranić kogoś a tak szybko zapominamy o tym ...
Od początku wiedziałem , że będzie to mój Nr. 1 i nie miałem co do tego wątpliwości.

2. BE HERE NOW
Utwór, który przez lata nosiłem w pamięci ( od czasu gdy w połowie lat 70-tych nabyłem Lp. Living in the material world ). Zawsze wydawał mi się jakiś inny , frapujący- wtedy orientalny, dziś bardziej psychodeliczny , przypominający klimatem zeppelinowski " Rain Song". Jak widać muzycy Czwórki trzymali jeszcze wtedy rękę na muzycznym pulsie.

3. STUCK INSIDE THE CLOUD
Gdy słucham zawsze kręci mi się łza w oku - jakże trafna metafora ostatnich chwil Georgea- po drodze TAM jesteśmy jeszcze ciągle TU , tylko " ugrzęźliśmy " na chwilę w obłokach

4. YOUR LOVE IS FOREVER
Ukryta perełka na tym niedocenionym albumie. Zwyczajna elektryczna gitara potraktowana akordowo - efekt podobny jak parę lat później u Janka Borysewicza w "Zupełnie obcy" ( choc nie sądzę
by ten ostatni słuchał płyty Harrisona )

5.AWAITING ON YOU ALL
Kolejny majstersztyk Spectora - tak się wtedy nagrywało , "brzmienia bizantyjskie " w swym bogactwie - te wszystkie chórki ,blachy etc. - czy nie przypomina Wam Layli EC. ?

6. THE LIGHT THAT HAS LIGHTED THE WORLD
Utwór z serii jak ja to nazywam " pastoralnych ". Płaczliwa maniera wokalna Harrisona wkurza co niektórych , ale przecież napisał wiele takich pięknych, refleksyjnych melodii ( zupelnie nierockowych )- na mojej liście znalazło się ich kilka.

7. MY SWEET LORD
Co by nie powiedzieć jedyny evergreen Harrisona , w kolejnych wcieleniach /coverach przetrwa zapewne epokę twórcy.

8. BANGLA DESH
Wszyscy Beatlesi wykonywali takie społeczno-politycznie zaangażowane utwory , z różnym zresztą skutkiem . Sentyment jaki wiążę z tym akurat utworem ,wynika z faktu , że był to pierwszy solowy kawałek jakiegokolwiek eks-Beatlesa jaki usłyszałem (jeszcze w podstawówce).Zaraz potem , w czasie wycieczki do Krakowa
miałem okazję rozmawiać (na tyle na ile ówczesny mój angielski pozwalał ) ze studentem z Pakistanu Wsch.(nowa nazwa państwa dopiero wchodziła w życie)
Na dziedzińcu wawelskim pytałem go o klęskę powodzi , wojnę domową i te wszystkie nieszczęścia. Ten utwór stał się niezatartym wspomnieniem tamtej rozmowy.

9. GIVE ME LOVE (GIVE ME PEACE ON EARTH)
Lato 1973 , ruch hippisowski w Europie przeżywa swój renesans ( mimo przykrych doświadczen z Altamont, wyspy Wight a wcześniej zbrodni Mansona) , ta pogodna piosenka obok progresywnego JOYBRINGER Manfred Mann's Earth Band stanowią swoiste hymny-deklaracje tamtej epoki.
Po latach , już w USA , usłyszałem ten stary , ponad 20-letni wtedy przebój w najdziwniejszym wykonaniu - przeglądając półki pełne starych analogów w małym antykwariacie płytowym , usłyszałem jak ktoś nuci "a capella" (całkiem przyzwoicie zresztą ) Give me love - okazało się , że to klient prezentował tak sprzedawcy
utwór którego od lat bezskutecznie szuka (wtedy nie było chyba jeszcze w ogóle reedycji albumu na CD)

10. YOU
I pomyśleć , że był to zaledwie odrzut z sesji ATMP ! Utwór który wtedy nie załapał się (chyba ze względu na podobieństwo do Awaiting ... ? ) na tamtą płytę na tej stanowi utwór nr.1.

EDIT:
11. WHAT IS LIFE
12. WAH-WAH
13.THAT IS ALL
14.TRY SOME BUY SOME
15.THIS IS LOVE
16.BLOW AWAY
17.CRACKERBOX PALACE
18.DON' T LET ME WAIT TOO LONG
19.RISING SUN
20.MARWA BLUES

21.FASTER
22.I 'D HAVE YOU ANYTIME
23.LET IT DOWN
24.WHEN WE WAS FAB
25.BRAINWASHED
26.CLOUD 9
27.SOFT TOUCH
28.SUE ME SUE YOU BLUES
29.ALLTHINGS MUST PASS
30. LIVING IN THE MATERIAL WORLD


Mały komentarz ode mnie - jestem w niemałym szoku słyszac, że You to odrzut z All Things Must Pass. A moze nie powinienem sie dziwic. Sesja do tej płyty musiała byc chyba nawiedzona, skoro nie powstawało nic poza klejnotami. You i I Live For You to prawdopodobnie nawspanialsze odrzuty w historii muzyki. Ale wiadomo, jaka płyta, takie odrzuty ;)

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Yer Blue, Pią Lis 25, 2011 4:49 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 9:22 pm 
Offline
Musketeer Gripwood

Rejestracja: Pon Mar 01, 2004 11:57 am
Posty: 80
Miejscowość: Rzeszów
A ja tak postrzegam George'a (dziesiątkami):

Brainwashed (B)
Dark Sweet Lady (GH)
All Things Must Pass (ATMP)
Isn't It a Pity (ATMP)
Your Love Is Forever (GH)
Here Comes the Moon (GH)
I'd Have You Anytime (ATMP)
My Sweet Lord (ATMP)
Pisces Fish (B)
Beware of Darkness (ATMP)

Blow Away (GH)
Not Guilty (GH)
Life Itself (SiE)
Gone Troppo (GT)
Be Here Now (LitMW)
Behind That Locked Door (ATMP)
Between the Devil And the Deep Blue See (B)
Run So Far (B)
Rising Sun (B)
Any Road (B)

Beautiful Girl (33)
Dear One (33)
Writing's on the Wall (SiE)
That's the Way It Goes (GT)
I Really Love You (GT)
If Not For You (ATMP)
Who Can See It (LItMW)
The Light That Has Lighted the World (LItMW)
The Day the World Gets 'Round (LItMW)
Rocking Chair In Hawaii (B)

Jeżeli uważam, że album Brainwashed jest dużo lepszy od George Harrison, to dlaczego w pierwszej dziesiątce mam nadreprezentację George Harrison (3:2), a w drugiej więcej Brainwashed (2:4)? Nie wiem.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 3:35 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dzieki Jaśku za liste! :D

Najbardziej mnie ucieszyło Dark Sweet Lady - utwor typowany dotąd przez 3 osoby, w tym na jednej liscie na ostatnim, 30 miejscu. Na pewno przepadnie w podsumowaniu ale tak mocne typowania dla tej piosenki jak Twoje, ciesza bez wzgledu na wszystko.

janand napisał(a):

Jeżeli uważam, że album Brainwashed jest dużo lepszy od George Harrison, to dlaczego w pierwszej dziesiątce mam nadreprezentację George Harrison (3:2), a w drugiej więcej Brainwashed (2:4)? Nie wiem.


Pamietam kiedys troche sie dziwiłem jak stwierdziłes, że płyta "George Harrison" jest Twoja ulubiona. Dzisiaj chyba juz az tak bym sie nie zdziwił bo ją bardzo polubiłem, ale jednak troche jej brakuje do Living In The Material World, zaś All Things Must Pass nigdy nie bedzie mieć specjalnej konkurencji. Moim zdaniem.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 9:56 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Mar 30, 2010 9:27 pm
Posty: 167
Też lecę dziesiątkami.
Hare Kryszna! :wink:


Love Comes to Everyone
Run Of The Mill
Ballad of Sir Frankie Crisp (Let It Roll)
Art of Dying
I'd Have You Any Time
Beware of Darkness
All Things Must Pass
I Live For You
My Sweet Lord
Isn't It A Pity

Marwa Blues
Behind That Locked Door
Dark Sweet Lady
Miss O'Dell
You
Give Me Love (Give Me Peace...)
What Is Life
Beautiful Girl
Someplace Else
Life Itself

Hear Me Lord
Awaiting On You All
Any Road
If Not For You
Devil's Radio
Stuck Inside The Cloud
I Don't Want To Do It
Here Comes The Moon
This Song
This Is Love

P.S. A jak tam mój faworyt z pierwszej 10 w rankingach stoi?

_________________
Pełny rock'n'roll od A do Ą


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 1:51 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Najpierw wstęp. Każdy szanujący się publicysta pisze wstęp ;)

Miałem z tym poważne problemy. 30 utworów to za mało żeby zmieścić wszystkie dobre kawałki Harrisona. W wyniku ograniczenia musiałem usunąć ich około 10, ale cóż cieszmy się, że można podać całe 30.

Płytą All Things Must Pass byłem rozczarowany od początku. Koszmarne, pudełkowe brzmienie, rozmydlone i wygładzone instrumentarium niepotrzebnie zlewające się w jeden twór oraz wszechobecny pogłos - nie ma praktycznie nic z tej zadziorności Harrisona prezentującego się w Beatlesach. Spector za to co zrobił z tą płytą powinien zostać ukarany podwójnym dożywociem. Olać morderstwo i jego obecny wygląd - Wall of Sound na ATMP jest dla mnie jego przestępstwem numer 1.
Dla mnie najlepszą płytą Harrisona jest '33 1/3' i na równi Dark Horse i ATMP, a tuż potem Brainwashed. Reszta to w większości (gdzieś tak 75%) zapominalny zlepek nut i akordów.

Utwory w "pierwszej dziesiątce" (legendarny zwrot ;) ) są dokładnie w takiej kolejności jak je lubię. Pozostałe 20 jest w kolejności MNIEJ WIĘCEJ. Nie potrafię porównać 'When we was fab' z 'Bye bye love'.

A więc zaczynamy:

1. Bangladesh
2. Deep Blue
3. Pure smokey
4. Dark horse
5. Not Guilty
6. Sour Milk Sea
7. You know what to do
8. All thing must pass
9. Simply Shady
10. Art of dying

11. Hear Me Lord
12. Crackerbox palace
13. Learning How to Love You
14. Tears of The World
15. Hari's On Tour
16. When We Was Fab
17. Dear one
18. This song
19. See yourself
20. Stuck Inside a Cloud

21. Wah Wah
22. Tired of Midnight Blue
23. By bye love
24. Any Road
25. Give me love (Give me peace on Earth)
26. Sue me, Sue You Blues
27. Rising sun
28. What is life
29. You
30. Run so far

Na zakończenie małe posłowie (każdy szanujący się publicysta pisze również posłowie). Mam nadzieję, że mój ranking zostanie pomnożony przez 2, gdyż jestem tutaj bardzo popularny. Nie będę owijał w bawełnę, Potrku, wiem gdzie mieszkasz, mam czas, fundusze, ludzi, więc sam rozumiesz, że nie masz wyboru. Wymachuję pogróżkami, bo widzę, że pierwsza dziesiątka a może i dwudziestka będzie zawalona ATMP, a tego bym nie chciał.

Pozdrawiam i czekam na niesłychany zwrot akcji.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 4:09 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Po pierwsze, Gietku, to mnie zaskoczyłes, bo nie oczekiwałem listy od Ciebie. Tym milej jest ją otrzymać.

kalosz napisał(a):

Dla mnie najlepszą płytą Harrisona jest '33 1/3' i na równi Dark Horse i ATMP, a tuż potem Brainwashed.


Dla mie w ogole wydanie tak słabej płyty jaka jest Dark Horse jest przestepstwem na skale kosmosu. Dałbym jej 2/10 za ciepłe brzmienie i....śliczną okładkę. Za same kompozycje - ZERO. Natomiast wokal nalezy oceniać w skali minusowej - ja nie słysze tam w ogole Harriego tylko zapijaczą/zaćpaną chrype jakiejś postaci strasznej. Ogolnie płyta jest słaba jak kompot z desek i nie pamiętam w tej chwili czy słuchałem czegokolwiek równie słabego w życiu.
I jeszcze tylko słowo o All Things Must Pass, tylko jedno słowo to... :twisted: ;)

kalosz napisał(a):
Utwory w "pierwszej dziesiątce" (legendarny zwrot ;) ) są dokładnie w takiej kolejności jak je lubię. Pozostałe 20 jest w kolejności MNIEJ WIĘCEJ. Nie potrafię porównać 'When we was fab' z 'Bye bye love'.


To rozumiem, że w top 10 kolejnosc ma znaczenie, w dwoch pozostałych dziesiatkach juz nie? Jesli tak to OK.
Tylko wpierw zamien You Know What To Do i Sour Milk Sea na jakies solowe kawałki George'a, przeciez to utwory The Beatles.

kalosz napisał(a):
Na zakończenie małe posłowie (każdy szanujący się publicysta pisze również posłowie). Mam nadzieję, że mój ranking zostanie pomnożony przez 2, gdyż jestem tutaj bardzo popularny. Nie będę owijał w bawełnę, Potrku, wiem gdzie mieszkasz, mam czas, fundusze, ludzi, więc sam rozumiesz, że nie masz wyboru. Wymachuję pogróżkami, bo widzę, że pierwsza dziesiątka a może i dwudziestka będzie zawalona ATMP, a tego bym nie chciał.

Pozdrawiam i czekam na niesłychany zwrot akcji.


Najpierw uporaj sie z czołowką, bo narazie masz w 8 numerow w top 10. A potem dopiero mozesz grozic, używac szantazu i manipulacji ;) Na razie jeszcze nie jestes do tego uprawniony ;)

Penylejn - fajniutka lista :) Top 10 bajeczne, w drugiej jedynie Life Itself uważam za TYLKO dobre, w trzeciej znajda sie ze 2 średniaki i jeden słabszy (This Song), poza tym tez bajecznie. I jest Dark Sweet Lady, czyli nawet nie wiesz jak sie ciesze ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 4:27 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
A All Thing Must Pass, Jealous Guy albo Maybe I'm Amazed to też utwory Beatlesów?

Poza tym nie bierz mojej pisaniny zbyt serio. Jeśli chcesz to w ogóle nie bierz pod uwagę mojego rankingu, szefie.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 4:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
kalosz napisał(a):
A All Thing Must Pass, Jealous Guy albo Maybe I'm Amazed to też utwory Beatlesów?

Poza tym nie bierz mojej pisaniny zbyt serio. Jeśli chcesz to w ogóle nie bierz pod uwagę mojego rankingu, szefie.


Daj spokoj, wprowadzasz czasem element humorystyczny, ktorego nie sposob brac na serio.
Słowa o Dark Horse i All Things Must Pass biore za Twoje trzeźwe opinie, bo chyba takimi są. Natomiast wprowadzanie na liste solowego George'a utworow Beatli to nosens, zaś Twoje pytanko dotyczace trzech w/w utworow odbieram jako typowy kaloszowy happening.

Zamien You Know What To Do i Sour Milk Sea na rzeczy z solowej kariery i prosze, nie pytaj, dlaczego ;) Ponoc masz w zanadrzu jeszcze 10 utworow, ktore Ci sie nie zmieściły - masz okazje uratowac 2 z nich.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 25, 2011 4:38 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Oto moja trzydziestka, kolejność się liczy tym razem:

1. Deep Blue
2. Bangla Desh
3. What is Life
4. Not Guilty
5. Marwa Blues
6. The Hottest Gong In Town
7. Ballad of Sir Frankie Crisp (Let It Roll)
8. I'd Have You Anytime
9. Between The Devil And The Deep Blue Sea
10. I Live For You
11. Wah-Wah
12. Soft-Hearted Hana
13. Miss O'Dell
14. Got My Mind Set On You
15. Behind That Locked Door
16. Beware of Darkness
17. All Thing Must Pass
18. Run Of The Mill
19. When We Was Fab
20. All Those Years Ago
21. Blow Away
22. That't The Way It Goes
23. Hear Me Lord
24. Isn't It A Pity
25. Apple Scruffs
26. Awaiting On You All
27. Rising Sun
28. Pisces Fish
29. I Really Love You
30. My Sweet Lord

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 25, 2011 4:58 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dzięki Kasiu.

kalosz napisał(a):
1. Bangladesh
2. Deep Blue


Noelka napisał(a):
1. Deep Blue
2. Bangladesh


Dobre :)

Top 10 Gietka wygląda tak:
1. Bangladesh
2. Deep Blue
3. Pure smokey
4. Dark horse
5. Not Guilty
6. All thing must pass
7. Simply Shady
8. Art of dying

Jakby naszła go ochota to zawsze moze dodac jakies 2 utwory ;) Coż, mamy tutaj twarde warunki.

Przy okazji skomletowałem liste Dżejdżeja, jest juz pełna 30-tka.
Greg, Rita, Dominika - czekamy :)

PS.:
Pennylane napisał(a):
P.S. A jak tam mój faworyt z pierwszej 10 w rankingach stoi?


Z tego co widać to masz 10 faworytów (top 10 bez kolejności), wiec nie wiem o jaki Ci konkretnie chodzi. A klasyfikacji nie znam bo jeszcze nie podliczałem i juz nie zdaze, zrzuce cały ten trud na Paperback Writera, może jakos temu podoła (szczeście frekwencja taka połowiczna tym razem).

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Lis 25, 2011 11:15 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Pon Gru 28, 2009 8:59 pm
Posty: 37
Jest i moja lista. Dawno nie słuchałem całej dyskografii George'a i miło było przypomnieć sobie wiele fajnych piosenek. A nie było ich mało. Podczas wstępnego przesłuchania wytypowałem 69 piosenek. Z nich wybrałem moim zdaniem najlepsze:

1. My Sweet Lord
2. What Is Life
3. Got My Mind Set On You
4. When We Was Fab
5. Amy Road
6. Blow Away
7. This Song
8. Marwa Blues
9. All Those Years Ago
10. If Not For You
11. Give Me Love (Give Me Peace On Earth)
12. Apple Scruffs
13. Wah-Wah
14. Awaiting On You All
15. Beautiful Girl
16. I Live For You
17. Grey Cloudy Lies
18. Dream Away
19. Greece
20. Living In The Material World
21. Run So Far
22. Circles
23. Teardrops
24. Wreck Of The Hesperus
25. All Things Must Pass
26. Got My Mind Set On You
27. Ding Dong, Ding Dong
28. Got My Mind Set On You
29. The Day The World Gets 'Round
30. Dark Horse


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lis 26, 2011 10:19 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Mar 30, 2010 9:27 pm
Posty: 167
Yer Blue napisał(a):
Z tego co widać to masz 10 faworytów (top 10 bez kolejności)

No po to wyodrębniałam dziesiątki, prawda? :wink:
Cytuj:
wiec nie wiem o jaki Ci konkretnie chodzi.

Mea culpa: "Jak tam stoi w rankingu mój faworyt wymieniony jako pierwszy spośród pierwszej dziesiątki moich faworytów, hę?" :wink:

To ja już sobie poczekam na ogłoszenie wyników z tymi fanfarami i wszystkim innym :P

_________________
Pełny rock'n'roll od A do Ą


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 3:36 pm 
Offline
młodszy fan

Rejestracja: Nie Sty 11, 2004 4:02 pm
Posty: 23
Miejscowość: Rzeszów
Ja również zamieszczam moją ulubioną, posegregowaną alfabetycznie trzydziestkę kawałków Georga. Tuż pod nią pozwoliłem sobie dołączyć szesnaście utworów, z którymi szczególnie ciężko było mi się rozstać w trakcie okrajania początkowej listy. ;-)

1. All Things Must Pass
2. Any Road
3. Apple Scruffs
4. Art of Dying
5. Awaiting on You All
6. Ballad of Sir Frankie Crisp
7. Beautiful Girl
8. Between the Devil and the Deep Blue Sea
9. Blow Away
10. Cheer Down
11. Cosmic Empire
12. Crackerbox Palace
13. Dear One
14. Devil's Radio
15. Far East Man
16. Isn't It a Pity
17. The Lord Loves the One (that Loves the Lord)
18. Love Comes to Everyone
19. On the Bed
20. P2 Vatican Blues
21. Poor Little Girl
22. Rocking Chair in Hawaii
23. Run of the Mill
24. That which I Have Lost
25. This Guitar (Can't Keep from Crying)
26. This Song
27. Wah-Wah
28. What is Life
29. When We Was Fab
30. Woman don't You Cry for Me


All Those Years Ago*
Be Here Now*
Cloud 9*
Cockamamie Business*
Fish on the Sand*
Maya Love*
Not Guilty*
Pure Smokey*
Red Lady Too*
The Rising Sun*
Simply Shady*
Stuck Inside a Cloud*
That's what It Takes*
This is Love*
Window, Window*
Wreck of the Hesperus*

_________________
Although I laugh and I act like a clown
Behind this mask I am wearing a frown


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 11:52 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lis 19, 2008 8:35 am
Posty: 57
Miało być 10, a jest jednak 30 :)
Kolejność dziesiątkami


1) Between The Devil And The Deep Blue Sea
2) Wah Wah
3) Don't Let Me Wait Too Long
4) Got My Mind Set On You
5) Horse To The Water
6) Isn't It A Pity
7) Beware Of Darkness
8 ) All Things Must Pass
9) That's What It Takes
10) Art Of Dying

11) Rocking Chair In Hawaii
12) Stuck Inside A Cloud
13) That Is All
14) This Guitar (Can't Keep From Crying)
15) All Those Years Ago
16) Cloud 9
17) When We Was Fab
18) Crackerbox Palace
19) Give Me Love
20) Blow Away

21) Cheer Down
22) Fish On The Sand
23) I’d Have You Anytime
24) Be Here Now
25) Love Comes To Everyone
26) Devil’s Radio
27) Deep Blue
28) Window Window
29) This Is Love
30) Not Guilty

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 9:34 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Oto i moja lista (ułożona w kolejności jakościowej):


1. Any road
2. If not for you
3. Teardrops
4. Pices fish
5. Brainwashed
6. Poor little girl
7. When we was fab
8. Isn’t it a pity
9. Crackerbox palace
10. All those years ago

11. All things must pass
12. Give me love
13. Living in the material world
14. If you believe
15. Blow away
16. Not guilty
17. What is life
18. My sweet lord
19. This song
20. Wreck of the Hesperus

21. Fish on the sand
22. Gone troppo
23. Baby don’t run away
24. Between the devil and the deep blue see
25. Dark horse
26. Faster
27. Dream away
28. I really love you
29. Dear one
30. It's what you value


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 10:18 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Znaczenie mają dziesiątki.

Beautiful Girl
I'd Have You Anytime
Here Comes The Moon
If Not For You
Between Devil and The Deep Blue Sea
Wah-wah
All Things Must Pass
Apple Scruffs
Dark Horse
All Those Years Ago

Brainwashed
Crackerbox Palace
Devil's Radio
Dark Sweet Lady
This Song
When We Was Fab
Who Can See It
Horse to the Water
Isn't It a Pity
Blow Away


Art of Dying
Beware of Darkness
You
Tired of Midnight Blue
Cosmic Empire
The Rising Sun
P2 Vatican Blues
Got My Mind Set On You
His Name Is Legs (Ladies and Gentlemen)
Soft Touch

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Ostatnio edytowany przez Rita, Pon Lis 28, 2011 10:38 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 10:21 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Wrz 09, 2005 4:27 pm
Posty: 972
Miejscowość: Warszawa
To jeszcze dorzucę moje 30 groszy:

1-10
1 Not Guilty
2 I'd Have You Anytime
3 Love Comes To Everyone
4 Between The Devil And The Deep Blue Sea
5 Dark Sweet Lady
6 Hear Me Lord
7 Beware Of Darkness
8 Here Comes The Moon
9 When We Was Fab
10 Be Here Now

11-20 (alfabetycznie)
All Things Must Pass
Any Road
Crackerbox Palace
Give Me Love (Give Me Peace On Earth)
Horse To The Water
Just For Today
Learning How To Love You
Life Itself
My Sweet Lord
Poor Little Girl

21-30 (alfabetycznie)

All Those Years Ago
Apple Scruffs
Baltimore Oriole
Cheer Down
Gone Troppo
Rocking Chair In Hawaii
Soft-Hearted Hana
Someplace Else
Sue Me Sue You Blues
Wreck Of The Hesperus

_________________
"Going fast, coming soon,
We made love in the afternoon.
Found a flat, after that
We got married" :)


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 11:22 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Strasznie dziekuje wszystkim za listy. Mamy nadkomplet i od cholery liczenia. Nie wiem czy do jutra sie wyrobimy, bo jeszcze ani jeden utwor nie został zliczony, a dzis planuje jednak pospac, gdyz, nie robiłem tego od trzech dni.
Jest juz chyba ponad 30 list, nawet tego nie dam rady dzisiaj zliczyc ;)


Pennylane napisał(a):
Mea culpa: "Jak tam stoi w rankingu mój faworyt wymieniony jako pierwszy spośród pierwszej dziesiątki moich faworytów, hę?


No teraz to rozumiem. Choc z drugiej strony jakby sie uczepic to rownorzednie podana 10-tka faworyta nie ma z definicji. ;)
Jesli chodzi o Love Comes To Everyone to powinien byc wysoko.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 10:27 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Mar 30, 2010 9:27 pm
Posty: 167
O! I nie można było tak od razu? :lol:
To liczcie, liczcie. Tylko dokładnie! :wink:

_________________
Pełny rock'n'roll od A do Ą


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY