Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:20 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 8:15 pm 
Offline
starszy fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 19, 2010 11:26 pm
Posty: 62
Miejscowość: Gostyń/ Zielona Góra
No kurde muszę powiedzieć, że druga część jest o wiele "lepsza" od pierwszej, ponieważ opowiada o samym Geogru z małymi wyjątkami. Popłakałem się ze śmiechu podczas fragmentu wywiadu z Georgem i Ring i wzruszyłem sie, gdy Ringo opowiedział o ostatnich słowach jakie usłyszał od Georga... szkoda, że tego faceta już nie ma wśród nas.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 2:11 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
fenriz napisał(a):
Chciałem zapytać o polskie napisy do pierwszej cześć dla wersji DVD. Część druga jest, natomiast kilka postów wcześniej macho wrzucił wersję pasującą do .avi i napisał że
Cytuj:
Jutro umieszczę pliki pasujące pod wersję DVD.
ale z tego co widzę to ich nie ma.

Do dziś nie mogę się z nimi uporać - cały czas mam problem z synchronizacją. Jeśli znacie jakiś sposób na prawidłowe dopasowanie słowa mówionego i pisanego oraz macie chęć się tym zająć, będę wdzięczny za pomoc!

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 2:26 am 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Mar 30, 2010 9:27 pm
Posty: 167
W „Kocham Kino” (TVP2) wyemitowano wywiad z M. Scorsese, jakiego udzielił podczas niedawnego pobytu w Polsce.
http://www.tvp.pl/filmoteka/cykle-filmo ... 05/5751209

O „LITMW” powiedział niestety tylko kilka słów, tzn. już, już się rozkręcał:
Właśnie ukończyłem film o George'u Harrisonie - „Living in the Material World”. To film w dwóch częściach. Jest bardzo szczególny, bo to nie tylko film o jego muzyce ile o jego… i tego to już się nie dowiemy... (tzn. konkretnie tego, co sam reżyser miał na myśli)

A skoro już tu jestem - oczywiście przyłączam się do wszystkich podziękowań za napisy!

_________________
Pełny rock'n'roll od A do Ą


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 10:08 am 
Offline
starszy fan

Rejestracja: Czw Gru 29, 2011 10:03 am
Posty: 42
Miejscowość: Stoczek
Ja również dziękuje za napisy. Film super, zwłaszcza II część.. otworzyła mi oczy na kilka spraw.
Fajnie że są jeszcze tacy ludzie, którzy sprawiają bezinteresownie radość!!
Pozdrawiam :)

_________________
http://youtu.be/SM5Lc3VjJ74


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Sty 14, 2012 12:47 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Nie mam dzisiaj weny, tak więc pozwolę sobie przekopiowac newsa, którego zamieściłam na stronie głównej:

Stowarzyszenie Krytyków Filmowych, zrzeszające znawców z USA i Kanady, rozdało w czwartek wieczorem (czasu lokalnego) w Los Angeles swoje corocznie nagrody w kilkunastu kategoriach.

Za najlepszy film dokumentalny uznano dzieło Martina Scorsese „George Harrison: Living In Material World”.

Martin Scorsese otrzymał nagrodę z rąk Leonardo DiCaprio. Wcześniej na scenę weszła Olivia Harrison mówiąc: „ Nie umiem powiedzieć czy Martin Scorsese zmontował muzykę do obrazu czy obraz do muzyki. Ale wiem, że potrafił zrozumieć i pokazać, iż sedno historii George’a znajduje się w jego muzyce.”

Image

Następnie Olivia przedstawiła Boba Dylana, który zaśpiewał „Blind Willie McTell” składając tym samym hołd reżyserowi. Występ Dylana zakończył się owacją na stojąco.

„Marty, nic dziwnego, że muzycy Ciebie wielbią – powiedziała Olivia Harrison – potrafisz zilustrować ponadczasową moc ich dzieł. Ze swoją niezwykłą wiedzą i uznaniem dla muzyki inspiruj i nauczaj innych filmowców i miłośników filmu”

Na YT udało mi się znaleźć występ Boba Dylana: http://www.youtube.com/watch?v=LOGv-DjitRU
Filmy widnieją też na oficjalnej stronie George'a: http://www.georgeharrison.com/#/news/ar ... ocumentary , niestety mi nie udaje się ich odtworzyć.

Mam nadzieję, że machosław znajdzie inne filmiki :)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 2:39 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
15 minutowy blok poświęcony Martinowi Scorsese (zawierający m.in. wypowiedź Olivii Harrison, występ Boba Dylana oraz wręczenie statuetki) można pobrać stąd :wink:

The 17th Annual Critics Choice Awards

Image

http://www.sendspace.com/file/7naq10

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 11:23 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Skrzeczący, charczący Dylan jest i tak wielki , ale ciary mnie przeszły przy fragmencie "Gimmie Shelter" Stonesów (jak prawie zawsze). To dla mnie ich najwspanialszy utwór!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 08, 2012 6:15 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Lip 25, 2006 3:03 pm
Posty: 720
Miejscowość: Wieluń
Macho, czy byłaby możliwość żebyś wrzucił film na inny serwer (megaupload zostało zamknięte) albo podał jakąś stronę, z której można ściągnąć film w tej wersji avi (żeby napisy wrzucone na forum pasowały). Mogę oczywiście film ściągnąć z torrentów, ale zapewne wtedy napisy nie będą zgodne.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lis 05, 2012 9:05 pm 
Offline
Nowhere Man

Rejestracja: Śro Paź 31, 2012 9:03 pm
Posty: 1
Cześć wszystkim czy mógłby ktoś wrzucić napisy do pierwszej części tego filmu. Oczywiście w języku polskim. :wink:


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lis 28, 2012 7:58 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 12:43 pm
Posty: 153
Miejscowość: Nowhere Land
Napisy można znaleźć tutaj: napisy.info
Jest wersja pasująca do AVI i do DVD.

_________________
alias Dawidsu


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 10:11 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 08, 2013 9:35 pm
Posty: 165
Miejscowość: Warszawa
Zabrałąm sie i obejrzałam na razie tylko pierwszą cześć. I muszę powiedzieć, ze pomimo róznych opinii...nie zawiodłam sie ^^.
Moze przez to, że już byłam nastawiona na to że to nei bedzie tylko o georgu. Ale tyle uroczych historiii opinii beatelsów było mi bardzo miło wysłuchać. Wiele również o samym Georgu mozna było że tka powiem 'wyczuć'.
Próbowałam napisac przyjaciółce, ze wiem juz dlaczego go tak uwielbiam ale nie umiałam tego wyjaśnic. W filmie zarówno Ringo jak i PAttie zwrócili uwagę na podwójną charakterystyke beatelsa. W połaczeniu z muzyką sprawiło to że jakos bardziej potrafie sie teraz wczuć wjego osobę. Ten fragment kiedy jakiś gość kwestionuje jego słwoa na temat wiary i mistycyzmu a George broni potem swojego zdania szczególnie do mnie przemówił. Może zobaczyłam w nim troche siebie :3
Tak czy siak moim zdaniem ważne dzieo, warte obejrzenia, nei moge sie doczekać kiedy bede miałą czas ściagnąć durgą część!

_________________
The Lord is awaiting on you all!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 12:15 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Wciąż nie widziałam. Najpewniej w wakacje się zbiorę i w końcu obejrzę. Dzięki za napisy.

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 3:49 pm 
Offline
Mean Mr Mustard
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią Mar 08, 2013 9:35 pm
Posty: 165
Miejscowość: Warszawa
Zakończenie napisó końcowych piosenką 'Long, long, long" wycisneło łzy. Druga cześć nei zawiodła. Jak dla mnie mogłoby ich być 45 i więcej. Troszke załuję, ze tak mało było wypowiedzi Pattie,ale George miał tylu przyjaciół, że gdyby kazdy miał mówić wystarczjaco to i 45 by nie dało rady.
Pod wrażenieniem wzruszającej końcóki, chyba nie umiem napisać wiecej.

_________________
The Lord is awaiting on you all!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY