Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:49 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 7:18 am 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
W czerwcowym numerze "Teraz Rock" ukaże się wkładka poświęcona perkusiście!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 9:25 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
A propos, polecam "Teraz Rock" nr 5 ,stronę nr 3 i list od pewnego Ł"M' Ł.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 3:05 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Podrzućcie skany tego listu :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 8:12 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
A to dranie! Faktycznie, na jednej ze stron znajduję się kilka moich słów :D

Jest to pierwszy (trochę w skrócie) z trzech listów, które wysłałem do redakcji "Teraz Rock" w związku z brakującą wkładką o Ringo. Poniższy został wysłany kilka dni po tym jak dowiedzieliśmy się o koncercie. Choć wolałbym aby te korespondencje zostały wyłącznie do wiadomości redaktorów, ciesze się, że dotarły i ktoś w ogóle je przeczytał. Przynajmniej jedną! :wink:

(kliknij na obrazek aby go powiększyć)

Image

Tak czy siak opłacało się, bo w końcu ukaże się brakujące ogniwo. Mam nadzieję, że zostanie przygotowana rzetelnie... no i szkoda, że dopiero takie wydarzenie jak koncert "zmusiło" pismo by wziąć na tapetę poczciwego Ringo! :wink:

Image

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 1:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Szkoda troche, że nie wysilili sie na krotka odpowiedz, w koncu Twoj list kończy sie pytaniem, czasem tak robią.

macho napisał(a):
Tak czy siak opłacało się, bo w końcu ukaże się brakujące ogniwo. Mam nadzieję, że zostanie przygotowana rzetelnie... no i szkoda, że dopiero takie wydarzenie jak koncert "zmusiło" pismo by wziąć na tapetę poczciwego Ringo! :wink:


Ciekawe kto bedzie recenzował płyty Ringo, jakos nie wydaje mi się by ktoś oprocz Weissa w TR był tak wielkim fanem Beatlesów by znac wszystkie solowe pozycje Ringo. Właściwie to wsrod fanow na forum nie znajdzie sie wielu :)
Łukasz, żadne szkoda, trzeba dziekowac losowi za polski koncert, bo inaczej wkładki Starra w TR nigdy by nie było, co jak dla mnie byłoby nawet zrozumiałe.

Mam nadzieje, że nie poprzestana na wkładce, w końcu Ringo to tez namiastka Beatlesow, a jako, że to bedzie setny numer to powinni zrobic cos ekstra o samych Fabsach.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 4:53 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Myślę , że w redakcji "TR" oprócz Weissa , są miłośnicy Beatlesów zarówno razem jak i osobno.Jeszcze za czasów Tylko Rock" ( tak do 2003 roku nazywało się praktycznie to pismo) w latach 90-tych , Fabs ciepło recenzowali m.in. Kszczotek czy Królikowski , a ostatnimi czasy również Filipowski , Koziczyński czy Kirmuć. Do Beatlesow "czuć" szacunek w tym miesięczniku.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 4:44 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
dr Maxwell napisał(a):
Myślę , że w redakcji "TR" oprócz Weissa , są miłośnicy Beatlesów zarówno razem jak i osobno.Jeszcze za czasów Tylko Rock" ( tak do 2003 roku nazywało się praktycznie to pismo) w latach 90-tych , Fabs ciepło recenzowali m.in. Kszczotek czy Królikowski , a ostatnimi czasy również Filipowski , Koziczyński czy Kirmuć. Do Beatlesow "czuć" szacunek w tym miesięczniku.


Solowe dokonania recenzowali głownie Kszczotek, Weiss i kilku, ktorych juz w pismie nie ma. Koziczynski recenzował tylko Beatlesow razem, watpie czy zna solowego Ringo. Filipowskieo nie kojarze, to ktos nowy? Kirmuc to jak dla mnie marny pismak, a i nie kojarze by Betalesow cokolwiek recenzował.
Pamietam, ze płyty Harrisona receznował ktos kogo juz nie ma, MacCartneya zdaje sie Kszczotek. Solowy Starr to jednak bardziej niszowy grunt, oprocz Weissa pewnie ten Kszczotek moze sie jeszcze popisac. Pamietam recenzował Vertical Man i opisywał kiedys solowe dokonania Ringo w skrocie, w 98 roku.
A przychylnosc do Beatlesow w TR mysle, że głownie zawdzieczamy Weissowi - to on jest tu szefem i wielkim fanem zespołu. Kiedys byli tez Lesniewski i Chróściel i tez pisali o Fabsach sporo ale sie wykruszyli po drodze. Moga zatrudnic kogos mniej znanego ale boje sie, że odwali fuszerke (we wkładkach recenzje stoja zazwyczaj na niskim poziomie ostatnimi czasy).
No, ale zobaczymy ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 4:32 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
No i jestem po lekturze terazrockowego rodziału poświeconemu Ringo. Rzetelny opis płyt, kariery i videografii, ale bez szaleństw, po prostu odbebnili swoje. Receznje sa zupełnie pozbawione krytycznej dociekliwosci i chłodu, co jest ich najwiekszym zarzutem. Z ocen wynika, że dorobek płytyowy Ringo miał najwyzszy poziom ze wszystkich solowych ex-Beatlesów, średnia dla płyty to gdzies ze 4 gwiazdki. :) To chyba przez to, że zaraz koncert, wiec nie bedziemy krzywdzic wielce wygórowanego poziomem dorobku Ringo.
Nie wiedzaiłem, że Private Property to utwor Paula, zaskoczony jestem, że w I'll Still Love You NIE GRA George tylko jakas anonimowa postac (a mimo tego brzmi to wiecej niż genialnie i bardzo harrisownowo), zdumiewajace jak wiele Ringo nawydawał koncertowych płyt, wiec czegos tam sie na pewno z wkładki dowiedziałem. Fajnie, że juz wszystkich czterech Beatlesow oddzielnie przerobili. Teraz chyba juz tylko została Yoko ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 5:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Zeskanowałem wkładkę i w elektronicznej formie wstawiam dla wszystkich tych, którzy nie mają do niej dostępu : )

Teraz Ringo Starr (Teraz Rock)

Image

http://www.sendspace.com/file/fethwa (11 MB)

Swoje przemyślenia na temat tych kilkunastu stron, wrzucę niedługo - jak tylko odeśpię nieprzespane noce spędzone w fabryce! Zbiorczo tylko dodam, że jak na takie czasy, taką redakcje i takie wydarzenie (jakim jest koncert) to jest całkiem zacna. Szkoda tylko, że z recenzjami płyt im trochę nie wyszło: )

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY