Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:04 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 11:56 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Ringo Starr szykuje letnią trasę po Europie... co więcej, zdradza, że pracuje właśnie nad nowa płytą! W ostatnim wideo jakie zostało zamieszczone na jego oficjalnej stronie, były Beatles twierdzi, że album powstaje "z pomocą wielu dobrych przyjaciół". :D

http://www.ringostarr.com/home.php

Image

Wracając jednak do koncertów - Ringo wspomina, że na pewno odwiedzi Francję, Hiszpanię, Niemcy oraz Danię... a urodzinowy show (7 lipca) planuje dać w pamiętnym ze starych czasów w Hamburgu! :D

Ringo pojawi się również 7 maja w Londynie, podczas imprezy charytatywnej.

Choć trasa nie została jeszcze potwierdzona oficjalnie (wciąż nie są znane dokładne daty i miejsca poszczególnych koncertów) europejscy fani mają powody do zachwytu. To pierwsza trasa Ringo po naszym kontynencie od 13 lat. Ostatnia europejska wycieczka All Starr Bandu odbyła się między sierpniem a wrześniem 1998 roku :wink:

Czekam zatem z niecierpliwością na dalsze informacje!

pozdrawiam
macho

ps. nie liczę za bardzo na to, że Ringo odwiedzi Polskę (choć chciałbym się w tej kwestii mylić) ale wycieczka do Hamburga brzmi całkiem realnie. Ktoś chętny? :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 12:11 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lis 19, 2008 8:35 am
Posty: 57
To ja już pójdę szukać pracy... :)

I czekam z niecierpliwością na konkrety, bo jeśli to będzie w granicach moich możliwości, to baardzo chętnie! ^_^


drum roll & peace sign :D

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lut 20, 2011 9:20 pm 
Offline
Beatlesiak

Rejestracja: Śro Lut 11, 2004 11:07 pm
Posty: 1958
Miejscowość: Warszawa
Me too, me too! :mrgreen:

_________________
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa
My mamy dusze kieszonkowe
Maleńka dusza, wielki człowiek
Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Lut 20, 2011 9:59 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Tylko mnie nie bijcie, bo ja bym nie poszła na koncert Ringo, nawet jak by mi przed domem zaczął śpiewać, to bym go przegoniła :P ;)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Lut 21, 2011 3:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Ehe, już to widze - pobiegłabys blyskawica szukac szansy na autograf lub wspolna fotke ;)

Ja to bym sie nawet wybrał, gdziekolwiek w Polsce by gral, ewentulanie 1000 km w ktorakolwiek strone i o ile nie daliby zbankrutowac przy zakupie biletu, tyle moge dla Ryśka zrobic.
Hamburg troche za daleko jak dla mnie.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 10:31 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Zgadzam się - ja również jestem w stanie przejechać szmat drogi, żeby posłuchać jak w lekko-biesiadny sposób Ringo śpiewa muzyczne standardy z "Yellow Submarine" na czele :D

Do tego dochodzą numery z ostatniej płyty, które naprawdę są na dobrym poziomie oraz plejada dobrych muzyków, z którą Little Drummer Boy poruszą się podczas trasy. Coś w tym wszystkim jest takiego kuszącego, że nie sposób sobie odmówić tych kilku godzin podróży i zrobić to dla poczciwego Ringo. Należy mu się i już! :D

Tymczasem pojawiają się pierwsze - choć nieoficjalne i niedokładne jeszcze informacje odnośnie przebiegu szykowanej trasy.

? - Rosja
4 lipca - July Sounds Good Festival - Rzym, Włochy
7 lipca - Hamburg, Niemcy
9 lipca - The Bospop Festival - Weert, Hollandia
? - Dania
? - Francja
? - Hiszpania

The Daily Express wymienia również Liverpool, a ukraińska gazeta pisze o koncercie w Kijowie, który co prawda nie jest jeszcze dogadany, ale istnieją realne szanse na jego zatwierdzenie :wink:

Jak można przeczytać na stronie Bospop Festival, w składzie tegorocznej ekipy powinni się znaleźć: Edgar Winter, Wally Palmar, Rick Derringer, Gary Wright, Richard Page oraz Gregg Bissonnette... czyli bez zmian w stosunku do ostatniej trasy :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Lut 23, 2011 10:26 pm 
Offline
fan
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 27, 2010 5:07 pm
Posty: 31
Miejscowość: Cavern Club .
Holandia ... to brzmi nieźle :wink: mam tam domek :) więc, może pojadę :D Co ja gadam, na pewno pojadę chociaż ... zależy dokładnie kiedy to będzie , bo mam bardzo dużo planów na ten czas :roll:

_________________
'Don't slow down for Christ sake... or I'm giving you no more drugs.' ^^

Levels of music:
1.Easy
2.Medium
3.Hard
4.Expert
5. The Beatles !


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 10:53 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
PinkBeatle napisał(a):
Co ja gadam, na pewno pojadę chociaż ...
Trzymak zatem kciuki za powodzenie tej misji! :wink:

Tymczasem odkryte zostały trzy nowe miejsca, w których zagości All Starr Band. Trzeba przyznać jedno: Ringo atakuje Skandynawie! :D

10 czerwca muzyk pojawią się w szwedzkim Göteborg'u aby wyjść na scenę największego parku rozrywki Liseberg. Dzień później odwiedzi Oslo i zagra podczas festiwalu "Norwegian Wood", który swoją nazwę zaczerpnął od... kompozycji Beatlesów :D Trzeci koncert odbędzie się w duńskim mieście Randers :wink:

Więcej informacji na temat koncertów znajdziecie na stronach organizatorów:
www.liseberg.se
www.norwegianwood.no
www.vaerket.dk :wink:

Tymczasem wstępna lista koncertów wygląda mniej więcej tak:

? Rosja
10 czerwca - Liseberg, Gothenburg, Szwecja
11 czerwca - Norwegian Wood Festival, Frognerbadet, Oslo, Norwegia
12 czerwca - Værket, Randers, Dania
4 lipca - July Sounds Good Festival, Rzym, Włochy
7 lipca - Hamburg, Niemcy
9 lipca - The Bospop Festiva, Weert, Holandia
? Francja
? Hiszpania

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 7:45 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Na stronie Ringo został właśnie oficjalnie potwierdzony koncert w Danii oraz znane są ceny biletów :D

12 czerwca - Værket, Randers, Dania

Wejściówki będzie można nabyć w za: 497 / 547/ 597 / 797 koron duńskich (czyli w granicach od 265 do 425 zł).

Więcej info pod adresem: http://www.randersbilletten.dk/

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 02, 2011 8:57 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Na stronie Pollstar, specjalizującej się w informowaniu o planach koncertowych przeróżnych muzyków, znajduje się dokładna informacja o koncercie we Francji.

Wg serwisu odbędzie się on 26 czerwca w paryskim Palais des Sports - tym samym obiekcie, w którym w 1965 roku gościli na koncertach The Beatles :D

Oprócz tego doszła nam kolejna data: 20 czerwca - Symphony Hall, Birmingham. Bilety na ten koncert będzie można kupić m.in. za pośrednictwem tej strony. Sprzedaż rusza w piątek (4 marca). Cena za wejściówki to koszt £55.00 - £60.00.

pozdrawiam
macho

ps. gdyby zamienić daty tych dwóch wydarzeń, to show w Paryżu odbyłby się dokładnie w 46 rocznice koncertów The Beatles. :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 02, 2011 7:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Kolejna, niepotwierdzona jeszcze oficjalnie, rozpiska trasy koncertowej. Pojawiło się na niej kilka dodatkowych koncertów w Anglii (w tym w Liverpoolu!) oraz dodatkowy koncert we Francji :wink:

Wygląda to mniej więcej tak:

10 czerwca - Liseberg, Gothenburg, Szwecja (info)
11 czerwca - Norwegian Wood Festival, Frognerbadet, Oslo, Norwegia (info)
12 czerwca - Værket, Randers, Dania (info)

17 czerwca - London, Hampton Court Palace Festival, Anglia
18 czerwca - Liverpool, Empire, Anglia
20 czerwca - Birmingham Symphony Hall, Anglia
22 czerwca - Manchester, Opera House, Anglia
23 czerwca - Glasgow, Clyde Auditorium, Anglia
24 czerwca - Bournemouth, BIC, Anglia

Informacje na temat angielskich koncertów znajdziecie na stronie: www.livenation.co.uk

3 marca rusza na tej stronie przedsprzedaż biletów, dzień później... wyprzedaż resztek wolnych miejsc :wink:

Ceny w granicach £60 - £70 (280-320 zł)

26 czerwca - Paryż, Palais des Sports, Francja (info)
2 lipca - Lyon, Amphithéâtre 3000, Francja (info)
4 lipca - Rzym, Cavea Auditorium, Włochy (info)
7 lipca - Hamburg, Niemcy
9 lipca - The Bospop Festival, Weert, Holandia (info)

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Śro Mar 02, 2011 8:01 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Z zamieszczonych na FB komentarzach odnośnie koncertu wynika, że Ringo narobił sobie dużo wrogów w swoim rodzinnym mieście.

"Ringo dzielny czy głupi? I jeszcze zagra koncert w dniu urodzin Paula!"
"Wcale nie mam ochoty kupić biletu na koncert i mam nadzieję, że żaden Liverpoolczyk również"
"Ringo, czy ty przypadkiem nie zapomniałeś, że nie lubisz Liverpoolu?"
"Nie chcemy Ciebie tutaj"

Ta data koncertu Ringo w Liverpoolu jest interesująca, kto wie, może Paul dołączy do Ringo na scenie jako ochroniarz i nie tylko ;)

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 11:31 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Noelka napisał(a):
"Wcale nie mam ochoty kupić biletu na koncert i mam nadzieję, że żaden Liverpoolczyk również"
"Ringo, czy ty przypadkiem nie zapomniałeś, że nie lubisz Liverpoolu?"
"Nie chcemy Ciebie tutaj"
Przecież to już 3 lata od czasu tej niefortunnej wypowiedzi. Przypominając: wszystko zaczęło się gdy Ringo w telewizyjnym wywiadzie powiedział, że za niczym nie tęsknił, kiedy opuścił miasto rozpoczynając podbój świata z The Beatles. Po tej wypowiedzi wśród mieszkańców Liverpoolu zawrzało a sam Starr został okrzyknięty "zdrajcą". Myślałem jednak, że już mu wybaczyli.

Noelka napisał(a):
Ta data koncertu Ringo w Liverpoolu jest interesująca, kto wie, może Paul dołączy do Ringo na scenie jako ochroniarz i nie tylko
To by było nawet ciekawe z behawioralnego punktu widzenia: jak wiemy Paul pojawił się na scenie podczas ostatnich urodzin Ringo, gdy ten koncertował w Radio City Music Hall w Nowym Jorku. Tym razem Paul wspomógłby Ringo w dniu swoich urodzin. Daje nam to zupełnie nową, świecką tradycje, mówiącą, że" Nie ważne kto świętuje, ważne, że można pokazać się na scenie w doborowym towarzystwie" :D

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 11:40 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
macho napisał(a):
Przecież to już 3 lata od czasu tej niefortunnej wypowiedzi. Przypominając: wszystko zaczęło się gdy Ringo w telewizyjnym wywiadzie powiedział, że za niczym nie tęsknił, kiedy opuścił miasto rozpoczynając podbój świata z The Beatles. Po tej wypowiedzi wśród mieszkańców Liverpoolu zawrzało a sam Starr został okrzyknięty "zdrajcą". Myślałem jednak, że już mu wybaczyli.

Widocznie są bardzo pamiętliwi. Poniżej zamieszczam filmik pewnej babci Margaret mieszkającej w domu w którym dorastał Ringo:
http://www.youtube.com/watch?v=dm6UuT0fQNQ

Babcia jest po prostu w dechę :lol:

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 10:24 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon Wrz 23, 2002 4:06 pm
Posty: 2132
Miejscowość: Wrocław
Serwis ukrhome.net podał dziś do wiadomości, że Ringo Starr i All-Starr Band wystąpią 4 czerwca w Palace Ukraine w Kijowie. Wg źródła sprzedaż biletów ma ruszyć w przyszłym tygodniu.

Yer Blue, co Ty na to? Z tego co wiemy te tereny nie są Ci obce, zwłaszcza jako miejsca koncertowe :wink:

pozdrawiam
macho

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=6f6uVZon_Kg


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 8:55 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lis 19, 2008 8:35 am
Posty: 57
O, Ukraina! To bliżej od mojego domu rodzinnego niż Hamburg :)
Coraz ciekawsze te wiadomości :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 05, 2011 2:41 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
macho napisał(a):
Serwis ukrhome.net podał dziś do wiadomości, że Ringo Starr i All-Starr Band wystąpią 4 czerwca w Palace Ukraine w Kijowie. Wg źródła sprzedaż biletów ma ruszyć w przyszłym tygodniu.

Yer Blue, co Ty na to? Z tego co wiemy te tereny nie są Ci obce, zwłaszcza jako miejsca koncertowe :wink:


Ja jestem zainteresowany, ale jesli ktos sie wybierze ze mna, bo sam to zgine marnie. We dwojke to moge jechac na koniec świata ;) macho, może Ty jestes chetny na Kijow? :)
Tak naprawde to nie Kijow mnie zblizył na chec zobaczenia Ringo, tylko ceny biletow - znosnie nie wygorowane. +/-300 zł za zobaczenie Beatlesa, cokolwiek by on nie grał -to jest dobry układ. Jesli takie ceny beda na Hamburg to moge nawet przejechac sie te 1500 km, a na miejscu fanow z zachodniej Polski to bym sie nie zastanawiał ani chwili. Szszerze to sie spodziewałem cen biletow w granichach 500-1000zł.

Jesli wole Kijow to tylko ze wzgledow sentymentalnych, ale jesli ktos sie by ze mna zabrał to pojade na Ukraine (zwiedzenie Majdanu Niezaleznosci to dodatkowy bonus dla mnie). Koniec koncow mam mniej wiecej taka sama odległosc (Kijow - Hamburg), z tym, że mysle, że do Kijowa podroz wyjdzie taniej i podejrzewam, że w Hamburgu beda jednak drozesz bilety - w koncu to urodziny Ryska. No, ale zobaczymy. Jesli nie zaszaleja z cenami na niemiecki koncert to byc moze zaatakuje Hamburg, tym bardziej, że Ty sie chyba wiebierasz, prawda? (sprobowałbys nie :evil: - tak blisko masz).

Sobie wczoraj odpaliłem Paula from Kiev z wrazenia.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Mar 05, 2011 2:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dominika90 napisał(a):
O, Ukraina! To bliżej od mojego domu rodzinnego niż Hamburg :)


Może i blizej, ale Kijow jest około 1000 km od polskiej granicy, wiec chyba musiałbys w Bieszczadach mieszkac by faktycznie było blizej. Sam mieszkam na wschodzie, ale u mnie dochodzi 600 km na dotarcie do Przemyśla, ewntualnie 200 do Wa-wy ale stamtad mam jeszcze 1200 do Kijowa, wiec nie wiem czy nie blizej jednak do Hamburga. A tak w ogole to skad jestes?

Łukasz, mozesz podac jakies ostatnie setlisty Strarkeya? Nie mam zielonego pojecia czego sie spodziewac po takim koncercie :P Ale jesli zagra Yellow Submurine, I'm The Greatest, Photograph, Back Of Boogaloo, With A Little Help.., no i jeszcze it Don't Come Easy to przezyje całą reszte ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Nie Mar 06, 2011 5:51 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lis 19, 2008 8:35 am
Posty: 57
Yer Blue napisał(a):

Może i blizej, ale Kijow jest około 1000 km od polskiej granicy, wiec chyba musiałbys w Bieszczadach mieszkac by faktycznie było blizej. Sam mieszkam na wschodzie, ale u mnie dochodzi 600 km na dotarcie do Przemyśla, ewntualnie 200 do Wa-wy ale stamtad mam jeszcze 1200 do Kijowa, wiec nie wiem czy nie blizej jednak do Hamburga. A tak w ogole to skad jestes?

Jak mówię, że bliżej, to znaczy, że wiem, że mam bliżej. ;) A może mieszkam w Bieszczadach, skąd wiesz? :P
Do Kijowa mam trochę ponad 500 km. A do Hamburga ponad 1000. Ale sama nie będę się pchać na Ukrainę...

A tak na serio to pierwotnie i rodzinnie mieszkam nie-aż-tak-daleko-od-Lublina ;] A studencko jeszcze na północ od Ciebie. :mrgreen:

P.S. I'm female :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 3:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Sie 28, 2005 10:56 pm
Posty: 4281
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Dominika90 napisał(a):
Jak mówię, że bliżej, to znaczy, że wiem, że mam bliżej. ;) A może mieszkam w Bieszczadach, skąd wiesz? :P
Do Kijowa mam trochę ponad 500 km. A do Hamburga ponad 1000. Ale sama nie będę się pchać na Ukrainę...

A tak na serio to pierwotnie i rodzinnie mieszkam nie-aż-tak-daleko-od-Lublina ;] A studencko jeszcze na północ od Ciebie. :mrgreen:

P.S. I'm female :)

Wiem, po prostu zjadam literki w co drugim słowie. ;)

500 km nie moze byc, szczegolnie, że linia kolejowa po prostej nie leci. Zreszta, jakie to dzisiaj ma juz znaczenie :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY