Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:04 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Gru 18, 2005 1:18 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Zamieszczam tę informację tutaj, bo nie są to potwierdzone informacje, aczkolwiek mi wydają się być bardzo ekscytujące :wink:

W nowym wydaniu magazynu "Beatlefan" Olivia i Dhani Harrison zamieścili informację o planowanym "w najbliższym czasie" wydaniu George Anthology, box`u Apple Years, reedycji albumów Harrisona spoza okresu Dark Horse oraz CD i DVD z tournee z 1974 roku!!

Te informacje podali zresztą nie tylko w "Beatlefanie" ale również w:
- wywiadzie radiowym jakiego ostatnio udzieliła Olivia (w wywiadzie wspominała też, że wśród tych reedycji "Living In The Material World" zostanie wydany z bonusowymi ścieżkami oraz być może z filmem - najprawdopodobniej w przyszłym roku)
- na gali "Concert For Bangladesh"
- w oficjalnym liście do userów forum georgeharrison.com

Na razie to takie sobie gadanie, ale rzeczywiście takie plany są w przyszłym roku bardziej realne niż wcześniej bo w końcu zbliża się 5 rocznica...

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Gru 18, 2005 6:50 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Gru 14, 2005 9:32 pm
Posty: 373
Informacje te są bardzo ciekawe i nie widzę powodu, dla którego miałyby "marnować się" na Ob-la-di-Ob-la-da :) :)
Nadaje się to na newsa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 8:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Przypuszcza się, że podane wyżej przeze mnie pozycje mogą zostać wydane jako całościowy box (reedycje albumów spoza okresu Dark Horse i tournee z 1974 roku) podobny do boxu "Dark Horse Years".
Zobaczymy, bo na przyszły rok zapowiadana była równiez jakaś gratka z Traveling Wilburys więc nie wiem jak to wyjdzie.
Powtarzam tylko 'przecieki' :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 3:03 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Tak, wygląda na to, że powstatnie bliźniaczy do Dark Horse Years, box.
Kilka płytek CD i koncert na dvd.

Ale Magdo, wspominałaś też kiedyś, że rodzina George'a planuje wydać jakąś zupełnie nową płytę... Wiesz co więcej na ten temat? :)

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 9:02 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Pawel napisał(a):
Tak, wygląda na to, że powstatnie bliźniaczy do Dark Horse Years, box.
Kilka płytek CD i koncert na dvd.

Ale Magdo, wspominałaś też kiedyś, że rodzina George'a planuje wydać jakąś zupełnie nową płytę... Wiesz co więcej na ten temat? :)


Masz dobrą pamięć Paweł :wink: :D Owszem, mają zamiar, ale Olivia ma teraz na głowie nagrania Traveling Wilburys, całą masę materiału, o którym wyżej wspomniałam, a poza tym nadal trzeba to jeszcze finansowo pogodzić z wydaniem w jakiś porządny sposób kawałków George`a niedokończonych (tu znowu pojawia się problem, iż dopracować te kompozycje musiałby Dhani lub przyjaciele Olivii lub George`a) jak i tych odrzuconych przy nagrywaniu "Brainwashed".

Tego co wymieniłam w pierwszym poście (poza boxem) mogłoby do wydawania starczyć na kilka ładnych lat, więc nie wiem, raczej nieprędko zapowiada się wydanie jeszcze tej nowej płyty Harrisona. Tak czy siak będę informować w razie jakiejkolwiek informacji, bądź podszeptów Olivii na forum o ewentualnych w tej kwestii postępach.

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 9:56 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
Mi by nie przeszkadzało gdyby za dokończenie tych kawałków George'a wzięli się panowie McCartney i Starr, wspierani przez Dhaniego i Jeffa Lynne'a.
Ale to niestety tylko moje marzenia... :(

To ciekawe co piszesz o jakiejś tajemniczejpłycie Wiburysów.
Wiem, że Tom Petty w roku 1999 wspominał coś o reaktywacji Wilburysów, ale na tym oficjalnie się skończyło, a potem George został ciężko raniony w okolice serca 30.12.1999, a jeszcze potem leczył się na raka.....
Może jednak coś nagrali w tym 1999 roku!? :)
To mogłaby być prawdziwa sensacja i płyta roku, albo nawet dekady!

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 10:40 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Pawel napisał(a):
Mi by nie przeszkadzało gdyby za dokończenie tych kawałków George'a wzięli się panowie McCartney i Starr, wspierani przez Dhaniego i Jeffa Lynne'a.
Ale to niestety tylko moje marzenia... :(

To ciekawe co piszesz o jakiejś tajemniczejpłycie Wiburysów.
Wiem, że Tom Petty w roku 1999 wspominał coś o reaktywacji Wilburysów, ale na tym oficjalnie się skończyło, a potem George został ciężko raniony w okolice serca 30.12.1999, a jeszcze potem leczył się na raka.....
Może jednak coś nagrali w tym 1999 roku!? :)
To mogłaby być prawdziwa sensacja i płyta roku, albo nawet dekady!


Z tego co pamiętam co mówiło się na forum George`a to miało to być jakiś przekrój niewydanych nagrań Wilburysów i parę nowych nagrań (coś w stylu jak beatlesowskie "Free As A Bird" i "Real Love"). No, ale wiecie na razie to nic oficjalnego i to tylko półsłówka poszczególnych muzyków, oraz kilku osób z forum, które dowiedziało się o takich planach od Olivii czy też pozostałych osobiście (i było tak miłych podzielić się i ze mną tymi 'przeciekami'). Nie wiem kiedy to ma być w końcu robione i czy w ogóle w końcu panowie ruszą 4 litery i zabiorą się do roboty, nie wiem za ile ?lat? możemy na to liczyć.
Będę wiedziała więcej, na pewno powiem :wink:

Cytuj:
Mi by nie przeszkadzało gdyby za dokończenie tych kawałków George'a wzięli się panowie McCartney i Starr, wspierani przez Dhaniego i Jeffa Lynne'a.


Nie posiadałabym się z radości z takiego obrotu sprawy.

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 11:27 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Teraz mam świeże informacje. Pewnie pamiętacie, że większość nagrań Wilburysów wyszło ze sprzedaży (np. ja mam ich kawałki tylko na mp3, bo nigdzie płyt nie mogłam zakupić). Na rok 2006 razem z Olivią planują wydać 1988`s vol.1 i 1990`s vol.3 po raz wtóry oraz...
najpierw wytłumaczę :wink: przed atakiem na Harrisona, George planował i bardzo chciał zrobić kolejny album z Wilburys`ami. Więc, nawiązując do wypowiedzi Petty`ego, w archiwach George`a pracują już nad reedycją płyt Wilburys`ów, które prawdopodobnie będą zawierać niewydane ścieżki i DVD z zapisem pracy w studio :D :P :D Z tego co mówił Tom tych niewydanych nagrań ma być sporo (znajdą się prawdopodobnie i te z `99 roku) :D

Większość ludzi w moim wieku z georgeharrison.com cieszą się razem ze mną z takich wiadomości, bo nie mają (podobnie jak ja) oryginałów.

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 21, 2005 1:27 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Wrz 23, 2004 10:08 am
Posty: 1620
Miejscowość: www.the-beatles.pl
A więc miałem dobre przeczucia, co do wypowiedzi Toma Petty'ego! :D

A płytki Wilburysów możesz zgrać ode mnie albo od Staszka z oryginału (po co Ci jakieś nędzne mp3?)

pzdr

_________________
www.the-beatles.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Gru 21, 2005 2:36 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
Pawel napisał(a):
A więc miałem dobre przeczucia, co do wypowiedzi Toma Petty'ego! :D

A płytki Wilburysów możesz zgrać ode mnie albo od Staszka z oryginału (po co Ci jakieś nędzne mp3?)

pzdr


Jakie nędzne? :wink: Najukochańsze, najdroższe mp3 Wilburys`ów :D :wink: :wink:

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Ostatnio edytowany przez Michelle, Śro Lut 08, 2006 3:18 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Lut 08, 2006 3:17 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie Lut 06, 2005 11:35 pm
Posty: 2038
Miejscowość: Łódź
No to już coś bardziej oficjalnego :arrow:

Cytuj:
GEORGE HARRISON'S WIDOW HAS MULTIPLE PROJECTS IN THE WORKS
There are several new George Harrison reissues in the works this year. Beatlefan magazine reported that Harrison's son Dhani said that among the projects on the front burner is a box set featuring remastered versions of Harrison's Apple records from 1968 to 1975, a new career-spanning greatest hits collection, a CD and DVD of Harrison's only solo U.S. tour from 1974, as well as reissues of all the albums from the artists on Harrison's Dark Horse record label from the mid-'70s.

Harrison's widow Olivia added that Harrison was working on his own Anthology video project at the time of his death in 2001 that she'd like to see finished. No word on when that or the proposed box set of solo outtakes and demos will see the light of day.

Earlier this month, the first book to fully chronicle Harrison's religious and spiritual life, titled Here Comes The Sun: The Spiritual And Musical Journey Of George Harrison, was published. Author Joshua Greene, who recorded with Harrison in 1970 while a part of the Radha Krishna Temple -- a Krishna sect -- recalled to us that he was amazed at how down to earth Harrison was in the recording studio: We came in, he said hello to his friends, slapped a few old buddies on the back. Then he started laughing and yukking it up about people's reactions to a rock group with shaved heads -- because he was putting out these albums of Sanskrit mantras. Then he looked at his watch and said 'Y'know, we better get started, this studio is costing us 40 pounds-an-hour.'That was impressive. He might've been a Beatle, he might've been one of the richest, most successful guys around -- but he was very practical."

Among the albums set to released as part of the upcoming George Harrison "Apple Years" box set will be 1968's Wonderwall, 1969's Electronic Sound, 1973's Living In The Material World, 1974's Dark Horse, and 1975's Extra Texture (Read All About It).

Harrison's All Things Must Pass and The Concert For Bangladesh albums from 1970 and 1971, respectively, have already been reissued in expanded and remastered versions, as have all the albums in his 1976-1992 catalogue.


żródło: http://www.classicrockrevisited.com/rumors_and_news.htm

Nie mam dzisiaj specjalnie czasu tłumaczyć tego, ale w razie czego pytajcie.

Ale się cieszę! :D

_________________
"Normalność nie jest kwestią statystyki."


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY