Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:24 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 10:07 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
...ktoś musiał, więc niech będzie, że zacznę.

Paul po 12 latach wraca do Pragi i po pamiętnym koncercie na błotnistym T-Mobile Park, w tym roku koncert odbędzie się pod dachem, w hali, która w 2004 była ledwo ukończona.

Koncert będzie częścią trasy One on One Tour, która poniekąd może być zaskoczeniem dla tych, którzy wieszczyli, że ciągnąca się ponad 2 lata i obejmująca niemal 100 koncertów Out There będzie z tej racji ostatnią trasą Paula. 1on1 zacznie się w Stanach i Kanadzie już za dwa tygodnie i po tych koncertach będziemy mieli obraz czego spodziewać się po nowej trasie.

Moje bilety już zakupione - kto jeszcze wybiera się do Pragi?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 10:24 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Czw Mar 31, 2016 10:21 pm
Posty: 32
Miejscowość: Wrocław
Dość mocno się nad tym zastanawiam, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę atrakcyjne ceny biletów. W Polsce może być, może też nie być (imo o wiele bardziej realna opcja), a bliżej granic się już nie da.

Tak w ogóle - witam wszystkich :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 1:39 am 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 20, 2016 2:28 pm
Posty: 59
Mój bilet też zakupiony. Twój również jest zrzutem ekranu z poczty? Jeśli udało Ci się to zrobić inaczej, proszę powiedz, a postaram się wydrukować go raz jeszcze, tym razem w miarę normalny sposób. No chyba, że jeszcze go nie wydrukowałeś.

piotrcies - cześć :)

_________________
Does anybody remember laughter?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 9:06 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob Sie 30, 2003 12:06 pm
Posty: 1537
Miejscowość: Wrocław
Lady Madonna napisał(a):
Mój bilet też zakupiony. Twój również jest zrzutem ekranu z poczty? Jeśli udało Ci się to zrobić inaczej, proszę powiedz, a postaram się wydrukować go raz jeszcze, tym razem w miarę normalny sposób. No chyba, że jeszcze go nie wydrukowałeś.



Dziwny system, ale u mnie też to tak wygląda, nie ma żadnego załącznika, trzeba wydrukować maila.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 12:35 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 20, 2016 2:28 pm
Posty: 59
Już wiem. Trzeba wejść na swoje konto na crowdsurge, tam jest bilet ;)

_________________
Does anybody remember laughter?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 9:27 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Czw Mar 31, 2016 10:21 pm
Posty: 32
Miejscowość: Wrocław
Ja pierniczę, czyżby wszystkie bilety na koncert się wyprzedały? Przyszedłem z pracy, stwierdziłem, że zamówię, póki są, a tu klops, informacja, że nie ma już dostępnych żadnych biletów. Czy puszczono tylko część wejściówek, czy faktycznie w Czechach taki bum na Paula wystąpił, że w ciągu 24 godzin wszystko się rozeszło? No kurde.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 9:29 pm 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Chciałem zapytać gdzie znajdę informację jak kształtują się ceny biletów na Pragę? Gdzie są dostępne bo jest jakiesc info że się wyprzedała na Ticket.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2016 1:09 am 
Offline
fan

Rejestracja: Czw Mar 31, 2016 10:21 pm
Posty: 32
Miejscowość: Wrocław
Dobra, rzucili konkretną porcję biletów na ticketportal, więc udało się kupić. Nie wiem, jak to wyglądało w tych pierwszych zakupach, ale tu normalnie pojawia się pdf do druku. Forma mogłaby być lepsza, bo pamiątka fajna po takim koncercie (jak np. bilet do Warszawy), no ale to mimo wszystko nieistotne szczegóły.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2016 9:15 am 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 20, 2016 2:28 pm
Posty: 59
ziggi napisał(a):
Chciałem zapytać gdzie znajdę informację jak kształtują się ceny biletów na Pragę? Gdzie są dostępne bo jest jakiesc info że się wyprzedała na Ticket.


https://www.ticketportal.cz/performance ... 2147482645 Wystarczy, że klikniesz na wybrane miejsce i pokaże cenę w koronach.

Masakra. Zbliżyłam sobie dopiero teraz sektor pod sceną i WTF? o.O Jak to są zajęte miejsca stojące? Czyli że niby jakie miejsce zajęłam?

_________________
Does anybody remember laughter?


Ostatnio edytowany przez Lady Madonna, Sob Kwi 02, 2016 9:46 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2016 9:30 am 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 20, 2016 2:28 pm
Posty: 59
piotrcies napisał(a):
Dobra, rzucili konkretną porcję biletów na ticketportal, więc udało się kupić. Nie wiem, jak to wyglądało w tych pierwszych zakupach, ale tu normalnie pojawia się pdf do druku. Forma mogłaby być lepsza, bo pamiątka fajna po takim koncercie (jak np. bilet do Warszawy), no ale to mimo wszystko nieistotne szczegóły.


Na początku nie było pdf. Przynajmniej patrząc na maila tego nie widać. Na szczęście znalazłam bilet na crowdsurge, bo nie wyobrażam sobie mieć tej pierwszej wersji.

Co do formy. Biletu do Warszawy z tego niestety nie będzie, ale wydrukowany laserowo, na grubym papierze i wycięty (bo rozumiem, że "this order was made by" jest niepotrzebne) a nie wyglądający jak kartka A4 jest jest jeszcze znośny. Jeśli kupowałeś w sprzedaży ogólnej to nie było opcji wysłania biletu kurierem? Jeśli nie to nawet się cieszę, bo już żałowałam, że kupiłam za wcześnie.

_________________
Does anybody remember laughter?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2016 10:44 am 
Offline
fan

Rejestracja: Czw Mar 31, 2016 10:21 pm
Posty: 32
Miejscowość: Wrocław
Lady Madonna napisał(a):
Masakra. Zbliżyłam sobie dopiero teraz sektor pod sceną i WTF? o.O Jak to są zajęte miejsca stojące? Czyli że niby jakie miejsce zajęłam?

Chodzi o to, że pokazuje jakieś konkretne miejscówki? Ja bym na to nie zwracał uwagi, zauważ, że nawet po najechaniu na kwadracik, jest on nienumerowany, więc tu nie jest jak przy siedzących. Chyba raczej chodzi o to, żeby pokazać, ile miejsc pozostało, tak bardziej wizualnie :)

Lady Madonna napisał(a):
Jeśli kupowałeś w sprzedaży ogólnej to nie było opcji wysłania biletu kurierem? Jeśli nie to nawet się cieszę, bo już żałowałam, że kupiłam za wcześnie.

Nie zauważyłem takiej opcji, więc podejrzewam, że nie było. Choć może po prostu mało uważny jestem :)

PS,
bilet to tylko górna część tego pdfa. Na dole mam jakiś regulamin ticketportalu w dwóch językach, na górze bilet właściwy z napisem REQUIRED EDGE OF TICKET (MUST ALSO BE ABOVE THE TICKET! Czyli chodzi o ten kod kreskowy z boku biletu, ale nie wiem, o co chodzi z tym "above the ticket", tam nic nie ma :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2016 11:17 am 
Offline
Sierżant Pepper

Rejestracja: Czw Cze 10, 2004 9:36 pm
Posty: 145
Miejscowość: Sulechów
Lady Madonna napisał(a):
ziggi napisał(a):
Chciałem zapytać gdzie znajdę informację jak kształtują się ceny biletów na Pragę? Gdzie są dostępne bo jest jakiesc info że się wyprzedała na Ticket.


https://www.ticketportal.cz/performance ... 2147482645 Wystarczy, że klikniesz na wybrane miejsce i pokaże cenę w koronach.

Masakra. Zbliżyłam sobie dopiero teraz sektor pod sceną i WTF? o.O Jak to są zajęte miejsca stojące? Czyli że niby jakie miejsce zajęłam?



Dzk.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2016 3:04 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 20, 2016 2:28 pm
Posty: 59
piotrcies napisał(a):
Chodzi o to, że pokazuje jakieś konkretne miejscówki? Ja bym na to nie zwracał uwagi, zauważ, że nawet po najechaniu na kwadracik, jest on nienumerowany, więc tu nie jest jak przy siedzących. Chyba raczej chodzi o to, żeby pokazać, ile miejsc pozostało, tak bardziej wizualnie :)


Masz rację. Nie wiem z resztą jak mieliby nas tam ustawiać: "Pani X, kupiła pani bilet 30 minut po panu Y, musi więc pani stać w dalszym rzędzie". To jakiś absurd. Nie wiem o co się bałam :D

piotrcies napisał(a):
Nie zauważyłem takiej opcji, więc podejrzewam, że nie było. Choć może po prostu mało uważny jestem :)


Trochę dziwnie zrobili, ale niech już im będzie ;) Podejrzewam, że większość fanów wolałaby zwykłe bilety.

piotrcies napisał(a):
PS, bilet to tylko górna część tego pdfa. Na dole mam jakiś regulamin ticketportalu w dwóch językach, na górze bilet właściwy z napisem REQUIRED EDGE OF TICKET (MUST ALSO BE ABOVE THE TICKET! Czyli chodzi o ten kod kreskowy z boku biletu, ale nie wiem, o co chodzi z tym "above the ticket", tam nic nie ma :D



Za to ja nie mam napisu "Required edge (...)". Na bilecie mam "This is your unique e-ticket, if you have purchased more than one ticket for this event, please be sure to print each individual e-ticket". Na dole terms & conditions. Nad biletem mam Order ID. Może chodzi o ten numer ;)

_________________
Does anybody remember laughter?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 3:37 am 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 20, 2016 2:28 pm
Posty: 59
Hotel zarezerwowany, mogę spać spokojnie ;) Chociaż nie do końca, bo coraz częściej zastanawiam się o której być pod halą, żeby być jedną z pierwszych... Co z tego, że to jeszcze ponad 2 miesiące :D

_________________
Does anybody remember laughter?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 2:53 pm 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Maj 10, 2006 10:11 am
Posty: 1293
Miejscowość: Piernikowo
Zazdroszczę i życzę Wam wszystkim jak najlepszej zabawy!

_________________
"Czekaj i nie trać nadziei"
"Żeby czekać trzeba żyć"
"Do, or not do - there is no try"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 6:23 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Wto Kwi 05, 2016 6:17 pm
Posty: 12
Cześć,
O której jest ten koncert? Na bilecie z Crowdsurge mam 18:30, a teraz na Ticketportal jest podana 20:00...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 6:48 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Sty 20, 2016 2:28 pm
Posty: 59
Emeela - dzięki :)

AndrzejK - może o 18:30 otwierają bramy? Trochę dziwne by było jakby koncert zaczął się o takiej porze. O 20, no już prędzej.

_________________
Does anybody remember laughter?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 7:10 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Czw Mar 31, 2016 10:21 pm
Posty: 32
Miejscowość: Wrocław
18.30 to na pewno data otwarcia bram, na bilecie mam napisane, że koncert o 20.00, a wejście możliwe na 90 minut przed rozpoczęciem, więc się zgadza. Ale się cieszę na ten koncert :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 7:20 pm 
Offline
Little Child

Rejestracja: Wto Kwi 05, 2016 6:17 pm
Posty: 12
Lady Madonna - Może, a Ty co masz na bilecie? (Nota bene też przeszedłem ścieżkę z drukowaniem z poczty - wyszło "jako tako" przy ustawieniu poziomo strony. Potem wszedłem na konto w Crowdsurge i wydrukowałem normalnie.

piotrcies - a kupowałeś w przedsprzedaży na Crowdsurge/Songkick, czy potem na Ticketportal.cz?

Pozdrowienia

Andrzej

P.S. Lady Madonna - Też już zarezerwowałem hotel (zaraz obok hali, więc będę mógł trzymać rękę na pulsie :) )


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Koncert Praga 2016
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 7:26 pm 
Offline
fan

Rejestracja: Czw Mar 31, 2016 10:21 pm
Posty: 32
Miejscowość: Wrocław
Na ticketportal.

Ile płaciliście za hotel?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 116 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY