Polski Serwis Informacyjny The Beatles

Istnieje od 2001 roku. Codzienna aktualizacja, ksiazki, filmy, plyty.
jesteś na Forum Polskiego Serwisu Informacyjnego The Beatles
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 2:43 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 1:37 pm 
Offline
fan sztabowy
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Lis 19, 2008 8:35 am
Posty: 57
Yer Blue napisał(a):
Sławku, jak możesz nie doceniać Icnch Worm. No jak? ;)

Yer Blue, jak możesz nie doceniać prawie całej reszty płyty. No jak? :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 7:30 pm 
Offline
Admiral Halsey
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto Paź 12, 2010 6:31 pm
Posty: 866
Drogi Yer Blue z "The Inch Worm" nic z tego nie będzie. Ale wydaje mi się po piątym przesłuchaniu, że "We Tree (My Echo, My Shadow And Me)" ma nie tylko ładny tytuł.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 2:31 pm 
Offline
Lovely Rita
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro Cze 09, 2004 11:47 pm
Posty: 316
Miejscowość: 21/4
Dla mnie ta płyta to prawdziwy masterpiece, każdy utwór, każdy dźwięk jest malutkim dziełem sztuki.
Jest inna od całej makaronowej twórczości, nie nadaje się do śpiewania i bawienia się na koncertach... I może stąd - z tej nieprzystawalności płyty do reszty albumów - biorą się te negatywne recenzje. Płyta oczywiście utrzymana jest w spokojnej stylistyce... Ale to w mojej opinii nie oznacza, że jest nudna. Aż mnie boli, jak McCartney śpiewa "Get yourself another fool"...

Doskonała na spokojny wieczór z winkiem w miękkiej kanapie :) Chyba nie jestem w stanie wymienić nawet tytułów, każdy utwór to perełka.

_________________
Everybody has a sense of childlike wonder!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2012 10:49 am 
Offline
Beatlesiak
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw Lip 06, 2006 10:52 am
Posty: 1499
Matik napisał(a):
Jest inna od całej makaronowej twórczości, nie nadaje się do śpiewania i bawienia się na koncertach...


Bardzo często puszczam płytę Paula w pracy gdzie mam do czynienia ze starszymi ludźmi. Bardzo rzadko udaje nam się takich ludzi ożywić, zmusić do jakiejś aktywności, jednak przy dźwiękach Kisses on The Bottom dzieje się coś zupełnie innego, ludzie zaczynają śpiewać, klaskać, robi się bardzo przyjemna atmosfera.
Ta płyta ma jakieś właściwości terapeutyczne, człowiek się relaksuje przy takiej muzyce, nawet działa na dzieci- moja córeczka szybko przy niej zasypia.
Piotrek napisał, że na tej płycie nie ma melodii ??? Jeśli ja potrafię nucić sobie pod nosem kawałki z płyty, to naprawdę nie jest tak źle z tą melodią ;)
Jak widać mój zachwyt nad płytą się nie zmienił, wręcz przeciwnie, im więcej jej słucham tym bardziej mi się ona podoba.

_________________
Image
Strawberry Fields Forever


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY